-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
[quote name='mru']"dzień dobry, dzwonię pani powiedzieć, że ten piesek jest za stary chociaż nie wiem, czy bym doczekała jego przyjazdu, bo coś mnie od wczoraj łamie" no prooooszę...[/quote] hihihi. no tak jest. hehehe. długo rozmawiają jak to starsi ludzie często robią. dowiesz się wszystkiego. ze juz ledwo co chodza, ze wszytko lamie.....ale final zawsze taki sam.."za stary" acha...ta co przed chwilą zadzwonila problem z chodzeniem zalatwia w ten sposob, ze psa wypuszcza na spacerek............:roll: I wlasnie nie wrócil i chce nowego:p
-
najbardziej kocham jak dzwonią starsze panie- takie naprawde juz starsze. raz dzwonila pani w wieku 82 lat. I jak slyszą ze piesek ma więcej niż 8 lat to mówią:" e nie, za stary".........Przed chwilą dzwonila pani w wieku 72 lat: "ladny, ale za stary"...........Ludzie są pokręceni.
-
[SIZE=5]a najglupsze jest jak posty skaczą jak szalone. czy jak kupię wilczaka, posty znów będą jak być mają?[/SIZE]
-
[quote name='mru']o to niech weźmie ze trzy od razu, na zapas :)[/quote] o tym nie pomyslalam..damn...
-
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Leyla Dziadzia nie jedzie do Warszawy. Także na razie nie trzeba nic przelewac:) -
molosonek dobre hihih
-
[quote name='mru']hihi ta fota co metro załączyło to dobra jest :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nero trochę szkaradek hihi ale dom to dla niego super rozwiązanie :)[/quote] ci dam szkaradek:mad:. Zalaczyli to zdjecie bo dalam je wlasnie jako glowne zdaje się. Mi się najbardziej to wlasnie podoba. On ma takie dziwne wrażliwe oczy. Inne niż większość psów. I na tym zdjęciu to widac wlasnie z tym domkiem to tak, ze ta pani zajęta teraz przeprowadzka i w przyszlym tygodniu zadzwoni i wtedy ustalimy co i jak. wiec to jeszcze nic pewnego. Ale...jakos ufam ze zadzwoni po Neruska:) edit: eee fakt, na zdjeciu Vitki to widac, na tym ich rozmazanym zdjeciu nie widac nic. to tak jak z nikusiem w metro. ludzie dzwonili i mysleli Nikus to ....jamnik:-o:evil_lol:
-
no no polecialas Rybka.. temat oplat jest omawiany tu: http://www.dogomania.pl/forum/f86/co-powinnismy-wiedziec-wyadoptowujac-poza-granice-polski-89321/index54.html
-
Mru, Rybciu ja wiem:loveu::loveu::loveu: Kocham Metro hihi i juz dzwonila bardzo fajna pani :crazyeye:. wyprowadza się za tydzien do domku i chce Nerusia. Jest z Myslowic, ale aaaaa musimy cos ukulac:roll: Vitka a Ciebie za te Twoje zdjecia ozlocę
-
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
pytam, bo znam program, gdzies zwierzęta są na wizji w studio i tam w tym celu jest sloma, takie stogi, zeby one mialy się gdzie wysikac;). Co do Dziadzia jak pisalam- dziadzio nie sikal w biurze. Ale nie chce Ciebie narażac na nieprzyjemności. Fajnie by bylo, gdyby zatem sponsoring Leyli zostal "w puli Dziadzia". Będę go oglaszac, w koncu znajdzie dom. A wtedy transport zawsze jest problemem. 300 zl raczej problem rozwiązuje. To moje pobożne zyczenia. Ale decyzja nalezy do Leyli oczywiscie:) -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='dorobella']A co będzie jeżeli za jakiś czas....Dasza zostanie odebrana, jak już się przywiąże i przyzwyczai, kiedy jest większe zło.... Dlaczego zakładam, że może zostać odebrana.... Umowa cywilno-prawna zawarta została pod wpływem błędu oświadczenia woli, adoptujący zataił przed wydającym do adopcji ważne okoliczności i fakty, które gdyby znane były podczas zawierania umowy nie doszłaby takowa do skutku. Taka osoba przestaje być wiarygodna, jak można wierzyć takiej osobie na słowo. Pisała, że nikt jej wizyty poadopcyjnej nie zaproponował - jednocześnie mówiąc dziewczynom, że wizyta się odbyła i jest wszystko w porządku :shake: I nie zdziwi mnie jak w pewnym momencie kontakt się urwie... Los zwierząt jest najwyższym priorytetem....[/quote] Dorobella zatem idz i odbierz Dasze. OTOZ był i nie widział podstaw prawnych. jesli chodzi o mnie, mam dosc tych nic nie wnoszących wypowiedzi od osób, którym los tego konkretnego psa jest mniej wazny niż publiczne wyłożenie swoich racji. Fioletko mam nadzieję, że nie zerwiesz kontaktu z nami z powodu wpisów osob nie powiązanych z tą sprawą. -
[URL]http://www.forum.**********/showthread.php?t=14180[/URL] nie wchodzi ten link:roll:
-
Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.
Charly replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
hm...a odbraził się juz?:lol: -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']...podniose ksiezniczke hoooops:multi:[/quote] no własnie, tam dyskucja tu słóweczko, a mala pewnie w tą piękną pogoę po parku gania:D:mdrmed: -
do mnie wyslij [URL="http://img9.imageshack.us/my.php?image=kotki1.jpg"][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/1308/kotki1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img11.imageshack.us/my.php?image=kotki2.jpg][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/8392/kotki2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img11.imageshack.us/my.php?image=kotki3.jpg][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/725/kotki3.jpg[/IMG][/URL]
-
w ogóle nie przyczepiajcie się do pana. co z tego, ze psy bez papierów, skoro orig. Tosy Inu w Polsce i tak nie uwidzisz? a co do warunków? w schronisku jest jeszcze gorzej- poprzedni swiezo zarejestrowany pan też tak pisał. CO SIĘ PRZYCZEPIACIE DO HODOWCÓW- SKORO WARUNKI BYTOWANIA ICH ZWIERZĄT SĄ NAWET LEPSZE NIZ W SCHRONISKU. NO CO?
-
Ahmed [mix akity] zaginął i odnalazł się 30 km dalej! już w swoim domu :)
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
czekam na te zdjecia i czekam. koniecznie razem z kaowcem:cool1: -
[url=http://ale.gratka.pl/dodaj/]Alegratka.pl - Og
-
[IMG]http://img167.imageshack.us/img167/1811/dsc04084640x480.jpg[/IMG]
-
Przyjaciółka nasza sliczna babulinka już w swoim domku w Elblągu
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img76.imageshack.us/img76/6328/dsc04110640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/4779/dsc04111640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img162.imageshack.us/img162/8306/dsc04112640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/2958/dsc04114640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/7138/dsc04115640x480.jpg[/IMG] -
Przyjaciółka nasza sliczna babulinka już w swoim domku w Elblągu
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img76.imageshack.us/img76/4902/dsc04101640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/7163/dsc04098640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/1852/dsc04100640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/2775/dsc04104640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/5800/dsc04109640x480.jpg[/IMG]