-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
dokładnie tak. dokładnie tak jest. Tak jak 2 lata temu w Niemczech bodajże południowych odstrzelili niedzwiedzia, który pierwszy raz od ogromu czasu odważyl sie odwiedzic tamte lasy. Krytyka byla wielka, ale zwierzaka odstrzelili i juz.
-
[CENTER][B][COLOR=magenta][SIZE=3]Mr York[/SIZE] [/COLOR][/B][/CENTER] [B][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/B] [CENTER][IMG]http://images47.fotosik.pl/47/97355c42d5814fb3.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER] :roflt:[/CENTER]
-
Belula powiedziala, ze mam Dzordzowi wlosy upiąc gumeczka różową i reklamowac jako York Gigant
-
ona w ogole jeczala, ze chce psa ze schroniska, ale czy to trzeba placic. no i ile za Dzordza w takim razie. fuu
-
zadzwoniła do mnie pani " w sprawie pieska z metro" Ile on by mial kosztowac?- 50 zl acha..dziękuje uprzejmie To juz się chyba na czarne kwiatki kwalifikuje czy nie:roll:
-
w 13...Co za liczba:roll: Rybcia mowi ze ujdzie, ze maly daje sobie rade, no ale to gówniarz, a te psiaki dorosle samce. no nie moze byc, ze nikt nie hcce slicznego podrostka:placz: w schronisku nie ma miejsca niestety. nikus i tak prawie tydzien za dlugo byl w boksie o ktorym piszesz- to kwarantanna. tam to on byl największy. bo ten ktory go szarpnąl zostal wykolegowany juz w zeszlym tygodniu. a teraz nikos.
-
Gops ja mowię o tym ze Nikus jest w nowym boksie z nowymi psami. Czy Ty mowisz o tym samym? czy piszesz o tym gdzie nikus byl do wczoraj.
-
Niewidomy bokser -owaty Ichi i jego Przewodniczka
Charly replied to Hania&Andrzej's topic in Już w nowym domu
Kochana Aga:loveu: -
je Mru kochana dziękuje:-o:loveu: yes yes yes
-
[SIZE=4]Jeśli któs może - prosze nie zastanawiajcie się dłużej. Nikos dzis zostal przeniesiony do boksu z doroslymi psami dominantami. Nie ma miejsca gdzie indziej!!! Proszę o pomoc. On jest jeszcze taki malutki i głupiutki!!!! [/SIZE]
-
Niewidomy bokser -owaty Ichi i jego Przewodniczka
Charly replied to Hania&Andrzej's topic in Już w nowym domu
jutro. to już jutro:question::kciuki: -
rybcia nazwała go Bobbi, no ale po zmianach mamy dojscie do papierów i tam jest napisane ze nazywa się Dżordżi i urodził się pod koniec 2005 r. Mlody chlopak jest
-
o nim pisałaś Mru.... co za gnoje parszywe. No ale przynajmniej jak ludzie sie zachowali co nie? do schroniska oddali- bo to jest miejsce gdzei zwierzaki znajdują [B]schronienie[/B]...ale fajowo:angryy:
-
gumtree tez ma
-
[URL="http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Dzordzi,15181"]Dżordżi - Zwierzaki - cafeanimal.pl[/URL] deagths:) a Maszę możesz już usunąc z awatarka i podpisu:loveu: w ogole MagYa zrobila super banerki dla elbląga. są na stronie schroniska:)
-
dzięki dziewczyny. Robie mu ogloszenia wlasnie i te fotki sa naprawde ekstra:)
-
nie wiem ile ma lat. taka mlodziucha jest raczej. zaglądne w zubki następnym razem. wiesz co Mru, tylko może nie podawaj adresu co?;) i wogole WIELKIE DZIĘKI ZA OGLOSZENIA:loveu::loveu::loveu: ja jej zaraz odnowie gumtree. na elblaski portal dala ją Rybc!a. no i czekamy:roll:
-
no i co. jeden obserwator, jeden dziwny email i to wszystko na razie:-(
-
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
więc z tego co ja wiem, to ten pan ma tam trochę terenu i zabudowan do pilnowania. ranczo tu, ranczo tam. Ale Masza nie jest po sterylce, Alan też nie. Lord? pewnie tez nie. Z nas nie był tam nikt, bo pan wziął psiaki prosto ze schroniska. Alan co prawda mial allegro, ale podałam tam miejsce mojego zamieszkania tak jak jest ( tam się wypelnia takie cos) no i pan od razu sobie sam pojechal po Alanka. A nie mialo tak byc w sumie:roll: Pytalam na wątku Lorda, czy ktos tam był. Czekam na odpowiedz a potem się skontaktuję z osobami, które prawdopodobnie byly czy bywaja tam, zanim sama zadzwonię. dane wszytkie mam- ale nie chce nagabywac tego pana na razie;) -
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
ja jej nie proponowalam bezposrednio temu panu. Prosilam Kwl i przyjaciołke koni o to. nie wiem czy przekazali. ten pan byl juz kilka razy w schronsku w sprawie maszy, ale odradzano mu, bo niby stara. a wcale nie jest. kordonia otworzyla jej paszcze:evil_lol:i zaglądnęła do środka:) Czyste ząbki. I fakt. to ten sam pan.. -
[quote name='KWL']No tak Alana - był chłopak w schronisku w Elblągu w małym boksie, dookoła kręcili się ludzie, po drugiej stronie kraty nerwowy rotek i chłopak miał stresa stąd dostał opinię agresora. W nowym domu słyszałem że cód miód i orzeszki więc całkiem mozliwe że się dogadają, a możiwości izolacji w razie czego też są.[/quote] czyli pan adoptowal Alana, Lordzika i teraz Maszę. Cud miod i orzeszki:cool3: no no...pomijając fakt, ze Alan nie akceptuje nikogo poza wlasnym panem- nawet zony nie akceptuje...a kto odwazy się wejsc, ten wejdzie, ale wyjsc sam juz raczej nie:cool3:. No ale o to wlasnie chodzilo;) edit: a tak w ogole czy ktos z Was byl na wizycie przez adopcja lub po? Bo u nas ten pan wziąl psiaka prosto ze schroniska.