Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. eeeee....Nie ma to jak dogomaniackie domki. szkoda i tyle. Małej kondycja jest coraz lepsza. przed wyjsciem ( tzn. okolo 19) oglądalysmy z Rybcią jej kupę:) tzn. suni nie rybci:eviltong:. ladna, zwarta, sredniio twarda. taki fajny knucik:)
  2. Ja Marleya nie znalam przed tą całą akcją. Dlatego niewiele wiem na ten temat. Poznalam dopiero kilka dni temu. Teraz Marley ma szlaban na spacery. Ale jestem pewna tzn. mam taką nadzieje, ze ktos juz go wczesniej wyprowadzal i może się wypowiedziec
  3. na spacerek wyszedł dziś Demon ( oczywiscie zmusił mnie bo uciekł jak zawsze z boksu- a nie mam serca go tam zamykac z powrotem bez spacerku, wiedząc jak swieci się ze szczęscia na widok obrozy:placz:). To byl tzw. spacerek jogging. on jest genialny dla kogos kto duzo biega. biega swietnie. prosto grzecznie przy nodze- jesli oczywiscie biegniemy jego tempem:cool1:
  4. wystarczy przykucnąć i Zoska gramoli się na kolana.... (nikus oczywiscie tez chce zawsze;)) [IMG]http://upload.miau.pl/3/183849.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://upload.miau.pl/3/183843.jpg[/IMG]
  6. dzisiejszy spacerek [IMG]http://upload.miau.pl/3/183807.jpg[/IMG]
  7. jak na razie kochana Rybcia, która ma w głowie jak cyborg zakodowane całe schronisko ( w prawo...taki i taki pies siedzie tam i tam, tak sie nazywa, tak wygląda i ma taki chratker. w schronisku od.....xxx. W lewo...siedzi taki i taki pies, z tym i z tym, w zeszlym roku ugryzl listonosza....) wykombinowala jak tu wygospodarowac jeden boks dla Sary i Oskara. Za kilka dni SAra i Oskar będą więc sami w jednym boksie:):loveu: A tymczasem......módlmy się, módlmy się o cud. czasem takie cuda są bliżej niz się wydawac moze. więc wierzmy wierzmy w cuda
  8. Dzisiejsza spacerkowa Zoska. Dzięki za super ujęcia Kordonia:loveu: Zoska nie bardzo czai o co chodzi w tych spacerkach. Ona chce być przy "swojej" pańci po prostu i nie rozumie po co te inne psy...po co wracać do boksu z powrotem. Małe oczka patrzą i sie dziwują...:-( Zośka jest z tych psiaków, które w nowym domku wskoczą do swojego koszyczka i będą tam leżeć jakby od zawsze juz były..... A jak na razei Zoska jakby od zawsze juz... -jest w schronisku. I nikt nie interesuje się nią, bo jest " brzydka"...Tak mówią..Nie wiem czy jest brzydka. Mnie osobiscie wydaje się, ze jest sliczna. Slodka, cudowna, kochająca. Pies po przejsciach. Pies z serduszkiem pełnym bólu i miłości. Dla mnie takie są najpiękniesze... [IMG]http://upload.miau.pl/3/183819.jpg[/IMG] Nie bój się Zosiu nie bój się...to tylko Ewcia z aparatem.. [IMG]http://upload.miau.pl/3/183827.jpg[/IMG] Zoska potrafi mówic. wystarczy jej słodzić i ona zaczyna rozmawiać..
  9. na spacerek wyszedł jeszcze Demon ( oczywiscie zmusił mnie bo uciekł jak zawsze z boksu- a nie mam serca go tam zamykac z powrotem bez spacerku, wiedząc jak swieci się ze szczęscia na widok obrozy:placz:). To byl tzw. spacerek jogging. on jest genialny dla kogos kto duzo biega. biega swietnie. prosto grzecznie przy nodze- jesli oczywiscie biegniemy jego tempem:cool1: z kojca jak damulka wyszla sobie takze Sara- więc Rybcia ją zabrala. no i wzięłam Dziadzia na spacerek. Cieszyl sie bardzo. Ma jeden baaardzo dlugi pazur, który będzie jutro obcięty:)
  10. okolo 80 telefonów i wszyscy ( prawie wszyscy) się żegnają słysząc ze Marley jest dominującym psiakiem i nie toleruje innych psów. Niestety. Część mysli, zastanawia się:roll: Mam jeszcze parę pytan do osob ktore wyprowadzaly Marleya. Pomijając jego ostatni...spacer... Czy Marley na spacerze atakuje inny psy? czy spina się na ich widok? czy po prostu nie toleruje innych zweirząt na "swoim" terytorium?
  11. [quote name='mru']no weź... pomiędzy ogłoszeniami bezdomniaków takie coś!! tak o - po prostu! bezczel! zastanawiam się czy już pisać do bokserociotek czy potem... (to taki żart oczywiście tylko ponury) [URL="http://ogloszenia.cafeanimal.pl/REPRODUKCJA-BOKSER-%28sprzedam%29,326"]REPRODUKCJA-BOKSER - Ogłoszenia - cafeanimal.pl[/URL] chciałam :( i nie można... chciałam pisać do administratora strony ale myślisz, że jego to coś obejdzie? *****.... nawet do "BEATKA" napisać nie można (autor ogłoszenia... niby...) bo to nie jest użytkownik :/[/quote] bez sensu. idę do schronu. zobaczę jak się miewa Marley:roll:
  12. [quote name='mru'][SIZE=1]o bosz... ogłoszenie na cafeanimal...[/SIZE] [SIZE=1]POSZUKUJE PARTNERKI DLA PIESKA RASY BOKSER.PIES URODZIł SIę 17.10.2007 MA WSZYSTKIE SZCZEPIENIA JEST ZADBANY O PIęKNEJ BUDOWIE BRąZOWYM UMASZCENIU WABI SIę FADO. [B]NIE OCZEKUJE NIC W ZAMIAN POPROSTU MYSLę żE PRZYSZłA PORA ABY SPEłNIł SIę W TEJ ROLI.[/B][/SIZE] masakra jakaś :placz: kur...[/quote] ej Mru czasem mam wrażenie, że to wszystko jest bez sensu. I czas "wypisać" się.. wez podaj linka do tego ogloszenia. trzeba jakis komentarz tam napisac.
  13. [quote name='mru']ej no napisałaś :P jezu, wszystkie moje posty lądują na zeszłej stronie lub kurde nad Tobą, Charly ! wrr ;)[/quote] w połączeniu z agresją w stosunku do innych zwierzaków.. nie z depresją
  14. [quote name='deathgs']Zmieniłam tytuł, tekst porozdzielałam i popodkreślałam słowa kluczowe. Dopisałam twój tel. i zmazałam info o danych gdzie jest psiak. Zmieniłam też zdjęcie główne jak chciałaś na te na budzie.[/quote] Kochana jestes Deathgs:loveu:. bardzo dziękuję za to allegro. To wielka szansa dla Marleya. Szkoda, ze Metro ( pewnie mieli dobre intencje) tak zmaściło te ogloszenie. Jestem pewna, ze są ludzie ( pomijając ciemne typy) którzy lubią wyzwania i pracę z psem. No ale teraz Marley widnieje jako pies z depresją...
  15. kurcze. gorąca linia. wszyscy chcą ratowac Marleya. Pada slowo agresja i rozmowa się konczy. Co jest oczywiscie zrozumiale. A domki cuda niewidy. Ogrody, ocieplane budy, klapki psie w drzwiach,a le zawsze są tam koty i inne psiaki. A Marley robi furorę z powodu wyglądu-rude strasznie się podoba- szdczególnie kobietom. No i z powodu uspienia:roll:
  16. [quote name='Kasia']faktycznie, też dopiero teraz zauważyłam :oops: ale jeśli nawet ktoś nie dodzwoniłby się to zawsze mógł napisać - dla chcącego nic trudnego ;)[/quote] oczywiscie. tez tak mysle. jesli ktos naprawde chce. no więc- teraz będzie jak ma byc i domek też.
  17. no to fajnie. nic o agresji. i tekst z uspieniem, ktorego nie pisalam.
  18. Mru podaj mi proszę link do tego metra. bo juz nie wiem sama co tam napisali. jedni mówią ze nic o agresji nie jest napisane. inni ze tak. no i z tym uspieniem. tego też nie napisalam
  19. [SIZE=3]Kasiu numer telefonu jest przekręcony. Kurcze nei wiem czemu, ale cały czas od początku akcji tak myślałam. NIe wiem czemu.Chcialam sprawdzic, ale cały czas wylatywalo mi to z głowy. [/SIZE] [SIZE=3]Dlatego nie było ani grama telefonu[/SIZE] [SIZE=3][B]785- [/B]132- 983[/SIZE]
  20. to byloby cudownie:loveu:. Może napisz do Kasi na pw. Ona wystawila allegro wyróżnione. ale pewnie juz wygaslo. zaraz sprawdze nick dokladnie nick: [U]Kasia[/U] i może zasugeruj, żeby w ogloszeniu napisac, ze psiaki moga takze isc osobno. Tzn. tak ja mysle. Mysle ze trzeba je wydostac. będą żyły z tą zadrą i Saraa będzie pewnie w każdym napotkanym owczarku wypatrywala brata ( tak jak robi to teraz na spacerze), ale .....:-( nie mogę dalej pisać, no nie moge. [B]Kasiu może wpolną dalej z adnotacją, że mogą iść także osobno[/B]
  21. drogie Metro:roll: ukrócilo tekst Rybci. przekaz jest taki bla bla bla.....Marley ma depresję...bla...bla...bla i ma byc uspiony!!! nie napisali nic o agresji psa. Więc większosć telefonów to ludzie z innymi psiakami, którym podoba sie Marley i ktorzy chcą go uratowac. Jednak slysząc o jego agresji oczywiscie dziękują......Na drugi raz będe pamiętac, zeby wysylac krótsze teksty.
  22. mają allegro, ale chyba się skonczylo juz. Kasia zrobila. i mają ogloszenia na portelu elbląskim. dzis dodam na cafe animal
  23. udalo się dzis z metrem. Marley się dostal do metra i miałam juz kilkanascie telefonów w jego sprawie z całej Polski. Niestety ludziom Marley strasznie się podoba, ale kiedy rozmawiamy o tym, ze jest agresywny w stosunku do innych zwierząt to wszystkim się odechciewa....A przeciez w ogloszeniu jest to wyraznie napisane:roll:
  24. w takiej sytuacji najwazniejsza jest adopcja. Sara cieszy sie, kiedy moze wyjsc na spacer. tzn. ona jest taka bardzo przytlumiona ale sie cieszy. Nie wiem czy zawsze taka byla, czy dopiero moment oddania i oderwania od wszytkiego tak bardzo ją zmienil. Mysle ze zawsze byla spokojniutką sunią. I tak nie jest z Oskarem. A za to jest w malym boksie. siedzi siedzi siedzi i czeka. tylko na co............Fajnie sobie to ten pan wymyslił. faktycznie, po co mialy sie męczyc z nim w jednym pokoju. teraz się nie męczą.....
  25. Pokażcie tą Kelly. Nie wiem która to, ale w 4 zdaje sie jest piesek czy suczka jeszcze "gorsza" od Lusi. Ten psiak jest mniejszy jeszcze od Lusi i jeszcze bardziej ruchliwy. Taki malusi, a nie dalam rady zmienic im poslanek i musialam wyslac go na korytarz, bo tak skakal. Co za wariatuncio. Pewnie wiecie kto to zacz, bo mi się miesza wszytko. Maly sFtorek jasnobrązowy..
×
×
  • Create New...