-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[url]http://global.images8.fotosik.pl/171/5c99b3726e9533ef.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]pośpię sobiem :evil_lol:[/COLOR][/B] [url]http://global.images8.fotosik.pl/171/23455cbc12893a53.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]kąpiel śnieżna :evil_lol:[/COLOR][/B] [url]http://global.images8.fotosik.pl/171/ed0e40e55cef05e5.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]jakie maleństwo :evil_lol:[/COLOR][/B] [url]http://global.images8.fotosik.pl/172/19b5d23a21a1ca26.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]dziwne te ślady :-o Całuski [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/v5y58o.jpg[/IMG]
- 78403 replies
-
[quote name='Asiaczek']Wybieram "albo"... Pzdr.[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Ja też, ja też :grin::grin::grin:[/COLOR][/B] [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]dlaczemu bez jajka :hmmmm: my dajemy jajco [/B][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Właśnie ... dlaczemu bez jajka ???[/COLOR][/B] [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]Loluś , ugotowane ziemniaczki przepuszczasz przez praskę albo maszynkę i studzisz , następnie wybierasz 1/4 zawartości ziemniorów i to miejsce dopełniasz mąką ziemniaczaną (oczywiście ziemniory wybrane są nadal w misce ;)) wbijasz 1 jajo całe , ewentualnie możesz jeszcze żółteczko dołożyć , delikatnie solisz i wyrabiasz ciasto . Potem to już tylko kulanko kluskow .;)[/B][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Bez dziurek (dołków) ? Ja TYLKO z dziurkami ! :grin:[/COLOR][/B] [quote name='rwpb']To ja tyle razy robiłem te kluchy i jadłem nie wiadomo co :diabloti: Jest jeszcze wersja z tartych i odciśniętych surowych ziemniaków, przepis podobny. Tych babeczek to ile wychodzi? Mam tylko 12 foremek.[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]O tak, tarte uwielbiam ![/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[quote name='Asiaczek']Wybieram "albo"... Pzdr.[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Ja też, ja też :grin::grin::grin:[/COLOR][/B] [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]dlaczemu bez jajka :hmmmm: my dajemy jajco [/B][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Właśnie ... dlaczemu bez jajka ???[/COLOR][/B] [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]Loluś , ugotowane ziemniaczki przepuszczasz przez praskę albo maszynkę i studzisz , następnie wybierasz 1/4 zawartości ziemniorów i to miejsce dopełniasz mąką ziemniaczaną (oczywiście ziemniory wybrane są nadal w misce ;)) wbijasz 1 jajo całe , ewentualnie możesz jeszcze żółteczko dołożyć , delikatnie solisz i wyrabiasz ciasto . Potem to już tylko kulanko kluskow .;)[/B][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Bez dziurek (dołków) ? Ja TYLKO z dziurkami ! :grin:[/COLOR][/B] [quote name='rwpb']To ja tyle razy robiłem te kluchy i jadłem nie wiadomo co :diabloti: Jest jeszcze wersja z tartych i odciśniętych surowych ziemniaków, przepis podobny. Tych babeczek to ile wychodzi? Mam tylko 12 foremek.[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]O tak, tarte uwielbiam ![/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]u nas dziś będą fotki :grins:[/B][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Pięęęknie ! Będę napewno ![/COLOR][/B]
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B] to chyba bardzo rano :hmmmm: cudnie [/B][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]To było o 7:15 rano ![/COLOR][/B]
-
[IMG]http://i49.tinypic.com/2s0d7c1.jpg[/IMG] [B][COLOR="#8b0000"]Tak wyglądało dzisiaj rano w parku ...[/COLOR][/B]
-
[quote name='Shel']W galerii Dindka jak zwykle pełno super fot :multi::loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Eee tam ...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dzięki :multi::multi::multi: [/COLOR][/B]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]nie wiedziałam że w Hektorku drzemie demon :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i45.tinypic.com/343i5wi.jpg[/url] daj smaka, daj daj daj !!! [url]http://i48.tinypic.com/2a8omcm.jpg[/url] nawet jestem w stanie ładnie usiąść ;) tylko daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj mi go :) [url]http://i50.tinypic.com/1zm3602.jpg[/url] a Hektorek to hamulców nie ma że nie zdołał wyhamować przed Morfim? :evil_lol::evil_lol: [url]http://i48.tinypic.com/2nkqqna.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]hahaha ... Hektorek potrafił się rzucić na Dindka, tylko dlatego że jego pani też poczęstowała Dindka smakiem ! Oczywiście Dindek się nie dał ... Za dużo coś tam częstują ![/COLOR][/B]
-
[quote name='rwpb']O, i następne [url]http://i45.tinypic.com/343i5wi.jpg[/url] [IMG]http://www.gifownik.pl/gify_new/3d/152.gif[/IMG] [URL="http://www.gifownik.pl"]LINK[/URL][/QUOTE] [IMG]http://i47.tinypic.com/14oc9xl.jpg[/IMG] [B][COLOR="#8b0000"]Dzięki za link ![/COLOR][/B]
-
[IMG]http://i45.tinypic.com/vpw8c9.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2nkqqna.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2zr14j9.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/21eci9f.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2csbaqh.jpg[/IMG] **************************************
-
[IMG]http://i48.tinypic.com/r8fqlt.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/mru6vt.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2nber0m.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/oau2cn.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2aana4i.jpg[/IMG] **************************************
-
[IMG]http://i46.tinypic.com/2qaip3d.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/fp4500.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2m69yk1.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/nvcilv.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/nvnr7p.jpg[/IMG] *************************************
-
[IMG]http://i48.tinypic.com/2a8omcm.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2zibfvn.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/30dfdzb.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/14a8rvo.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/1zm3602.jpg[/IMG] ***************************************
-
[IMG]http://i50.tinypic.com/2ducglx.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2jbqs7a.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/11jpve8.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2qklzdj.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2d2d9xu.jpg[/IMG] ***************************************
-
[IMG]http://i46.tinypic.com/2816jir.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/24yzi8g.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/24bur87.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/343i5wi.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/xqknf9.jpg[/IMG] **************************************
-
[url]http://i794.photobucket.com/albums/yy226/fox_owa_/Obraz040.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Foty jak zwykle śliczne ![/COLOR][/B]
-
[quote name='zuzolandia'][url]http://i46.tinypic.com/35hr4fo.jpg[/url] [B][I]boszzzzzzzzzzzzzzz a co to za czorty łoklane ;-) ? hihihihihih witankooo o wampirzej porze ;-) hihih[/I][/B][/QUOTE] [IMG]http://i45.tinypic.com/2ytzqz9.jpg[/IMG][IMG]http://i45.tinypic.com/2ytzqz9.jpg[/IMG][IMG]http://i45.tinypic.com/2ytzqz9.jpg[/IMG] ************************************
-
[B][COLOR="#8b0000"]Zuzolandio - witam ponownie [/COLOR][/B][IMG]http://i47.tinypic.com/a9lmz7.jpg[/IMG] [B][COLOR="#8b0000"]Oooo ... jakie fajniste sopelki ![/COLOR][/B]
-
[quote name='rwpb']Gifa wypatrzyłem sobie [IMG]http://www.gifownik.pl/gify_new/osobki/naukowiec/24.gif[/IMG][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]hahaha ... nie bądź szkarpeta i daj linka do tych gifków [IMG]http://i48.tinypic.com/34iig6g.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]ale super gifki ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]no właśnie ...[/COLOR][/B]
-
[quote name='Aga&Ganja']Tylko co?! [B][COLOR=#8b0000][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][/COLOR][/B][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Niewiem ... :shake:[/COLOR][/B] [quote name='Darianna']u Ciebie już grudzień 2010? ;)[/QUOTE] [quote name='groszek83']Hihi grudzień tak mi coś nie pasował właśnie:lol::eviltong:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Ło pieronie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Już poprawiłam :eviltong:[/COLOR][/B] [quote name='Cavy'][url]http://i46.tinypic.com/35hr4fo.jpg[/url] dwa wariaty biegną. :D zapraszamy do siebie na zdjęcia. ;-)[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]hahaha :evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='rwpb']Skoro u Was tak karmią, to może podrzucę swojego? [IMG]http://www.gifownik.pl/gify_new/zwierzeta/pieski/14.gif[/IMG][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Ależ czemu nie :multi: przyjeżdżajcie ! Fajnego gifa masz ...:p[/COLOR][/B] [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]ale frajda :multi: [url]http://i46.tinypic.com/35hr4fo.jpg[/url][/B][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Uff ... ale miałam zaległości :eviltong: Naczytałam się o tej strasznej historii z huskim :angryy: i zdziwiło mnie trochę, że husky może mieć takie nastawienie do ludzi :crazyeye::crazyeye: Mam nadzieję, że z rękami jest lepiej ... Ale widziałam też piękniste fotki ślicznego Aresika :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
-
[url]http://i683.photobucket.com/albums/vv193/Kinia_K/Marley/IMG_5860.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Bardzo fajna fotka :p[/COLOR][/B] [url]http://i683.photobucket.com/albums/vv193/Kinia_K/Marley/IMG_5874.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Pięęękne :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] [url]http://i683.photobucket.com/albums/vv193/Kinia_K/Marley/IMG_5883.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Dokąd tak gna :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Witam i pozdrawiam :loveu:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Wszystkie fotki obejrzane ! Są śliczne ! Podoba mi się ten portrecik [/COLOR][/B][url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz024-2.jpg[/url]
-
[quote name='Asiaczek'] Noooo, mimo ze kolacji nie jadam, tutaj bymsię skusiła:) Pzdr.[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Nie wyobrażam sobie iść spać bez kolacji :shake: Ja nieraz idę popitrasić sobie w środku nocy, albo poprostu powyżerać z lodówki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[url]http://i49.tinypic.com/al6iv5.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]świetne :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [url]http://i46.tinypic.com/dw26td.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]trzeba sprawdzić: ciepła - czy zimna ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]