-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
nikt nie chce malucha:placz:
-
[SIZE=3][COLOR=darkred]Na Karinę można oddać głos do jutra północ na forum Krakvetu:multi:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#8b0000]instrukcja głosowania: ostatni link w moim podpisie:)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#8b0000]a tu mozna obserwowac stan głosowania ( do 31. styczeń 24:00)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=9201"][SIZE=3]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=9201[/SIZE][/URL]
-
zrobię mu jutro allegro wyróznione. moze znajdzie domek:( Tak mi go zal. On tak garnie się do ludzi:placz: Bosz to jest taki cudowny kochany piesek. taki delikatny
-
ja jej ostatnio nie widzialam tez. dzis nie bylam. ale jutro ją poszukamy. tyle ze zawsze byla widoczna. teraz nie. jesli jej nie ma, mam nadzieję, ze zostala zaadoptowana i to dobrze zaadoptowana
-
Szorstkowłosa Majeczka- NARESZCIE ZNALAZŁA DOM.. uff !
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
ona jest neisamowicie poważna. bidulka. swoje przeszla. No ale teraz będzie już tylko lepiej:loveu: Koss uratowala ją:loveu:, a Ty Rybciu wykazałas klasę:loveu: -
dzwonila pewna pani, ze byc moze takiego psa wlasnie oddala komus tam:roll:. Znalazla w bażantarni i oddala, ale nie wie komu. Tzn nie ma danych. Ktoś tam chcial dla dziecka. Szczeze mowiać nie martwi mnie brak danych właściciela- dzis bylam tam w okolicy, zero plakatów, w gazecie tez nic. w schronisku tez nikt go nie szukal. Wlascicielom raczej nie zależy aby odzyskac zgubę. Zastanawiam się czy on uciekł, czy zostal porzucony. Biedak bardzo garnie do ludzi i nie odstępuje na krok. na spacerku nawet gdybym chciala nie dalabym rady go zgubic.
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
hahahhahahhahahhaha...Super zdolny Diego. To on jak David Copperfield:D:D:evil_lol: hihihihi. a ja faktycznie przez chwile myslalam ze to on hahahhahahah:oops: -
ja też:lol:
-
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
:laola: ....i spali sobie dlugo i szczęsliwie ...i synchronicznie z dalmatkiem:multi: -
piękne zdjęcie:loveu: [URL]http://redweed.w.interii.pl/DSCN0180.JPG[/URL]
-
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
musisz dodac:loveu:. musisz:multi:. wiesz jak? -
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
no wlasnie nie bardzo. masza nie wraca ze spacerków:mad: i ma szlaban na razie -
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
[quote name='Valeur248']To całe szczęście, że została przeniesiona. Teraz jest bardziej otwarta:loveu:[/quote] no. juz nie jest tak nagabywana ze strony tych zwariowanych suczydel;) na 18. Ale za to ma małą powierzchnię do biegania. Jednak ma spokoj. -
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
hihi. A tu Maszenka raczej niechętna do zbliżeń. To jeszcze stare czasy w 18stce:) -
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
maszenka na razie nie wychodzi na spacerki, bo ostatnio nei chciala wracac i trzeba bylo sily i kaganca uzywac. A uzycie sily wobec kaukaza może miec skutki rozne, wiec nie mozemy więcej ryzykowac. Ale moze wkrótce po schronisku chociaz. szkoda, ze Maszula taka uparta byla, bo juz zaczynala się otwierac. tak jak pisalam, juz nie jest obojętna, tylko podbiega do krat kiedy podchodzę do niej i merda ogonem, co jest jak na nią niesamowite. Bardzo pilnie szuka domu. Odpowiedzialnego ma się rozumiec -
:placz: popuchlam znów. czerwona jestem jak burak i popuchnięta. Na 18 zostalam wylizana z dołu do góry:lol:. chyba dlatego. Rybciu nie wiem czy jutro pojdę. Jesli nie zejdzie to odczekam:roll: Lub dam alergi wycisk i będe ją konfrontowac tak dlugo z allergenem, az mi ustąpi:diabloti: a tu pozwolę sobie pokazac raz jeszcze jakie suczyska biegają w 18stce:) Nie jest cięzkim wyobrazenie, jak wiernym, mądrym i oddanym psem będzie ta sunia w nowym domu. [IMG]http://upload.miau.pl/3/172934.jpg[/IMG]
-
Zoska pojdzie jutro na spacerek, jesli wszystko wypali:). Przyznam nie zaglądalam do niej ostatnio. Jakos tloczno się zrobilo. I nie wiedzialam jej, ale tez nie patrzalam dokladnie.
-
[SIZE=1]on leci na mnie strasznie:lol:. dzis wyprowadzalam tego psiaka na spacer. przebralam się, wykąpałam...ale co tam. widocznie dalej pachnę tym szczeniakiem, którym moj pies tak bardzo się podnieca:mad:[/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] A wlasnie jak to jest z Czareckim? bo on chyba nie jest wykastrowany co?