-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
[quote name='Weronia']Widziałam reportaz. Straszne to nagranie!!! Poryczałam się :( Schroniska to najsmutniejsze miejsca na świecie chyba :([/quote] Wiesz Weroniu najsmutneijsze jest to, ze ludzie z urzędu nie mają pojęcia no bo skąd. Nie wiedzą dlaczego tak jest szczególnie u nas. Że pod przykrywką w miarę ładnie i czysto wyglądającego schroniska zwierze traktowane jest jak rzecz. NIKT nie interesuje się nim. NIKOGO nie obchodzi, że umiera w izolatce pozbawione pomocy bo wet i kierownik w jednej osobie jest na urlopie...Znieczulica wśród pracowników i kierownictwa jest porażająca. A potem wypowiadają sie w gazecie. Wtedy to dopiero chce się płakać. Według dziennika elbląskiego z dnia dzisiejszego TOZ być moze stanie do przetargu. cZemu? Bo...(cytuje sekretarza generalnego TOnZ) " współpraca z elbląskim oddziałem towarzystwa, z tamtejszym urzędem i SCHRONISKIEM układa nam się wręcz WZOROWO" :smhair2::smhair2::smhair2: To wielka szkoda, bo nam się nie uklada wcale. Jeśli TOZ faktycznie przystąpi to o zmianach raczej nie marze. Moze się mylę, ale ta wypowiedz mnie przerazila.
-
no:evil_lol: pewnie dlatego bo ma takie wąsy:cool3: Czarus to taki miły starszy pan. W domu nie sika. Zaznaczy raz lub dwa SWÓJ TEREN:diabloti: jak się nalezy, a potem już siu na dworku. A teraz to nawet gębol wyciera? Weroniu koniecznie kup mu husteczki lub serwetki...O! na bazarku Ra-duni są takie ładne jesienne:lol::multi:
-
(.........)
-
Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.
Charly replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Podniose małego liska...nadal bez domu:-( -
wierszyk jest w pierwszym poscie, bo jest cudny:loveu: Dzięki Mru za plakaciki:multi:
-
Zmiksowany BAJER. 40 kg psiej radosci. Orzechowce!!! MA DOM!!!
Charly replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Bajer ma bajerancki banerek. niestety nie mam miejsca, ale jak cos sie zwolni, biore go do podpisu. Jest sliczny. Pies i banerek:) -
Gibson z uszkodzonym ukł. nerwowym... mój kochany za TM...
Charly replied to Madziek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Swięta kobieto- podziwiam Twoje zaparcie. Może jakas zbiorka na klatke. Trzeba wpisac w tytul. -
Zmiksowany BAJER. 40 kg psiej radosci. Orzechowce!!! MA DOM!!!
Charly replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Nie nie jest inkszy. wlasnie sprawdziłam wątki Itske. to holender jest:) No więc to już mamy wyklarowane. Teraz trza domu szukac dla "małego" -
Zmiksowany BAJER. 40 kg psiej radosci. Orzechowce!!! MA DOM!!!
Charly replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
ten od Itske to chyba nie byl holenderski. jakos tak pamietam inna nazwe. ale moze sie myle tak czy siak piękny pies z Bajera Edit: sprawdzilam u googla;) masz racje. to chyba holender jest -
Zmiksowany BAJER. 40 kg psiej radosci. Orzechowce!!! MA DOM!!!
Charly replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
ale on jest fajny. taki troche hienowaty z umaszczenia na nozkach. ktos tu mial takiego psiura. Itske bodajze. to byl owczarek....heheh jakis tam...:evil_lol: Eureka co nie? [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/customavatars/avatar59321_1.gif[/IMG]to psiak Itske: uśmiech ten sam:);) -
czemu glupio. Kto wie? moze pomoc a nie zaszkodzi. z drugiej strony po prostu życze huskim życia takiego do jakeigo zostały stworzone. przynajmniej w namiastce. I jesli Orpha jest w stanie zapewnic mu takie poprzez znalezienie takiego domu- to będzie to najwspanialszy prezent dla tego psiaka. wziela go ze schronu i teraz szuka domku takiego gdzie psiak bedzie zyl zgodnie ze swoja natura. (Do tego dochodzi fakt, ze Amon nie jest jakis szczególnie przywiązywalski jak np Niya.) A to ze malemu trzeba troszke różki przypiłowac jak kazdemy młodzieniaszkowi to już inna rzecz;)
-
a ja twierdze jak Orpha ze ten psiur potrzebuje ruchu i przestrzeni i pracy pracy pracy. tego behawiorysta nei zalatwi, a Orpha nie jest w stanie zapewnic. Trzymam kciuki za domek. no chyba ze...;) orpha pamietasz wstawilam tutaj zaprzęg taki z allegro. na zime i lato ;). Zaprzegasz psiaki i dajesz...ale panna by chyba zastrajkowala...hihi
-
[quote name='Ra_dunia']Czaruś wszystkim przypomina Że nadchodzi szybko zima Pięknie prosi więc o domek W którym grzałby swój ogonek U Weroni fajnie mieszkać Ale nudzi się koleżka Chce już swego mieć człowieka Więc Człowieku - dzwoń! Nie czekaj![/quote] :Rose::Rose::Rose:
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
no dzieki. super. bo ja walsnie robie jakies chore downloading. to trwa i trwa relacja o schronei zaczyna sie na 7. 55. ale co to jest za kobita. to przeciez nie jest kierowniczka