-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[COLOR=darkred]Nie skorzystamy z zaproszenia do Warszawy - bo za daleko :evil_lol:, ale wpadliśmy tutaj ... A u nas nadal pada ...[/COLOR] [COLOR=#8b0000]Śliczne foty ! Śliczna sznaucerka ! Widać - jak kocha wodę :loveu:[/COLOR] [COLOR=#8b0000]A to mi się podoba - jest taka słodka : [URL]http://images28.fotosik.pl/104/25425dc17b4d441c.jpg[/URL][/COLOR] [COLOR=#8b0000]Chociaż - nie tylko to, bo wszędzie jest fajna ta czarnuszka :multi:[/COLOR]
-
[IMG]http://img357.imageshack.us/img357/3087/12fq1.jpg[/IMG] [IMG]http://img395.imageshack.us/img395/7929/13xu4.jpg[/IMG] [IMG]http://img395.imageshack.us/img395/3324/14ri8.jpg[/IMG] [IMG]http://img395.imageshack.us/img395/7361/15ik4.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]A kto to biegnie :multi: Maksiu przyleciał się przywitać :multi:[/COLOR] [IMG]http://img357.imageshack.us/img357/1217/16bz8.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]I jak się wam podoba Maks ? Maks jest znajomym z parkowych spacerów. Można powiedzieć, że jest przyjacielem wszystkich psów i ludzi :loveu:[/COLOR]
-
[IMG]http://img205.imageshack.us/img205/276/11lm7.jpg[/IMG] [IMG]http://img357.imageshack.us/img357/4787/20881220kj4.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/8707/98162817lf4.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]No, tu napewno odpoczywają Kuba z Dindkiem ;)[/COLOR] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/9374/10tn5.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]Dobra... bierzemy się dalej za patole :evil_lol:[/COLOR] [IMG]http://img357.imageshack.us/img357/438/20599910sl3.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img294.imageshack.us/img294/2817/67486603nb4.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]Dindek goni się z Kubusiem - sąsiadem :multi:[/COLOR] [IMG]http://img395.imageshack.us/img395/2322/29933046zx4.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]Szukajcie - a znajdziecie ... Dindka :multi:[/COLOR] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/9921/70857495vt8.jpg[/IMG] [IMG]http://img395.imageshack.us/img395/9186/53304209ri4.jpg[/IMG] [IMG]http://img395.imageshack.us/img395/8553/49036119ia3.jpg[/IMG]
-
[quote name='agaciaaa'][URL]http://img388.imageshack.us/img388/7075/27684225eq3.jpg[/URL] to jakaś nowa koleżanka? śliczna :loveu: A park macie super, już to mówiłam ;)[/quote] [COLOR=darkred]Ano śliczna mała :loveu: znajoma psinka, ale trochę się boi takich dużych psów, więc nie bawi się z nimi :shake:[/COLOR]
-
[COLOR=darkred]Jutro mają być u nas burze :-o więc nie wiem, czy wogle wyjdę z domu, a co dopiero robić zdjęcia !! :stormy-sad:[/COLOR]
-
[IMG]http://img292.imageshack.us/img292/6743/11kx8.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]A teraz trochę parku ;)[/COLOR] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/2396/12mj2.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]Kawałek stawu.[/COLOR] [IMG]http://img388.imageshack.us/img388/5683/13rv2.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]Tą alejką idę zawsze na tramwaj ...[/COLOR] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/915/7sierpnia2008076ahn5.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]Jakiś krzew parkowy ...[/COLOR] [IMG]http://img388.imageshack.us/img388/580/7sierpnia2008092apr3.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]Znalazłam takiego grzyba :multi: ale to trujący, bo ja innych nie znajduję :grins:[/COLOR]
-
[IMG]http://img292.imageshack.us/img292/4473/90494157wm9.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]Morfi, Alfi i mały Uno :multi:[/COLOR] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/4927/17087775gy6.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]No, a tego kawalera to już znacie na pamięć :mdrmed:[/COLOR] [IMG]http://img388.imageshack.us/img388/5192/28127498yg6.jpg[/IMG] [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/176/97049173yq8.jpg[/IMG] [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/5848/10je9.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img388.imageshack.us/img388/4673/88349373rt8.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]Ten mały piesio przy Morfim - to suczka Łapka :multi:[/COLOR] [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/6471/49945656xw9.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]To jest właśnie Łapka :lol:[/COLOR] [IMG]http://img388.imageshack.us/img388/7075/27684225eq3.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]I tutaj też ... A jakim ona jest straaasznym pieszczochem ! Jest bardzo kochana i słodka :loveu:[/COLOR] [IMG]http://img388.imageshack.us/img388/8658/11395945kf8.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]Dindek z patolem :evil_lol:[/COLOR] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/5500/57105935gx0.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img231.imageshack.us/img231/64/46px7.jpg[/IMG] [IMG]http://img116.imageshack.us/img116/4358/47de4.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/9894/48em4.jpg[/IMG] [IMG]http://img116.imageshack.us/img116/1371/49ti6.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/31/50yv4.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img231.imageshack.us/img231/4373/41pb5.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/8/42xx9.jpg[/IMG] [IMG]http://img116.imageshack.us/img116/6295/43wj0.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/9475/44gt5.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/5014/45rd7.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img116.imageshack.us/img116/7518/36yy2.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/7196/37fi8.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/8583/38gn1.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/7484/39vt7.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/4021/40eo7.jpg[/IMG]
-
[quote name='agaciaaa']Ostatnie świetne :loveu:[/quote] [COLOR=darkred]Dziękujemy ...:multi:[/COLOR] [quote name='Selenne'][URL]http://img141.imageshack.us/img141/4494/35id8.jpg[/URL] To jest boskie xD[/quote] [COLOR=darkred]To zdjęcie się wyjątkowo podoba wszystkim ! Mnie oczywiście też :mdrmed:[/COLOR] [COLOR=#8b0000]Udało się i ... tyle :mdrmed::mdrmed: A jak mnie to cieszy ...:multi::multi:[/COLOR] [B][COLOR=darkred]PS. narazie jestem padnięta - łaziłam po Katowicach w tym największym słońcu, ale potem wrzucę resztę wczorajszych i jest parę dzisiejszych fot ...[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img118.imageshack.us/img118/3918/31kh1.jpg[/IMG] [IMG]http://img118.imageshack.us/img118/8059/32jv9.jpg[/IMG] [IMG]http://img118.imageshack.us/img118/7902/33un0.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/740/34ps9.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/4494/35id8.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]Zostało jeszcze 15 zdjęć, ale teraz zbieram się już na spacerek z Dindkiem :painting:[/COLOR]
-
[IMG]http://img118.imageshack.us/img118/3537/26mb0.jpg[/IMG] [IMG]http://img118.imageshack.us/img118/4028/27lm6.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/6981/28mp3.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/7545/29si5.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/7161/30np0.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img523.imageshack.us/img523/7948/21ja5.jpg[/IMG] [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/5539/22nc0.jpg[/IMG] [IMG]http://img118.imageshack.us/img118/6954/23py6.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/7509/24mj4.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/9567/25pr1.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img388.imageshack.us/img388/7360/16pm0.jpg[/IMG] [IMG]http://img388.imageshack.us/img388/270/17mb5.jpg[/IMG] [IMG]http://img388.imageshack.us/img388/5054/18ad3.jpg[/IMG] [IMG]http://img388.imageshack.us/img388/5919/19qh2.jpg[/IMG] [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/6786/20jy5.jpg[/IMG]
-
:evil_lol::evil_lol::evil_lol: No to my tu wszyscy czekamy, a tu patrzę - a ty jesteś u Dindka na galerii :D Ale jak widzisz - wszystko dobrze się skończyło :multi::multi::multi: Bardzo się z tego cieszę :Cool!:
-
[IMG]http://img523.imageshack.us/img523/9133/11uj5.jpg[/IMG] [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/2317/12lq9.jpg[/IMG] [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/1046/13tc2.jpg[/IMG] [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/1102/14nf8.jpg[/IMG] [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/5606/15lm0.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR=darkred]Kurcze... powinni już być ...[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img186.imageshack.us/img186/4558/23100095ey9.jpg[/IMG] [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/2671/16623718fj9.jpg[/IMG] [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/6497/66337595is8.jpg[/IMG] [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/8978/59006171dm2.jpg[/IMG] [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/6191/10mp5.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Ciąg dalszy nastąpi ... :loveu:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img164.imageshack.us/img164/7237/11809312gq8.jpg[/IMG] [IMG]http://img164.imageshack.us/img164/8313/45280509hb7.jpg[/IMG] [IMG]http://img164.imageshack.us/img164/8608/93057899nw3.jpg[/IMG] [IMG]http://img164.imageshack.us/img164/5305/85420767xn0.jpg[/IMG] [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/7054/81465203fd1.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR=darkred]Miejmy nadzieję, że to nic takiego. Zobaczysz, co powie lekarz. Bądźmy dobrej myśli ! Ja będę czekać, aż wrócicie i coś napiszesz ![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A iść trzeba jednak ... [/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkred]Proszę napisz potem - co powiedział wet ...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Będziemy czekać z niecierpliwością ! A ty na zapas się nie martw :shake: Ale to się dobrze mówi .... [/COLOR][/B]
-
[quote name='agaciaaa']Witamy się :) [URL]http://img230.imageshack.us/img230/1835/dindek12aa9.jpg[/URL] ślicznie tu wyszedł :loveu: Ostatnie fotki świetne, fajne minki Dindek robi :lol: :loveu:[/quote] [B][COLOR=darkred]Dziękujemy :multi::multi::multi: i cieszymy się :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]