-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[COLOR=darkred]U nas się co chwilę wypogadza - wychodzi słońce, ale zaraz potem znowu się chmurzy ...[/COLOR] [COLOR=#8b0000]Teraz oczyszczam dysk. Niewiem, czy nie będę musiała formatować :mad:[/COLOR] [COLOR=#8b0000]A niedługo idziemy znów - tym razem na krótki spacerek z Dindkiem :painting:[/COLOR] [COLOR=#8b0000]Potem (po obiedzie) - jak nic tu znów nie nawali - wrzucę jeszcze trochę zdjęć :roll:[/COLOR]
-
[COLOR=darkred]Wrzucę teraz te pierwsze :[/COLOR] [IMG]http://img393.imageshack.us/img393/2604/dindek4qx3.jpg[/IMG] [IMG]http://img393.imageshack.us/img393/2752/dindek5gp5.jpg[/IMG] [IMG]http://img393.imageshack.us/img393/1144/dindek6jh6.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/8262/dindek7vj8.jpg[/IMG] [IMG]http://img393.imageshack.us/img393/2681/dindek8tq0.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]Reszta w ciągu dnia ;) Teraz idziemy na spacerek szybciutko - póki lunie, bo się zbiera cały czas na deszcz ...[/COLOR]
-
[quote name='agaciaaa'][URL]http://img398.imageshack.us/img398/5109/18325286ya2.jpg[/URL] :crazyeye::crazyeye: [URL]http://img148.imageshack.us/img148/6205/wparku14lv3.jpg[/URL] bardzo fajnie tu wyszedł :loveu:[/quote] :loveu::loveu::loveu: [quote name='Kati16']Hej ;) Kiedy będą fotki?[/quote] [COLOR=darkred]Dzisiaj będą napewno, chociaż nie najlepiej wyszły :shake: Wczoraj coś nawaliło mi w laptopie. Zaczęłam coś tam pisać - chyba u Agaci u Sary - i nagle taki odgłos - cyk - i zrobił się czarny ekran :crazyeye: Ale się wystraszyłam, że się zepsuł całkiem, czy co ... Już wczoraj nic nie próbowałam, dopiero dzisiaj rano zgrałam część zdjęć na CD, opróżniłam kosz - bo może za dużo mam tego wszystkiego ?? Ale ekran co jakiś czas mi tak mignie - nie wiem, co to może być :shake:[/COLOR]
-
[COLOR=darkred]Na każdym zdjęciu Sarcia jest taaaka słodka :loveu: Ma śliczną mordkę :loveu:[/COLOR] [COLOR=#8b0000]Wogle zdjęcia są super zrobione - te przyrodnicze też :lol:[/COLOR]
-
[COLOR=darkred]Myślałam, że będą jakieś dalsze fotki - a tu ... echo :crazyeye:[/COLOR] [COLOR=#8b0000]Przyjdę potem :evil_lol:[/COLOR]
-
[COLOR=darkred]Wpadam zaraz po spacerku z Dindkiem - dzieńdoberek :multi:[/COLOR] [COLOR=#8b0000]No i proszę ... jakoś nie przyszło mi do głowy, że koło szyi też można sobie coś nadwyrężyć :evil_lol: Cieszę się, że już wszystko wiadomo i napewno będzie dobrze :multi::multi::multi:[/COLOR] [COLOR=#8b0000]No to teraz będę wgrywać nowe - dzisiejsze fotki ze spacerku na komputer. Zobaczymy - co tam wyszło i ile ;)[/COLOR] [COLOR=darkgreen]Zdrówka dla Sarci :loveu:[/COLOR]
-
[COLOR=darkred]Witam :multi:[/COLOR] [COLOR=#8b0000]Słodki Boofi :loveu: i śliczne zdjęcia :mdrmed: napewno z lustrzanki ?[/COLOR]
-
[COLOR=darkred]Acha ... apetytu nie ma, ale wodę pije ?[/COLOR]
-
No właśnie nie utykała.. ale w domu wydawało mi sie że jakoś dziwnie tylną łapke trzyma.. nie wiem co to może być :([/quote] [COLOR=darkred]Więc może jednak łapka ... Niekoniecznie spód łapki :shake: obejrz jeszcze raz tą łapkę, ale całą - od dołu do samej góry i odwrotnie - może coś zauważysz ...[/COLOR] [COLOR=#8b0000]Bądźmy wszyscy dobrej myśli !! Zaraz po spacerku z Dindkiem rano będę czekać z ciekawością na relacje, co z Sarcią ![/COLOR]
-
[COLOR=darkred]Myślę, że gdyby coś się stało w łapę - to by utykała. Jakby było ukąszenie - byłaby chociaż mała opuchlizna. Dindek był już ukąszony przez pszczołę w nos i też zapiszczał, nochal troszkę spuchł i .... przeszło wszystko samo.[/COLOR] [COLOR=#8b0000]Ale kiedyś obsiadły go szerszenie i tak strasznie piszczał !! Okazało się, że jakiś go ukąsił w mordkę i opuchło nim doszliśmy do weta. Dostał dwa zastrzyki i po wszystkim. [/COLOR] [COLOR=#8b0000]Mam nadzieję, że Sarci nic nie będzie :shake: Nie wiadomo przecież co się stało - może nic takiego miejmy nadzieję ;)[/COLOR] [COLOR=#8b0000]Daj jutro znać ![/COLOR]
-
[URL]http://img14.myimg.de/IMG1700168a8.jpg[/URL] [COLOR=darkred]- jak ona tu słodko patrzy tymi swoimi ślicznymi oczkami :loveu::loveu:[/COLOR]
-
[quote name='Kati16'][URL]http://img149.imageshack.us/img149/5760/30th6.jpg[/URL] super :cool3:[/quote] [COLOR=darkred]Też mi się podoba :loveu:, ale niestety nie zawsze mi takie wychodzą :shake:[/COLOR] [quote name='Martens'][URL]http://img149.imageshack.us/img149/820/wparku11zv2.jpg[/URL] Ale ma fajny patyk :cool3:[/quote] [COLOR=darkred]Jak nie ma z kim biegać, to bierze się za patole :evil_lol:[/COLOR]
-
[quote name='deer_1987']moze ;) mi brakuje takich spotkan gdzie psiaki moga sie wyszalec ;)[/quote] [COLOR=darkred]Szkoda, że jesteście tak daleko ... Przybieglibyśmy tam z całą ferajną psiurów :multi: ale by szalały :multi::multi::multi:[/COLOR] [COLOR=#8b0000]A teraz szykujemy się znów na spacerek popołudniowy :painting:[/COLOR]
-
[quote name='deer_1987']Eh.. naprawde wam czasem zazdroszcze przyjaciol.. moje nie maja sie z kim pobawic..[/quote] [COLOR=darkred]Przez ostatnie trzy dni jakoś nikt nie przychodzi na tor :shake: Jesteśmy tylko my z Dindkiem i Morfi. Ale one oba zawsze czekają na pozostałe psiury (reszta ferajny). Wtedy dopiero zaczynają szaleć :multi::multi::multi: Może wreszcie jutro ktoś przyjdzie ?? Zobaczymy ...[/COLOR]
-
[IMG]http://img149.imageshack.us/img149/7352/wparku26ww9.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/441/wparku27io5.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/9672/wparkulu5.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/5760/30th6.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/5479/29sv9.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]Te ostatnie dwa zdjęcia są z innego dnia - niewiem, czy już tu gdzieś wcześniej ich nie dałam ;)[/COLOR]
-
[IMG]http://img183.imageshack.us/img183/5742/wparku21wm3.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/6262/wparku22xf5.jpg[/IMG] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/5388/wparku23nz8.jpg[/IMG] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/3052/wparku24xl5.jpg[/IMG] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/372/wparku25eq3.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img245.imageshack.us/img245/286/wparku16ci5.jpg[/IMG] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/5333/wparku17ns3.jpg[/IMG] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/5636/wparku18ws3.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/8137/wparku19pp5.jpg[/IMG] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/4905/wparku20gz5.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img149.imageshack.us/img149/820/wparku11zv2.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/4343/wparku12tk0.jpg[/IMG] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/9066/wparku13ok3.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/6205/wparku14lv3.jpg[/IMG] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/5317/wparku15qk2.jpg[/IMG]
-
[quote name='Kati16'][URL]http://img148.imageshack.us/img148/1724/wparku5ad1.jpg[/URL] takie same szelki ? :cool3:[/quote] [COLOR=darkred]A tak, Nuka i Dindek mają takie same szelki i smycze - to przypadek :multi:[/COLOR] [quote name='Selenne'][URL]http://img206.imageshack.us/img206/725/wparku1ll7.jpg[/URL] [B][COLOR=darkslateblue]Mój patyk! Nie oddam dzikom! xD[/COLOR][/B][/quote] [COLOR=darkred]A pewno, że nie :shake::shake:[/COLOR]
-
[IMG]http://img359.imageshack.us/img359/4296/wparku7bg6.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/3876/wparku6ls6.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/9366/wparku8xi5.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/5662/wparku9nb2.jpg[/IMG] [IMG]http://img359.imageshack.us/img359/6637/wparku10gq8.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img206.imageshack.us/img206/725/wparku1ll7.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]Te zdjęcia jakieś nic niefajne wyszły :shake: Całkiem nowych nie mam - dopiero jutro ;) Te są z tego samego dnia, co te dziki nas "odwiedziły" ...[/COLOR] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/563/wparku2gh8.jpg[/IMG] [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/6898/wparku3iy0.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/616/wparku4fd6.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/1724/wparku5ad1.jpg[/IMG]
-
[COLOR=darkred]Jestem :multi: jestem :multi:[/COLOR] [COLOR=#8b0000]Zaraz będę wybierać jakieś fotki na dogo ;)[/COLOR]
-
[COLOR=darkred]Ja na szczęście nie mam tego problemu z Dindkiem :shake: On nie boi się żadnego strzelania, ani też burzy :multi: Ale oczywiście dużo psów się boi ...[/COLOR] [COLOR=#8b0000]A petardy u nas rzucają, jak akurat jest odpust w którymś pobliskim kościele :evil_lol:[/COLOR]
-
[COLOR=darkred]Śliczne fotki na stronie 34 :loveu::loveu::loveu: Jaka ta psinka słodka :loveu::loveu::loveu:[/COLOR]
-
[COLOR=darkred]Dzieńdoberek :multi:[/COLOR] [COLOR=#8b0000]Nie ma Sarci :shake: No cóż ... poczekam do tej soboty :mdrmed: Papa ;)[/COLOR]