-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
tak myslalam zeby wziąść je jutro na spacer -
teraz Rybciu jak piszesz dopiero mnie uderzylo, ze Markus faktycznie ma siwy ryjek. ale on się zachowuje jak młodziak. a silny jest jak byk. chętnie swoją sile demonstrowal na mnie słabej kobiecinie:placz: skacząc na uda i każac ciągac kijek. potem odchodzil zadowolony i znow przychodzil i znow kazal mi walczyc:evil_lol::loveu: acha...zanim jacys mili panowie i mile pani z okolic Elbląga wpadną na dziwne pomysly: domki dla bulowatych będą sprawdzane szczegolnie skrupulatnie:p [IMG]http://upload.miau.pl/3/172946.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/3/172948.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://upload.miau.pl/3/175357.jpg[/IMG]
-
To ja tymczasem wezmę sobie nowy banerek skoro stary nie dziala:roll: i czekam na nowe zdjecia:) Bo pewnie sa jakies:lol:
-
Szorstkowłosa Majeczka- NARESZCIE ZNALAZŁA DOM.. uff !
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
hahahhahahahah. genialne zdjęcia:multi::loveu::loveu: -
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
tak mysle sobie...czy by się nie odwazyc wyprowadzic Maszenke znow....tylko po schronisku...najpierw. zeby wiedziala ze się wchodzi i wychodzi i znow wchodzi:roll:. -
Nikus:loveu:Vitka zrobiłas wspaniale zdjecia:loveu::loveu: piękny skok. nikus oczywiscie ze smyczką w mordce:lol::loveu::multi: Nikus aniolek mój kochany. Calkiem spory jest na swoje 6 miesięcy dziekuje Vitka za te zdjęcia. Zostawię je sobie na pamiątke
-
Nikuś naprawdę, jest najcudowniejszym psem z wszytkich jakie mialam, mam i poznalam. mowie do TZa, ze jest nawet milszy niz Filipek moj,a TZ na to: przeciez Filipek wcale nie jest miły:evil_lol: cos takiego:-o. zawsze myslalam ze jest:evil_lol:
-
dzięki Kasiu. ja tez tak mam. szczegolnie dzis
-
hihi. za drugim razem będzie lepiej. Dzordzi za pierwszym razem wariowal okropnie. a potem mu przeszlo. juz drugi spacer byl spokoj. one nigdy wczesniej nie byly na spacerku odkąd są w schronie:-( Więc zrobilyscie dobry uczynek:evil_lol:. Ja też chcialam, ale niestety jestem za gruba i lód się załamał:evil_lol: a który był najgorszy? ten flatowaty? czy cala trójka?
-
ja przyjdę. ale będę lekko w uzyciu ograniczona;), bo nie wiem czy buty do jutra wyschną. najgorsze to to, ze one mają taką jakby skarpetę w srodku wszytą, a woda jest pod nią takze i tak sobie tam wysycha na kaloryferze,a to pewnie potrwa trochę...:roll: ciesze sie bardzo ze dzisiaj te duze psiaki poszly na spacer. takie zwariowane starszaki muszą się troszkę wyszalec. suuuuper:multi:
-
Oskarek jest jak chlopak a Sarunia to taka dziewczynka. Ona tylko ciągnie w jego kierunki, a Oskarek szczeka i baardzo ciągnie tam gdzie ona jest. Są wspaniali. Wspaniałe cudne mądre psy. Prawdziwe kochające się rodzeństwo. One musza znalesc najlepszy dom.
-
[quote name='Maadzia']:)) Kochane psiunki ;)) A jak dzisiaj? Vitka napisz do mnie na gg, bo listy nie mam :(( \[/quote] dzisiaj byly na spacerku. są kochane. bardzo kochane. sarunia cichutko, oskarek jest pewniejszy siebie:)
-
a to Ty jesteś tą drobną dziewuszką z aparatem?:) BTW: Zoski banerek juz nie jest potrzebny. nie ma jej w schronisku
-
Vitka banarek zniknął:placz:. Z mojego podpisu i z Twojego postu, gdzie je wstawilas. to byl ten z tekstem" rozdzieleni za zawsze(?)" czy jakos tak. nie widac go w podpisie ale jednak jest, bo zajmuje miejsce. mozesz poczarowac plisss?:lol:
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
i co Mru dajesz dajesz:cool3: Diegusia:lol: