Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [B][COLOR="#8b0000"]Witam [/COLOR][/B][IMG]http://i50.tinypic.com/2dwcgzp.jpg[/IMG] *********************************************
  2. [B][COLOR="#8b0000"]Fajne Bonkowe portrety ... [/COLOR][/B][IMG]http://i50.tinypic.com/2dwcgzp.jpg[/IMG]
  3. [url]http://img41.imageshack.us/img41/4844/p1290593.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Ale skok ![/COLOR][/B]
  4. [B][COLOR="#8b0000"]Faaaajne ![/COLOR][/B]
  5. [quote name='zuzolandia'][url]http://i48.tinypic.com/10h7uhk.jpg[/url] [B][I]OOOOOOOOO Ludwiczek atakuje Dindka ;-0 w ciemnosciach hihihi robilas na manualu foty czy na auto w tej cimnicy ? pozdro;-)[/I][/B][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Na auto. *****************************************[/COLOR][/B]
  6. [IMG]http://i46.tinypic.com/hsm1eh.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2wnr6ft.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2rpcncm.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/33m98nq.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2l8hl05.jpg[/IMG] **************************************
  7. [IMG]http://i47.tinypic.com/1673sar.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/23salaa.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2wnn61s.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2e31p1u.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2mq9p1s.jpg[/IMG] **************************************
  8. [B][COLOR="#8b0000"]Niiiima ... :shake:[/COLOR][/B]
  9. [B][COLOR="#8b0000"]Witamy się [/COLOR][/B][IMG]http://i48.tinypic.com/2dtao38.jpg[/IMG]
  10. [B][COLOR="#8b0000"]Świetne[/COLOR][/B][IMG]http://i48.tinypic.com/2dtao38.jpg[/IMG] [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz021-5.jpg[/url] [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz022-5.jpg[/url]
  11. [IMG]http://i49.tinypic.com/nck2g5.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/13z3fxh.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/10h7uhk.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/hvz18g.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/1zyeqb.jpg[/IMG] *************************************
  12. [B][U][COLOR="#8b0000"]3. stycznia 2010.[/COLOR][/U][/B] [IMG]http://i45.tinypic.com/j0kupl.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2ujm6wx.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/f3hs15.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/fqanc.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/34zf0yf.jpg[/IMG]
  13. [quote name='NATKA']Jutro znaczy się dzisiaj :evil_lol: ;)[/QUOTE] [quote name='LadyK']U nas też zima :):) Mizianki dla Dindusia i czekamy na te foteczki śniegowo-parkowe :):D[/QUOTE] [quote name='bianka19']Cześć Dindusie :loveu: Nareszcie jesteście spowrotem! :multi: I dziękuje za dodanie Cezarowych fotek ;)[/QUOTE] [quote name='Pestka']Ale zaprzeg :loveu:[/QUOTE] [quote name='agaciaaa'][url]http://i49.tinypic.com/9hl5yr.jpg[/url] a teraz dostaniecie po łbach :diabloti: :evil_lol: [url]http://i49.tinypic.com/23wa2av.jpg[/url] hahahaha padłam :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='as_kate']nie wygląda na psa, który dałby się zmarnować :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='zuzolandia'][url]http://i46.tinypic.com/2lxz7g4.jpg[/url] [B][I]ooooo Ludwiczek hihihhihi ;-) jesoooooooooo ależ sie tych haszczakomalamutow namnozyło hihihih witaj kochaniutkaaaaa ;-)[/I][/B][/QUOTE] [COLOR="#8b0000"]Dziękujemy wszystkim za liczne odwiedzinki ... !!! Bardzo się cieszymy !!! Fotek nie ma dużo, ale są. Zaraz będę zmniejszać.[/COLOR]
  14. [COLOR="#8b0000"]Witamy w 2010 roku i wszystkiego najlepszego życzymy :tree1: [url]http://i865.photobucket.com/albums/ab214/cieputka/i1.jpg?t=1261648984[/url] Bo zaraz się z powrotem położę spać ...:roflt: [/COLOR]
  15. [COLOR="#8b0000"]A ja już zaś działam ... haha Ale tylko przy kawce. Potem prysznic, ubierać się, przygotować aparat i ... do parku z psiurem [/COLOR]:mdrmed:
  16. [COLOR="#8b0000"]Ahaaaa ... hehe A jutro idę do parku z aparatem, bo znowu trochę śniegu nasypało - będą świeże foteczki ...[/COLOR]
  17. [COLOR="#8b0000"]tak do 1.szej posiedzę i idę spać ...[/COLOR]
  18. [url]http://i48.tinypic.com/2cncyzo.jpg[/url] - [COLOR="#8b0000"] - świetne !![/COLOR] [url]http://i47.tinypic.com/29n9tl2.jpg[/url] - [COLOR="#8b0000"] - rzeczywiście urosła ...[/COLOR] [url]http://i48.tinypic.com/2mpgd9k.jpg[/url] - [COLOR="#8b0000"]bieg, bieg ... [/COLOR]
  19. [B][COLOR="#8b0000"]Jeszcze nie śpicie ??????? [/COLOR][/B]
  20. [quote name='Bartiśkowa_']A super widok taki zaprzęg [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG] Dinduś też by się nadał ;)[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]ha ... oni mi mówili to samo, że nie musi być huski akurat do zaprzęgu i Dindek by się nadał, bo jest silny i lubi ciągnąć /ale mnie/ :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jeszcze by mi zmarnowali psa :shake::evil_lol: :eviltong::crazyeye:[/COLOR][/B] [quote name='Ania&Fibi']Zazdroszczę Wam! Pozdrawiamy! :):)[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Czego mi zazdrościsz ? Też pozdrawiam :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  21. [quote name='NATKA']Super sprawa :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Nooo ... hehe Kto wie czy znów coś nie zorganizują - tylko żeby się ten śnieg utrzymał, żeby więcej jeszcze naleciało ! [/COLOR][/B]
  22. [quote name='NATKA']Ale futra brykają :multi: Berek :evil_lol: [URL]http://i47.tinypic.com/adcjti.jpg[/URL] Nie myśleliście czasami żeby zrobić kulig, śniegu dość i futrzaków odpowiednia ilość tylko sanek brak :p ;););)[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Tych huskich jest jeszcze więcej ! i malamutów. Sanki są - 2. pary, a na bezśnieżne dni takie wózki czy rowery niewiem jak to się nazywa :evil_lol: w każdym razie na kółkach. Oni sobie organizują jak najbardziej nie kulig - tylko jak to się zaś nazywa :evil_lol: no jak na Alasce :eviltong: I jeżdżą w nocy ![/COLOR][/B]
  23. [url]http://img705.imageshack.us/img705/985/dscf0426f.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]Suuuper !!![/COLOR][/B]
  24. [url]http://img121.imageshack.us/img121/8080/dsc00046ba.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]patrzy na ciebie, czy na bałwanka ? :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: PS.: u mnie też fotki, które zresztą chciałaś :eviltong::roll:[/COLOR][/B]
  25. halgre

    Ares...

    [B][COLOR="#8b0000"]Ile zaś fajnych zdjęć :loveu::loveu::loveu: [url]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0031-3.jpg[/url] - ten czarny przypomina mi mojego Dindka z mordki :eviltong: Cieszę się, że Ares doszedł już do siebie :loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...