-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
no on wlasnie jest z Lusią:-D:-D:grin: i resztą tych dupinek:loveu: Rybcia probowala im tam wymoscic troszkę i w calym zamieszaniu Lusia uciekla mi z kojca i sobie biegala po psiarni. Porusza się jak swinka morska:evil_lol:. w koncu ją zlapalam glupolke, to poleciala rybci przeszkadzac ukladac poslanko:loveu:
-
ja tez nie. ale jest tyle psiakow w potrzebie. dlatego poprosilam kochaną Mru o taki plaski banerek. wstawie go sobie w czasie tak pod podpis:-( ten plaski banerek jest w pierwszym poscie.
-
[Gdańsk] FRYTKA amstaff nareszcie w DT u Kany! Pies ideał szuka DS!
Charly replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
natalia ja chcialam do Ciebie napisac na pw- ale masz pelną skrzynkę;) -
[Gdańsk] FRYTKA amstaff nareszcie w DT u Kany! Pies ideał szuka DS!
Charly replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
trzeba zapytac w schronisku czy juz byla szczepiona. No i nie wiem jak to jest z tą kwarantanna. Ale to trzeba zapytac. ja będę znowu w czwartek. ale mozecie jutro zadzwonic i poprosic p. Linde. Ona Wam powie wszystki Dzis nie mialam SAbiny, bo juz inne dziewczyny ją wyprowadzily. I poparly wypowiedzi Twoje Nataliaa, ze to bezkonfliktowa dziewczyna jest;) -
hihihi trójka:eviltong:
-
Wyprowadzilam dzis Nikusia na spacer.......Mial opuchnięte bo pogryzione oczko i taką gulę pod szyją. Nie wiem czy to krwiak- ale nie zauwazylam tego wczesniej. a macam go raczej doględnie, jesli juz mam ku temu okazje. Jutro Magda obejrzy to. No i Rybcia kochana kochana kochana wymyslila gdzei by przeniesc Nikusia zeby psy go juz nie gryzly. jest teraz w boksie z malymi psiakami- takimi wariatunciami zakochanymi w czlowiekiu absolutnie nieszkodliwymi dla Nikusia. Jest tam co prawda największy:evil_lol:, ale jest mu tam dobrze. Bardzo strasznie się cieszę. Jak dobrze, ze znalazlo sie jeszze jedno miejsce gdzies indziej.
-
Śleputki i głuchutki Promyczek odszedł za TM....
Charly replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Orpha ja wcale nie wiedzialam, ze to o tego Skarbusia chodzi. Bardzo bardzo dobrze, że Ty pojechalas do tego domku. Bardzo dobrze. to znaczy, ze nadal nie ma domu... -
o wielkie dzięki:loveu::loveu::loveu:
-
[IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/metro/dordi.png[/IMG] oni trochę obcieli ten tekst. napisz ze jest wesolym, energicznym psem, wspanialym kompanem spacerów i ruchu na swiezym powietrzu. ze potrzebuje duzo ruchu i nie jest dla ludzi ktorzy wolny czas ( taka jak ja:evil_lol:) spędzają przed TV ;)
-
jest nawet gotowy. taki zwykly. dam ci
-
kurcze. on jest taki fajny.z e tez nikt go jeszcze nie pokochal. Vitka dasz go na portel pls?
-
[Gdańsk] FRYTKA amstaff nareszcie w DT u Kany! Pies ideał szuka DS!
Charly replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
no więc będzie Frytka:) -
Nikus się przypomina wzsytkim ciotkom i niezapsionym domkom:roll:
-
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
aaaaa...to ja nie w temacie...;) -
[Gdańsk] FRYTKA amstaff nareszcie w DT u Kany! Pies ideał szuka DS!
Charly replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Trzymaj trzymaj:) Wiem ze Kordonia dzis wyszla z Markusem. Przeslala mi zdjęcie milosne jej i Markusa;) Zapytam co z Sabinką. ale jutro zobaczę ją sama -
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
nie mamy. dzis nie wyrobilam i nie pojechalam do schroniska. jutro będę. Sęk jednak w tym, że ten pan wziął Masze nie od nas tzn. z dogomani, ale pojechal prosto do schroniska. I tam wiesz, nikt go nie uprzedzil ze będzie naabywany i praktycznie zmuszony do przesylania zdjęc;) Ale jak powiedzialam jutro tam będę i zobaczymy co wymyslimy:) -
Jaki on sliczny jest i mimo, że taki malusi, większy od jamniczki:loveu: To co- w domu mial obcinane te pazurki w koncu? Radunia to jest dobry pomysl. choc są faktycznie tak straszne psy, ze nie da rady. Dalmatka moich rodzicow np. tak bardzo nie lubi wszelkich zabiegów przy niej, ze paznokcie obcinac mozna tylko u weta. Wtedy stoi w miarę grzecznie, trzęsie się strasznie ale można cos robic. A my sami nigdy nie dalismy rady ani pół pazura obciąc:evil_lol::evil_lol:
-
[Gdańsk] FRYTKA amstaff nareszcie w DT u Kany! Pies ideał szuka DS!
Charly replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Natalia dziś nie wyrobiłam się niestety. Do Sabinki pojadę jutro. wiem, ze to wazne dla Ciebie, dzis nie dalam rady. -
Niewielki, drobny, biszkoptowy SABIK - znalazł dom- PO RAZ DRUGI ! ! :))
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
zastanawiam się czy będzie mozna sporządzic czarną listę u nas w schronisku. Ta kobieta jako pierwsza powinna się na niej znalesc. bardzo neiodpowiedzialny czlowiek. A takiemu moze sie znow zachciec pieska -
powiem Rybci;)