Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. no on wlasnie jest z Lusią:-D:-D:grin: i resztą tych dupinek:loveu: Rybcia probowala im tam wymoscic troszkę i w calym zamieszaniu Lusia uciekla mi z kojca i sobie biegala po psiarni. Porusza się jak swinka morska:evil_lol:. w koncu ją zlapalam glupolke, to poleciala rybci przeszkadzac ukladac poslanko:loveu:
  2. ja tez nie. ale jest tyle psiakow w potrzebie. dlatego poprosilam kochaną Mru o taki plaski banerek. wstawie go sobie w czasie tak pod podpis:-( ten plaski banerek jest w pierwszym poscie.
  3. natalia ja chcialam do Ciebie napisac na pw- ale masz pelną skrzynkę;)
  4. trzeba zapytac w schronisku czy juz byla szczepiona. No i nie wiem jak to jest z tą kwarantanna. Ale to trzeba zapytac. ja będę znowu w czwartek. ale mozecie jutro zadzwonic i poprosic p. Linde. Ona Wam powie wszystki Dzis nie mialam SAbiny, bo juz inne dziewczyny ją wyprowadzily. I poparly wypowiedzi Twoje Nataliaa, ze to bezkonfliktowa dziewczyna jest;)
  5. hihihi trójka:eviltong:
  6. Wyprowadzilam dzis Nikusia na spacer.......Mial opuchnięte bo pogryzione oczko i taką gulę pod szyją. Nie wiem czy to krwiak- ale nie zauwazylam tego wczesniej. a macam go raczej doględnie, jesli juz mam ku temu okazje. Jutro Magda obejrzy to. No i Rybcia kochana kochana kochana wymyslila gdzei by przeniesc Nikusia zeby psy go juz nie gryzly. jest teraz w boksie z malymi psiakami- takimi wariatunciami zakochanymi w czlowiekiu absolutnie nieszkodliwymi dla Nikusia. Jest tam co prawda największy:evil_lol:, ale jest mu tam dobrze. Bardzo strasznie się cieszę. Jak dobrze, ze znalazlo sie jeszze jedno miejsce gdzies indziej.
  7. Orpha ja wcale nie wiedzialam, ze to o tego Skarbusia chodzi. Bardzo bardzo dobrze, że Ty pojechalas do tego domku. Bardzo dobrze. to znaczy, ze nadal nie ma domu...
  8. kto by tak dbal o te koty..kto by tak dbal o nie. czy zkoncem antybiotyku, czy nie...Czy w ogole antybiotyk....ech. wygraly na loterii:loveu: tylko te psy takie jakies....nieszczęsne niekąpane są:diabloti:
  9. o wielkie dzięki:loveu::loveu::loveu:
  10. [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/metro/dordi.png[/IMG] oni trochę obcieli ten tekst. napisz ze jest wesolym, energicznym psem, wspanialym kompanem spacerów i ruchu na swiezym powietrzu. ze potrzebuje duzo ruchu i nie jest dla ludzi ktorzy wolny czas ( taka jak ja:evil_lol:) spędzają przed TV ;)
  11. jest nawet gotowy. taki zwykly. dam ci
  12. kurcze. on jest taki fajny.z e tez nikt go jeszcze nie pokochal. Vitka dasz go na portel pls?
  13. cieszę sie strasznie dla tego psiaka i plakac mi sie chce zarazem jak piszesz jaki byl oszolomiony. straszne to jest:placz: Niech mu sie szczesci:placz:
  14. Nikus się przypomina wzsytkim ciotkom i niezapsionym domkom:roll:
  15. aaaaa...to ja nie w temacie...;)
  16. Trzymaj trzymaj:) Wiem ze Kordonia dzis wyszla z Markusem. Przeslala mi zdjęcie milosne jej i Markusa;) Zapytam co z Sabinką. ale jutro zobaczę ją sama
  17. nie mamy. dzis nie wyrobilam i nie pojechalam do schroniska. jutro będę. Sęk jednak w tym, że ten pan wziął Masze nie od nas tzn. z dogomani, ale pojechal prosto do schroniska. I tam wiesz, nikt go nie uprzedzil ze będzie naabywany i praktycznie zmuszony do przesylania zdjęc;) Ale jak powiedzialam jutro tam będę i zobaczymy co wymyslimy:)
  18. Jaki on sliczny jest i mimo, że taki malusi, większy od jamniczki:loveu: To co- w domu mial obcinane te pazurki w koncu? Radunia to jest dobry pomysl. choc są faktycznie tak straszne psy, ze nie da rady. Dalmatka moich rodzicow np. tak bardzo nie lubi wszelkich zabiegów przy niej, ze paznokcie obcinac mozna tylko u weta. Wtedy stoi w miarę grzecznie, trzęsie się strasznie ale można cos robic. A my sami nigdy nie dalismy rady ani pół pazura obciąc:evil_lol::evil_lol:
  19. ale ona calkiem spora jest już...uuuuuu...i śliczna. Ogonek trzyma nad dupcią jak taki szpicowaty piesio. Jaki ma charakterek?
  20. Natalia dziś nie wyrobiłam się niestety. Do Sabinki pojadę jutro. wiem, ze to wazne dla Ciebie, dzis nie dalam rady.
  21. Filipek czuje się znakomicie. A robak wyglądal jak takie....połączenie pająka z glistą...Dowiem się w piątek co to takiego było.
  22. zastanawiam się czy będzie mozna sporządzic czarną listę u nas w schronisku. Ta kobieta jako pierwsza powinna się na niej znalesc. bardzo neiodpowiedzialny czlowiek. A takiemu moze sie znow zachciec pieska
  23. powiem Rybci;)
×
×
  • Create New...