-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
--------------------------------------!!!
-
Nikuś Nikuś Nikuś
-
Czuję się jakby ktos mi łomem przyłożył. Nie moge uwierzyć ze juz po wszytkim. Ze nie dałyśmy rady. Jasiu moja nieszczęsna laleczka, kukiełka. Symbol pozycji zwierzęcia na tym świecie. Tak nie chciał robić siku i kupy pod siebie. Tak bardzo nie chcial. Próbowal się ruszyć. Wiecie jak to wyglądało..:-( boze swięty....On tak chcial sam....tak chciał....Wyniosłam go z gabinetu i przewinęłam kocem w pasie- widzialam tak ktos tu na dogo psa prowadzil, pomagal chodzic, ale...Jasiu leżał bezwładnie... Kiedy go przyniesli, ucieklam z biura na moment do przedpokoju. Myślalam, ze nie wytrzymam tego widoku. Widoku tego pieska w siatce na zakupy...takiej z uszami... Głowka Jasia wystawala, taka żywa....Co mu zrobiliscie ludzie..co mu zrobiliscie... Masa ludzi pochylonych nad nim. a on lezal i patrzal. Bezbronny, bez ruchu... Co się dzieje z nami. Dlaczego. Jasiu mial taką wolę zycia. Jego cialo nie zylo juz,a oczki nadal zyly. Jak dlugo musial lezec, jak dlugo nie jesc, ze jego male cialko samo się zjadło. Maly woreczek z koscmi, serduszkiem i pięknymi oczkami. Trzymalam tą glowinke chudziutką w dłoniach jak kwiatuszek, a on patrzyl, patrzyl uwaznie, przytomnie,sluchał, patrzyl z miłością. Jasinek patrzył na wszystko i wszystkich z miłością. Dla niego chcę uwierzyc w ten TM, w te zielone łąki,w to wszytko. Tylko po co to. czemu tam Jasinek jest pierwszą istotą, którą kochałam i która odeszła. Jest moim aniolkiem. Coż on zawinił. YouTube - Samuel Barber - Adagio for Strings http://img21.imageshack.us/img21/1874/luty2009020ls7.jpg
-
Cieszę się, że byłam na miejscu. Tylko maluch traktuje mnie teraz jak swoją panią- dlatego pilnie!!! szuka domku.
-
Dzięki Rybciu- dzięki stokrotne
-
Śleputki i głuchutki Promyczek odszedł za TM....
Charly replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='majqa'] Koniecznie Iwo, koniecznie! Dobre zbliżenia do pychola itp. Wreszcie coś drgnęło! Koperuś i inni wszechwładni :lol:, możecie zaczarować dla niego trochę czasu i...upilnować, by się komuś nie pospieszyło z zapędem ze strzykawą? :-( :-( :-( Jakiej on wielkości? 1,5 yorka??? Padam na pysk ale jeszcze dziś zrobię mu tekst do ogłoszeń. Dobre fotki niezbędne i również poogłaszam biedaka. Wyrok za wiek nie mieści mi się w pale...:-( to ja w takim razie czekam na mistrzowski jak zawsze tekst i wymienię w allegro -
Zapomnialam powiedziec ze Komie trzeba lape przecierac 3 razy dziennie Rivanolem. To co? kto na ochotnika lapac narwańca?:cool3: jesli nie pojde w poniedzialek a ktoras z Was tam będzie przekazcie proszę pani Joli ze jej trzeba do lapki przytknąc watke z Rivanolem. nie trzeba trzec czy cos, tylko przycisnąc i juz
-
to ja bardzo dziękuje:lol:
-
podnoszę i podnoszę. NIkus jest jedyny- kto chce psiego przyjaciela? jeszcze będziecie mi dziękować za takiego psa:cool3:....brać już:mad:
-
Śleputki i głuchutki Promyczek odszedł za TM....
Charly replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='mru']poprosiłam Charlyego o allegro :) tylko, kikou, jaki kontakt? Dzięki cioteczce Mru piesiulek ma już allegro numer do Iwy:oops: jakies imię dla psa? Starszy piesek- wyrok został wydany (550587300) - Aukcje internetowe Allegro -
[IMG]http://images28.fotosik.pl/320/41be106f1d1d4ce6med.jpg[/IMG]
-
Nie chodzę do Nikusia juz od dwóch dni. pierwszy raz od lat chyba 20 jestem chora. Ale moze dziewczyny go wyprowadzily... Nikus ma jednego obserwatora na allegro. Kto chce Nikusia no kto?
-
dziewczyny tak naprawdę to nie było innej mozliwosci. Ja mogę tutaj duzo pisac jaki on byl chudy, jak nie mial mięsni. ale...to trzeba bylo zobaczyc, dotknąc. Stan w jakim byl ten piesek byl niewyobrazalny. po prostu. i te zywe oczka. przeciez ja nie wiedzialam jak go ze stolu wziaść, zeby nie polamac, nie skrzywdzic. taki chudziutki. skladal się jak harmonijka.jego naprawde mozna było zlozyc w pół gdyby ktos chcial. Jasiu to byla taka szmatka z głową.
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
Charly replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
o fajnie, że jestes. A rozumiem do ludzi Tolek tzn. Zyga jest ok? -
nie nie miał. miala byc pobierana krew. Ale trzeba bylo trochę poczekac, az będzie co pobierac i co badac.
-
nie wiadomo. Z rozmowy telefonicznej wiem tylko, że Jasiu zmarl po otrzymaniu kroplowki w drodze do schroniska. Kordonia mowi , że pewnie siadly mu nerki, wątroba itd
-
Nikus ma więc allegro, gumtree i dorabiam mu nowe ogloszenia. Musi wyjsc
-
żal mi, że tak go męczyłysmy tymi kroplowkami. http://img21.imageshack.us/img21/1874/luty2009020ls7.jpg Jasinek mój najukochanszy
-
Zwrot z adopcji - Maszeńka, już w nowym domu :-))))
Charly replied to Janis's topic in Już w nowym domu
[quote name='antin']dlaczego te wszystkie biedaki sa tak daleko od elblaga??:placz:ona jest przesliczna, a ja nie mam transportu[/quote] nie ma co płakać:lol:. w elbląskim schronisku ponad 100 psów i kilkanascie szczeniakow czeka na nowy dom sorry za OT -
nie ma lepszego swiata. jest tylko ten syf tutaj. i tyle. to juz trzeci tytul dzis, ktory zmieniam.
-
Sarunia to jest półpies:lol:. Spokojna, grzeczna dziewczynka