Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. ...a gdzie ona jest ogłaszana? ma cos?
  2. no to jeszcze na noc go podrzucę i poproszę o glos na Jędrzejów szczególy w podpisie:)
  3. ale cudne zdjęcie:multi: [IMG]http://i42.tinypic.com/25soils.jpg[/IMG]
  4. wedlug mnie dla psa najwazniejszy jest wlasny pan. faktycznie w schronisku psiaki czasem trzymają się razem,jednak w nowym domu często konkurują o względy wlasciciela, bronią wlasnego poslanka, miski-nawet przed schroniskowym kumplem, ktorego w kojcu tak kochaly..... Jesli Bobik znajdzie dom- jesli będzie chętny- ma nie isc z powodu Kładki? Albo Kładka- jesli znajdzie dom? Naprawde myslisz, ze jest im dobrze razem? tam gdzie są? u nas w schronisku bylo rodzenstwo. faktycznie rodzenstwo. siedem lat razem. w styczniu oddane do schroniska. najpierw rozwod wlascicieli, potem byly u pana swojego. Ten pan oddal psiaki do schroniska, tam stracily nawet siebie, bo w schronisku zostaly rodzielone wedlug plci. Pozniej dostaly jeden wspolny boks- oglaszalismy razem, ale ludzie chcieli psiaki osobno. Sunia, ktora w schronisku bardzo plakala za bratem w nowym domu nie wykazuje zadnych objaw tęsknoty. jest szczesliwa, radosna i co więcej- zaborcza w stosunku do wlascicieli. nie chce dzielic nowej pani z zadnym innym psem. Wedlug mnie warto oczywiscie probowac oglaszac razem itd. Ale jesli ktores z nich znajdzie dom- nie można im moim zdaniem odbierac tej szansy. Kazdy dobry dom dla psiaka w takim wieku to cud!
  5. Jak fajnie:multi: Kropka w ogole nie rozumiala dlaczego jest w schronisku. Glosno się skarżyła bidulka Wszytkiego najlepszego w nowym domku i na nowej drodze życia:loveu:
  6. Dzięki za wieści:lol: i tak dobrą opiekę- ukłony dla Ciebie i DT:Rose: edit: Jejkuś ja wogole nie widziałam zdjęc wczesniej- cudoooooo:angel::iloveyou:
  7. biedna moja mała zadra
  8. na imageshacku chyba nie trzeba placic. tak co miesiąc musisz?
  9. kurcze zdjecie niedostępne. a chcialam ogloszenie zrobic
  10. wyróznione allegro Jazza:loveu: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=599183133"]Pudelek Jazz - cudna psinka w schroniskowym kojcu (599183133) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] czyli ma teraz allegratke, allegro, gumtree i pudlowe forum
  11. allegro Jazza jesli ktos ma pomysl na lepszy tekst- piszcie:) [U][COLOR=#800080][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=599183133]Pudelek Jazz - cudna psinka w schroniskowym kojcu (599183133) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/COLOR][/U][URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=599183133"][/URL]
  12. [quote name='GPooLCLD']Charly to jak skończysz to podeślij mi koszty i dane do wpłaty na pw.[/quote] ja mu moge wystawic z tym tekstem, który jest. ale jesli ktos ma ochotę i talent na inny to poproszę. wymienię wtedy.
  13. jesli mnie nie myli to bylo pisane, ze mala takich tez nie wcina.. ach - sama sobie z czasem cos wybierze. mój pies suchej karmy np. nie ruszy. obojętnie jakiej.
  14. czekamy cierpliwie:lol: Ewka tzn. Kordonia pamięta co one tam dostawają w schronisku. Karma byla ok. Ja zawsze zapominam nazwe
  15. [quote name='GPooLCLD']Jakby ktoś mógł zrobić Jazzowi wyróżnione allegro - ja pokryje koszty.[/quote] dodalam go na tamto forum, ale nie wiem jak zdjecia dodac:oops: allegro wyroznione moge zrobic, dzięki wielkie:multi: tylko tekst dobry by się przydal. edit: znikam na razie, bede pozniej ( tzn. za kilka godzin)
  16. dzięki. wstawiam go tam. no. koniec swiata z tymi pudlami- jak juz one tracą domy:shake:
  17. moze ona nie zna gotowanego i dlatego nie chce?
  18. Charly

    Metamorfozy

    o jeny:-o ale zmiana doskonala. Sliczna. I kolor jedyny- musi się domek znalesc
  19. yupii:multi::multi::multi: :loveu::loveu::loveu: ten tydzien zeszly byl bardzo owocny:multi:
  20. dodam malego pózniej na jakies pudlowe forum, a tymczasem podniosę:roll:
  21. [quote name='gameta']faktycznie wersja delux w porównaniu do Daszy :cool1: Może zrobimy małe pudelki :razz:[/quote] hehe. trochę czarnego humoru. faktycznie potrzebny bo Jazz cierpi bardzo i trzeba się jakos ratowac:-(
  22. hihihi..już zmieniłam
  23. powiem Soni na uszko, że w Elblągu nie przyjmują od jakiegoś czasu psów od właścicieli:eviltong::evil_lol:
×
×
  • Create New...