Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. tak myslalam zeby wziąść je jutro na spacer
  2. o jak fajnie:) Risa tez na zdjeciach jest:multi: Risa jest naszą tajlandzką wolontariuszką, ktora ukochala Elbląg i juz w nim zamieszkala:)
  3. teraz Rybciu jak piszesz dopiero mnie uderzylo, ze Markus faktycznie ma siwy ryjek. ale on się zachowuje jak młodziak. a silny jest jak byk. chętnie swoją sile demonstrowal na mnie słabej kobiecinie:placz: skacząc na uda i każac ciągac kijek. potem odchodzil zadowolony i znow przychodzil i znow kazal mi walczyc:evil_lol::loveu: acha...zanim jacys mili panowie i mile pani z okolic Elbląga wpadną na dziwne pomysly: domki dla bulowatych będą sprawdzane szczegolnie skrupulatnie:p [IMG]http://upload.miau.pl/3/172946.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/3/172948.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://upload.miau.pl/3/175357.jpg[/IMG]
  5. To ja tymczasem wezmę sobie nowy banerek skoro stary nie dziala:roll: i czekam na nowe zdjecia:) Bo pewnie sa jakies:lol:
  6. to zdjecie jest swietne. Tak mi się Vitka obilo o uszy, ze ponad 400 zdjęc nacykalyscie Ty i Rybcia dziś:-D:-D ([SIZE=1]a ja wogole dzis taka pełna werwy i humory przyszlam do schronu, bo myslalam,z e purzyk wróci ze zwolnienia lekarskiego...a tu nic z tego..dalej na zwolnieniu:placz:)[/SIZE]
  7. jaka ona dostojna biedna Kropunia. a miala miec dobry domek
  8. hahahhahahahah. genialne zdjęcia:multi::loveu::loveu:
  9. To jest wspanialy pomysl. Rybcia miala taki z miastem. ale miasto daleko. A nie pomyslalam o bażantarni- przeciez tam na wiosne i latem tyle ludzi. Polecam te wyrabiane przez Mru:loveu:
  10. tak mysle sobie...czy by się nie odwazyc wyprowadzic Maszenke znow....tylko po schronisku...najpierw. zeby wiedziala ze się wchodzi i wychodzi i znow wchodzi:roll:.
  11. hihih. sarenki:evil_lol::loveu: wiecie co. jak już będzie lato, to sobie bedziemy tam grylować w bażantarni i psy tez uraczymy:multi:...jakąs veganska kielbaską:evil_lol::eviltong:
  12. Nikus:loveu:Vitka zrobiłas wspaniale zdjecia:loveu::loveu: piękny skok. nikus oczywiscie ze smyczką w mordce:lol::loveu::multi: Nikus aniolek mój kochany. Calkiem spory jest na swoje 6 miesięcy dziekuje Vitka za te zdjęcia. Zostawię je sobie na pamiątke
  13. tak wlasnie myslalam po napisaniu postów, ze cos więcej bylo tych spacerków:evil_lol:. Miesza mi się juz wszystko:evil_lol:
  14. fakt, to byla kwarantanna. Ale nie znalas tego jednego jakos juz dluzej?
  15. Nikuś naprawdę, jest najcudowniejszym psem z wszytkich jakie mialam, mam i poznalam. mowie do TZa, ze jest nawet milszy niz Filipek moj,a TZ na to: przeciez Filipek wcale nie jest miły:evil_lol: cos takiego:-o. zawsze myslalam ze jest:evil_lol:
  16. dzięki Kasiu. ja tez tak mam. szczegolnie dzis
  17. o kurcze. no wariaty. ale jak siedzialy moze rok czy iles tam w srodku:roll: Pralinko mam nadzieję ze dobrze się czujesz?:-o
  18. hihi. za drugim razem będzie lepiej. Dzordzi za pierwszym razem wariowal okropnie. a potem mu przeszlo. juz drugi spacer byl spokoj. one nigdy wczesniej nie byly na spacerku odkąd są w schronie:-( Więc zrobilyscie dobry uczynek:evil_lol:. Ja też chcialam, ale niestety jestem za gruba i lód się załamał:evil_lol: a który był najgorszy? ten flatowaty? czy cala trójka?
  19. ja przyjdę. ale będę lekko w uzyciu ograniczona;), bo nie wiem czy buty do jutra wyschną. najgorsze to to, ze one mają taką jakby skarpetę w srodku wszytą, a woda jest pod nią takze i tak sobie tam wysycha na kaloryferze,a to pewnie potrwa trochę...:roll: ciesze sie bardzo ze dzisiaj te duze psiaki poszly na spacer. takie zwariowane starszaki muszą się troszkę wyszalec. suuuuper:multi:
  20. Oskarek jest jak chlopak a Sarunia to taka dziewczynka. Ona tylko ciągnie w jego kierunki, a Oskarek szczeka i baardzo ciągnie tam gdzie ona jest. Są wspaniali. Wspaniałe cudne mądre psy. Prawdziwe kochające się rodzeństwo. One musza znalesc najlepszy dom.
  21. [quote name='Maadzia']:)) Kochane psiunki ;)) A jak dzisiaj? Vitka napisz do mnie na gg, bo listy nie mam :(( \[/quote] dzisiaj byly na spacerku. są kochane. bardzo kochane. sarunia cichutko, oskarek jest pewniejszy siebie:)
  22. a to Ty jesteś tą drobną dziewuszką z aparatem?:) BTW: Zoski banerek juz nie jest potrzebny. nie ma jej w schronisku
  23. Vitka banarek zniknął:placz:. Z mojego podpisu i z Twojego postu, gdzie je wstawilas. to byl ten z tekstem" rozdzieleni za zawsze(?)" czy jakos tak. nie widac go w podpisie ale jednak jest, bo zajmuje miejsce. mozesz poczarowac plisss?:lol:
  24. i co Mru dajesz dajesz:cool3: Diegusia:lol:
×
×
  • Create New...