-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[quote name='deer_1987']Slodkie takie zabawy, az brakuje mi spotykanych psiakow z ktorymi mozna sie bawic ;)[/quote] [B][COLOR=darkred]My w tym parku jesteśmy - jak jedna wielka rodzina ! I to właśnie jest też fajne... [/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Ale Sherry ma towarzyszkę zabaw - Niunię ! A Dindek - jakby nie chodził do parku, to nie miałby nikogo do zabawy ![/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img301.imageshack.us/img301/2598/dsc0220aqv5.jpg[/IMG] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/4099/dsc0219aqu0.jpg[/IMG] [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/388/dsc0218akt2.jpg[/IMG] [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/2405/dsc0203alv7.jpg[/IMG] [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/9350/dsc0202awc8.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img129.imageshack.us/img129/952/dsc0235aqs5.jpg[/IMG] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/6051/dsc0232aqg3.jpg[/IMG] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/7199/dsc0231aec8.jpg[/IMG] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/3728/dsc0225axw6.jpg[/IMG] [IMG]http://img129.imageshack.us/img129/5544/dsc0223awk5.jpg[/IMG] [B]Czy zauważyłyście, jak Dindek wyprostował uszy ????[/B]
-
[IMG]http://img129.imageshack.us/img129/2167/dsc0245acz5.jpg[/IMG] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/4642/dsc0244aqo8.jpg[/IMG] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/3507/dsc0238ahy0.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Ta psiurka za Dindkiem - to suczka, ale zapomniałam jak się wabi :-([/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Jest słodka, zabawowa, lubi też się gonić... Ale nie jest stałym gościem w parku... :shake: Była z nami dopiero dwa razy...[/COLOR][/B] [B][/B] [IMG]http://img129.imageshack.us/img129/3441/dsc0237alo3.jpg[/IMG] [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/1133/dsc0236agf6.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img522.imageshack.us/img522/7337/dsc0286apm2.jpg[/IMG] [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/6144/dsc0284aoa6.jpg[/IMG] [IMG]http://img129.imageshack.us/img129/9038/dsc0282aac1.jpg[/IMG] [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/3609/dsc0281alb9.jpg[/IMG] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/5092/dsc0280agu0.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img294.imageshack.us/img294/1413/dsc0325asd9.jpg[/IMG] [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/5994/dsc0321acu7.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/9029/dsc0315and6.jpg[/IMG] [B]Amos chyba chce stratować Kleksika :multi: a Dindek tylko patrzy :lol:[/B] [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/4308/dsc0297afu3.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/1507/dsc0287arn1.jpg[/IMG]
-
[quote name='deer_1987']widac ze umiesz robic foty bo sliczne te lustrzankowe ;)[/quote] [B]Oj, dziękuję !!! Bardzo miło słyszeć /czytać :eviltong:/ taki komplement:multi:[/B] [B]Ale ty też przecież robisz śliczne foty !![/B]
-
[IMG]http://img294.imageshack.us/img294/3599/dsc0336avg7.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/2858/dsc0335aku4.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/2811/dsc0334apj5.jpg[/IMG] [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/4545/dsc0333afv5.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/6286/dsc0328ale3.jpg[/IMG]
-
[quote name='deer_1987']Ale sie ciesza psiaki, a to foty z nowego aparatu - lustrzanki?[/quote] [B][COLOR=darkred]Tak ... a te wszystkie psiury zawsze się cieszą, jak się spotkają i mogą poszaleć :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img405.imageshack.us/img405/4787/dsc0351aak0.jpg[/IMG] [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/9098/dsc0347ayu3.jpg[/IMG] [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/8018/dsc0339abc8.jpg[/IMG] [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/711/dsc0338alf2.jpg[/IMG] [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/5421/dsc0337alh7.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img174.imageshack.us/img174/5429/dsc0376asv4.jpg[/IMG] [B]A to Dindek, Kleksik, którego już znacie oraz Amos i ich gonitwy :multi:[/B] [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/9817/dsc0375aqi2.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/7904/dsc0373app1.jpg[/IMG] [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/6148/dsc0369avs5.jpg[/IMG] [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/3015/dsc0360amf4.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img174.imageshack.us/img174/1338/dsc0411atd2.jpg[/IMG] Dindek jak zwykle w parku [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/2877/dsc0410ayq4.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/9995/dsc0409ajz0.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/7206/dsc0390abxj8.jpg[/IMG] [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/9186/dsc0386aox9.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img262.imageshack.us/img262/4196/dsc0455awr4.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Dindek z Kleksikiem jak zwykle harcują :multi:[/COLOR][/B] [B][/B] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/4897/dsc0443abg9.jpg[/IMG] [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/2076/dsc0435ayx0.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/6311/dsc0423aoe4.jpg[/IMG] [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/7776/dsc0421aqo3.jpg[/IMG]
-
[URL]http://i30.tinypic.com/2nm3uxj.jpg[/URL] [B][COLOR=darkred]jakie toto słodkie :loveu: śliczny psiaczek ![/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkred]Śliczne pieski ! Uprawiają nawet sporty :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A mój Dindek nie uprawia nic, oprócz zabaw i gonitw z innymi psiurami w parku :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][/B] [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/4413/wparkurano11maja2008404pj6.jpg[/IMG]
-
[quote name='kasia14']witam piękne fotki ;) a co to za miejsce ze tyle psiaków jest?:) jakieś zajęcia czy po prostu miejsce uczęszczane na spacery przez psiarzy? :)[/quote] [B][COLOR=darkred]To takie miejsce w parku, gdzie się prawie codziennie spotykamy :multi::multi::multi: i nasze psiury mogą się wyszaleć.[/COLOR][/B]
-
[quote name='*zaba*']Jakie fajne wielopsie spacerki,pozazdroscic!!! Moj kundel nie umie bawic sie z innymi psami. A tu to co??? Lewitacja z radosci?? Super!!! [URL]http://img246.imageshack.us/img246/445/wparkurano11maja2008199qq5.jpg[/URL][/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[B][COLOR=darkred] Dindek tylko wypatruje swoich kolegów - jak tylko się w tym miejscu znajdziemy ... Jak widzi pusto - to smutno patrzy przed siebie i czeka ... Muszę wtedy porzucać mu patyki, żeby go czymś zająć:evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A twój Kamelek ma za to pod nosem morze !!!!! Jejku ! A my mamy w parku staw brudny, nawet jak wyczyszczą :eviltong:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkred]Przerywam, bo i tak nikt nawet nie zwraca uwagi na Dindusia :-([/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Szkoda czasu :shake:[/COLOR][/B]
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
halgre replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=darkred]Jakie piękne zdjęcia Kamelka !! Pięęękne ![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]I bliźniaków też oczywiście !![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Boże, co ja bym za to dała żeby teraz tam być z Dindusiem ... :roll:[/COLOR][/B] -
[IMG]http://img521.imageshack.us/img521/68/wparkurano11maja2008201bk6.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Przybył Kleksik :multi:[/COLOR][/B] [B][/B] [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/8705/wparkurano11maja2008200si0.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Nesia i Dinduś bardzo wylewnie witają Kleksia :loveu:[/COLOR][/B] [B][/B] [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/445/wparkurano11maja2008199qq5.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Ale będzie zabawa ...:laola:[/COLOR][/B] [B][/B] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/469/wparkurano11maja2008202xt5.jpg[/IMG] [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/8443/wparkurano11maja2008209hj2.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Pańcia od Kleksia wita małą Nesię :loveu:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img501.imageshack.us/img501/8258/wparkurano11maja2008191ja1.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2923/wparkurano11maja2008190te0.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2420/wparkurano11maja2008189cm5.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Na tych trzech fotkach widać, jak Jagoda /żółta goldenka/ trzyma swój patyk, który zresztą ja rzuciłam Dindkowi :mad: - a Dindek i Nesca /czarna młoda goldenka/ próbują jej go odebrać :evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A żebyście słyszały, jak Jagoda przy tym warczy ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][/B] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/5674/wparkurano11maja2008179ma0.jpg[/IMG] [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/4557/wparkurano11maja2008196or8.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img521.imageshack.us/img521/8517/wparkurano11maja2008149hv9.jpg[/IMG] [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/2685/wparkurano11maja2008148xh8.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/3177/wparkurano11maja2008147vu1.jpg[/IMG] [IMG]http://img501.imageshack.us/img501/2517/wparkurano11maja2008146bd2.jpg[/IMG] [IMG]http://img501.imageshack.us/img501/5948/wparkurano11maja2008195jr5.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img501.imageshack.us/img501/2070/wparkurano11maja2008109hy5.jpg[/IMG] [IMG]http://img501.imageshack.us/img501/1456/wparkurano11maja2008108jo9.jpg[/IMG] [IMG]http://img501.imageshack.us/img501/5888/wparkurano11maja2008107qo0.jpg[/IMG] [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/5269/wparkurano11maja2008135ts6.jpg[/IMG] [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/9719/wparkurano11maja2008134af9.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img293.imageshack.us/img293/9494/wparkurano11maja2008105ay4.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Towarzystwo się powiększa :multi:[/COLOR][/B] [B][/B] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/8015/wparkurano11maja2008104gk7.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/1016/wparkurano11maja2008103na1.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/6919/wparkurano11maja2008102xc2.jpg[/IMG] [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/5672/wparkurano11maja2008106sh5.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img255.imageshack.us/img255/1595/wparkurano11maja2008098fv0.jpg[/IMG] [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/4370/wparkurano11maja2008097dc5.jpg[/IMG] [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/4130/wparkurano11maja2008095rf4.jpg[/IMG] [IMG]http://img501.imageshack.us/img501/9808/wparkurano11maja2008096zj5.jpg[/IMG] [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/9014/wparkurano11maja2008100dm5.jpg[/IMG]