Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. nikt nie chce malucha:placz:
  2. [SIZE=3][COLOR=darkred]Na Karinę można oddać głos do jutra północ na forum Krakvetu:multi:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#8b0000]instrukcja głosowania: ostatni link w moim podpisie:)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#8b0000]a tu mozna obserwowac stan głosowania ( do 31. styczeń 24:00)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=9201"][SIZE=3]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=9201[/SIZE][/URL]
  3. cos strasznego. dwa razy. Vitka mowi ze pies mial byc prezentem dla dziadka tym razem. a dziadek wylądowal w szpitalu. Najpierw prezent dla dziecka, a potem dla dziadka. Coz ma pecha- puchaty prezencik:angryy:
  4. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/1194/happybirthdayhp3.gif[/IMG][/URL] na razie śliczne baloniki, a zdjecia będą pózniej, bo...pies śpi...i co to są za zdjęcia:lol:
  5. zrobię mu jutro allegro wyróznione. moze znajdzie domek:( Tak mi go zal. On tak garnie się do ludzi:placz: Bosz to jest taki cudowny kochany piesek. taki delikatny
  6. dobrze przynajmniej ze go oddala, a nie wyrzucila gdzies do lasu. tak tez się zdarza. Rzecznik nadal bez domu:-(, a on strasznie się garnie do ludzi. w ogole nie rozumie dlaczego jest w schronie. jest taki jeszcze ufny:-(
  7. ja jej ostatnio nie widzialam tez. dzis nie bylam. ale jutro ją poszukamy. tyle ze zawsze byla widoczna. teraz nie. jesli jej nie ma, mam nadzieję, ze zostala zaadoptowana i to dobrze zaadoptowana
  8. ona jest neisamowicie poważna. bidulka. swoje przeszla. No ale teraz będzie już tylko lepiej:loveu: Koss uratowala ją:loveu:, a Ty Rybciu wykazałas klasę:loveu:
  9. dzwonila pewna pani, ze byc moze takiego psa wlasnie oddala komus tam:roll:. Znalazla w bażantarni i oddala, ale nie wie komu. Tzn nie ma danych. Ktoś tam chcial dla dziecka. Szczeze mowiać nie martwi mnie brak danych właściciela- dzis bylam tam w okolicy, zero plakatów, w gazecie tez nic. w schronisku tez nikt go nie szukal. Wlascicielom raczej nie zależy aby odzyskac zgubę. Zastanawiam się czy on uciekł, czy zostal porzucony. Biedak bardzo garnie do ludzi i nie odstępuje na krok. na spacerku nawet gdybym chciala nie dalabym rady go zgubic.
  10. hahahhahahhahahhaha...Super zdolny Diego. To on jak David Copperfield:D:D:evil_lol: hihihihi. a ja faktycznie przez chwile myslalam ze to on hahahhahahah:oops:
  11. ja też:lol:
  12. :laola: ....i spali sobie dlugo i szczęsliwie ...i synchronicznie z dalmatkiem:multi:
  13. piękne zdjęcie:loveu: [URL]http://redweed.w.interii.pl/DSCN0180.JPG[/URL]
  14. musisz dodac:loveu:. musisz:multi:. wiesz jak?
  15. no wlasnie nie bardzo. masza nie wraca ze spacerków:mad: i ma szlaban na razie
  16. wspaniałe wiesci:multi: Husia z córeczką. Ale fajnie:loveu::multi:
  17. [quote name='Valeur248']To całe szczęście, że została przeniesiona. Teraz jest bardziej otwarta:loveu:[/quote] no. juz nie jest tak nagabywana ze strony tych zwariowanych suczydel;) na 18. Ale za to ma małą powierzchnię do biegania. Jednak ma spokoj.
  18. hihi. A tu Maszenka raczej niechętna do zbliżeń. To jeszcze stare czasy w 18stce:)
  19. maszenka na razie nie wychodzi na spacerki, bo ostatnio nei chciala wracac i trzeba bylo sily i kaganca uzywac. A uzycie sily wobec kaukaza może miec skutki rozne, wiec nie mozemy więcej ryzykowac. Ale moze wkrótce po schronisku chociaz. szkoda, ze Maszula taka uparta byla, bo juz zaczynala się otwierac. tak jak pisalam, juz nie jest obojętna, tylko podbiega do krat kiedy podchodzę do niej i merda ogonem, co jest jak na nią niesamowite. Bardzo pilnie szuka domu. Odpowiedzialnego ma się rozumiec
  20. :placz: popuchlam znów. czerwona jestem jak burak i popuchnięta. Na 18 zostalam wylizana z dołu do góry:lol:. chyba dlatego. Rybciu nie wiem czy jutro pojdę. Jesli nie zejdzie to odczekam:roll: Lub dam alergi wycisk i będe ją konfrontowac tak dlugo z allergenem, az mi ustąpi:diabloti: a tu pozwolę sobie pokazac raz jeszcze jakie suczyska biegają w 18stce:) Nie jest cięzkim wyobrazenie, jak wiernym, mądrym i oddanym psem będzie ta sunia w nowym domu. [IMG]http://upload.miau.pl/3/172934.jpg[/IMG]
  21. Zoska pojdzie jutro na spacerek, jesli wszystko wypali:). Przyznam nie zaglądalam do niej ostatnio. Jakos tloczno się zrobilo. I nie wiedzialam jej, ale tez nie patrzalam dokladnie.
  22. [SIZE=1]on leci na mnie strasznie:lol:. dzis wyprowadzalam tego psiaka na spacer. przebralam się, wykąpałam...ale co tam. widocznie dalej pachnę tym szczeniakiem, którym moj pies tak bardzo się podnieca:mad:[/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] A wlasnie jak to jest z Czareckim? bo on chyba nie jest wykastrowany co?
  23. To miłe, że tyle osób walczylo o nasze elbląskie zwierzaki.
  24. Wiecie- dowiedzialam się przypadkiem, ze p. Karina z BLP pisala do OTOZ Animals w sprawie naszego schroniska. A osobą ktora to popchnęła jest jak nasza Hop! Dziękujemy:loveu: tym samym: kto jeszcze nie glosowal na Karinę- dawajcie i glosujcie. wszystko jest w moim podpisie
×
×
  • Create New...