Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [B][COLOR=darkred]Nie, nie jestem Gdynianką - niestety :shake:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Ale miałam kiedyś ciotkę w Gdyni i jeździłyśmy z mamą do niej nieraz na wakacje :loveu: [/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A ja uwielbiam morze :multi: Niestety już nie mam do kogo tam jechać:shake:[/COLOR][/B]
  2. [B][COLOR=darkred]Śliczny piesio :loveu:[/COLOR][/B] [B][/B] [URL]http://images32.fotosik.pl/295/cdf03a6f35f56417med.jpg[/URL] [B][COLOR=darkred]i kochana Gdynia :multi:[/COLOR][/B]
  3. [B][COLOR=darkred]Straszne :-( Jak długo on musiał nic nie jeść, żeby aż tak schudnąć !?[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Bidulek :placz: Trzeba jakoś pomóc ...[/COLOR][/B]
  4. [B]Te zdjęcia zniknęły - czy to tylko w moim laptopie tak :crazyeye:[/B]
  5. [B][COLOR=darkred]Ile ślicznych fot !![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Ale fajny ten piknik :loveu: i Bobik też tam jest :lol:[/COLOR][/B] [B][/B] [URL]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz066-3.jpg[/URL] - [B][COLOR=darkred]a ten ślicznotek całkiem podobny do Kleksika - kumpla Dindka :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Bardzo mi się te zdjęcia podobają :loveu: Może Dindek też by takie agility umiał ćwiczyć :crazyeye: haha ...[/COLOR][/B]
  6. [IMG]http://img45.imageshack.us/img45/121/46ag2.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/8735/47uu0.jpg[/IMG] [IMG]http://img95.imageshack.us/img95/4549/48vo4.jpg[/IMG] [IMG]http://img45.imageshack.us/img45/4149/49yb7.jpg[/IMG] [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/9893/50oq9.jpg[/IMG]
  7. [quote name='Selenne'][URL]http://img171.imageshack.us/img171/7916/33yw9.jpg[/URL] Przytulmy się! XD[/quote] :grins::grins:[B][COLOR=darkred] one się razem najlepiej bawią :multi: Kleksik i Dindek ... haha[/COLOR][/B]
  8. [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/2866/41kf1.jpg[/IMG] [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/15/42jl2.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/7373/43zy2.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/5668/44xw9.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/1634/45bo4.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/1861/36nq8.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/9807/37vl6.jpg[/IMG] [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/9271/38km9.jpg[/IMG] [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/9206/39sn3.jpg[/IMG] [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/8433/40nu6.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/7348/31qy6.jpg[/IMG] [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/1919/32pm0.jpg[/IMG] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/7916/33yw9.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/6435/34fy3.jpg[/IMG] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/733/35rg8.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/5368/26md3.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/3520/27da9.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/8207/28nf3.jpg[/IMG] [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/3295/29ej3.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/4232/30tl1.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/7567/21ym5.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/9041/22gr2.jpg[/IMG] [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/9420/23ir8.jpg[/IMG] [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/1579/24yb2.jpg[/IMG] [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/3679/25hi1.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/2531/16eb5.jpg[/IMG] [IMG]http://img95.imageshack.us/img95/807/17so8.jpg[/IMG] [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/5509/18iz6.jpg[/IMG] [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/6587/19hd8.jpg[/IMG] [IMG]http://img95.imageshack.us/img95/6144/20bv3.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/6193/11ek2.jpg[/IMG] [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/5228/12rr6.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/9828/13ct7.jpg[/IMG] [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/2848/14zy2.jpg[/IMG] [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/7739/15ts0.jpg[/IMG]
  15. [quote name='deer_1987']ostatnio 4 dni pracy i spalismy po pracy.. ale od jutra znow na linke wraca i mam nadzieje ze sobie przypomni, fajnie miec psiaki bez smyczy, ale zeby przychodzily... pogoda nie zapowiada sie ladnie a ja bym nad jezioro chetnie pojechala.. ale znow co to bedzie.. sama z dwma psiakami i ejszcze jedna na lince.. ani zdjec fajnych nie porobie ani nic.. sorki ze tak narzekam u ciebie :([/quote] [B]A narzekaj sobie, narzekaj :biggrina: U nas dzisiaj upał niemożliwy - ponad 30 stopni ...! Dindek nie mógł sobie w domu znaleźć miejsca, męczył się ...[/B]
  16. [quote name='deer_1987']czasami mi sie smutniej robi ze Sherry zapomina sie i nie ma jak byc bez smyczy :( dzis znow spotkalysmy doga sasiadki, ale na smyczy to Sherry plakala.. a bez smyczy nie moge miec bo sie nie slucha...[/quote] [B]Bidna Sherry ... :-([/B]
  17. [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/5831/40700703qg0.jpg[/IMG] [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/1258/97932008fo3.jpg[/IMG] [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/1418/73122322je5.jpg[/IMG] [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/8393/24496926tx4.jpg[/IMG] [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/1131/10qg7.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/6252/83553940xh6.jpg[/IMG] [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/1905/66011248rt9.jpg[/IMG] [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/1725/45732135iw0.jpg[/IMG] [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/8751/79727888ub5.jpg[/IMG] [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/3659/22031106zq4.jpg[/IMG]
  19. [quote name='BlackSheWolf']a dziekuje :)) hehe bo ja i Osko pasujemy do siebie xD hahaha ;p jutro wkleje wiecej jego fotek :D[/quote] [B][COLOR=darkred]Ano, pasujecie :evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Obejrzałam sobie Osko od 1-szej strony. Jaki on był słodki jak był mały :loveu::loveu: Jest prześliczny ! Ja myślałam w pierwszej chwili, że masz nowego psiaka, a to znajomego ... Ale i tak spędzasz z nim baaardzo dużo czasu :evil_lol: to tak jakby w połowie był twój :painting:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Może do Dindka też zajrzysz ?[/COLOR][/B]
  20. [quote name='Izabela124.']Ale sliczny on jest. Ma rodowod? Lubie bardzo Onki dlugowlose[/quote] Tak samo jak ja ...:loveu:
  21. [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/9629/wparku21062008057sj5.jpg[/IMG] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/9631/wparku21062008053ne6.jpg[/IMG] [B]Przerywam, bo znowu nie działa mi imageshack :mad::mad:[/B]
  22. [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/2662/wparku21062008085ck5.jpg[/IMG] [IMG]http://img75.imageshack.us/img75/8239/wparku21062008066ic0.jpg[/IMG] [IMG]http://img75.imageshack.us/img75/366/wparku21062008060ti4.jpg[/IMG] [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/7015/wparku21062008059ox6.jpg[/IMG] [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/9945/wparku21062008058mr6.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/8603/wparku21062008103jp3.jpg[/IMG] [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/7404/wparku21062008102kf8.jpg[/IMG] [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/8255/wparku21062008101wp7.jpg[/IMG] [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/6505/wparku21062008100yq5.jpg[/IMG] [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/4227/wparku21062008099uh8.jpg[/IMG]
  24. [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/3066/wparku21062008124mz9.jpg[/IMG] [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/66/wparku21062008123jv9.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/7774/wparku21062008122ld5.jpg[/IMG] [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/4404/wparku21062008114wf2.jpg[/IMG] [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/2301/wparku21062008104ey5.jpg[/IMG]
  25. [quote name='*zaba*']Ale wybiegany Dindek,slicznota! A tu uszy ma jak mlody ONek [URL]http://img293.imageshack.us/img293/1769/wparku21062008167yx4.jpg[/URL] No i gratulacje z okazji olania "wroga" :D[/quote] [B][COLOR=darkred]hahaha :roflt: a może Dindek jest pomieszany z jakimś onkiem ?[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Dziękujemy za gratulacje :multi:[/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...