Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. jak to miło widziec Buleczke wreszczie bez tej powieki nieladnej a czy są zdjecia tej psinki, która jest w izolatce. tą amstaffowatą lekko. zólciutką taką..
  2. bardzo koniecznie potrzebny. Balbinka jest bardzo grzeczna i kochana.
  3. ahahahhahahah:loveu: dobry opis. suuper:evil_lol: ale to jeszcze nic. sluchajcie wczoraj w jednym z boksów (w psiarni korytarz na prawo i tam pierwszy boks) zobaczylam psiaka, który przerasta ( zachowaniem) nawet Luske. Szok!! Co za piesek. Mniejszy niz Lusia, ale jaki wariatuncio. skacze, biega, warczy, robi fikołki, skacze lize w usta, gryzie w brodę ( wcale nie tak lekko) straaaaszne:evil_lol: nie wiem czy ma wątek, nie wiem jak się nazywa. w poniedzialek sprawdzę. Jest niesamowity.
  4. czasem jak jest niegrzeczny, to go podwieszamy na cienkiej lince. wtedy się nie moze poruszac.......:cool3: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/9311/dobipowieszonyhihi.jpg[/IMG][/URL] na wszelki wypadek...to tylko tak wygląda...zartuje oczywiscie:evil_lol:
  5. Dobi w lodowej krainie... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/1967/dobiwkrainielodu.jpg[/IMG][/URL]
  6. aaaa...hahah...dobre. nigdy bym nie pomyslala... dobre hihihi
  7. o jejku Vitka to ostatnie zdjęcie jest bombowe:-o:shiny: Co to za ujecie i co on robi w ogóle ahahahahh. Zamknięte oczy, zęby na zewnątrz. zaraz wstawiam na pierwszą.
  8. Nooo...biegala Vitka z Dobkiem biegala:loveu: Nikuś jak zawsze smycz w mordzie...Dobek bez kaganca biega jeszcze gorzej niz Nikuś. caly czas gryzie smycz. bez przerwy:roll:
  9. [quote name='Vitka']Ja Demona nigdy nie mogę zamknąć, bo zawsze się wymyka, a do tego jest silny... :roll: Zawsze zakładam mu pętlę i przekładam przez kraty, trzymam, wychodzę i rozwiązuję. ;) To działa.[/quote] ja go biorę na ręcę i trzymam i tak niosę. ale przyznam ze on sie trochę wscieka wtedy:roll: ten pies jest niesamowity. w oczach ma tylko...biegac biegac biegac. ocywiscie nie dziwie mu się, tez bym tak robila siedząc w malym kojcu, a nie jestem basenji, ani nawet w typie..
  10. ma sens ma sens:multi:
  11. no więc tak. szew zdjęty i tyle cala wizyta. Loboratorium do którego zostal robak wysłany duma i duma i myśli i myśli coż to za robak jest. Skonsultowali jakiegos profesora z Olsztyna- ale i on bezradny:niewiem: Jednakże skierowali wstępne pytanie do mojego weterynarza...mianowicie, czy Filutek podróżowal w krajach tropikalnych....:eek2: no więc dalej czekamy. w piątek mam zadzwonic. ale nie jest powiedziane, ze do piątku juz bedą wiedziec. Bo jak tlumaczyl mi mądry pan weterynarz (lub weteryn[B]i[/B]arz jak mówią tubylcy elbląscy:lol:) taki nicien od drugiego różni się np. ilościa czy ksztaltem...żeber (??? nie wiem czy dokładnie słuchalam) czy tam czyms w np. takim robakowym penisie. Więc trzeba robaka dokladnie wziąść pod lupę:lol: Nie pomyslalam o tym o co pytasz Brązowa- a bardzo ciekawe. Więc zapytalam. Nie- robak się nie ruszal, jak go wyciągano biedaka. Tez pewnie zostal znarkotyzowany. Albo moze umarl nawet?
  12. fragment wierszu, ktory zacytowala Pixie napisala Oktawia dla Duduśka:-(
  13. łoł. to sporo:lol:. poprosze Vitke zeby obfocila boks takich naszych dupinek malych. tam gdzie jest Lusia, Balbinka, Majunia i inne. no i teraz też Zoska. One sa przecudowne. jak leżą sobie na mieciutkich poduszkach i patrzą. Takie kolorowe cukiereczki Ale Nikus jest najwspanialszy:loveu:;)
  14. ja tez nie. skopiowalam na dysk, ale imageshack mowi mi ze bad file:niewiem:
  15. Bo to z albumu Vitki. trzeba klikac:lol:
  16. Wolf tez ma watek zdaje się. poszukam i wieczorem pokaze gdzie i co. Wolf faktycznie musi tez juz isc, bo strasznie sie skarzy. To taki wilczur. fAjny, ale taki szczekający na wszytko i wszytkich:roll:. Dobry do ogrodu pewnie.
  17. bosz...ale gnalam za nim. tzn. wiesz..."przedpokoj" w psiarni byl zamkniety i potem psiarnia sama tez.Ale on jest taki szybki. gnalam za nim i do kojca z powrotem. nie chcial wejsc:roll:. musialam go na ręcę wziaść. to wierzgal jak konik. w koncu postanowilm ze przerwę sprzątanie i z nim pojde. ale jeszcze dwa razy potem probowal uciec, bo chcialam im wymienic poslanie, ale wolf wariowal jak glupol ( tzn. darł ryja i nurkowal pod spiworem i chcial się bawic:roll:) i trochę to trwalo. ciezki ten boks. tylko ten terrierek jest fajny:) Wolf jęczy i narzeka caly czas:roll: a Demon próbuje uciec;)
  18. strasznie jest smutna:-(
  19. zaraz sie wykąpie i ide:placz:. nie chce mi się:lol:
  20. Gucio vel Dywanik byl wczoraj na spacerku. Weszlam do jego bosku, zeby wymienic posłanka, a tam zabawa na calego..we fruwającym pierzu. A Guciek leżal w tym wszytkim...nie wiedzialam co pierze, co Gucio. Więc mały zostal oddelegowany na spacerk, zebym mogła tam choć trochę posprzątac. Czemu nikt go nie chce? jest mądry, śliczny..Jego sliczne wloski są skoltunione, brudne...Ale wystarczy wykąpac, wyczesać i będzie wspaniala metamorfoza Gucinek: (klick na zdjęcie) [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305359345788025618"][IMG]http://lh6.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBsN0t-exI/AAAAAAAAIpc/uuG9cXPf0VY/s144/IMG_7500%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305359365050744114"][IMG]http://lh4.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBsO8ekPTI/AAAAAAAAIpk/ePrLFWZIpqs/s144/IMG_7501%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305359376374885410"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBsPmqc7CI/AAAAAAAAIps/7CA2Udshh1w/s144/IMG_7502%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305359394571863490"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBsQqc8xcI/AAAAAAAAIp0/HueZrqliFNo/s144/IMG_7503%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305359402439230626"][IMG]http://lh4.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBsRHwrRKI/AAAAAAAAIp8/OAEzyiDKJgg/s144/IMG_7504%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305359418688753762"][IMG]http://lh4.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBsSES3UGI/AAAAAAAAIqE/kheTvrYbIjU/s144/IMG_7505%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL]
  21. Dzięki Wielkie:loveu: Demonek uwielbia biegać. Jest stworzony do tego. Pięknie się porusza. Demonek jest takze bardzo sprytny, szybki i zwinny:). Caly czas kombinuje jak uciec z boksu. Potrafi otwierac drzwi tzn. wie do czego sluży klamka i wie jak się nią posluzyc...
  22. latający Niko [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305355285509971170"][IMG]http://lh6.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBohfAQHOI/AAAAAAAAIWg/VO4O9VVpnBw/s144/IMG_7301%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] kto pokocha Nikusia... [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305355200171860850"][IMG]http://lh6.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBochGD43I/AAAAAAAAIWA/UM6bz6EywJE/s144/IMG_7296%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL]
  23. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBoYHMj8-I/AAAAAAAAIVg/rCs0uUCdsxg/s144/IMG_7291%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG] kto da mi dom..no kto? [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305354804641562898"][IMG]http://lh4.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBoFfoSgRI/AAAAAAAAITM/SH4OnLYsHR8/s144/IMG_7270%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305354824068986210"][IMG]http://lh4.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBoGoAJdWI/AAAAAAAAITU/H5UZ8dAuOWw/s144/IMG_7271%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305354836115657314"][IMG]http://lh5.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBoHU4TEmI/AAAAAAAAITc/y3Qcpz5iP1k/s144/IMG_7272%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305354852075873250"][IMG]http://lh6.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBoIQVgo-I/AAAAAAAAITk/3x_6vTZ-lR8/s144/IMG_7273%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL]
  24. Miałam szczęście, że nie trafil...;) [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305359625997791714"][IMG]http://lh5.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBseIlMMeI/AAAAAAAAIr0/wrqnRYyo3vg/s144/IMG_7519%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...