Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. Oby Twoje słowa były prorocze, ale boję się :-(
  2. Biedna kicia, że ma taką głupią właścicielkę :mad:. A jak ta kitusia da sobie radę w zimie? Dobrze, że miasto ma darmowe sterylki, że ktoś o tym myśli.
  3. [quote name='Tweety']dla mnie bilobil w prezencie, na pewno zwróci się ta inwestycja;) po prostu wyślijcie na razie pieniądze bez tych wandulowych[/quote] No wiesz, po pierwsze, każdy przelew to 4 zeta. Lepiej dać więcej na bidy niż dawać na bankowców i wypasione samochody i gabinety prezesów. Po drugie, fanty z bazarku przeznaczyłam na bidy, a nie na prezenty dla Wandul. Paczkę wysłałam, nie czekając na pieniądze. Więcej tego nie zrobię :angryy: . I kolejna sprawa, zwykła przyzwoitość by nakazywała, jeśli się deklaruje to wpłacić należność. Ja rozumiem opóźnienie, bo coś tam........ ale tyle czasu :shake:
  4. Charly, czy tej kotki sąsiadki, która ma ciągle kociaki nie da się bez jej wiedzy wysterylizować? Jeśli udałoby się to ja deklaruję dorzucić trochę kasy do zabiegu.
  5. [quote name='Zmysł']To mój kolejny ulubiony wątek:loveu:[/quote] Lubimy takie historie, które kończą się jak w bajkach: .........i żyli długo i szczęśliwie :lol:
  6. [quote name='Zmysł']Misio przypomina, że szuka domku i czeka na wsparcie finansowe[/quote] A może już tylko wsparcie finansowe wystarczy.............
  7. Charly, nie martw się, Arka zawsze tak odczytuje jak chce. Ja zrozumiałam Twoje intencje zupełnie inaczej niż Arka i też ,tak jak Ty, myślę, że trzeba ich zniechęcić do psów, bo na wyjazd do schronu w poszukiwaniu tamtego pieska nie ma co liczyć.
  8. Dyzio po tylu przejściach nadal bezdomny. Ten pies się załamie :-(
  9. A jak dzisiaj Bond? Czy już po długim spacerku?
  10. [quote name='Ulka18']:evil_lol: Do ludzi najbardziej przemawia obraz, [SIZE=4][COLOR=red]do kobiet [SIZE=2][COLOR=black],[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]rowniez slowa [/quote] Ulka, Zmysł to facet, ale mam nadzieję, że SŁOWA przemówiły :evil_lol: ;) A Alterek jest śliczny i domki powinny stać w kolejce po niego, bez chwytów marketingowych.
  11. Aniu, chyba to nie ta kobieta. Ona jeszcze chyba nigdy nie miała pomocy. Ja jestem w kontakcie na bieżąco i jak coś to daj znać.
  12. Qrcze, dlaczego mam dwie suki, tak żal mi tej sunieczki, ale nie mogę pomóc :shake:. Tylko boję się, że o tymczas niezapsiony będzie bardzo trudno :-(
  13. Ten maluch pewnie pod coś wpadł, bo takie małe zagubione lecą na oślep :-(
  14. To co ja mam zrobić? Kupić sobie takie urządzenie..............:mad:
  15. Dzisiaj na Polach Mokotowskich był festyn z okazji Dnia Ziemi i była loteria na rzecz Stowarzyszenia " Niczyje". Fajnie było to zorganizowane. Zaprosiłam Ich na nasz festyn do Marek.
  16. Tweety, pogoniłaś do wpłaty Wandul, bo ja czekam tylko na tę wpłatę i już mogę wysłać Ci pieniążki.
  17. Goniu, poczekaj z tą Franią, bo może uda się jakiś używany automat. Tego prania jest dużo po psach i kotach, a tej pani kręgosłup przy Frani padnie całkiem.
  18. A co z tym szczeniaczkiem? Nie znalazł się? A może mama się pozbyła i tylko tak powiedziała, że się zgubił?
  19. I jeszcze nie napisałam, że wszyscy mieszkają w pokoju z kuchnią i werandką :-(, bo reszta domku jest nie wykończona w środku i nie ma za co wykończyć ( wylewki, schody, podłogi, ocieplenie)
  20. Witam, witam już jestem. Zmysł, wielkie dzięki za założenie tego wątku. Bazyliah i TŹ też bardzo dziękuję za pomoc i odwiedziny. Teraz co do pomocy. Gonia, to nie taka pomoc potrzebna jak rodzinie pod Poznaniem. Tutaj chodzi głównie o pomoc dla zwierząt. Jest ich na stałe 13 sztuk ( 6 psów i 7 kotów) plus 3 psy dochodzące. Pani Teresa jest po 50 -tce i ma córkę w wieku 13 lat. Podstawowe meble są, ubrania też. Na pewno przydałaby się lodówka, bo stara popsuła się i pralka, bo nawet Frania już padła. Poznańska rodzina marzy o DVD, tutaj wystarczyłby telewizor, bo stary już prawie nie odbiera. Ale przede wszystkim płot i szczepienia, bo to bezpieczeństwo zwierząt.
  21. Dzitka to super kochana sunia jest :evil_lol:. A jeśli chodzi o rannych wrogów ;) to mój Karolek, wstrętny rudzielec :evil_lol:, budzi mnie między 5 a 6 rano, bo upomina się o swoje witaminki, które bardzo lubi. I nie może zrozumieć jak mu tłumaczę, że dostanie później :evil_lol:
  22. Myślę, że tak. A o której byś chciała, bo Teresa ma być u mnie ok. 14. Przed południem ma chyba jakieś inne plany.
  23. [quote name='Tweety']to jej wyciągnę z gardziołka na jutrzejszej imprezie:evil_lol: Wandul, uważaj, jutro jestem, będę z BeatąSabrą i moim TŻ i nie zawaham się ich użyć;)[/quote] Liczę na to, bo obiecywała, że wpłaci w ub. poniedziałek, a dzisiaj piątek.........:mad:
  24. [quote name='Tweety']kotka z ostatniego wypadku prawdopodobnie nie przeżyła:placz:[/quote] [*] :-( :-( :-(
×
×
  • Create New...