Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [IMG]http://img73.imageshack.us/img73/2765/61138938vx7.jpg[/IMG] [IMG]http://img120.imageshack.us/img120/9647/18892507ss5.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/3039/27411685ta1.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/101/82392789cm4.jpg[/IMG] [IMG]http://img73.imageshack.us/img73/8094/10cr2.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]Ciąg dalszy nastąpi ... jutro :mdrmed:[/COLOR]
  2. [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/3186/52ja6.jpg[/IMG] [IMG]http://img73.imageshack.us/img73/1708/81295100bx8.jpg[/IMG] [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/6527/10656093if0.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/4796/24770231yr6.jpg[/IMG] [IMG]http://img73.imageshack.us/img73/8374/41973418pm7.jpg[/IMG]
  3. [COLOR=darkred]Kati16 - byłam właśnie u was, no i okazało się że przecież już was odwiedzałam :lol: Nie skojarzyłam z początku ...:diabloti:[/COLOR]
  4. [COLOR=darkred]Dziękujemy za odwiedzinki u nas ... Z początku nie skojarzyłam, że to ty :shake:, ale jak tylko zobaczyłam malutką - to od razu wiedziałam, że przecież już tu byłam :multi:[/COLOR] [URL]http://img13.myimg.de/IMG109749169.jpg[/URL] [COLOR=darkred]- śliczne zdjęcie ! A jak maleńka rośnie ...:crazyeye:[/COLOR]
  5. [quote name='Kati16']Witanko :multi: Piękne Dindusiowe foteczki :multi::loveu:[/quote] [COLOR=darkred]Dziękujemy ślicznie :loveu: Nie znam cię jeszcze - muszę odwiedzić twoją galeryjkę - to będziemy się znały :multi::multi:[/COLOR]
  6. [quote name='deer_1987']jak ja lubie jego fotki ;)[/quote] [COLOR=darkred]No, to się bardzo cieszymy :multi::multi::multi: Jest c.d., ale niewiem kiedy zmniejszę - bo teraz muszę przerwać tą fajną zabawę :lol: Chyba po spacerze dopiero - tak ok. 21:30.[/COLOR]
  7. [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/342/47zq7.jpg[/IMG] [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/9562/48fo5.jpg[/IMG] [IMG]http://img55.imageshack.us/img55/6251/49jc1.jpg[/IMG] [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/3391/50ps7.jpg[/IMG] [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/4677/51fl7.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]To narazie koniec. Mam jeszcze nie zmniejszone :lol:[/COLOR]
  8. [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/4870/41ik2.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/2986/42ks3.jpg[/IMG] [IMG]http://img55.imageshack.us/img55/394/43uj2.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/5512/45di1.jpg[/IMG] [IMG]http://img55.imageshack.us/img55/1816/46dh2.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/2974/36qj1.jpg[/IMG] [IMG]http://img55.imageshack.us/img55/2344/37sf1.jpg[/IMG] [IMG]http://img55.imageshack.us/img55/523/38yn9.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/6270/39hr7.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/3346/40ms2.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://img55.imageshack.us/img55/3711/31rb3.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/2396/32tm8.jpg[/IMG] [IMG]http://img55.imageshack.us/img55/2953/33qy4.jpg[/IMG] [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/9205/34co0.jpg[/IMG] [IMG]http://img55.imageshack.us/img55/9708/35wa5.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/3952/25fd3.jpg[/IMG] [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/9818/26jh5.jpg[/IMG] [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/4038/28wc2.jpg[/IMG] [IMG]http://img55.imageshack.us/img55/8000/29ig5.jpg[/IMG] [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/5165/30vl2.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/7369/20xt3.jpg[/IMG] [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/9828/21gi7.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/5254/22ay2.jpg[/IMG] [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/905/23uo1.jpg[/IMG] [IMG]http://img55.imageshack.us/img55/8201/24uo7.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/6104/15nb3.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/5560/16yx9.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/539/17ry5.jpg[/IMG] [IMG]http://img55.imageshack.us/img55/2156/18ck6.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/7797/19hg4.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]Nie zawsze można było nadążyć z aparatem za Dindkiem :diabloti:[/COLOR]
  14. [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/8468/10et8.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/7949/11jy6.jpg[/IMG] [IMG]http://img55.imageshack.us/img55/8348/12dm0.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/8606/13lf7.jpg[/IMG] [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/2732/14lc0.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/5827/pagewa1.jpg[/IMG] [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/9960/41321079kq3.jpg[/IMG] [IMG]http://img55.imageshack.us/img55/1046/74406727wh5.jpg[/IMG] [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/6923/84950594ps6.jpg[/IMG] [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/9415/18571219af8.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://img55.imageshack.us/img55/2329/31993933iv5.jpg[/IMG] [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/795/50423947nv9.jpg[/IMG] [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/3819/88691087wl8.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]To nieznajome psy - on i ona. Myśleliśmy, że pobiegają sobie z naszą ferajną, ale była straszna wojna między bokserką - a Korą.[/COLOR] [IMG]http://img55.imageshack.us/img55/851/37702317ml1.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]I musieli sobie iść ...[/COLOR] [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/5182/84189387lw6.jpg[/IMG]
  17. [quote name='Selenne'][B][COLOR=darkslateblue]Sara to długo śpi. Jakbyśmy my nie wstali to i ona pewnie nie. Ale tak idziemy z nią mniej więcej ok 8. [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkslateblue]No, to czekamy na focie[/COLOR][/B][/quote] [COLOR=darkred]Eeee ... to nie jest tak znowu późno ! Też w sam raz ... Jak zapowiada się upał, to lepiej niech pies się wyszaleje wcześniej rano jak jeszcze nie ma tego gorąca. [/COLOR] [COLOR=#8b0000]Już wrzucam fotki - te które już zmniejszyłam. Zrobiłam sobie przerwę na obiad, a potem sjestę :D[/COLOR]
  18. [quote name='*zaba*']My o takich godzinach w dni wolne od pracy to smacznie spimy :D Kamczyslaw nawet by chyba ogonem nie ruszyl,a co dopiero mowic o podniesieniu calego odwloka..hehe A tutaj: [URL]http://img118.imageshack.us/img118/7902/33un0.jpg[/URL] uwaga,zeby jezor nie wylecial,bo jak sie zgubi,oj bedzie ciezko[/quote] [COLOR=darkred]A ja wcześnie wstaję:lol: I Dindek wtedy wogle już nie śpi, tylko chce się bawić np. piłką :evil_lol: Zimą chodzimy później, bo później robi się jasno - a i ja lubię zimą dłużej pospać :evil_lol: Wdepniemy potem do was :multi:[/COLOR]
  19. [quote name='Selenne'][B][COLOR=darkslateblue]To Wy tak o szóstej rano na spacerek wyruszacie?[/COLOR][/B][/quote] [COLOR=darkred]Różnie, ale między 6-tą, a 7-mą wychodzimy :multi:Dzisiaj wyszliśmy o 6:50 - do parku dotarliśmy za pięć minut. A wróciliśmy o 9:30.[/COLOR] [COLOR=#8b0000]Zdjęcia mam - a jakże, ale jeszcze pozmniejszam (powybieram też). Narazie poprawiałam je i wyrzucałam te całkiem niedobre. [/COLOR]
  20. [quote name='deer_1987']juz doczytalam ze tamte zdjecia wczorajsze to byly z dzis (wczoraj). najpierw nie spojrzalam ze dodawalas je ok 17 znapisem dzisiejsze myslalam ze dzis - sobotnie -dodalas i ladna pogoda[/quote] :lol:[COLOR=darkred] no tak ... muszę inaczej podpisywać, bo ktoś obejrzy po dwóch dniach - przeczyta dzisiejsze - no i myśli, że dzisiejsze :lol:[/COLOR] [quote name='Selenne'][B][COLOR=darkslateblue]O! To czekamy ;)[/COLOR][/B][/quote] [COLOR=darkred]Akumulator naładowany, za jakieś pół godzinki wyruszamy z aparatem do parku :evil_lol:[/COLOR] [quote name='agaciaaa']Widze, że Dindek też bardzo lubi patyczki :)[/quote] [COLOR=darkred]Bez patyków - ani rusz :diabloti: A jakie wieeelkie i z liściami nieraz ciągnie za sobą :multi:[/COLOR]
  21. [COLOR=darkred]A teraz - jak już jest wieczór - wypogodziło się i wyszło słońce :lol:[/COLOR] [COLOR=#8b0000]Teraz ładuję akumulator i jak tylko będzie jutro rano jako-taka pogoda, to zabieram znów aparat i będą nowe foty ... [/COLOR]
  22. [quote name='deer_1987']no to macie ladna pogode co chcecie?[/quote] [COLOR=darkred]Taaak ? Gdzie ? Dzisiaj na przykład cały dzień (z przerwami) pada i pada. Na wczoraj zapowiadali burze, ale jakoś przeszło bokiem. [/COLOR]
  23. [COLOR=darkred]Ale zawaliłam z tym postem u góry :crazyeye: A teraz jak to wywalić ? Nie zauważyłam, że tam już dawno jest odpowiedź :placz:[/COLOR]
  24. [COLOR=#8b0000][URL]http://images27.fotosik.pl/261/ed72cdf4e40279b0.jpg[/URL][/COLOR] [URL]http://images30.fotosik.pl/262/92973ce7e50b0edd.jpg[/URL] [URL]http://images28.fotosik.pl/262/1600a822a130deec.jpg[/URL] [URL]http://images32.fotosik.pl/339/874a1cdad87af790.jpg[/URL] [COLOR=darkred]Piszesz, że te fotki ci się nie udały... a mnie się podobają bardzo i kolorystycznie i fajny kontrast - no i ta rozbryzgująca się woda wokół psinki - wszystko razem - śliczne ![/COLOR]
  25. [quote name='gassira']jaki wygodnicki:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] [COLOR=darkred]A pewnie ! Jeszcze jak :multi:[/COLOR]
×
×
  • Create New...