Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [B][COLOR="#8b0000"][FONT="Georgia"][SIZE="4"]Witanko [IMG]http://i48.tinypic.com/35nalut.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT][/COLOR][/B] ********************************
  2. [quote name='Ania&Fibi']Ale dokarmiacie te psy... Zamiast chudnąć, to tyją... ;):)[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: eee tam ... nie tyją :shake:[/COLOR][/B] [quote name='Aga&Ganja']A co to za poza?! :evil_lol::evil_lol: [url]http://i45.tinypic.com/294qc5v.jpg[/url][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Wygląda, jakby coś kombinował :diabloti:[/COLOR][/B]
  3. [quote name='Ania&Fibi']No widać... Chyba tu już po kabanoskach! :):) [url]http://i47.tinypic.com/334lsv5.jpg[/url][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]haha ... dzisiaj były same froliki ! Trzy osoby przyniosły ![/COLOR][/B]
  4. [quote name='Ania&Fibi']Witamy serdecznie! :) Dinduś jaki dumny! :) Ze swojej pańci? ;) [url]http://i47.tinypic.com/s2s6eu.jpg[/url] Pozdrawiamy i przesyłamy uściski![/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]haha ... on sępi, bo tam co rusz ktoś częstuje ! Przynoszą froliki, albo kabanosy pokrojone, albo szyneczkę ... I też witam serdecznie ![/COLOR][/B]
  5. [url]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/P1040986.jpg?t=1263639912[/url] [B][COLOR="#8b0000"]O raju ! Ile Mikołajów ! Ale na motorach [IMG]http://i46.tinypic.com/2eyxcwp.jpg[/IMG] A gdzie renifery ![/COLOR][/B]
  6. [B][COLOR="#8b0000"]Witałam się tu już dziś ? Chyba nie ... To witojta [/COLOR][/B][IMG]http://i48.tinypic.com/35nalut.jpg[/IMG]
  7. [quote name='Aga&Ganja']Ale z rana zabawy! :) [url]http://i46.tinypic.com/35hr4fo.jpg[/url] [B]Halgre[/B], o której już Dindusiem byłaś? ;) Pozdrawiamy![/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Jak zawsze - o 7. Ale jutro umówiliśmy się o 8. Też pozdrawiamy ![/COLOR][/B]
  8. [B][COLOR="#8b0000"]Witam ... [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/v5y58o.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2vxn2f5.jpg[/IMG][IMG]http://i50.tinypic.com/2vxn2f5.jpg[/IMG] *********************************
  9. [B][COLOR="#8b0000"]Witam ... [IMG]http://i46.tinypic.com/1zgt73l.jpg[/IMG] Ale smaki mi robisz ... [/COLOR][/B][IMG]http://i47.tinypic.com/11udgz6.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://i45.tinypic.com/2q3x8hy.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/294qc5v.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/334lsv5.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/s2s6eu.jpg[/IMG] [B][SIZE="4"][U][COLOR="#8b0000"]Ciąg dalszy nastąpi ...[/COLOR][/U][/SIZE][/B]:mdrmed:
  11. [IMG]http://i46.tinypic.com/35hr4fo.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/mtt190.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2j18u45.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/21nkxf7.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/5e5nb5.jpg[/IMG] *************************************
  12. [B][SIZE="4"][U][COLOR="#8b0000"]Dzisiaj - 16. stycznia 2010.:[/COLOR][/U][/SIZE][/B] [IMG]http://i45.tinypic.com/143far8.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/vex7xh.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/ricav5.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/9qy4b9.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/67ttdu.jpg[/IMG]
  13. [url]http://i49.tinypic.com/ozg2u.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]Łooo ... fajne ! Ale jaka obrażona mina :obrazic: [/COLOR][/B] [url]http://www.rwpb.pl/atos/12368723_06.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]Ale ktoś wygodniś ... psu jak wielbłądowi przyczepili po bokach taśki i niech nosi towar za niego :grin::grin::grin:[/COLOR][/B]
  14. [B][COLOR="#8b0000"]Pochichrały się i poszły spać ... [/COLOR][/B][IMG]http://i46.tinypic.com/2gvvqy0.jpg[/IMG][IMG]http://i46.tinypic.com/2gvvqy0.jpg[/IMG][IMG]http://i46.tinypic.com/2gvvqy0.jpg[/IMG]
  15. [B][COLOR="#8b0000"]Ale superowe foty !!! Ale rzeczywiście - najlepsza jest ta: [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/ZIMA/DSC02990.jpg[/url] [IMG]http://i50.tinypic.com/2ngegc8.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
  16. [quote name='Aga&Ganja']Pewnie wypija całą miskę wody po powrocie z takiego spaceru? ;)[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Jak otworzę drzwi - to pędzi jak dziki do michy i jak zje - to wypija całą wodę z drugiej miski[/COLOR][/B][IMG]http://i47.tinypic.com/11udgz6.jpg[/IMG]
  17. [quote name='Aga&Ganja']Pewnie wypija całą miskę wody po powrocie z takiego spaceru? ;)[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Jak otworzę drzwi - to pędzi jak dziki do michy i jak zje - to wypija całą wodę z drugiej miski[/COLOR][/B][IMG]http://i47.tinypic.com/11udgz6.jpg[/IMG]
  18. [B][COLOR="#8b0000"]Tyle tu zaległości miałam ... uff ... Ale za to widziałam tyyyyle moich Amisiów [IMG]http://i47.tinypic.com/a9lmz7.jpg[/IMG] A Bartiś w tym bagienku - suuper ![/COLOR][/B]
  19. [url]http://img341.imageshack.us/img341/6831/pc306082.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]O jeciu ... jak słodko patrzy ... [IMG]http://i45.tinypic.com/2q81oix.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
  20. [url]http://i50.tinypic.com/2jfdrhj.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]kopie tunel :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR="#8b0000"]A te - poprostu słodkie:[/COLOR][/B] [url]http://i48.tinypic.com/23tmteb.jpg[/url] [url]http://i48.tinypic.com/30u8nxh.jpg[/url]
  21. [quote name='Bartiśkowa_']biadactwo.....Trzymamy moicno kciuki ;) Jak bd coś wiadomo to napisz[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Pewnie, że napiszę :p będę zdawać relację co jakiś czas :p[/COLOR][/B] [quote name='rwpb']Jak Atos miał założony taki kołnierz, to był najnieszczęśliwszym psem na ziemi i wszystko nim demolował. Pozdrawiamy i życzymy zdrówka[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Dokładnie to samo było z Dindkiem :evil_lol: Też pozdrawiamy :loveu:[/COLOR][/B] [quote name='groszek83']Cześć gaduło;) Galeria znowu pędzi z szybkością nadświetlną:evil_lol:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Gaduło ? :crazyeye::???::eviltong::grins:[/COLOR][/B] [quote name='Aga&Ganja']Oj zmęczony Dinduś... ;) [url]http://i50.tinypic.com/2086wsg.jpg[/url] Pozdrawiamy![/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]:shake: on się tak jakby nigdy nie męczy :shake: jest niezmordowany :roflt::roflt:[/COLOR][/B]
  22. [quote name='Alicja'][B]witajcie :multi: biedny Sammi [/B][B][COLOR=#8b0000][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/shake.gif[/IMG] [/COLOR][/B][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Ano biedny ... :-([/COLOR][/B] [quote name='zuzolandia'][B][I]Najwazniejsze ze odzyskuje apetyt... Mam nadzieje ze otwarcie brzuszka nie bedzie konieczne ... Trzymamy wobec tego nadal kciukaski za Białaska Buziowankoooooooo i pozdrawiankooooo ;-)[/I][/B][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Tak ! Trzymamy nadal kciuki ![/COLOR][/B]
  23. [B][COLOR="#8b0000"]Ho, ho ... okazuje się, że to nie koniec :shake: Właśnie dostałam list:[/COLOR][/B] [I][FONT="Courier New"][COLOR="#8b0000"]"U Samiego się jeszcze nie skończyło, nadal ma ropne cysty. Za tydzień w poniedziałek idę na zdjęcie szwów , wtedy mi powiedzą kiedy mam przyjść na kontrolne USG. Jeśli ten zabieg ma pomóc to oprócz obkurczenia prostaty jest nadzieja że zasuszą się te cysty. Jeśli nie to następny zabieg też pod narkozą i wg dzisiejszej wersji to będą mu tę ropę ściągać igłami. Jeśli to nie pomoże to otwarcie brzucha. Tę ostatnią wersję uzależnię od jego samopoczucia i wyników. Ja to mam taką nadzieję, że oni na zapas straszą gdyby zabieg się nie udał. Cysty są tak daleko od pęcherza moczowego że na mój rozum nie wiem co to krwawiło. PO pierwszej turze antybiotyków Sammi odzyskał apetyt, trochę mało pije ale je śnieg. Te psy dożywają do 12 lat, więc Sammy ma chyba jeszcze chwilę czasu. Martwię sie tylko bo w niedzielę mamy chrzciny tej małej i muszę go zostawić samego na jakieś 5 godzin. Nie wiem co wtedy zrobi z tym kołnierzem. Po tej nieprzespanej nocy chce mi się spać ale przy nim się nie da.Przyjdzie mąż to się zamienimy w pilnowaniu. Maryla"[/COLOR][/FONT][/I]
  24. [B][COLOR="#8b0000"]Te zimowe śliczne ! Ale to [url]http://img27.imageshack.us/img27/4195/p1320174.jpg[/url] poprostu powala[/COLOR][/B][IMG]http://i50.tinypic.com/2ngegc8.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...