Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkred]Prze...prześliczne zdjęcia ! Piękne kolory, kwiaty i zieleń - a wśród tego wszystkiego ... też śliczna Lena :loveu:[/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=#8b0000]Masz dobry aparat :eviltong:[/COLOR][/FONT]
  2. [IMG]http://img393.imageshack.us/img393/8640/50kb7.jpg[/IMG] [IMG]http://img393.imageshack.us/img393/1800/51yd9.jpg[/IMG] [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/7506/52ro7.jpg[/IMG] [IMG]http://img122.imageshack.us/img122/1571/57jx2.jpg[/IMG] [IMG]http://img393.imageshack.us/img393/5552/58js7.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://img122.imageshack.us/img122/6281/31mt2.jpg[/IMG] [IMG]http://img393.imageshack.us/img393/8342/32ff2.jpg[/IMG] [IMG]http://img122.imageshack.us/img122/6072/38hi8.jpg[/IMG] [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/3610/48ot9.jpg[/IMG] [IMG]http://img393.imageshack.us/img393/9215/49yp3.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://img393.imageshack.us/img393/8095/16ed5.jpg[/IMG] [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/918/20zt4.jpg[/IMG] [IMG]http://img122.imageshack.us/img122/6276/21sh4.jpg[/IMG] [IMG]http://img393.imageshack.us/img393/404/22oa6.jpg[/IMG] [IMG]http://img393.imageshack.us/img393/9906/30oz6.jpg[/IMG]
  5. [B][COLOR=darkred]No i nadrobiłam :lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Śliczności Sarunia :loveu: A jak już urosła ... :lol: Będę odwiedzać Sarcię od teraz ... :loveu: regularnie.[/COLOR][/B]
  6. [URL]http://img204.imageshack.us/img204/6149/maefv9.png[/URL] - [B][COLOR=darkred]jakie toto słodkie ! śliczna Sarunia :loveu: Dopiero teraz oglądam twoją galerię i widzę, że dużo straciłam ;) ale już nadrabiam :lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A ty przecież zaglądasz do Dindusia :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=#8b0000]PS : mam taką samą szafę ... hahaha[/COLOR][/B] [B][/B] [URL]http://img522.imageshack.us/img522/3580/20070620203543pk1.png[/URL]
  7. [quote name='Selenne'][URL]http://img183.imageshack.us/img183/4942/16543073cn3.jpg[/URL] Jestem wyższy! XD[/quote] [B][COLOR=darkred]Może troszeczkę ;) tutaj akurat stoją na górce, ale przyjrzyj się innym fotkom :lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A zresztą niech sobie nawet jest wyższy... ale jest nowy !! :lol::lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Nie będzie tak od razu rządził ! A ten całkiem duży - to Morfi, którego już znacie i który jest jakby nie było - szefem tej całej ferajny i jakby co - to on już zrobi porządek z każdym, co "podskakuje" :mad:[/COLOR][/B]
  8. [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/3702/11of2.jpg[/IMG] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/7608/12pq0.jpg[/IMG] [IMG]http://img131.imageshack.us/img131/3240/13jw7.jpg[/IMG] [IMG]http://img131.imageshack.us/img131/7535/14we8.jpg[/IMG] [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/6092/15zm8.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://img131.imageshack.us/img131/8878/14357602mt7.jpg[/IMG] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/4942/16543073cn3.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]To jest nowy towarzysz zabaw - Rino. Na górnych zdjęciach widać, jak Dino pokazuje mu - kto tu jest ważniejszy :evil_lol::evil_lol: Z początku pomrukiwali na siebie :lol: ale potem się zaprzyjaźnili :loveu:[/COLOR][/B] [B][/B] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/8169/68561506em0.jpg[/IMG] [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/7853/24169166rk1.jpg[/IMG] [IMG]http://img131.imageshack.us/img131/9287/10by7.jpg[/IMG]
  10. [B][COLOR=darkred][IMG]http://img131.imageshack.us/img131/918/77529327ov7.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][/B] [IMG]http://img95.imageshack.us/img95/6059/60574084rq9.jpg[/IMG] [IMG]http://img131.imageshack.us/img131/9274/88916882sz4.jpg[/IMG] [IMG]http://img392.imageshack.us/img392/7632/39203131vy6.jpg[/IMG] [IMG]http://img392.imageshack.us/img392/5544/82545511bz5.jpg[/IMG]
  11. [quote name='deer_1987']Ty chyba duzo fotek robisz codziennie? janek robil wczoraj ok 60 na balkonie, ja dzis ok 10, i 79 na dworzu jak sie bawily. deszcz nam przeszkodzil ale jak sie rozpogodzi to znow wychodzimy :D mam okazje sie ustawieniami pobawic bo normalnie zawsze na auto robie[/quote] [B][COLOR=darkred]Na balkonie dziś zrobiłam kilka wcześnie rano, potem w parku ok. 160. Różnie to jest, czasem ponad 200; 300, a nawet ok.500.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Ale nie na wszystkich oczywiście jest Dindek ... Są na zdjęciach też inne psy bez Dindka, są ich właściciele. A w drodze powrotnej to już sama przyroda w parku. No i właśnie tak się nazbiera ...:evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A tu na dogo daję tylko te, na których jest Dindek - bo o niego tu chodzi - nie ? :loveu::loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]________________[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A pogoda u nas upalna ! W nocy lało jak z cebra, ale dzisiaj od nowa parówa ... Dindek [inne psy też] nie chce nawet jeść, w domu nie może sobie znaleźć miejsca ...[/COLOR][/B]
  12. [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/6304/43gm8.jpg[/IMG] [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/2152/10zj8.jpg[/IMG] [IMG]http://img501.imageshack.us/img501/782/36gr6.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/8104/23xj6.jpg[/IMG] [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/3828/24cb2.jpg[/IMG]
  13. [quote name='deer_1987']Troche Wam zazdroszcze takich wspolnych spotkan i zabaw...[/quote] [B][COLOR=darkred]No, to dobrze że tylko trochę :evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Bo ja wam zazdroszczę wiesz czego ... morza !!!!! :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Kończę wrzucać jeszcze wczorajsze fotki, bo dzisiaj są nowe :multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Ale te dzisiejsze wrzucę później, bo zaraz muszę jechać do miasta.[/COLOR][/B]
  14. [IMG]http://img501.imageshack.us/img501/6546/25zc2.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/9121/27oe2.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/9767/32wg4.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/9682/37ai2.jpg[/IMG] [IMG]http://img501.imageshack.us/img501/5610/38gc9.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/7799/11cs0.jpg[/IMG] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/6821/12fm9.jpg[/IMG] [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/518/15lx0.jpg[/IMG] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/1255/18bg8.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Ten żółty - to Uno, który chowa się razem z Alfim - tym rudym huskim - szczeniakiem.[/COLOR][/B] [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/6600/21jv5.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/5315/62878961mm5.jpg[/IMG] [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/1339/61632426jw7.jpg[/IMG] [IMG]http://img354.imageshack.us/img354/3193/95686151rd3.jpg[/IMG] [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/2545/64016272hy2.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/6898/10xt3.jpg[/IMG]
  17. A to najnowsze - dzisiejsze fotki - oczywiście z parku :[/color][/b] [IMG]http://img124.imageshack.us/img124/9239/69572528iw2.jpg[/IMG] [IMG]http://img354.imageshack.us/img354/5075/11883966rg4.jpg[/IMG] [IMG]http://img157.imageshack.us/img157/6822/34339209vg9.jpg[/IMG] [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/7877/83337566ab7.jpg[/IMG] [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/7957/80235870ld2.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://img395.imageshack.us/img395/4703/71zh1.jpg[/IMG] [IMG]http://img395.imageshack.us/img395/1587/72ak7.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/6263/73wd9.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Nie ma już Dindków :shake: a więc żeby tu było 5. fot - to 2. będą takie z parku:[/COLOR][/B] [B][/B] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/8914/wparku22062008366ko8.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]To jest dzwonnica z kościółka zabytkowego.[/COLOR][/B] [B][/B] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/558/wparku22062008384wy9.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]A to jakiś parkowy krzew :lol:[/COLOR][/B]
  19. [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/4724/66xy1.jpg[/IMG] [IMG]http://img395.imageshack.us/img395/2479/67ad1.jpg[/IMG] [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/4313/68fu5.jpg[/IMG] [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/8948/69pk0.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/3166/70qt1.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/2466/62zk1.jpg[/IMG] [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/4313/63oo8.jpg[/IMG] [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/9035/64gy6.jpg[/IMG] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/4200/65nu8.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/5020/56ol5.jpg[/IMG] [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/1783/57tc3.jpg[/IMG] [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/8771/59st2.jpg[/IMG] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/9767/60id8.jpg[/IMG] [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/6281/61vc4.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/8251/51mi9.jpg[/IMG] [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/9220/52vg4.jpg[/IMG] [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/2873/53iz8.jpg[/IMG] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/3136/54qd2.jpg[/IMG] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/269/55gh4.jpg[/IMG]
  23. [URL]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz171-2.jpg[/URL] [B][COLOR=darkred]Jak dostojnie kroczy ... ;) Sara prześliczna, ale same zdjęcia też piękne ![/COLOR][/B]
  24. [quote name='M&T']oj, to szkoda :( ale jak ci się kiedyś uda przyjechać, to daj nam znać :cool3:[/quote] [B][COLOR=darkred]OK ... napewno :multi: [/COLOR][/B]
  25. Widzę nowe fotki od ostatniej mojej wizyty :loveu: Bardzo mi się podoba piesio :multi::multi: Jest naprawdę śliczny ! http://images34.fotosik.pl/297/bb93d457aa43e9d8.jpg - a jaki ma dłuuugi jęzorek hahaha ...
×
×
  • Create New...