-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
Babulinka,maleńka,12 letnia,niewidoma suczka..ZA TM...[*]
Charly replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no tak jest:-(:-(. obserwacja obserwacja, a ona naprawde nie ma duzo czasu -
[quote name='amberline']jak mówiłam andzi mam dwojke dzieci, jedno w wieku 7 lat, a drugie w wieku 1,6 roku. Stas zadnemu nie da sie zblizyc do mnie, szczeka i warczy. Ma już swoje posłanie, i leży na nim dość często. Na razie nie jadł, ale dużo pije i chodzi zwiedza mieszkanie:cool3: czy Staś dalej się tak zachowuje?
-
czekamy na zdjecie, szczegolnie kubraczkowe:evil_lol::multi: Toz to będzie widok i zabawa:evil_lol::loveu:
-
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
Charly replied to emilia2280's topic in Schroniska
To trzeba do moda na pw- bo moze tego nie zauwazyć;). To ja juz pisze wa takim razie w Twoim imieniu. -
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
Charly replied to emilia2280's topic in Schroniska
[quote name='sleepingbyday']wątek kamyka zamknięty :crazyeye:? przecież ty jesteś autorem?? nic nie kumom....[/quote] wątek byl z tego co pamiętam na zagubionych. znalazl się, więc wątek zamknęli. Poproscie moda o przeniesienie go na pwp -
Maleńka, biszkoptowa SONIA- STRASZNIE SIĘ BOI- znalazła cudowny dom !
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę, że mała nie gryzie:multi::lol: i z tej kupki. jest coraz lepiej:loveu: No i z ta smyczą to juz duża poprawa. A możesz ją w ogole jakos prowadzić tzn. czy ona czuje, że Ty jestes na drugim końcu smyczy? -
no ja wiem. mam duzo wokol elbląga. moze cos znajde. tylko u mnie duzo schodzi. maly żre ostatnio 2 krole tygodniowo.ale na pewno coś znajdę.
-
Maleńka, biszkoptowa SONIA- STRASZNIE SIĘ BOI- znalazła cudowny dom !
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Narja całkiem poważnie bardzo się cieszę, że ją wzięłaś. Mam nadzieję, że więcej ludzi (może i z zewnątrz) to czyta i przekona się, że...szansa zawsze jest:cool1::evil_lol:. Tak jak ona się zachowywała, to naprawde naprawde nie każdy by ją zabrał. ja już widziałam psy, które nie chcialy isc na smyczy, wystraszone...ale to co ta mała odstawiała...najpierw ta walka z pracownikiem (oni kilka minut walczyli w tym boksie), potem z nami tzn. ze mną....a przeciez to takie w sumei małe jest:-o:evil_lol::diabloti: -
To wyjątek Bonsai. To nie jest masówka. ale mysle ze rozglądne się po okolicy- może jest tu jakas "normalna" hodowla.
-
nie podaję samych warzyw, ale musze miec mozliwosc wgnieść:evil_lol: w coś co pies bardzo lubi- ( a to jest gotowany królik) inaczej strajk a propos: w mojej naiwnosci czułam się lepiej dając psu królika - myslalam nie wiem czemu, ze one moze są lepiej trzymane...Ale nieprawda:-(. Ich życie nie jest lepsze, a nawet gorsze niż życie kury:-(. Siedza w klatce tak małej, że nie moga nawet wygodnie siedziec, nie moga zmienić pozycji, nie moga sie obrócić, nie moga zrobic słupka, nie moga zrobic nic:-(. Siedzą w tych klatkach i są tuczone. nie wiem jaki sens ma ratowanie psa ze schronu, po to aby płacic za takie tortury niezliczonych zwierząt, które pies zje do końca jego życia. Straszne
-
Bura jaka skąpa:evil_lol:..Dziewczyny tu prezentują kości większe niż sam pies, "łabędzie" szyje itp, a tu taaaki duży pies i taka mierna kosteczka:placz::evil_lol:
-
Maleńka, biszkoptowa SONIA- STRASZNIE SIĘ BOI- znalazła cudowny dom !
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
To może jednak lepiej jak radzi Laluna obróżke przeciwpchelną. Wiesz tą tubkę trzeba dość mocno wetrzec w skóre. Przyjemne to dla nie j nie będzie na pewno. Obroża tez masakra ale może nie tak..hm..:roll: -
mój pies wymiotywal na początku jak mial robaki. Potem jesli nie umial strawic kosci. Oraz bo ma alergie pokarmowa. Najlepiej sprawdzil sie krolik u mojego psa. Królik jest jednak drogi, wiec podaje tylko czasem surowego krolika- w sumie z powodu kości. Poza tym moj pies nie zje osobno warzyw. Wiec musze mu wymieszac i "zbić"z ugotowanym ryzem i krolikiem. 3 razy w tygodniu dodaje do tego marchewkę.(za czesto wywoluje reakcje:roll: raz w tygodniu algi i oleje do tego. raz w tygodniu dodaje pietruszkę i od czasu do czasu ziólka, które zbieram na łące (czyli mlecze, babke i koniczyne). To wszystko dodaje już na sam koniec posiekane lub w przypadku marchewki potarte, jak krolik jest już prawie gotowy i po chwili wyciągam. Przez pierwsze 2 tygodnie podawalam tylko ryz z krolikiem, bez zadnych dodatkow. potem stopniow mozna dodawac i patrzec jak zareaguje karma dla allergikow jaką wet proponuje (gotowana) to ryba (morska) z potluczonymi ziemniaki i olej z pestek winogron. kiedys nie ugotowalam miesa dokladnie i tez podalam podgotowane: po tym wymiotywal i mial biegunke edit: chyba sobie zamówie za niedlugo broszurke na temat żywienia psa allergika BARFem (w j. niemieckim) i wtedy zrobie osobny watek i potłumacze trochę.
-
Maleńka, biszkoptowa SONIA- STRASZNIE SIĘ BOI- znalazła cudowny dom !
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
hm... z tą kupką no coż stresa pewnie ma...Ja kiedys przez dwa dni zaniemoglam i psiaka wyprowadzal mój TZ,a ponieważ nigdy tego nie robi, więc prowadził go na smyczy i nie spuszczał. Przez te 2 dni mały się nie wykupkał:roll: wow. jutro już poniedziałek- wreszcie będziesz mogla cos kupic na pchly i do odrobaczenia. Ja myśle, że ona waży 10 kg. Myslisz ze da sobie wetrzeć cos w skórę ( na karku)? -
Maleńka, biszkoptowa SONIA- STRASZNIE SIĘ BOI- znalazła cudowny dom !
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dziekuje za te zdjęcia i buziaczka od tej słodkiej mordki. Jakie ona ma szczęście:loveu:, Kto by ją wziąl przy takim przywitaniu:shake:. A tak jest w domku i jest coraz lepiej:multi: ps. a kupke już zrobila? -
Maleńka, biszkoptowa SONIA- STRASZNIE SIĘ BOI- znalazła cudowny dom !
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Narja']Rano jak się obudziłam i odezwałam do niej zaczęła się cieszyć, [B]machać ogonkiem i przebierać łapkami,[/B] nawet przyszła mnie polizać po ręku, a potem wąchała po brzegu łóżka i jak znalazła moją stopę to też polizała:loveu:. :placz::placz::loveu::multi: (sie popłakałam z radości) :multi::multi::multi::placz::evil_lol: kochana niunia, slodka malenka:placz::loveu::multi: może kiedys będę mogła Cię odwiedzić i spotkamy się na jakims wspolnym spacerku. mam nadzieję, ze to tego czasu mała będzie już grzeczna i nie będzie gryzła ciotki Charly:evil_lol::mad: -
Ostatnie zdjecie jest bomba:lol: