Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [IMG]http://img68.imageshack.us/img68/5158/1czerwca2008wparku125aza1.jpg[/IMG] [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/4475/1czerwca2008wparku119ant0.jpg[/IMG] [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/4204/1czerwca2008wparku124ahj9.jpg[/IMG] [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/8049/1czerwca2008wparku123atd0.jpg[/IMG] [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/4759/1czerwca2008wparku120aqh6.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://img68.imageshack.us/img68/8637/1czerwca2008wparku288agd2.jpg[/IMG] [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/1214/1czerwca2008wparku115ani5.jpg[/IMG] [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/5223/1czerwca2008wparku128auw7.jpg[/IMG] [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/1097/1czerwca2008wparku127ayb7.jpg[/IMG] [IMG]http://img68.imageshack.us/img68/4931/1czerwca2008wparku126adu3.jpg[/IMG]
  3. [quote name='deer_1987']Ale sie ucieszyl :D Szkoda tych co sie przeswietlily ale to pewnie pod slonce robione? widzialas moj watek - ja po prostu opisalam problem bez tej ankiety[/quote] [B][COLOR=darkred]Tam akurat było tyle słońca, że nawet nie myślałam jak stanąć - robiłam szybko, żeby jak najwięcej zdążyć pstryknąć :evil_lol: bo jak inni zapną swoje psy to ja też muszę iść. Sama raczej nie zostanę tam, bo prawda jest taka, że niewolno tam wpuszczać psów :eviltong:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A wątek widziałam, owszem. Zaraz dam tu jeszcze parę zdjęć...:loveu:[/COLOR][/B]
  4. [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/4527/1czerwca2008wparku129asz9.jpg[/IMG] [B]Wprawdzie to nie morze :evil_lol: ale też woda ... [/B] [B][COLOR=darkred]Dindek zaprasza do galerii na nowe fotki. Jutro będzie reszta.[/COLOR][/B]
  5. [URL]http://pangea.republika.pl/images/1.jpg[/URL] [B][COLOR=darkred]Jakie to śliczne i wzruszające :-([/COLOR][/B]
  6. [IMG]http://img45.imageshack.us/img45/815/1czerwca2008wparku138azk3.jpg[/IMG] [IMG]http://img45.imageshack.us/img45/2310/1czerwca2008wparku278aoq4.jpg[/IMG] [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/3306/1czerwca2008wparku276aao8.jpg[/IMG] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/5912/1czerwca2008wparku275alm0.jpg[/IMG] [IMG]http://img45.imageshack.us/img45/586/1czerwca2008wparku270ali4.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://img45.imageshack.us/img45/5217/1czerwca2008wparku112avw1.jpg[/IMG] [B]A to fontanna, gdzie Dindek zawsze się boi wskoczyć :evil_lol:[/B] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/2236/1czerwca2008wparku113acq8.jpg[/IMG] [B]nooo... już się przymierza do tego, żeby wskoczyć :multi: Ostatnio już zamoczył łapę :evil_lol: - to może dzisiaj wskoczy ??[/B] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/418/1czerwca2008wparku127aav1.jpg[/IMG] [B]No i co ? Wskoczył !!!!!!!!!!! Hurra :multi::multi::multi:[/B] [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/9202/1czerwca2008wparku137aly7.jpg[/IMG] [B]Pierwszy raz dzisiaj tu wskoczył... Ale było uciechy :multi::multi::multi:[/B] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/7215/1czerwca2008wparku136arz9.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://img238.imageshack.us/img238/6258/1czerwca2008wparku064akh4.jpg[/IMG] [IMG]http://img238.imageshack.us/img238/2940/1czerwca2008wparku061aet7.jpg[/IMG] [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/274/1czerwca2008wparku056aby4.jpg[/IMG] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/4527/1czerwca2008wparku055agf7.jpg[/IMG] [IMG]http://img238.imageshack.us/img238/7305/1czerwca2008wparku054azp4.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/4449/1czerwca2008wparku060aaj1.jpg[/IMG] [IMG]http://img238.imageshack.us/img238/9787/1czerwca2008wparku059alu4.jpg[/IMG] Dindek, Bari i Tekila [IMG]http://img238.imageshack.us/img238/5048/1czerwca2008wparku030aha5.jpg[/IMG] [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/4219/1czerwca2008wparku251aoc1.jpg[/IMG] Ja nie wiem sama już teraz, co to za psiur ten drugi ... :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img238.imageshack.us/img238/1969/1czerwca2008wparku252awz3.jpg[/IMG]
  10. [B][COLOR=darkred]deer - dzieńdoberek ! Czytałaś tą ankietę tam ? Narazie nie ma odpowiedzi. Poczekam.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Mam nowe fotki z dzisiejszego spacerku, ale muszę pozmniejszać. Ciekawią kogoś ?? ;)[/COLOR][/B]
  11. [quote name='agaciaaa']Jakie świetne fotki wiewiórek!!!! :) Mam nadzieje, że problem z Dindkiem rozwiążecie..[/quote] [B][COLOR=darkred]Dziękuję za pochwałę :evil_lol::evil_lol: Ale to teraz będziecie podziwiać wiewiórki - zamiast Dindka ? :eviltong::eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Już tam się zainteresowano moim problemem - musiałam tylko jeszcze odpowiedzieć na dodatkowe dwa pytania :loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Teraz tylko czekać na odpowiedź ... Ja myślę, że w końcu wszystko dojdzie do normy, tylko trzeba popracować !![/COLOR][/B]
  12. No ja też ... zobaczymy ! Teraz idziemy na wieczorny spacerek i zaraz potem mogę już wsadzić tam tą wypełnioną ankietę... :eviltong:
  13. [B][COLOR=darkred]Jesteś :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A możesz mi odpowiedzieć o wklejaniu tam foty ? Przez image shack - i też kopiować ten adres gdzie pisze Direct ? [/COLOR][/B]
  14. [quote name='deer_1987']ja juz podalam jej adres [URL]http://www.szkoleniepsow.fora.pl/[/URL][/quote] [B][/B] [B][COLOR=#8b0000]Ja tam się zarejestrowałam, wypełniłam taką ankietę o Dindku i ... muszę czekać aż minie 24. godziny od zarejestrowania i mieć conajmniej 3. posty, żeby móc wstawić link do wypełnionej ankiety, a także - żeby wstawić zdjęcie.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]3. posty już mam, ale 24.godz. mija ok. 21-szej... :shock::shock:[/COLOR][/B]
  15. [quote name='deer_1987']wspaniale zdjecia, przyrody i Dindka oczywiscie!!![/quote] [B][COLOR=darkred]Dziękujemy za pochwałę :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  16. [IMG]http://img48.imageshack.us/img48/5489/28052008wparkupopoudniulm1.jpg[/IMG] [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/3474/28052008wparkupopoudniufc3.jpg[/IMG] [IMG]http://img48.imageshack.us/img48/3276/28052008wparkupopoudniuvv7.jpg[/IMG] [IMG]http://img48.imageshack.us/img48/351/28052008wparkupopoudniuje9.jpg[/IMG] [IMG]http://img48.imageshack.us/img48/5815/28052008wparkupopoudniuvv9.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://img50.imageshack.us/img50/4233/28052008wparkupopoudniuwz7.jpg[/IMG] [IMG]http://img50.imageshack.us/img50/2287/28052008wparkupopoudniugq1.jpg[/IMG] [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/7842/28052008wparkupopoudniucn6.jpg[/IMG] [IMG]http://img50.imageshack.us/img50/4620/28052008wparkupopoudniuwq9.jpg[/IMG] [IMG]http://img50.imageshack.us/img50/7981/28052008wparkupopoudniuvc8.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/2134/48113327sb4.jpg[/IMG] [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/5201/22214315ns9.jpg[/IMG] [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/6681/28052008wparkupopoudniukt3.jpg[/IMG] [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/6404/28052008wparkupopoudniumg1.jpg[/IMG] [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/1324/12maja2008146ajo7.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/8562/2805vs4.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]I pomyśleć, że ta moja kochana morda robi się jakaś agresywna !![/COLOR][/B] [B][/B] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/8665/28052008kb5.jpg[/IMG] [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/5193/47729577ww0.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/5800/46564839dk1.jpg[/IMG] [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/5404/57768698wq9.jpg[/IMG]
  20. [quote name='Izabela124.']Witja Co u ciebie słychac? Jak się miewa Dinduś?[/quote] [B][COLOR=darkred]Ano... miewamy się dobrze... Z Dindkiem mam jednak kłopoty natury psychicznej. Jest coraz agresywniejszy wobec obcych psów, ludzi a nawet dzieci :mad: Coraz bardziej się boję przechodzić obok ludzi z Dindkiem, bo zaraz się chce rzucać na nich... Muszę mieć nie lada siłę, żeby go utrzymać ! Parę razy już leżałam na ziemi przez niego, ostatnio miałam stłuczoną kość obok dużego palca na stopie... Ale mi spuchła - jak bania ! Byłam kulawa, robiłam okłady, a z Dindkiem na spacery chodził tylko mąż, bo ja narazie nie mogłam... Ja nie wiem naprawdę, co to może być. Do drugiego roku życia był łagodny, przyjazny - potem nagle zaczął się zmieniać i z biegiem czasu jest coraz gorzej... Jest nieprzewidywalny ! Nigdy nie wiadomo, kiedy przejdzie obojętnie obok kogoś, a kiedy będzie chciał się nagle rzucić na niego... A w domu jest baaardzo grzeczny ![/COLOR][/B]
  21. [quote name='Martens']Chyba w żadnej galerii nie matylu psich zabaw i tylu szczęśliwych mordek co u Was :)[/quote] [B][COLOR=darkred]No, to chyba fajnie ?[/COLOR][/B]
  22. [quote name='agaciaaa'][URL]http://img294.imageshack.us/img294/6286/dsc0328ale3.jpg[/URL] latający Dinduś!;) :multi:[/quote] [B][COLOR=darkred]Ale się z tego uśmiałam :evil_lol::evil_lol::evil_lol: latający dinduś :evil_lol::evil_lol::evil_lol: hahaha...;)[/COLOR][/B]
  23. [B][COLOR=darkred]Nie ma na to nawet żadnych słów pocieszenia ...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Psotka odeszła tak bardzo młodo ! Śliczna mordeczka... Miała jeszcze tyle życia przed sobą ![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Taki wielki żal :-(:-(:-([/COLOR][/B] [B][/B]
  24. [B][COLOR=darkred]Coś podobnego ! Taka młodziutka i słodka mordeczka... [/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Jak ja bardzo ci współczuję :-(:-(:-([/COLOR][/B]
  25. [quote name='deer_1987']Tia.. ma.. spuszczone dzis w ogole prawie nie przychodzily... wolaly siebie i gdzies zniknac za gorka z biegu.. i jak sie skonczylo.. wrocilysmy do domu a ja wkurzona..:angryy::mad: nie mialam przez 2 tyg kiedy sie z nimi wybiegac i juz zapomnialy ze sie trzeba sluchac..:angryy::angryy::angryy:[/quote] :evil_lol::evil_lol:[B][COLOR=darkred] to normalne... jeśli lubią się wybiegać - a lubią i nie miały dłuższy czas sposobności do tego, to jasne że muszą teraz nadrobić swoje saleństwa z ... nawiązką !![/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]PS.: oglądałaś swoją pocztę ?[/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...