-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[quote name='bianka19']Jakie śliczne fotki :D Zimowy Dindek jest piękny ;)[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Dziękuję ...[/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]śniegowe szaleństwo :multi::multi: Dindek wynosi z parku śnieg na nosie :evil_lol::evil_lol: [url]http://i45.tinypic.com/4sh8xj.jpg[/url] złodziejaszek ;)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] :eviltong::eviltong::eviltong: [quote name='Darianna']Hektorek dalej ma szlaban :D Nie plącze się w tą linkę?[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]To my musimy uważać na tą linkę, bo on lata jak najęty i można się potknąć ![/COLOR][/B] [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]ale wkoło jest wesoło ;)[/B][/COLOR] [url]http://i47.tinypic.com/2w7mqdi.jpg[/url][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]A nie jesteś ty przypadkiem poetką ??? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='Izabela124.']Na reszcie fotki!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Paulina_mickey']Łaaaaaa zdjęcia!! Super śnieżne zdjęcia! A te domowe to chyba nowość-bo zwykle były spacerkowe tylko :D[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]A boście upominali o foty, a nie miałam parkowych to pstryknęłam dwa w domu i ..tyle :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='Cavy']Śliczny Dinduś śniegowy. [url]http://i47.tinypic.com/332cscg.jpg[/url] Super sie prezentuje. ;-)[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Dinduś dziękuje ![/COLOR][/B] [quote name='zuzolandia'][B][I][url]http://i47.tinypic.com/332cscg.jpg[/url] dumny i blady hihihihihi;-) przytuptalam nocnie w odwiedzinki ;-)[/I][/B][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]I dobrze !!![/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/vox0k1.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i49.tinypic.com/33c26g8.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/4j6xlc.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2i0fbzr.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/4sh8xj.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/332cscg.jpg[/IMG] **************************
-
[IMG]http://i47.tinypic.com/2hdw9i1.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/f02rkl.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/puc89.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/igb8d1.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/msg00h.jpg[/IMG] *************************
-
[IMG]http://i45.tinypic.com/2cdew5t.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/nh10k2.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/262qlhf.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2dlnewo.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/15y82md.jpg[/IMG] ***********************
-
[IMG]http://i49.tinypic.com/153txz7.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/esn2w1.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/23vghp3.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2vu07i8.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2pt5tw3.jpg[/IMG] **********************
-
[IMG]http://i49.tinypic.com/24xqjhc.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2e5i452.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/1zlu0yo.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2a5yt5y.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2w7mqdi.jpg[/IMG] **************************
-
[IMG]http://i46.tinypic.com/20sd1c8.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2qk6zwh.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2u6cug2.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2iialx3.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/6qi9eb.jpg[/IMG] ***************************
-
[B][COLOR="#8b0000"][U]4. luty 2009.[/U][/COLOR][/B] [IMG]http://i50.tinypic.com/2n19fgo.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/157enaq.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/df8zmx.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/27yde0i.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/sy8tcp.jpg[/IMG]
-
Misia - nasz potwór potworny - zmieniam serwer zdjęć - może być bałagan
halgre replied to QQk's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="#8b0000"]Witam [IMG]http://i45.tinypic.com/eb7xhi.jpg[/IMG] Misia przesłodka ! [/COLOR][/B] -
[quote name='Alicja'] Ozzulec spory jest ...waży jakieś 37 kg ;) [/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]łooo, to nie dużo mniej odemnie [/COLOR][/B][IMG]http://i50.tinypic.com/vox0yq.jpg[/IMG][IMG]http://i50.tinypic.com/vox0yq.jpg[/IMG] [quote name='Alicja'] [IMG]http://i46.tinypic.com/2w3p4j8.jpg[/IMG][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Co mię bijesz [/COLOR][/B][IMG]http://i47.tinypic.com/b9jarr.jpg[/IMG]
- 78403 replies
-
[quote name='zuzolandia'][B][I]Dobry;-) A ja dzisiaj cały dzien przespałam....hihihih[/I][/B][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Tak bez żadnego jedzenia ? A si też nie byłaś [IMG]http://i45.tinypic.com/vox0k1.jpg[/IMG][IMG]http://i45.tinypic.com/vox0k1.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[B][COLOR="#8b0000"]Też bym chciała ... od razu chętniej by się tu wchodziło ![/COLOR][/B]
-
[quote name='Izabela124.']Mi dziś dogo śmiga jak nigdy![/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Może to tak już zostanie ?[/COLOR][/B]
-
[quote name='Izabela124.'][url]http://i49.tinypic.com/14dknqf.jpg[/url] Bobiś uwielbia patrzeć przez okno balkonowe[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Dindek też, ale w drugim pokoju; przez to okno co tu na zdjęciu to nic nie widzi, a tam jest tzw. ślepy balkon więc wchrzani się za firankę i gapi się i gapi, czasem warczy.[/COLOR][/B]
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"] hej hej:loveu: Bonek jest zabójczy:evil_lol: byli my z Adrianem na polach koło stadnimy no i tak wyszło ze sie wywaliłach i siedziałach se na śniegu Adrian przyszed sidnyl se pa przeciw mie i my sie zaczeli całować a Bonek zaroz przyleciol i zaroz między nos sie wpieprzył i zaczal nos lizać:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]hahahahahahahahaha ... [/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/vox0k1.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Doberek ... [/COLOR][/B][IMG]http://i49.tinypic.com/260eo11.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Mnie teraz na przykład działa dogo jak nigdy ![/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witanko [/COLOR][/B][IMG]http://i49.tinypic.com/260eo11.jpg[/IMG] ***************************
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witam się [/COLOR][/B][IMG]http://i49.tinypic.com/260eo11.jpg[/IMG] ****************************
-
[url]http://i1014.photobucket.com/albums/af267/iamcherrylady/dogomania/DSC09579.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]Jakie to śliczne ![/COLOR][/B]
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
halgre replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
[url]http://img683.imageshack.us/img683/2034/dsc00020b.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]słodkie ![/COLOR][/B] -
[B][COLOR="#8b0000"]Jejku ... dokładnie wiem, co przeżyłaś - też kiedyś coś podobnego przeżyłam, myślałam że umrę ![/COLOR][/B]
-
[url]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/spacerkowo73.jpg[/url][B][COLOR="#8b0000"] - ale mina :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [url]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/spacerkowo75.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]jakie to fajne :loveu::loveu:[/COLOR][/B] [url]http://img246.imageshack.us/img246/489/spacerkowo82.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"]z tymi postawionymi uszami wygląda jakoś inaczej ... jakby nie Bartiś :-o:-o[/COLOR][/B]