Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [quote name='deer_1987']a jak z jego zachowaniem?[/quote] [B][COLOR=darkred]Z jego zachowaniem jeszcze różnie... Ale to trzeba cierpliwoooości i czasu, żeby całkiem to zmienić ! [/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Ale muszę przyznać, że jakby już lepiej :multi: Niestety - jeszcze duuużo pracy przed nami ... Dzisiaj np. Dindek zasłużył na pochwałę w parku. Mijaliśmy jego największego wroga - dobermana, który jest zawsze spokojny, dobrze ułożony - ale Dindek z taką agresją zawsze na niego się rwał i szczekał, że nieraz myślałam że wyrwie mi rękę :mad:. A dziś o dziwo .... NIC-SPOKÓJ-OLAŁ GO ...!!! Coś takiego zdarzyło się pierwszy raz !!!!!!![/COLOR][/B]
  2. [IMG]http://img357.imageshack.us/img357/6684/wparku21062008136lg7.jpg[/IMG] [B]Bari, Dindek i kawalątek Nuki :loveu:[/B] [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/9862/wparku21062008135av2.jpg[/IMG] [B]Nuka ma takie same szelki i smycz - jak Dindek :loveu::loveu: a w obróżce to Bari:multi:[/B] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/1957/wparku21062008131dt3.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/5237/wparku21062008126pu2.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/7168/wparku21062008125yc5.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/9799/wparku21062008143ts8.jpg[/IMG] [IMG]http://img357.imageshack.us/img357/462/wparku21062008141vc8.jpg[/IMG] [IMG]http://img357.imageshack.us/img357/6479/wparku21062008139ey2.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/4048/wparku21062008138kn0.jpg[/IMG] [B]Przyszedł Alfi :loveu: [/B] [IMG]http://img357.imageshack.us/img357/1918/wparku21062008137zg8.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/7002/wparku21062008160fx4.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/7752/wparku21062008159so8.jpg[/IMG] [IMG]http://img357.imageshack.us/img357/1151/wparku21062008157fm5.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/6185/wparku21062008145nu7.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/5820/wparku21062008144vi8.jpg[/IMG]
  5. [B]No, to może u mnie coś szwankuje ...? Zobaczę oczywiście trochę później ...[/B]
  6. [quote name='deer_1987']Ale sobie biega :D[/quote] [B][COLOR=darkred]A biega, biega - jak zwykle :loveu::loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Czy wrzucałaś może teraz jakieś zdjęcia ? Masz też problemy ?[/COLOR][/B]
  7. [IMG]http://img48.imageshack.us/img48/1571/wparku21062008176zw5.jpg[/IMG] [B]Muszę odsapnąć :evil_lol:[/B] [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/6159/wparku21062008173py2.jpg[/IMG] [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/1046/wparku21062008171kr8.jpg[/IMG] [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/1769/wparku21062008167yx4.jpg[/IMG] [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/9219/wparku21062008166cp6.jpg[/IMG] [B]Bardzo źle dzisiaj się pobiera zdjęcia :mad: Za każdym razem wyskakuje strona "Program internet nie może wyświetlić strony"...[/B] [B]Nie wiem czemu - może jakieś przeciążenie ? To nie ma co, spróbuję potem wrzucić resztę, bo teraz to do rana nie skończę :shake:[/B]
  8. [B]Witamy po dłuższej nieobecności :loveu::loveu:[/B] [B]Pierwsze zdjęcie jest w domu - jak Dindek jest zaspany ;) Reszta - w parku.[/B] [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/2931/zbalkonu20062008023xv0.jpg[/IMG] [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/1806/wparku21062008187ln8.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/3639/wparku21062008185yq7.jpg[/IMG] [IMG]http://img48.imageshack.us/img48/6480/wparku21062008184vo8.jpg[/IMG] [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/9726/wparku21062008180vh3.jpg[/IMG] [B]A to Dindek goni się z Nuką [malamutką][/B]
  9. [quote name='deer_1987']A gdzie nowe foty? Sherry to teraz sprawdza ze mozna pobiegac a nie przybiec.. do linki wracamy[/quote] [quote name='Martens']Też czekamy na nowe foty ;)[/quote] [quote name='Izabela124.']Witanko Ja przyłączam się do czekających[/quote] [B]Baaardzo się cieszymy, że o nas pamiętacie :multi: Obiecuję foty dopiero po niedzieli, chyba że uda się wcześniej ;)[/B]
  10. [quote name='Selenne']Slodziutki! A co On taki fioletowy na policzku? Taki wilczurkowaty XD[/quote] przejrzałam - i nie widzę nic fioletowego :shake: możesz podać link do tego zdjęcia ?
  11. [quote name='deer_1987']Ja dlatego ucze przychodzenia zeby mogly byc bez smycz i wolam i robie foty sama ;) My tez odwiedzamy, ale rodzicow mam na glowie to czasu mniej...[/quote] [B]Ależ Dindek też przybiega na zawołanie, ale ja nie mogę go tak poprostu puścić bez smyczy w każdym miejscu w parku :shake: Ty masz inną okolicę, u nas w parku chodzi duuużo psów, ludzi, są biegacze itp., rowerzyści... Kręci się Straż Miejska - i kara gotowa ! [/B] [B]Mamy tylko takie 2-3 miejsca, gdzie puszczamy nasze psiury luzem a i tak musimy mieć oczy dookoła :evil_lol: Przez większość parku idzie na smyczy. A jak biorę aparat - to chcę obfocić nie tylko psy - jak szaleją sobie, ale też po drodze przyrodę i takie tam ... :grins::grins:[/B]
  12. [B]Tylko tak dalej z tymi fotkami :multi: a szczeniaczek będzie rósł na naszych oczach :evil_lol: Jest przesłodki :multi:[/B]
  13. [quote name='infers1995'][URL]http://www.wrzuta.pl/film/zoPACRMrjH/2[/URL] [SIZE=4]Kolejny filmik:multi::multi:[/SIZE] [SIZE=4]Pierwszy na poprzedniej stronie:roll:[/SIZE] [/quote] [B]Obejrzałam tą galerię od pierwszej strony. Nie wiem, które zdjęcie od którego ładniejsze :laugh2_2: Szczególnie Lena z tym drugim psiurkiem jak są razem - prześliczne !! Ale się uśmiałam :evil_lol: Kapitalne :multi::multi::multi: I słodkie :loveu:[/B] [B]Na filmiku widzę, że Lena jest pływaczką :Cool!: i tak daaaleko wypływa :crazyeye:[/B] [B]PS.: Banerek też śliczny...[/B]
  14. [quote name='DG32']Ja też o Was pamiętam i czekam na nowe fotki. U nas jest podobnie, żeby obfocić psy muszą iść na spacer przynajmniej 2 osoby.[/quote] [B]No właśnie... tylko, że mojego "pana" wyciągnąć do parku rano - to już graniczy z cudem :evil_lol::evil_lol::evil_lol: woli pospać :shake: ciężka sprawa...[/B] [B]Obmyślam jakiś szantażyk, przekupstwo, albo jeszcze co innego :eviltong: niewiem...[/B] [B]Zepsuł mi się ten mały aparacik, a z nim chodziłam zawsze i wszędzie. Mieści się w kieszeni :evil_lol:[/B]
  15. [quote name='Izabela124.']Witanko Co tam u was słychac?[/quote] [B]Ooooo :multi: ktoś jednak o nas pamięta ...:loveu:[/B] [B]Nie mam nowych fotek niestety :shake: Ale to tylko chwilowo. Niedługo znowu wezmę aparat do parku, chcę wyciągnąć męża żeby zajmował się Dindkiem, a ja wtedy mogę focić. Sama z tym i innymi urwisami - to niebezpieczne :evil_lol: dla aparatu. A jest dopiero co nowy... Te psy - to szaleńcy :mad:[/B]
  16. [quote name='DG32']Widać, że z Dindusia niezły rozrabiaka :lol:. [SIZE=1]Ps. Super, że go przygarneliście ze schroniska.[/SIZE][/quote] A jeszcze jaki :mad: W schronisku był jednym z 6-ciu psiaków braciszków, ale jedynym z białym żabocikiem :evil_lol::evil_lol:
  17. [quote name='Acctiually']Jaka ona jest śliczna:loveu: Jeszcze pamiętam jak Bono był taki malutki:D Mizianko:)[/quote] A ja pamiętam, jak Dinduś był malutki :loveu::loveu: [URL]http://img352.imageshack.us/img352/4074/5550ac90b367b279medxw4.jpg[/URL]
  18. [quote name='Kati16'][CENTER]Witajcie ;) Piękny Dinduś :loveu::loveu::loveu: My tutaj pierwszy raz u was w galerii,ale będziemy często odwiedzać :lol:[/CENTER] [CENTER]Zapraszamy do nas :)[/CENTER] [/quote] [B]Dinduś dziękuje za komplement :multi: i serdecznie wita nową psinkę :multi: Galeryjkę odwiedziliśmy.[/B]
  19. [FONT=Fixedsys]No nie mam słów - jakie toto śliczne :multi: słodkie :loveu:[/FONT] [FONT=Fixedsys]A i same zdjęcia też piękne ![/FONT] [FONT=Fixedsys]No to wstawiaj dalej foty... nie przestawaj ! Będziemy śledzić małą - jak sobie rośnie i się rozwija :sweetCyb:[/FONT]
  20. [quote name='deer_1987']po prawej od cytuj masz takie cos [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/multiquote_off.gif[/IMG] kliknij na to przy kazdym poscie co chce cytowac a potem na ostatnim co chce cytowac juz tylko cytuj :D[/quote] [FONT=Fixedsys][COLOR=darkred]Dzięki serdeczne za podpowiedź :multi: Zrobiłam nawet małą próbę - i się udało ... No, musiało :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT]
  21. [FONT=Fixedsys][COLOR=darkred]Czy może mi ktoś podpowiedzieć - jak wstawić kilka cytatów w jednym poście ?[/COLOR][/FONT] [FONT=Fixedsys][COLOR=#8b0000]Jak wy to robicie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT] [FONT=Fixedsys][/FONT] [FONT=Fixedsys][COLOR=#8b0000]No bo to co zrobiłam powyżej - to się można uśmiać !![/COLOR][/FONT] [FONT=Fixedsys][COLOR=#8b0000]Chciałam to wywalić, ale też nie umiem ... Robię edytuj, usuwam - a to nadal tkwi ... Chyba specjalnie - hahahaha[/COLOR][/FONT]
  22. :multi:Dzisiaj 20:40deer_1987piekne te zdjecia, uwielbiam jak woda sie tak rozpryskuje ;-) [B][COLOR=darkred]Ja też lubię :loveu: tak się cieszę, że wreszcie Dindek się przemógł i wskoczył tam :multi: Bo kiedyś tylko wskakiwał do tego brudnego stawu, mógł tam popływać sobie, ale potem miał biegunkę i nie tylko Dino... inne psy też.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]____________________________________[/COLOR][/B] Dzisiaj 13:07Izabela124.Hej Ale wariactwo musiało byc w tej fontannie hihi [B][COLOR=darkred]A jeszcze jakie !! Ale była frajda !![/COLOR][/B]
  23. [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/7928/1czerwca2008wparku145abkd3.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/9302/1czerwca2008wparku289abl6.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/6364/1czerwca2008wparku287akf5.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/600/1czerwca2008wparku316ahm6.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/9522/1czerwca2008wparku315arq9.jpg[/IMG] [B]Koniec fotek z niedzieli 1-go czerwca.[/B]
  24. [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/9752/1czerwca2008wparku142att4.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/701/1czerwca2008wparku141adv3.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/1730/1czerwca2008wparku173alh0.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/8986/1czerwca2008wparku171axm1.jpg[/IMG] [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/9892/1czerwca2008wparku165atu8.jpg[/IMG]
  25. [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/7448/1czerwca2008wparku118azr7.jpg[/IMG] [IMG]http://img68.imageshack.us/img68/8994/1czerwca2008wparku117apk4.jpg[/IMG] [IMG]http://img68.imageshack.us/img68/741/1czerwca2008wparku116abz8.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/8943/1czerwca2008wparku129arq8.jpg[/IMG] [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6605/1czerwca2008wparku143alb8.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...