-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
Zuzetki szczęśliwy los ciąg dalszy ( post nr. 6) Walka o zdobycz...:cool3: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images50.fotosik.pl/38/30a5fd5cce61cfed.jpg[/IMG][/URL] Jest moja ;-) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images40.fotosik.pl/38/b018221d82c3dd89.jpg[/IMG][/URL] Ulubiona pozycja-skrzyżowane łapki [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images35.fotosik.pl/38/6974a8adbf4742ba.jpg[/IMG][/URL] Drzemka na foteliku [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images33.fotosik.pl/420/14e6c13640dcb17d.jpg[/IMG][/URL] Z Hugusiem tym razem kanapa [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/303/2d58ac96b6fe40dc.jpg[/IMG][/URL]
-
Niewidomy Stinki odszedł za TM w swoim domku :(
Charly replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zaaferowana fenomenalną przemianą Stinka dałam go na metamorfozy. pech chcial:evil_lol: i przyszla Bonsai i powiedziala tylko, że....mamy mu tą gumkę poluzowac:evil_lol::placz::mad: http://www.dogomania.pl/forum/f80/metamorfozy-21924/index462.html#post11918837 -
ide Bonsai i wszystko powiem:evil_lol:
-
[COLOR=darkorchid][B]Daktyl w nowym domku:multi:[/B][/COLOR] [LEFT]"Leżał na betonie, w kącie boksu. Potwornie przerażony. Tak przerażonego psa dawno nie widziałam. O ile w ogóle kiedykolwiek. Dopiero po dłuźszej chwili okazało się, że nie widzi. Wyglądał, jakby przez wiele dni nie jadł. Odwodniony, słaby. Ale przede wszystkim porażony panicznym strachem. [/LEFT] [LEFT]Nikt by na niego nie zwrócił uwagi, w tym samym boksie były dwa inne psy, które domagały się uwagi człowieka. Ale przecież po to pojechałyśmy z Owieczką do schroniska, żeby pomóc temu, który najbardziej pomocy potrzebuje. A nie temu, który zwraca uwagę, bo jest młody, piękny, rasowy. Dlatego zabrałyśmy go do Warszawy." [/LEFT] [LEFT][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/niewidomy-pies-z-ostrowi-daktyl-znalazl-swoich-ludzi-91601/index42.html[/URL][/LEFT] W drodze do DT [LEFT][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img113.imageshack.us/img113/9715/img2091ix4.jpg[/IMG][/URL][/LEFT] [LEFT][COLOR=darkorchid][/COLOR] [COLOR=darkorchid][B]Daktyl w nowym cudownym domku:lol:[/B][/COLOR] [IMG]http://images38.fotosik.pl/10/be7c8166338e02ac.jpg[/IMG][/LEFT] [LEFT][IMG]http://images45.fotosik.pl/10/5c8aeec831e58594.jpg[/IMG] [/LEFT] [LEFT][IMG]http://images41.fotosik.pl/10/27c50566bfc59c8d.jpg[/IMG][/LEFT]
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
hihihi. o nie nie:evil_lol:. bo ja mam Filipa- niekastrowanego..nie da rady:eviltong: -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
ja nie kombinuje:lol:. Pisałam, gdyby ona została u MNIE...tzn. konkretnie u mnie;) -
[B][COLOR=blue]Pifko znaleziony na ulicy 7 grudnia 2008 już w nowym domu[/COLOR][/B] [COLOR=darkred]...."Pifko leżał na trawniku zwinięty w kulke i spał. deszcz na niego lał... myślałyśmy że nie żyje. Ale po pewnym czasie wstał i zataczając się, ruszył niepewnie przed siebie.. jakby po omacku. Nie wiem czy on cokolwiek widzi. Jedno oczko ma całe białe. Porusza się bardzo powoli, niepewnie i ostrożnie.[/COLOR] [COLOR=darkred]jest wychudzony , pod futerkiem sterczą wszystkie kości. W samochodzie rzucił sie na bułkę. [/COLOR] [COLOR=darkred]Cały jest w odchodach pcheł. Jest słabiutki , z pewnością wyziębiony. leży tylko zwinięty w kłębek. Jest kompletnie zdezoriientowany. Leżał na deszczu jakby nawet nie rozumiał że trzeba sie gdzies schowac. Chyba niedawno ktoś go wyrzucił , jest bardzo zimno a on by z pewnością nie przeżył w takich warunkach długo. prawdopodobnie ktoś go wyrzucił z samochodu bo w okolicy nikt go nie zna , a daleko by nie zaszedł..."[/COLOR] piwko bezdomny [U][B][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/519/59403340ay9.jpg[/IMG][/B][/U] [COLOR=#0000ff]zdjęcia z nowego domu[/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images48.fotosik.pl/58/94367685e770da77med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images30.fotosik.pl/323/0efb2034a167210cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images43.fotosik.pl/58/dd345be26b99ae71med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images43.fotosik.pl/58/1e7b20f0835f4cb2med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images43.fotosik.pl/58/63615a890ca7edaemed.jpg[/IMG][/URL]
-
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
Charly replied to gagata's topic in Już w nowym domu
tak tylko mysle, ze gdybysmy daly rade z tymi wyborami i pani roma wygrala ankiete a potem dogo poparlo by ja na krakvecie ( co zawsze robi) to się rowna sumie okolo 2000- 3000 zl. za to mozna do woli zakupy robic w krakvecie. dlatego proszę osoby zaangazowane w pomoc o opis sytuacji pani Romy. Kim jest, co robi, ile ma lat, jaki jest stan zdrowotny..przez co przeszla z tym co robi oraz nowa zaistniałą sytuacje. ta informacje można umiescic tu i ówdzie. i na pewno przyniesie glosy. -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
weci są generalnie przeciwko sterylkom, kastracjom. Ja na pewno nie sterylizowalabym tej arcyspokojnej przylepnej starszej suni, jesli zostalby u mnie. Jesli idzie dalej, to oczywiscie lekko inna historia;) -
zoska ma wzsytkie ogloszenia oprocz wyroznionego allegro. nie wklejam linkow, bo i tak nie dzialają, a po drugie nie chce mi się allegro wyroznione skonczylo się kilka tygodni temu. ktores juz z kolei. oglaszam ją przez caly czas. tak jak nikusia np czy Dzordza. teraz dochodzi nero i slepa sunia oraz inne pieski
-
hihih. dobre:lol::multi:
-
kółka szaleńcze zataczal w lesie wokól mnie w promieniu 10metrów. pędził jak wariat w kółko, w kółko, w kółko...;). Biedak potrzebuje domku i energicznych spacerków i...dużo miłości...i jeszcze więcej wychowania:lol::loveu:
-
kochany maluszek płakal dzis bardzo i skarżył się. Byla grzecznie na spacerku. na krotkiej smyczy a i tak byla za dluga. Zoska przy nodze chodziła cały czas. Jaka ona będzie wdzięczna, jaka wierna, kiedy ktoś ją pokocha w końcu. Rupak zrobila kilka zdjęc. Ja też. komorkowe więc wiadomo, ale są;) Pozniej Rupak pewnie wstawi:)
-
spotkałam dzis pana który na początku stycznia wziąl ze schroniska szczeniaka kilkutygodniowego:lol:. Takiego pana życze każdemu psiakowi. Piesek 3miesięczny biegał ślicznie na szeleczkach, z numerkiem chipa przy obroży. Sliczny, kochany, podaje łapki i inne sztuczki już tez potrafi:loveu: Będzie jezdzil z panciem na grzyby, na wakacje itd itd:):) Piesek był na początku chory, jak to szczeniaczki ze schroniska. Ale zastrzyki i tabletki pomogly. Na glowce mial wrzody. I ten pan smarowal mu te wrzody mascią którą zrobił według tradycyjnego rodzinnego przepisu:lol: W koncu wrzody zniknęły:multi:. Przy okazji nawiązała sie fajna rozmowa. Jutro odwiedzę tego pana, bo też chcę taką maść:)
-
zaraz jadę do maluszka. biedna Zoska ech
-
dzis wyjdzie na spacerek przynajmniej. jesli nie byl caly ten tydzien, to będzie szalal jak wariatuncio. nawet wyprowadzany codziennie biega jak mlody rhodesian. a dzis:roll:;)
-
Gibson z uszkodzonym ukł. nerwowym... mój kochany za TM...
Charly replied to Madziek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
anndzia on umarł -
to tak jak "nasza" warszawska Milka. Byla w Bloniach w piwnicach. Znalazl się transport i DT u Malagos..wszystko umowione...i dzieci osiedlowe schowaly Milke w dzien transportu przed "niedobrymi oprawczymi" ciotkami z dogo....:-( teraz Milka czasem biega tu..czasem tam..jak widmo..
-
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
Charly replied to gagata's topic in Już w nowym domu
juz zglosilam. ankieta ruszyla. zaglosowalam. teraz kolej na Was:lol: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f98/krakvet-ankieta-wybieramy-kandydata-dogo-na-marzec-132967/[/URL] kto zrobi banerek? edit: wklejcie link do ankiety moze w pierwszy post. tym sposobem więcej osob zobaczy:) i jesli ktos może proszę o opis sytuacji p. Romy. takze z czym się musi borykac. wiem ze byl problem mieszkaniowy. opiszcie po prostu jak to wygląda. dzieki. -
miesiąc Jasieńku... YouTube - Beethoven - Moonlight sonata (Luz de luna)