-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
Zosia bardzo pilnie potrzebuje DT. Bardzo pilnie:-( Na pierwszych zdjeciach zrobionych kilka miesięcy temyu wygląda fajnie, ale dostalo jej się od schroniskowych siostrzyczek. buzka w bliznach, straszny smutek w oczkach. sunia jest wystraszona. bardzo. widząc tą sunieczkę jestem ogromnie wdzięczna za te zmiany, które nastały w schronisku. Wszyscy interesują się Zoską. Zostala przeniesiona w odpowiednie miejsce. Ale pomimo tego, ona się nie broni, nie ma kolezanek. Biedna taka:( Dzisiaj z Kordonią wzielysmy 4 pieski na spacer. Jednym z nich wlasnie miala byc Zosia. ale Zosia nie chciala isc. byla bardzo wystraszona. wiec Kordonia odniosla ją z powrotem do schroniska i postanowilysmy zając się nią po przyjsciu.. Potem poszlam tylko z Zosią na spacer. Jak ona slicznie spacerowala...jak się cieszyla. Smigala w sniegu jak szczeniak. Nie chciala z innymi pieskami. bala sie ich. Zadziwila mnie niesamowicie. Bo to taka kupka nieszczęscia jest. A tak szybko potrafi się otworzyc. Boi się, boi się,ale ten strach nie przeniknął jeszcze jej całej. Boi się na zapas, boi się, bo wiele już przeszla. jednak nadal jej serduszko jest wesole i beztrosko psie. Jej potrzeba tak neiwiele. tak niewiele. MIalam dzis bardzo prywatną chwile z Zosią w lesie. Slodzilam jej oczywiscie caly czas i slodzilam... wkoncu ona wtulila głowke w moje ramię i zaczela płakac. wtulona płakała, płakała i płakałą. Ona się skarzyla. wyraznie się skarzyla. w koncu i ja zaczelam plakac. I tak kucalam tam z wtuloną Zoską i płakałysmy obie. Strasznei smutne to było:-( Jesli ktos chce przezyc najpiękniejsza metamorfozę- niech przygarnie Zoske. choc na DT. Ona bardzo tego potrzebuje. nie broni się, nie walczy. Najchętniej bawi się w sniegu...z dupeczką uniesioną ku górze i siedzi na rączkach...Taka jest..Zosienka. ząbki takies sobie. Moze miec 8 lat moze i wiecej.
-
Maleńka, terrierkowata LUSIA- ZNALAZŁA DOMEK ! :)
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Lusinka zachowuje się jak szczenior. jest bardzo ruchliwa:) Jak na mieszankę terrierowatą przystało też trochę zadziorna. taka mala kochana zadziorna sunieczka. przyniesie wiele radosci nowemy wlascicielowi. Lusia oczywiscie byla na spacerku. 1, 5 godziny. szalała szalała szalała:) edit: Kordonia nie zaglądala malej w ząbki. Ile ona może miec? taka mloda sunieczka to jest. jutro zaglądne w zęby -
Maleńka, terrierkowata LUSIA- ZNALAZŁA DOMEK ! :)
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Lusia jest w schronisku. wiek - nie wiem. ona zachowuje się jak szczylek. ale jest dorosłą sunieczką juz. dzis ide to zaglądne w kartotekę. moze jest napisana data urodzin. i w ząbki jej luknę -
zaraz do niej lecę:)
-
[quote name='majka50'](....) Dużo słoneczka i dużo jedzonka i wielu wielu przyjaciół. Mam nadzieję ,że mój kochanyTobiaszek pokaże mu tam wszystko i będą bawić się razem. Pozdrowienia dla Wszystkich ,którzy próbowali uratować Jasia. :-( kochana jesteś...
-
Lecz biedny pies-za życia najwierniejszy przyjaciel, Pierwszy do powitania,pierwszy do obrony,(...) Który pracuje,walczy,żyje ,oddycha tylko dla niego,(...) Nie przyznano mu w niebie duszy,którą posiadł na ziemi, Podczas gdy człowiek-(..),przypuszcza że mu się wybaczy , I żąda dla siebie wyłącznego nieba.... Byron
-
Dla mnie jej uroda lezy przede wszystkim w jej zdrowym silnym ciele, wspanialej siersci, wielgachnych lapach. Ma gęsty,podszerstek i slicznie poskręcany włos wierzchni. Wygląda jak taki ...wspaniale zmieszany owczarek podhalański...:)A do tego ten kolor i te oczy. Jest niesamowicie piękna. A przeciez od dzieciaka jest w schronisku. Nie byla kąpana, czesana, nie dostawala mięsa, kości czy warzyw Ciekawa jestem jaki charakter siedzi w tym pięknym psie i jak się rozwinie w mieszkaniu. ile ona "kosztowala"? 50 zl? oddalismy ją za bezcen hihihi
-
Maleńka, terrierkowata LUSIA- ZNALAZŁA DOMEK ! :)
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
nio. Byli chętni na Balbinkę. Z boksu wyjęli. na smyczy pochodzili ,mieli przyjsc za tydzien i nigdy wiecej sie nie pojawili:roll: Goniu dzięki za chęć pomocy. -
z tego co wiem, są zdaje się razem teraz. nie odwiedzilam ich ostatnio. nie wiem na pewno. ale tak ktos mi mowil. Tylko ze to też tylko czasowo jest.
-
Maleńka, terrierkowata LUSIA- ZNALAZŁA DOMEK ! :)
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Allegro nie ma, poza tym ma sporo ogloszen. Jutro dodam ją jeszcze na caffeanimals. Lusinka [IMG]http://images27.fotosik.pl/313/74209f2dea798fe7med.jpg[/IMG] -
nie:shake:
-
nikusia ogloszenie. Kurcze on naprawde musi wyjsc. dorasta i to zbyt cięzki chleb dla niego teraz. Jest zupelnie zdezorientowany. [URL]http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Niko,15499[/URL]
-
Jutro wezmę Zosię na spacer i napiszę trochę wiecej o niej. Vitka możesz ją potem wstawic na portel? Tzn ja tak pytam, bo nie wiem jakie masz psiaki w planach;)
-
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
rozmawialam z p.kierowniczką. Jest w kontakcie z panem Maszy i powiedziala ze nie musimy obawiac się rozmnażania Maszki. Jak napsiala Kordonia Rybc!a przekazala panu Maszy swojego maila z prosbą o zdjecia. Poczekamy troszke a jesli nic nie przyjdzie to wtedy zadzwonię i poproszę osobiscie:) -
Maleńka, terrierkowata LUSIA- ZNALAZŁA DOMEK ! :)
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
biedna Lusinka. wczoraj weszlysmy do ich boksów dodac im nowego lokatora i Lusinka najpierw zwiala z boksu, potem starala się wspiąc po Rybci, byle tylko ją głaskac, glaskac, głaskac. Kochana malenka sunieczka. Tak bardzo kocha. -
tak wyglądal Nikus 3 tygodnie temu. Wierzyc się nie chce jak bardzo urósł. Juz jest większy, mężniejszy i już wie jak się bronić. Kiedy warknąc.- takie życie, ale przeraża mnie to u takiego podrostka [IMG]http://upload.miau.pl/3/172938.jpg[/IMG]
-
lusia jest wspaniala. Caly ten boks jest cudowny po prostu. Gdybym miala dom i duzo miejsca, wzięłabym całą tą bandę malych dupinek. Ona są małe, strasznie pocieszne i aż trzęsą się na widok czlowieka. Luska skacze jak zajączek, biega jak swinka morska, biega i trzęsię się cala ze szczęścia jesli wchodzimy do niej. One wszystkie są cudne. biedne malutkie poziomki:-(. Mają wątki. zaraz poszukam lusinkowego wątku edit: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/malenka-terrierkowata-lusia-czy-ta-piekna-suczka-znajdzie-wspanialy-dom-129086/#post11591577[/URL] a tu inna poziomeczka, która na szczęście poszła wczoraj do domu:multi: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/malenka-barbi-nie-wyroznia-sie-jednak-ktos-ja-zobaczyl-w-nowym-domu-125141/[/URL] Zimno im nie jest. mają w srodku wymoszczone wszsytko kocami, leżaczkami itd. Za te dary wszystkim bardzo dziękujemy:loveu:. No i mają koloryfer, który im grzeje. jest naprawdę cieplutko
-
[Gdańsk] FRYTKA amstaff nareszcie w DT u Kany! Pies ideał szuka DS!
Charly replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
super wiesci i szybka akcja- gratulacje Natalio:loveu::multi: -
Śleputki i głuchutki Promyczek odszedł za TM....
Charly replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Promyk ma na Mru allegro 1 obserwatora. ale wiecie.....:roll: -
ktos tam pytal, ale wiesz.....:roll: Kurcze niewidomy Ichi i jego przewodniczka Norka własnie znalazły jako parka nowy dom. Zeby tak Sarze i Oskarowi się udalo. Tylko ze...moze mają większe szanse osobno?:oops: I Sara jest piękna i Oskarek tez. Straszne to gdybanie.
-
[Gdańsk] FRYTKA amstaff nareszcie w DT u Kany! Pies ideał szuka DS!
Charly replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
oj frytka:)