Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. link do slicznych adresatek [url=http://www.artmagic.pl/index.php?p20,identyfikator-niklowany-kosc-mala]ArtMagic.pl :: Identyfikator niklowany - KOŚĆ MAŁA[/url]
  2. Ola zapytaj, ile będziesz musiala zapłacić za wykupienie suni (pewnie pytałaś, ale piszę na wszelki wypadek, bo ostatnio ktoś płakał, bo nie mial pieniedzy przy sobie i miał psa zostawić do następnego dnia...) No i adresatka musi być na 100%:) Mielismy ostatnio psa, który zgubił się podczas wypadku samochodowego. Tez byl z innego miasta. Ale pies mial czipa. Wariowal ze szczęścia kiedy schronisko zadzwoniło po właściciela i ten odebrał pieska:)
  3. kładzie się tak jak na tych zdjęciach, które tu były i jedzie:evil_lol: Jutro go wyprowadzę, bo znow nie byl kilka dni, to mu pewnie tyłeczek rozsadza;)
  4. Czy koks rzyga dzikiem?:roll: ...a tak w ogóle to lepszego DT Daszeńka mieć nie mogła...Bardzo mądra mama tymczasowa Gameta:loveu::loveu::loveu:
  5. [quote name='Neris']A Olenka ciągle mi powtarzała "wiem, że ona żyje i do mnie wróci". Skąd ta mała zaraza się wzięła w Elblągu?[/quote] wstyd mi:oops: strasznie. czytalam juz kilka dni temu wątek o tej suni na zagubionych. cos mnie tknęło by sprawdzić czy to nie nasza. ale chcialam przeglądnąć jeszcze inny wątek i wylecialo mi to z głowy ale na[SIZE=4] [/SIZE][SIZE=2]całe szczęscie Akucha czuwa!!!:loveu::loveu::loveu:[/SIZE] Edit: teraz wiem. nie wylecialo mi z glowy- sprawdziłam pózniej- tylko zdjęcia nie bylo małej na wątku zagubionych i nadal nie ma....[SIZE=4]ale na szczęście Akucha czuwa:loveu::loveu::loveu:[/SIZE]
  6. Koss od wstrzymywania i wydychania powietrza płuca juz mi się powiększyły:evil_lol:
  7. Keyty to psinka, którą "odwiedziłam" w ramach interwencji z panią Jolą w jej dawnym domku, zanim została "oddana". Keyty miala być odebrana, ponieważ jej właściciel głodził sunię. Sunieczka byla przerazliwie chuda, rzucala się na jedzenie. worek z jedzieniem, ktory własciciel otrzymal od TOZu byl zamkniety....Mała wyglądała jak pieski z tych tragicznych wątków na dogo.. Teraz to zupelnie inny piesek, ale z bardzo zła przeszłościa. Stan pieska zgłosił sąsiad. Można sobie wyobrazic jak musiala wyglądac, że ktos zareagowal...:roll:
  8. tak patrząc na te miseczki zastanawiam się czy nie lepiej by jej były miseczki na podwyższeniu...hm..? bo tak dosc się musi wysilac zeby zjesc, czy nie..?
  9. kochana Ogryzia znalazla wspanialych opiekunów tu na wątku w postaci SAbinki i Martki ( wybaczcie wiem, że wiecej fanow miala - ale te dwie osoby pozostaly mi w pamięci) a teraz w postaci domku:) trzymam kciuki za dalszy pozytywny rozwoj sytuacji..
  10. [quote name='Rybc!a'][B]Charly, Rupak, czemu Was dzisiaj nie było?[/B] Ze schroniska wyszedł Quake i jamnikowata Spacja z 4 , przyszła mała szczeniorka, a w nocy dwa szczeniaki owczarkowate, samiec i suka- samiec już zarezerwowany .[/quote] chcesz usprawiedliwienie od lekarza czy wystarczy od mamy?;) wspaniale ze Quake wyszedl. bardzo się ciesze kiedy tak energiczne psy psy jak Wolf, Markus, Quake itp.wychodzą. zawsze sie ciesze, ale w tych przypadkach szczególnie:)
  11. malutka Zosia jutro pójdzie na spacerek znow...prawdziwy nie wirtualny;)....Domku nadchodz..
  12. [quote name='APSA']moje dane: 608 088 298 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] do morisowej: 602 184 573 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] dzięki :)[/quote] ogloszenie na cafe animals. dalam przez pomylka dwa te same zdjęcia, ale nie da się ich usunąc:roll:Jesli Bambarylek będzie mial trochę szczęścia wydrukują go w metrze [url=http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Bambarylek,16586]Bambaryłek - Zwierzaki - cafeanimal.pl[/url] i tak btw, na dogo mimo wszytko tez duzo ludzi zagląda. ostatnio mialam telefon w podpisie i otrzymalam parę telefonów w sprawie psow, na których wątki weszłam. moze warto wpisac kontakt w pierwszy post;)
  13. tak myślalam...też tak mam... Jak juz nie zapomnę aparatu, jak zadziala, to kabelka znaleść nie potrafie:roll: dom z ogrodem to najlepsze co można sobie wyobrazic dla Wolfa. Doskonałym stróżem będzię:diabloti: i mamisynkiem skarżącym sie przeciągjąco i głośno, bo ktos innego psa poglaskal nie jego, bo to, bo tamto:evil_lol: ma farta, że taki ładny. Długo w schronie nie posiedział.
  14. czas leci:-o. Ostatnim razem jak tu byłam lata szukaliśmy, a teraz wiosny już...:multi:
  15. dane kontaktowe do ogłoszeń na Bambaryłke?
  16. bezkonfliktowy spokojny Nerus. kto go pokocha?
  17. :loveu::loveu::loveu:
  18. no, nikt nie uwierzy czego przy odpwiedniej motywacji i socjalizacji "upartego jak osiolek" kaukaza można nauczyc:-o:cool1: filimk na samym dole strony [URL="http://www.wolkogora.de/140374/140436.html"]Kaukasische Owtscharka von Wolkogora[/URL]
  19. ahahhahahahah, sie usmialam ahahahhahah:evil_lol:..Ogryzia wygląda bardzo niebezpiecznie z tym swoim wehikułem. psiaki biedne myślą, że kosmitka hihih:loveu:
  20. nie:shake: nikogo nie obchodzą.a przeciez nie da się przejsc obojetnie obok Saruni. Jest sliczna. piękna. Nie ma chętnych
  21. jaka ona jest sliczna. i ma taki szczęśliwy ryjek:loveu:
  22. rewelacja:loveu: tzn. Ogryzia mam nadzieję, przestanie tak się rządzic:evil_lol: czekam na filmik
  23. To tylko pies, tak mówisz.......... Tylko pies A ja Ci powiem Że pies to czasem więcej jest niż , człowiek On nie ma duszy, mówisz... Popatrz jeszcze raz Psia dusza większa jest od psa I kiedy się uśmiechasz do niej Ona się huśta na ogonie , a kiedy się pożegnać trzeba I psu czas iść do psiego nieba To niedaleko pies wyrusza Przecież przy Tobie jest psie niebo Z Tobą zostaje jego dusza............ B.Borzymowska
×
×
  • Create New...