Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [quote name='Sallcia']M&T , zapytaj chocby dla nas.:diabloti: szkoda .. No to mamy 3 osoby do zlociku.. Ale wyczaiłam tu kogoś z Katowic , więc moze sie powiększy grono.:loveu:[/quote] [COLOR=darkred]Czy to mnie wyczaiłaś ? :evil_lol::evil_lol: Ja tylko nie wiem, o którym parku ty myślisz ... My chodzimy do parku Kościuszki :lol: A ty przypadkiem nie myślisz o parku chorzowskim ?[/COLOR]
  2. [quote name='Sallcia']Znalazłam osobe z Katowic..:diabloti: Psiorek pikny z checią bym go zobaczyła.. Zapraszam do mojej galerii , gdzie robimy mini zlot.:loveu:[/quote] [COLOR=darkred]Witam katowiczankę :multi::multi:[/COLOR] [quote name='Sallcia']Hmm. Widze Huskiego i Dalmatynke.. Jak sie te psy nazywały? Będziecie jutro w parku?;)[/quote] [COLOR=darkred]Jak chociaż trochę grzmi - to idzie mąż z nim na spacer i nie do parku... W poniedziałek ma być lepsza pogoda, więc będę napewno. Jesteśmy zawsze na torze saneczkowym przed kościółkiem drewnianym; potem spacerujemy po całym parku ... [mniejwięcej od 7-mej rano].[/COLOR] [COLOR=#8b0000]Te psy to malamut - Morfi, i dalmatyńczyk - Kleksik - kumple Dindka.[/COLOR] [quote name='deer_1987'][URL]http://img519.imageshack.us/img519/333/20wo8.jpg[/URL] ale sie nameczy przy tej zabawie[COLOR=darkred] - hahaha :evil_lol:[/COLOR] a co Wy sie Sallcia znacie?[/quote] [COLOR=darkred]nie znamy się, właśnie wyczytałam na galerii Boofika, że oni chodzą do parku chorzowskiego - daleko od nas ...[/COLOR]
  3. [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/5273/21ad8.jpg[/IMG] [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/4797/22wt4.jpg[/IMG] [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/1334/23eg5.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/6231/24la4.jpg[/IMG] [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/9796/25iw1.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/6334/16ef7.jpg[/IMG] [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/9075/17qz6.jpg[/IMG] [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/138/18fm1.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/3065/19zu5.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/333/20wo8.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/5472/11im6.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/8193/12et8.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/5002/13xo8.jpg[/IMG] [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/104/14dz7.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/669/15yh8.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/435/84956607zf0.jpg[/IMG] [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/9366/84785808ei4.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/5462/29328868fo6.jpg[/IMG] [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/8468/65985706bo8.jpg[/IMG] [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/8223/10rf5.jpg[/IMG]
  7. [COLOR=darkred]Dzieńdoberek wszystkim :multi:[/COLOR] [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/6240/98025131vi8.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/3799/32774259vn2.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/7786/45351722he1.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/3578/68079306pp2.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/4919/64259370mj1.jpg[/IMG]
  8. [quote name='deer_1987']no co tam u Was?[/quote] [COLOR=darkred]Dzisiaj nie brałam aparatu do parku - zrobiłam sobie przerwę. Za dużo tego potem i nie mogę nadążyć z obrabianiem, segregowaniem itd. Osobno na dogomanię, osobno na płyty, osobno przyrodnicze... Wszystko to dziś robiłam :crazyeye: A na dogo jeszcze zmniejszać trzeba :lol: Dziś powybierałam z 3-ch dni na płyty, które rozdaję w parku pańciom od psiurów :evil_lol::evil_lol: Wyszło tego 762 zdjęć.[/COLOR] [COLOR=#8b0000]Muszę ;) rozdać 10-ciu osobom. Ale nagrałam dziś 6. płyt. Reszta poczeka, zresztą nie codzień są akurat wszyscy :shake: [/COLOR] [COLOR=#8b0000]Mam przygotowanych na dogo 81. fotek, ale teraz już jestem śpiąca. Jutro będą popołudniu.[/COLOR]
  9. [quote name='Kati16']Ja jestem :multi: I się nie mogę napatrzeć na pięknego Dindusia :multi:[/quote] [COLOR=darkred]Ooooo...:multi: Jest Kati :multi: Dziękujemy za "pięknego Dindusia" - cieszymy się :multi:[/COLOR] [quote name='deer_1987']my jestesmy!! u mnie nie ma nowych codziennie :P sa ciagle z tych samym sesji, robie raz ale duzo[/quote] [COLOR=darkred]Ach tak ... jejku, to ile ty robisz na jednej sesji ? Ja dziś napstrykałam w parku 404 foty, ale na dogo wszystkie się nie nadają, bo są nie tylko psy. Pozatem ileś tam trzeba zawsze wyrzucić. [/COLOR]
  10. [quote name='deer_1987']u Ciebie to codziennie nowe foty, zazdroszcze![/quote] [COLOR=darkred]A czego ? Przecież u ciebie też codziennie nowe foty :evil_lol: I to ileeee :multi: Ale jakoś nikogo tu nie ma, więc idziemy stąd narazie ;)[/COLOR]
  11. [COLOR=darkred]Witam :multi: [/COLOR] [COLOR=#8b0000]Śliczny Kamelek :loveu:[/COLOR] [COLOR=#8b0000][URL]http://images32.fotosik.pl/340/0e8b6f24329a41ab.jpg[/URL] [/COLOR][COLOR=darkred]- tu mi się baaardzo podoba :multi:[/COLOR] [URL]http://images34.fotosik.pl/341/efd6d6b83edc7b32.jpg[/URL] [COLOR=darkred]- a tu się wstydzi ? On komuś oko puszcza - haha[/COLOR]
  12. [COLOR=darkred]Dzieńdoberek :multi:[/COLOR] [COLOR=darkred] Ami słodziuchna :loveu: Maluszki słodziuchne :loveu: Nie wiem już sama, które zdjęcie fajniejsze od którego :lol:[/COLOR] [COLOR=#8b0000]Korenia - a pamiętasz jeszcze Dindka ? Jak wrócisz to może zajrzysz do nas :multi:[/COLOR]
  13. [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/3682/26nb3.jpg[/IMG] [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/1626/27mo4.jpg[/IMG] [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/2695/28kc4.jpg[/IMG] [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/1452/29ui5.jpg[/IMG] [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/9624/30dn6.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]Narazie tyle zmniejszyłam ...[/COLOR]
  14. [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/3963/21qp2.jpg[/IMG] [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/2879/22vr1.jpg[/IMG] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/1737/23kv4.jpg[/IMG] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/7288/24ke1.jpg[/IMG] [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/4488/25sn3.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/1774/16ee3.jpg[/IMG] [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/1603/17jd4.jpg[/IMG] [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/2170/18zk7.jpg[/IMG] [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/3681/19ot8.jpg[/IMG] [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/3956/20ic8.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/4365/11oj2.jpg[/IMG] [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/6505/12tw3.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/4199/13it9.jpg[/IMG] [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/4079/14hm7.jpg[/IMG] [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/4514/15jj4.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/4382/14979756zj8.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/1180/81616578ph0.jpg[/IMG] [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/3278/73177286yy3.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/8061/14666597dz3.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/7030/10im8.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/371/84531162nt4.jpg[/IMG] [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/7447/12171763rn0.jpg[/IMG] [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/1407/70904145dj2.jpg[/IMG] [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/337/15105530zk8.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/9376/13214788tk7.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://img503.imageshack.us/img503/6267/pageak5.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]Tak będzie szybciej :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR] [IMG]http://img503.imageshack.us/img503/96/page2qd5.jpg[/IMG] [IMG]http://img503.imageshack.us/img503/3466/page3ld0.jpg[/IMG] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/2203/page4gm0.jpg[/IMG] [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/4619/page5ho2.jpg[/IMG] KONiEC wczorajszych...
  20. [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/1373/wparku29iu2.jpg[/IMG] [IMG]http://img116.imageshack.us/img116/33/wparku34ia7.jpg[/IMG] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/9108/wparku31bf8.jpg[/IMG] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/6587/wparku36vr2.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/2453/wparku39nd5.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/4853/wparku21jy2.jpg[/IMG] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/5200/wparku9vn8.jpg[/IMG] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/4562/wparku23mq3.jpg[/IMG] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/4940/wparku25tt6.jpg[/IMG] [IMG]http://img116.imageshack.us/img116/9608/wparku28in9.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://img116.imageshack.us/img116/7817/wparku16tw0.jpg[/IMG] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/9025/wparku17ob6.jpg[/IMG] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/6316/wparku18ps7.jpg[/IMG] [IMG]http://img116.imageshack.us/img116/25/wparku19un6.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/7533/wparku20bh6.jpg[/IMG]
  23. [COLOR=darkred]Ale jeszcze dokończenie wczorajszych :lol:[/COLOR] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/3851/wparku1mz2.jpg[/IMG] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/3413/wparku5xe0.jpg[/IMG] [IMG]http://img116.imageshack.us/img116/5892/wparku11aj8.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/8161/wparku14rq1.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/8936/wparku15ce7.jpg[/IMG]
  24. [COLOR=darkred]Witam ponownie :multi:[/COLOR] [COLOR=darkred] Mam nowe fotki, ale jeszcze nie w komputerze bo dopiero wróciliśmy do domu. Po gonitwach w parku poszliśmy jeszcze do weterynarii na szczepienie. Tak, że zeszło nam dzisiaj od 7-mej z minutami do 11-tej :lol:[/COLOR] [COLOR=#8b0000]Zaraz wgram do komputera ... [/COLOR]
  25. [quote name='Kati16']Jakie piękne Dindusiowe uszka :loveu:[/quote] [COLOR=darkred]Oba na prawo - jedno klap, drugie stojące ale przechylone :megagrin:[/COLOR]
×
×
  • Create New...