Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. Zuzetki szczęśliwy los ciąg dalszy ( post nr. 6) Walka o zdobycz...:cool3: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images50.fotosik.pl/38/30a5fd5cce61cfed.jpg[/IMG][/URL] Jest moja ;-) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images40.fotosik.pl/38/b018221d82c3dd89.jpg[/IMG][/URL] Ulubiona pozycja-skrzyżowane łapki [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images35.fotosik.pl/38/6974a8adbf4742ba.jpg[/IMG][/URL] Drzemka na foteliku [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images33.fotosik.pl/420/14e6c13640dcb17d.jpg[/IMG][/URL] Z Hugusiem tym razem kanapa [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/303/2d58ac96b6fe40dc.jpg[/IMG][/URL]
  2. zaaferowana fenomenalną przemianą Stinka dałam go na metamorfozy. pech chcial:evil_lol: i przyszla Bonsai i powiedziala tylko, że....mamy mu tą gumkę poluzowac:evil_lol::placz::mad: http://www.dogomania.pl/forum/f80/metamorfozy-21924/index462.html#post11918837
  3. Charly

    Metamorfozy

    ide Bonsai i wszystko powiem:evil_lol:
  4. [COLOR=darkorchid][B]Daktyl w nowym domku:multi:[/B][/COLOR] [LEFT]"Leżał na betonie, w kącie boksu. Potwornie przerażony. Tak przerażonego psa dawno nie widziałam. O ile w ogóle kiedykolwiek. Dopiero po dłuźszej chwili okazało się, że nie widzi. Wyglądał, jakby przez wiele dni nie jadł. Odwodniony, słaby. Ale przede wszystkim porażony panicznym strachem. [/LEFT] [LEFT]Nikt by na niego nie zwrócił uwagi, w tym samym boksie były dwa inne psy, które domagały się uwagi człowieka. Ale przecież po to pojechałyśmy z Owieczką do schroniska, żeby pomóc temu, który najbardziej pomocy potrzebuje. A nie temu, który zwraca uwagę, bo jest młody, piękny, rasowy. Dlatego zabrałyśmy go do Warszawy." [/LEFT] [LEFT][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/niewidomy-pies-z-ostrowi-daktyl-znalazl-swoich-ludzi-91601/index42.html[/URL][/LEFT] W drodze do DT [LEFT][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img113.imageshack.us/img113/9715/img2091ix4.jpg[/IMG][/URL][/LEFT] [LEFT][COLOR=darkorchid][/COLOR] [COLOR=darkorchid][B]Daktyl w nowym cudownym domku:lol:[/B][/COLOR] [IMG]http://images38.fotosik.pl/10/be7c8166338e02ac.jpg[/IMG][/LEFT] [LEFT][IMG]http://images45.fotosik.pl/10/5c8aeec831e58594.jpg[/IMG] [/LEFT] [LEFT][IMG]http://images41.fotosik.pl/10/27c50566bfc59c8d.jpg[/IMG][/LEFT]
  5. hihihi. o nie nie:evil_lol:. bo ja mam Filipa- niekastrowanego..nie da rady:eviltong:
  6. ja nie kombinuje:lol:. Pisałam, gdyby ona została u MNIE...tzn. konkretnie u mnie;)
  7. [B][COLOR=blue]Pifko znaleziony na ulicy 7 grudnia 2008 już w nowym domu[/COLOR][/B] [COLOR=darkred]...."Pifko leżał na trawniku zwinięty w kulke i spał. deszcz na niego lał... myślałyśmy że nie żyje. Ale po pewnym czasie wstał i zataczając się, ruszył niepewnie przed siebie.. jakby po omacku. Nie wiem czy on cokolwiek widzi. Jedno oczko ma całe białe. Porusza się bardzo powoli, niepewnie i ostrożnie.[/COLOR] [COLOR=darkred]jest wychudzony , pod futerkiem sterczą wszystkie kości. W samochodzie rzucił sie na bułkę. [/COLOR] [COLOR=darkred]Cały jest w odchodach pcheł. Jest słabiutki , z pewnością wyziębiony. leży tylko zwinięty w kłębek. Jest kompletnie zdezoriientowany. Leżał na deszczu jakby nawet nie rozumiał że trzeba sie gdzies schowac. Chyba niedawno ktoś go wyrzucił , jest bardzo zimno a on by z pewnością nie przeżył w takich warunkach długo. prawdopodobnie ktoś go wyrzucił z samochodu bo w okolicy nikt go nie zna , a daleko by nie zaszedł..."[/COLOR] piwko bezdomny [U][B][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/519/59403340ay9.jpg[/IMG][/B][/U] [COLOR=#0000ff]zdjęcia z nowego domu[/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images48.fotosik.pl/58/94367685e770da77med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images30.fotosik.pl/323/0efb2034a167210cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images43.fotosik.pl/58/dd345be26b99ae71med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images43.fotosik.pl/58/1e7b20f0835f4cb2med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images43.fotosik.pl/58/63615a890ca7edaemed.jpg[/IMG][/URL]
  8. tak tylko mysle, ze gdybysmy daly rade z tymi wyborami i pani roma wygrala ankiete a potem dogo poparlo by ja na krakvecie ( co zawsze robi) to się rowna sumie okolo 2000- 3000 zl. za to mozna do woli zakupy robic w krakvecie. dlatego proszę osoby zaangazowane w pomoc o opis sytuacji pani Romy. Kim jest, co robi, ile ma lat, jaki jest stan zdrowotny..przez co przeszla z tym co robi oraz nowa zaistniałą sytuacje. ta informacje można umiescic tu i ówdzie. i na pewno przyniesie glosy.
  9. weci są generalnie przeciwko sterylkom, kastracjom. Ja na pewno nie sterylizowalabym tej arcyspokojnej przylepnej starszej suni, jesli zostalby u mnie. Jesli idzie dalej, to oczywiscie lekko inna historia;)
  10. zoska ma wzsytkie ogloszenia oprocz wyroznionego allegro. nie wklejam linkow, bo i tak nie dzialają, a po drugie nie chce mi się allegro wyroznione skonczylo się kilka tygodni temu. ktores juz z kolei. oglaszam ją przez caly czas. tak jak nikusia np czy Dzordza. teraz dochodzi nero i slepa sunia oraz inne pieski
  11. ale imiona ahahhahahahhhahah:evil_lol: bardzo się cieszę dla Timonka. bardzo.
  12. Nie zapominamy. Wiec dalej intensywnie się pracuje tzn. pani behawiorystka z Marleyem. Marley może isc do rodziny z dziecmi, ale ludzie muszą chciec z nim pracowac, muszą być konsekwentni. Do psow marley isc nie moze. do suk tez nie.
  13. Maly sliczny szczeniorek wyszedł do domciu. taki duzy jak półtorej dloni. Kofffaaaany tzn kofana, bo to ona:fadein:. A jaka ruchliwa:roll::loveu:
  14. ten pan był -mimo, że już starszy ( tak ponad 60)- dość przystojny;). Miał niesamowite oczy. żywe jak u chlopca. Psa odbieral z córką. Piesek nazywa się Blacky, ale czy to imię schroniskowe to już nie wiem:) Za to wiem jak pan się nazywał;)
  15. nie masz być powiększony w czymkolwiek Kacperku:shake: W szczęsciu i kochaniu tylko:lol:. Jakkolwiek by nie było, Kacperek zaznaje uczucia, szczęścia i miłości.
  16. hihih. dobre:lol::multi:
  17. kółka szaleńcze zataczal w lesie wokól mnie w promieniu 10metrów. pędził jak wariat w kółko, w kółko, w kółko...;). Biedak potrzebuje domku i energicznych spacerków i...dużo miłości...i jeszcze więcej wychowania:lol::loveu:
  18. kochany maluszek płakal dzis bardzo i skarżył się. Byla grzecznie na spacerku. na krotkiej smyczy a i tak byla za dluga. Zoska przy nodze chodziła cały czas. Jaka ona będzie wdzięczna, jaka wierna, kiedy ktoś ją pokocha w końcu. Rupak zrobila kilka zdjęc. Ja też. komorkowe więc wiadomo, ale są;) Pozniej Rupak pewnie wstawi:)
  19. spotkałam dzis pana który na początku stycznia wziąl ze schroniska szczeniaka kilkutygodniowego:lol:. Takiego pana życze każdemu psiakowi. Piesek 3miesięczny biegał ślicznie na szeleczkach, z numerkiem chipa przy obroży. Sliczny, kochany, podaje łapki i inne sztuczki już tez potrafi:loveu: Będzie jezdzil z panciem na grzyby, na wakacje itd itd:):) Piesek był na początku chory, jak to szczeniaczki ze schroniska. Ale zastrzyki i tabletki pomogly. Na glowce mial wrzody. I ten pan smarowal mu te wrzody mascią którą zrobił według tradycyjnego rodzinnego przepisu:lol: W koncu wrzody zniknęły:multi:. Przy okazji nawiązała sie fajna rozmowa. Jutro odwiedzę tego pana, bo też chcę taką maść:)
  20. zaraz jadę do maluszka. biedna Zoska ech
  21. dzis wyjdzie na spacerek przynajmniej. jesli nie byl caly ten tydzien, to będzie szalal jak wariatuncio. nawet wyprowadzany codziennie biega jak mlody rhodesian. a dzis:roll:;)
  22. to tak jak "nasza" warszawska Milka. Byla w Bloniach w piwnicach. Znalazl się transport i DT u Malagos..wszystko umowione...i dzieci osiedlowe schowaly Milke w dzien transportu przed "niedobrymi oprawczymi" ciotkami z dogo....:-( teraz Milka czasem biega tu..czasem tam..jak widmo..
  23. juz zglosilam. ankieta ruszyla. zaglosowalam. teraz kolej na Was:lol: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f98/krakvet-ankieta-wybieramy-kandydata-dogo-na-marzec-132967/[/URL] kto zrobi banerek? edit: wklejcie link do ankiety moze w pierwszy post. tym sposobem więcej osob zobaczy:) i jesli ktos może proszę o opis sytuacji p. Romy. takze z czym się musi borykac. wiem ze byl problem mieszkaniowy. opiszcie po prostu jak to wygląda. dzieki.
  24. miesiąc Jasieńku... YouTube - Beethoven - Moonlight sonata (Luz de luna)
×
×
  • Create New...