Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. tu najnowsze informacje dla tej pani i pana na temat Maniusia a więc; "Witam Pani Małgosiu... to tak na początek: Bond jest bardzo spokojnym psiakiem, zarówno do ludzi jak i do innych psiaków ( z kotami nie próbowałam, ale sądze, iż jego natura mówi sama za siebie - tak więc nie powinno być problemów)- pamiętam jak go miałam przez chwilę u siebie w pokoju, to aż serce pękało jak patrzyłam na niego na jego mordeczkę... jast taki smutny, że szok. Ma około 8 lat, przez lekarza wet określony, a jego kondycja fizyczna jest ok. Jakieś dwa miesiące temu miał chorobę skóry, ale teraz jest już zupełnie zdrowy. Oczywiście kastrowany i zaszepiony, przeciw chorobom zakaźnym i wściekliźnie! Co jest najsmutniejsze, jest już u nas długo, ok. 2 lata - coż chciałabym aby żadne zwierzę u nas tyle nie spędzało pieskiego, swojego życia. Bond był zawsze noszony u nas na rękach - dosłownie i nie umię na dziś powiedzieć jak zachowuje się na smyczy:smile:))) Jutro do Pani napiszę i dokładnie podam" Pytalam Gogonek dlaczego mały byl noszony. Ale to chyba tak z milosci, bo piesiek normalnie się porusza. tzn. nie jest jakis chory czy cos. ok. to wszystko co wiem. za 3 godziny wstaję, by się tluc pociągiem 10 godzin z walizą i psem:-?. Ale Święta to trzeba się poswięcać hihi:lol:;)
  2. [SIZE=4]Więc tak. Wystawiłam allegro i jako kontakt podałam numer telefoniczny gallegro. Ten pan skontaktowal się z gallegro, ale do mnie na maila (jako wystawiającą aukcje) napisał swoje dane, myśląc,że rozmawia z gallegro.( zajrzalam dopiero teraz do skrzynki, wyslal maila o 17:00- raczej teraz dzwonic nie będę;))[/SIZE] [SIZE=4]no ale odpisalam ze jutro się z nimi skontaktujemy. NIe bardzo teraz wiem komu przesłac numer i dane. Mru, moge Tobie?:oops:[/SIZE] [SIZE=4](tzn. jest jego telefon i mail) trzeba zapytac o adres jego matki ( bo to ona z tego co zrozumialam chce psa) oraz kiedy mozna ją odwiedzic.tzn. z tego co czytam, to ma byc jutro, bo TZ Tuli we wtorek może psa zawiesc. tak?[/SIZE] [SIZE=4]ja będę w pociągu i raczej nie będę mogla normalnie rozmawiac.[/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4]edit: dzięki Pixie za przybycie:lol: [/SIZE] [SIZE=4]dzięki Mru:) pw wysłałam[/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] sorry za duze litery, ale posty skaczą a nie chcialabym, zeby ta informacja się zgubila
  3. [quote name='sleepingbyday']a domek po niego nie podjedzie, jakby co? rozumiem, ze wizyta jutro? ale umawiajmy się na póxne popołudnie, bo ja po pracy musze wysikac sierściuchy.[/quote] ja jakos nie nadązam. gallegro jeszcze nie napisal kiedy i w ogole co i jak.
  4. jak to wetka go widziala..i nie zauwazyla grzyba... ech. ech. idę z psem.
  5. no szczęscie ze Skrzeku u Was jest. Schronisko musi wiedziec ze maly ma grzyba. I wiecie...nie chcę mącic, ale nadal uwazam, ze psy nie powinny miec mozliwosci jesc kiedy i ile chcą i rmieszac gotowane z suchym i puszkowym. Tyle, ze jesli to jest odgórnie ustalone:roll:...to wiem jak to jest ze zmianami:roll:
  6. Adresu jeszcze nie ma. Będzie od Gallegro. Napiszę do Gallegro pw, zeby Mru powiadomił jak i co. coby tu nic nie umknęło uwadze. bo posty skaczą:roll:
  7. [quote name='mru']ja na trzecią mogę iść :eviltong:[/quote] Mru, Orpha, SBD.......gdybym byla domkiem...- nie wpuszczam:evil_lol: ahahahhah
  8. :calus: cudownie dziewczyny:multi:. Gallegro ma namiary na tego pana. no to czekamy:) [B]acha. i jak napisala Gogonek swierzba piesek nie ma:)[/B]
  9. [quote name='mru']melduję się z Warszawy :)[/quote] dzięki wielkie:loveu:
  10. [quote name='gallegro']Dokładnego adresu jeszcze nie znam. Pan wypatrzył go na Allegro. Pewnie to przypadek, ale akurat wczoraj, po kilku miesiącach od wystawienia pierwszej aukcji, zmieniłem miniaturkę ;). Żeby było ciekawiej, moja aukcja nie była nawet wyróżniona :roll:.[/quote] ale ja mu wczoraj wystawilam allegro, opłacone przez Maupe (kilka stron wstecz). wyroznione, podswietlone i pogrubione. Na Anie i Ciebie ( Tomek nie?) On mial wczoraj ponad 300 wejsc:-o ( razem z Piwkiem na ktorego wczesniej allegro lecialo 2300, bo 2000 bylo piwkowe;)) dzis wystawilam raz jeszcze- bo wczoraj sie skonczylo. Jesli domek się znajdzie Gogonek, ktora oplacila to allegro powie mi jakiego psiaka mam wstawic. dobra. pisze do lasek z Warszawy
  11. jeny, ale się ciesze, ale tak spokojnie...no bo trzeba domek sprawdzic na razie ( ciekawe jak tam ze zdrowkiem psiaka w sensie swierzba czy juz calkiem zaleczony) a gdzie to w Warszawie- zeby dziewczyny z Warszawy wiedzialy a ten pan wypatrzyl go tu na dogo? nie nie...Gallegro nie oddawajcie go bez wizyty. znajdziemy kogos. ja mam pociąg za kilka godzin (jade do domu) i potem nie mam sieci przez nastepne okolo 2 tygodnie, ale dzis juz powysylam pw do warszawiakow z prosba o wizyte. tylko musze wiedziec gdzei to jest mniej wiecej- jaka dzielnica czy cos jesli moge byc przeciw:) to jestem przeciw oddawaniu psiaka bez wizyty. z psem w domu to taka juz troche presja. niech oni najpierw zobaczą wolontariusza, pogadaja. dowiedza sie, ze psiak bedzie prawodopodobnie siusial w domu. No i nadal nie wiemy jak tam ta swierzbowa sprawa, ale mysle, ze trzeba im powiedziec, ze będą potrzebne od razu badania w tym kierunku.. itd itd. sam wiesz:) edit: dobra ja juz pisze do dziewczyn z Warszawy. Poprosze je tu na watek, a potem się dogadacie, ktorej bedzie najbardziej pasowac
  12. ech. dzieciaki. tak myslalam. kurde
  13. wywalili ją? wiecie cos na ten temat?
  14. dzięki:). Zacznę tez tam robic ogloszenia. Moje allegro dzialają jesli oglaszam inne psy:roll: Elbląskie tak sobie. Zoska ma allegro, gumtree i masę innych i nic, zero nawet jednego telefonu czy maila. No nic. dalej:)
  15. niech się pukają w czólko..gdziekolwiek:lol:. To ważne. reakcja.
  16. [url=http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?p=68639#68639]Forum o psach i kotach[/url]
  17. Maniuś ma odnowione allegro dzięki Gogonce:) [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=512693064]Na betonie w schronisku pies staruszek! (512693064) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  18. napisala do mnie dziewczyna z gumtree. Jest wolontariuszką w Psim Aniele i pomoze w oglaszaniu. Jest tu na wątku moze tez?:candle:
  19. przepraszam. inaczej to odebrałam. widząc bezkarność tej kobiety i wrogosc do "wolontariuszy" cieszy mnie ta zmiana niezmiernie. Jakie będą jej wymiary nie wiem. dowiemy się w styczniu. mam także nadzieje, ze będzie mozliwosc wtedy otrzymac dane faceta ktory wziął Majkę. One są w schronie, tylko nie dla nas. Moze dowiemy się czegos ważnego, może nie. Majka dla mnie jest także bardzo wazna. chocby dlatego, ze to JA odnioslam ją wraz z Rybc!ą do schroniska. Nie moglam jej zatrzymac i nie bylo NIGDZIE dla niej miesca.
  20. rybciu taką ją pamiętam z ulicy. Malenka zagubiona kruszynka. Szkoda ze nie mamy kontaktu do tego pana, ktory ją adoptowal a potem się pozbyl. ON podobno byl tylko przejazdem w Elblągu- moze mu uciekła. Szkoda ze schronisko olalo ta sprawę.
  21. Koss nie wiem czemu to piszesz. Skoro potrzebujesz tego by czuc się lepiej- Twoja sprawa. Ale moze zaproponuję taką wersje: pierwsza: nie jest dzika- ja tego nigdzie nie napisalam. Więc to Twoj opis. To raz a dwa Majka byla na ulicy agresywna do innych psów. Byc moze to stres, byc moze jednak powinna isc do domu bez innych psów. co do dzieci i kotów? faktycznie nie wiemy. Ale jesli chcesz powiedz ze cudowna. Moze to poprawi Ci humor w te swięta. I tak, faktycznie cięzko siedziec przy stole mysląc o tych wszystkich zwierzętach. sZczegolnie tych, ktore poswiecily zycie po to zeby na tych stolach się znalesc. Mam nadzieję, ze wbijając widelec w karpia czy inne niegdys zywe potrawy będziesz tkliwie myslec o Majce Koss
  22. czy to mozliwe ze on juz przytył?? tak wygląda.. Sliczny jest:lol:
×
×
  • Create New...