-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
nie wiem jak u Was ale u nas zima jak się patrzy. Gdzie one teraz leżą....boże czekam na tą akcję jutro. widział ktos psa dzis? -
no bo to prawda:evil_lol: Tzn. moze troche;) tylko podrasowalam. moze nie tak od razu przylecial...ale...prawie:oops::look3: hihi pedicure=pedikir:evil_lol:
-
ide zaraz na Twoj bazarek Mru:) A Czarecki niech Cie Weronia po stopach caluje a nie wydziwia:mad:, bo snieg juz spadl, to by mu w schronie tą gołą dupkę wypizdziło jak nie wiem, gdyby nie Ty:loveu: Ale oni (tzn. faceci) tak mają:shake:. Moj jak zdychal....oj jak zdychal....i sisial pod siebie i kupkal juz pod siebie....juz koniec byl bliski....a potem wsadzilam wolowine do garnca i nagle przylecial ochoczo podskakując:evil_lol: edit: tak patrze i mysle ze chyba by mu sie pedicu....ach wiecie obcinanie paznokci przydalo. czy on juz nie mial czasem, czy mi sie z kacprem teraz pomylilo?
-
Ja myslalam ze na Przyborówko, a nie na Przyborówek....:oops:
-
[quote name='Gregor']dzikus Igorek musial duzo wycierpiec :-( . jest naszym weteranem [SIZE=4][COLOR=red].PELEN ZYCIA CIESZY SIE TYM CO MOZEMY MU DAC :loveu: WKONCU ZAUFAL LUDZIA I NABIERA CORAZ WIEKSZEJ PEWNOSCI ZE CI DOBRZY TEZ SIE TRAFIAJA :multi:[/COLOR][/SIZE][/quote] prosze o troszkę wiecej informacji o ile mozliwe na temat Igorka jaki jest do innych zwierzakow (psy, suki, koty?) jaki do ludzi? czy nadal jest wystrachany? czy to piesek dzikusek czy juz nie? jak się zachowuje i takie tam. dzięki:)
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
snieg spadl, niby jest cieplej. nie wiem czy to gorzej czy lepiej dla bezdomnych zwierząt:placz::placz: Mam wielką nadzieję, ze plan wyjdzie...tak do końca -
10 letni jamnik szuka domu.Już w swoim domku w Krakowie.!!!!
Charly replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Dzięki za linka. wspaniala parada: jamnik batman, jamnik ludowy i biedronka super. Ale jamnik hot dog the best:evil_lol::evil_lol::multi: -
Pomęcze i tu, choc i tu widzę znajomych. Kochani goldenki nas gonią bardzo wytrwale. zostalo 8 dni glosowania. W przyborowku przytulisku u p. Wandy jest 400 psow i 100 kotkow. 400 rasowych i kundelkow, bezdomnych... I ona jedna p. Wanda. Wstaje rano o 5 i kladzie sie spac o 1 w nocy aby psiaki i kociaki byly syte, wyglaskane i wyspacerowane. Pomozmy chociaz darmową karma z krakvety. [SIZE=4][COLOR=darkred]Prosze pomóżcie- zagłosujcie na Przytulisko Przyborowko!!! (instrukcja w podpisie)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#8b0000]zdjecie jednego z podopiecznych p. Wandy[/COLOR][/SIZE] [COLOR=#8b0000][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/9797/przyborowkoyc7.jpg[/IMG][/URL][/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR]
-
Wiedzą, bo potem rozmawialysmy z nimi. nie wiem jak z ta karmą. dzien w dzien nie chodzimy tam. A zostawic im karme...to no raczej..no nie wiem. w sumie kocietom ktos zakupil karme i faktycznie dawają im. Hm..nie wiem no. Kierowniczka mnie nie znosi, nie znosi nas wogole. ale kurcze udam sie tam w poniedzialek i zapytam czy by ja karmili czyms lepszym.. Ale to zalezy od pracownikow. czy będa o tym pamietac. choc mysle ze jednak tak. moze nie wszyscy, nie kazda zmiana. ale generalnie chyba raczej tak. rybcia pewnie bedzie inengo zdania. musze to z nia obmowic
-
To zdjęcie psiaka z Przyborówka mówi wszystko. Pomóżmy im:tym rasowym i kundelkom, bezdomnym kotom i psom przygarniętym z ulicy, z lasu, wyrzuconym i opuszczonym. Kazdy jeden glos się liczy. Instrukcja w podpisie [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/9797/przyborowkoyc7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img142/przyborowkoyc7.jpg/1/"][/URL]
-
Husia ma....młode:mdleje: Nie zauwazylam nawet, ze jest w ciazy:oops: przyszlysmy dzis z Rybc!ą i od razu udalam się do boksu Husi...a Husi nie bylo. Co dziwne bo zawsze jest. Wiec myslalysmy, ze poszla do domu..może...W koncu zacmokałam i jednak ukazała się. Byla w budzie. wyszla ale jakas tak dziwna. Rozkojarzona, to chciala na inne suki szczekac, to sie przymilac, to do budy uciekala. Generalnei wygląda na oslabioną. Ma biegunkę i wdala się tez jakas choroba skórna. Siersc jest przerzedzona, jeden goly placek, trzepie głowką.....Na ogonie krew. Więc zawolałam do siebie. Podbiegal, skoczyla na kratę, no i zobaczylam wyciągnięte cycuchy. Rybcia poradzila:cool3:zaglądnąc do budy od tylu. Weic ukradnkiem udalo się podniesc...a w srodku dwa male klębuszki leżą i ani mru mru... Husia jest bardzo glodna. jej miska to jedyna w calym schronie ktora byla pusta. rybcia miala jedzenie ze soba i cos jej tam podrzucila. Wiec Husia ma male, karmi i jest bardzo oslabiona:shake: Za kilka tygodni bedzie pewnie mogla wyjsc- jesli ktoś ją zechce:placz::placz::placz:Biedna Mamusia:-( rybcia ma zdjecia. i potem wstawi. Dzieki Rybc!a
-
wiesz Anndzia roznie to jest z tymi schronami. Pozory mylą. karma w miskach, woda i względna czystośc nie zawszse swiadczą o tym ze jest dobrze. Przykladem moze byc nasze elblaskie schronisko. Ale to nie ten temat. Zresztą jesli schronisko nei chce wolontariatu, to wedlug mnie juz cos jest nie tak, jak byc powinno.
-
Kraków-Nie Widze Ale Ufam-Aniolek nas opuscil:([*]
Charly replied to karusiap's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
oby jak najszybciej i jeszcze przez zimą niewidomy piesek grzał nosek pod kocykiem gdzies w ciepełku domowym...:roll: -
10 letni jamnik szuka domu.Już w swoim domku w Krakowie.!!!!
Charly replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
marsz jamników...? :mdrmed::mdrmed::mdrmed::smhair2::shiny::oops: a ma ktos moze jakies zdjecia, filmiki z uprzedniego marszu? chętnie bym sobie zajrzala....:lol: -
faktycznie domku ani widu ani slychu, ale Drwal i tak ma szczescie, ze Jego prywatne:loveu: dziewczyny tak o niego dbaja. nie kazdy slepy, starszy, schroniskowy psiak ma tyle szczescia mimo wszytko. Wiadomo jednak, dom to dom i nic go nie zastąpi:roll: edit: przy okazji przyszlam na żebry o glosy na darmową karmę dla przytuliska Przyborowko. Pani Wanda opiekuje się 400 bezdomnymi psami i 100 kotami. Na dogo wygrala. teraz jest na krakvecie i "walczy" z goldenami. Prosze zaglosujcie na przyborowko ( trzeba zaznaczyc taką kropke w ankiecie na forum krakvet;) - instrukcje w podpisie) dzieki