Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. cudne to zdjęcie:) [IMG]http://images38.fotosik.pl/79/cb719076475ee8c4med.jpg[/IMG]
  2. kontakt w tej sprawie do Waszej fundacji? do kogo konkretnie?
  3. to zdjęcie jest straaaaaaaaaaaszne po prostu straaszne. tego się nie da wytrzymac psychicznie:placz:
  4. Zdjęcia nie działąją częściowo. I tu i w ogłoszeniu:shake:
  5. byl telefon z Bytomia:roll: Ale i tak jeszcze się zastanowią, a Dżordż czeka i czeka i czeka.... Są psy, u których nie rozumiem, że nie mają domu...Dżordż do nich należy. ładny, młody, duży ze wspaniałym charakterem...Ja nie panimaju:placz:
  6. i nadal nic:-(
  7. ...a tymczasem Zosia prosi o domek
  8. To malutka sunieczka. Bardzo sprytna i mądra. zresztą to widac na zdjęciach. Cudny skrzat
  9. cytat Vitka: Janeczna jest po prostu klonem Jasia...([URL]http://www.dogomania.pl/forum/f78/jasiu-umarl-130887/index26.html[/URL]) A tuli się jak małe dziecko... cały czas musi być ściskana, tak żeby czuła, że jej nie puścisz... :roll::-( Ja myślę, że Jasiu ją przysłał... :oops: [IMG]http://images43.fotosik.pl/83/fab6bdbaff0ff01amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/83/6e6918cc8765053amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/83/a030ef6579afaf7cmed.jpg[/IMG]
  10. W środę do schroniska przywieziono Janeczkę- mamy już jedną Jasię. Ale to jest Jasia przecież... Patrzcie: [IMG]http://upload.miau.pl/3/189028.jpg[/IMG] Jasia siedząc na krzesełku chciala wejść jeszcze wyzej..na stolik. ale okazał się za śliski. Postawila tylko dwie przednie łapki i jednak nie chciala ryzykowac...maly koteczek taki... tak sobie wskoczyłam na krzesełko....nie chcę siedziec na kocyku na podłodze...to zle? [IMG]http://upload.miau.pl/3/189020.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/3/189034.jpg[/IMG] Malusia kochana ok dwulatka. Kiedy przyszła była kłębkiem strachu. Boi się szybkich naglych ruchów. Boi się halasu. Ale jest coraz lepiej. Nasza Jasinka przytulaneczka.. Biegala gdzieś po lesie bezdomna i wystraszona. Ktoś ją w końcu złowil i odwiózł do schroniska...
  11. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f78/jasiu-umarl-130887/index26.html[/URL]
  12. zosia jest w elblagu:) ale skoro chcesz sunieczke malutką, rezolutną i sprytniutką a do tego przytulankę...to:cool3: może mam coś dla Ciebie;) zaraz wsatwie wątek
  13. To zdjęcie jest wlasnie takie jak jest super:)
  14. ominąl mnie ten wpis Ukrytego Smoka ( pewnie się ukryl;)) wieć jesli chodzi o moje allegro to ja w takim razie napiszę do niego. wystawie jutro allegro. a jak będą nowe zdjecia to wstawie
  15. [quote name='Charly']dziewczny pisały ze mogą wyróznic allegro, więc zaproponowalam, że zrobię. ale na razei nikt się nie zglosił. A ja jeśli moge wyrózniam psiaki z mojego schronu. tez ich mnostwo jest:-( edit: jaka małżonka? dajcie jej zdjęcie też tutaj.. co do allegro, zacytuję siebie raz jeszcze;)
  16. [quote name='Ajula']Kasiu, to ja przeleję Ci pieniądze na następne, ok?[/quote] kochana Ajula...:-(:-(:-(
  17. [url=http://trojmiasto.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=113357197&MessageId=MSG.VIEW_AD.EDIT_AD_SUCCESSFULMXAdIdMZ113357197MXGuidMZ12001a72-c950-a0e6-5067-9c87ffffd3e3]Wyłowiony spod lodu 7miesięczny piesek szuka domu!!! - Zwierzaki Psy Koty Konie Papużki i Inne - Gumtree Trójmiasto[/url]
  18. dziewczny pisały ze mogą wyróznic allegro, więc zaproponowalam, że zrobię. ale na razei nikt się nie zglosił. A ja jeśli moge wyrózniam psiaki z mojego schronu. tez ich mnostwo jest:-( edit: jaka małżonka? dajcie jej zdjęcie też tutaj..
  19. Ewus kocham Cie, ale malenstwo to ona nie jest. Malenstwo to inne psiaki- jamnikopodobne. Zoska jest większa niz pół lydki. Ale nic. Zoska znajdzie swojego ludzia:) a cala reszta to najswiętsza prawda:-(:placz::-( Zoska to najwierniejszy, najbardziej nieszczęsliwy pies w schronisku:-(:-(:-(
  20. :( szkoda. do pol łydki to taki jamnik. Zoska jest większa
  21. Podobno gryzł się w boksie i znow jest z duzymi psami. No nic zobaczymy jutro jak się miewa
  22. no i jest wielką przylepą. Na zdjęciu Ewki faktycznie wygląda na mniejszą niz jest. taka ciut większ ona jest. głowką jak stoi siega kolana..chyba;) a poza tym jest kochana, oddana, grzeczna, nie reaguje na koty, zgadza sie z psamii do ludzi wiadomo; miodzik:loveu: Piszę mała, bo ona jest taka "moja malutka";)
  23. JACKAL WILKOWATY O NIESAMOWITEJ URODZIE W SCHRONIS (582311390) - Aukcje internetowe Allegro wybaczcie. ja moge tylko wystawic. nie potrafię graficznie nic zrobic i dlatego jest takie rozlazle:roll:
  24. zaraz wystawię allegro Jackalowi, które w całości opłaciła Mru:lol:, ale potrzebuję zdjęc. Mru mam jakies w załączniku, ale ja je muszę skopiowac z wątku i wstawic.To jakie mam wstawic??
  25. czy tez widzicie pierwsze zdjecie przesunięte?? [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=582234457]DŻORDŻ- CUDOWNY SZNAUCER OLBRZYM SZUKA DOMU (582234457) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
×
×
  • Create New...