Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/4342/19092008071gs3.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/1110/19092008073bp7.jpg[/IMG] [IMG]http://img160.imageshack.us/img160/8702/19092008074sr5.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/6654/19092008080on4.jpg[/IMG] [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/6706/19092008081hu6.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/4148/19092008057pt1.jpg[/IMG] [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/4346/19092008058fk8.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/5427/19092008065sp8.jpg[/IMG] [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/4416/19092008066ka3.jpg[/IMG] [IMG]http://img160.imageshack.us/img160/913/19092008069wx5.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/424/pageiz3.jpg[/IMG] [B][I][COLOR=darkred]Ten śpiący maluch - to oczywiście Dinduś - tyle, że 2-miesięczny ...[/COLOR][/I][/B]
  4. :-D:-D:-D[COLOR=darkred] dzika ?[/COLOR] [COLOR=#8b0000]nieeeeeeee.... ale dziki w parku cały czas są ... :crazyeye: tylko nie wiem, kto kogo by zjadł ...:eek2:[/COLOR] [COLOR=#8b0000]A Dindek już taki jest - nigdy nie ma dość, ciągle by biegał i biegał ...:Dog_run:[/COLOR]
  5. [COLOR=darkred]Na dzisiaj to koniec ... Zobaczę, czy ktoś wogle nas odwiedzi ... Teraz już mi się nie chce, ale jeszcze mam dość parę Dindków ...:multi::multi::multi:[/COLOR]
  6. [IMG]http://img364.imageshack.us/img364/8921/19092008030nh5.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/1451/19092008041ms0.jpg[/IMG] [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/5241/19092008052jb7.jpg[/IMG] [IMG]http://img364.imageshack.us/img364/8053/19092008053ok5.jpg[/IMG] [IMG]http://img364.imageshack.us/img364/4376/19092008055fo2.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/2610/19092008014jy7.jpg[/IMG] [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/9968/19092008015az7.jpg[/IMG] [COLOR=#8b0000]Tu byliśmy jeszcze sami - nikogo jeszcze nie było ...:shake: nie lubię być tam sama ... boję się znów spotkać z dzikami ...:placz: Ale niedługo przyszedł Alfi ...:multi: Wtedy zawsze raźniej ...[/COLOR] [IMG]http://img364.imageshack.us/img364/3679/19092008047aa8.jpg[/IMG] [IMG]http://img364.imageshack.us/img364/522/19092008025kq8.jpg[/IMG] [IMG]http://img364.imageshack.us/img364/9338/19092008028tt9.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/6044/19092008003po4.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]To są foty z 19-go ... Nareszcie dało się coś tu wgrać ...:crazyeye:[/COLOR] [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/6259/19092008007ey4.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/4172/19092008008jk0.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/9287/19092008009mz4.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/8387/19092008013uh3.jpg[/IMG]
  9. [COLOR=darkred]A witam, witam ...:multi:[/COLOR] [COLOR=#8b0000]A jesieni może nie być ...:shake: tej złotej, pięknej :shake: ... Dopiero pierwsze dni października mają być ładne (zobaczymy), a zima ma być wczesna ...![/COLOR]
  10. [COLOR=darkred]Dobry wieczór ...:mdrmed:[/COLOR]
  11. [URL]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Obraz010-3.jpg[/URL] [COLOR=darkred]- [/COLOR] [COLOR=#8b0000]Sarcia frunieeee :multi::multi::multi:[/COLOR]
  12. [COLOR=darkred]Nooo - jakie fajne świętowanie z okazji 100-nej strony :loveu: [/COLOR] [COLOR=#8b0000]I jakie śliczne fotki Nesi :multi::multi::multi: Chyba nie za późno na gratulacje ?[/COLOR] :popcorn:
  13. [COLOR=darkred]Ano sprawdziłam na naszej klasie - rzeczywiście jest taki profil ... Ale nie wiem, kto go założył no i Sammi nie ma chyba jeszcze 6-ciu lat - jak tam pisze ...[/COLOR] [COLOR=darkred]Ale kto wie - czy się nie znacie, bo właściciele samoyedów z różnych stron [nie tylko Polski] - często się znają. Wiem to od właścicielki Sammiego.[/COLOR]
  14. [COLOR=darkred]Ja też nie lubię zimy ! Ale Dindek straaasznie kocha śnieg...! Zeszłej zimy śniegu właściwie nie było, ale dwa lata temu ... jejku ! Jakie były w parku zaspy ! Dindek był w swoim żywiole ! Skakał jak kangur, albo zając - znikał w tych zaspach i nagle wyskakiwał ...:multi::multi::multi: Ścieżki odgarnięte ze śniegu - to nie dla niego, skoro można pofikać w głębokim śniegu ...haha Biega za kulkami ze śniegu i je łapie ... :-D Itd., itp.[/COLOR] [COLOR=#8b0000]I z powodu właśnie Dindka polubiłam śnieg, bo cieszę się - jak on się cieszy :loveu::loveu::loveu:[/COLOR]
  15. [quote name='jbk']A czy Sammi nie ma czasem konta w NK?[/quote] [COLOR=darkred]Nie wiem nawet co to NK ...?[/COLOR]
  16. [COLOR=darkred]Słodka psinka :loveu:[/COLOR] [URL]http://images31.fotosik.pl/88/f6acdb6aa4fb1220.jpg[/URL] - :loveu::loveu::loveu:
  17. [COLOR=darkred]Cześć :hand:[/COLOR] [COLOR=#8b0000]My też już tuż-tuż będziemy mieli [B]100[/B]-ną stronę :multi: [/COLOR] [COLOR=#8b0000]Nesia - ślicznotka - widać, że lubi trochę porozrabiać... To dobrze, że nie jest smutaskiem :multi:[/COLOR]
  18. [COLOR=darkred]Przesłodkie, prześliczne samoyedki - białe miśki :loveu::loveu::loveu: [/COLOR] [COLOR=#8b0000]Obejrzałam od 1-szej strony ... nadrobiłam. Wogle galeria suuuper, a te komentarze ... nieraz się uśmiałam :grin:[/COLOR] [URL]http://img362.imageshack.us/img362/1474/49858844et8.jpg[/URL] - [COLOR=darkred]a tutaj też samoyed (z Dindusiem) - wabi się Sammi i też jest championem.[/COLOR]
  19. [quote name='jbk']Dzień dobry ;) Napotkałam u kogoś piękne oczęta Dindusia, więc przyszłam pooglądać ;)[/quote] [COLOR=darkred]Cieszymy się bardzo z odwiedzin :loveu: Zaraz idę do samoyedków - znam jednego osobiście - kolegę Dindusia.[/COLOR] [B][COLOR=darkred]Dindek dziękuje za piękne oczęta ...[/COLOR][/B]
  20. [COLOR=darkred]Ooooooo ... ile tu gości :multi::multi::multi:[/COLOR] [COLOR=#8b0000]Chcecie wiosnę, lato :crazyeye: No to będzie ..! w przyszłym roku :grin::grin: Nie martwcie się, niedługo zima i oby ze śniegiem - bo przecież psiury kochają śnieg !!!! A co do jesieni - to jak narazie brzyyydka :shake: Dopiero pierwsze dni października mają być ładne ...:p[/COLOR]
  21. [quote name='deer_1987']Co tam u Was?[/quote] [B][COLOR=darkred]Właśnie zjadłam obiad :p Dindek po spacerku śpi, mąż ogląda kolarzy ;) Na dworze zimno, w domu zimno brrrrr :angryy: Co chwilę pada deszcz, zdjęć nowych nie mam, bo co rano pada - przychodzimy z Dindkiem caaaaaali zmoknięci :bigcry::bigcry:[/COLOR][/B] [quote name='Kati16'][URL]http://img216.imageshack.us/img216/9909/wparkukociuszki181eu6.jpg[/URL] poranna kąpiel :multi::evil_lol::loveu:[/quote] [B][COLOR=darkred]Można to i tak nazwać ...:roflt:[/COLOR][/B]
  22. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]witam :multi:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Twój piesek to prawdziwy Dinduś...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]tak mu ten ozorek w buźce dinda :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]żyjący własnym życiem ozorek :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://img66.imageshack.us/img66/1680/wparkukociuszki020co8.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]świetny piechu :) wytarmoś mocno :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [B][COLOR=darkred]Wytarmosiłam :loveu: A ozorek zawsze mu tak lata - jak się tyle nagoni w parku :evil_lol::evil_lol: Potem niby zmęczony - ale i tak nie ma jeszcze dość ![/COLOR][/B]
  23. [URL]http://img227.imageshack.us/img227/6208/dsc00354xd6.jpg[/URL] - [COLOR=darkred]śliczne zdjęcie :loveu::loveu:[/COLOR] [COLOR=#8b0000]Dzięki za odwiedzinki :multi::multi:[/COLOR]
  24. [quote name='deer_1987']Co tak wczesnie w necie? 5:04?[/quote] [COLOR=darkred]Ano ... już piłam sobie kawkę :multi:[/COLOR]
  25. [B][COLOR=darkred]Dzieńdoberek :hand: Jak ja wam zazdroszczę tego morza i plaży ! Salsa napewno jest tam szczęśliwa :loveu: Już wyobrażam sobie mojego Dindka na tej plaży :Dog_run:ehh... Nie byłoby końca jego biegów, turlania się i oczywiście chlapania w morzu :bluepaw::bluepaw::bluepaw:[/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...