Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [quote name='Selenne'][B][COLOR=darkslateblue]I sama je wyciągałaś?! 0.0[/COLOR][/B][/quote] [COLOR=darkred]Mąż wyszukuje, znajduje - a ja wyciągam taką pincetą :evil_lol:[/COLOR]
  2. [quote name='Selenne'][B][COLOR=darkslateblue]Dobrze, że ja nie mieszkam blisko lasu xD[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkslateblue]A jak tam u Was z kleszczami?[/COLOR][/B][/quote] [COLOR=darkred]Ostatnio - spokój. Ale łapał do trzech kleszczy dziennie :crazyeye:[/COLOR]
  3. [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/9779/11gz2.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/1281/12en3.jpg[/IMG] [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/2074/13vj6.jpg[/IMG] [COLOR=#8b0000]Dzików koniec... Byłoby więcej, ale tam na torze tak się trzęsłam ze strachu :evil_lol::evil_lol:, że dużo wyszło zamazanych...[/COLOR] [COLOR=darkred]Dla uzupełnienia - dwa Dindki w domu:[/COLOR] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/9551/18sierpnia2008ym2.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/6237/32384822ea2.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]Jest jeszcze parę z parku, ale jeszcze nie zmniejszone.[/COLOR]
  4. [COLOR=darkred]Zawsze się obawiałam spotkania z dzikami, bo nie wiedziałam jaka będzie reakcja Dindka jak je zobaczy :crazyeye: A Dindek puścił się w ich kierunku ze szczekaniem, dzik (albo locha) zaczął gonić Dindka, więc on w nogi i w krzaki ... Jejku ! Co ja przeżyłam strachu ! Te dziki przechodziły dosłownie kilka kroków od nas brrrr :crazyeye:[/COLOR] [IMG]http://img398.imageshack.us/img398/4162/69271204hc3.jpg[/IMG] [IMG]http://img93.imageshack.us/img93/2807/66887682eq4.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]Kiedy już poszliśmy z tego toru i spacerowaliśmy z naszymi psami po parku - natknęliśmy się znowu na te same dziki ! Szły sobie ścieżką prosto na nas. Wycofaliśmy się na boczną ścieżkę i odczekaliśmy, aż przejdą :evil_lol: :[/COLOR] [IMG]http://img398.imageshack.us/img398/8951/73087663jx6.jpg[/IMG] [IMG]http://img398.imageshack.us/img398/8108/45650471lx1.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/1232/10ji5.jpg[/IMG]
  5. [COLOR=darkred]W poniedziałek mieliśmy w parku na torze "gości" :[/COLOR] [IMG]http://img93.imageshack.us/img93/9641/40720520uv3.jpg[/IMG] [IMG]http://img398.imageshack.us/img398/5109/18325286ya2.jpg[/IMG] [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/5178/21972563xr6.jpg[/IMG] [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/4600/37184650xx6.jpg[/IMG] [IMG]http://img93.imageshack.us/img93/2681/89236992bp7.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://img93.imageshack.us/img93/1962/91wy4.jpg[/IMG] [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/6018/88nt7.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]I tak wyszliśmy z parku ... Jesteśmy na ulicy, na której jest weterynaria :[/COLOR] [IMG]http://img93.imageshack.us/img93/7049/93jm9.jpg[/IMG] [IMG]http://img398.imageshack.us/img398/9276/94jd2.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]Jesteśmy na terenie przychodni:[/COLOR] [IMG]http://img398.imageshack.us/img398/4299/96ll1.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/6580/86da0.jpg[/IMG] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/5660/87zt0.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]Bodzio[/COLOR] [COLOR=darkred]A teraz trasa do weterynarii. Idziemy na szczepienie :lol:[/COLOR] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/3729/89by3.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]Widać kawałek wieży spadochronowej.[/COLOR] [IMG]http://img375.imageshack.us/img375/9311/90mg3.jpg[/IMG] [IMG]http://img375.imageshack.us/img375/4262/92qt9.jpg[/IMG]
  8. [quote name='Martens'][URL]http://img507.imageshack.us/img507/6923/79nc4.jpg[/URL] Spragniony? :cool3:[/quote] [COLOR=darkred]Zawsze w drodze powrotnej idziemy z psami do "wodopojów", bo po takich gonitwach chce się im pić. To są takie małe fontannki, których jest kilka.:lol:[/COLOR]
  9. [IMG]http://img375.imageshack.us/img375/176/81pz9.jpg[/IMG] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/7999/82et7.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]Tosia[/COLOR] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/7223/83yu5.jpg[/IMG] [IMG]http://img375.imageshack.us/img375/8136/84me4.jpg[/IMG] [IMG]http://img375.imageshack.us/img375/6691/85hi2.jpg[/IMG]
  10. [COLOR=darkred]Dzieńdoberek :multi:[/COLOR] [IMG]http://img375.imageshack.us/img375/6831/76qa8.jpg[/IMG] [IMG]http://img375.imageshack.us/img375/6080/77fy3.jpg[/IMG] [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/5586/78by1.jpg[/IMG] [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/6923/79nc4.jpg[/IMG] [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/4973/80tc4.jpg[/IMG]
  11. [quote name='deer_1987']eh w sumie zazdroszcze Cie ze spotykacie tyle fajnych psiakow i ma sie z klim Dindek pobawic no i ze tak sie slucha ze mozna miec bez smyczy[/quote] [COLOR=darkred]no, nie zawsze słucha ... lubi podlatywać do innych psów, więc muszę uważać, bo nie wszystkie są przyjazne...[/COLOR] [quote name='Selenne'][B][COLOR=darkslateblue]A to nowy kolega czy koleżanka?[/COLOR][/B] [COLOR=darkred]kolega[/COLOR] [quote name='Selenne'][B][COLOR=darkslateblue]No, racja, ja także[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkslateblue]Sarę spuszczamy gdy jest sama, bo gdy są inne psy lub rowery to potrafi za nimi wybiec, nawet na ulicę[/COLOR][/B] [URL="http://img79.imageshack.us/img79/2535/57zm8.jpg"][B][COLOR=darkslateblue]http://img79.imageshack.us/img79/2535/57zm8.jpg[/COLOR][/B][/URL][B][COLOR=darkslateblue] - A co on go tak łapą przygniata? xD[/COLOR][/B][/quote] [COLOR=darkred]nie przygniata, tylko mówi do Dindka: fajny kumpel z ciebie Dindek :evil_lol:[/COLOR] [quote name='Kati16']Ale Dindek się ładnie bawi z innymi psiakami :multi:[/quote] [COLOR=darkred]jak zwykle ;)[/COLOR] [quote name='Martens']Moja psica odkąd dorosła już niezbyt chce się bawić z innymi psami :shake:[/quote] [COLOR=darkred]Dindek nigdy nie ma dość, a ma już 3,5 roku i jest jak szczeniak :evil_lol:[/COLOR]
  12. [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/790/72xy8.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/112/71tq3.jpg[/IMG] [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/5350/73on3.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/8488/74jq0.jpg[/IMG] [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/4876/75cz8.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/825/66tz3.jpg[/IMG] [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/39/67rk7.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/8581/68ct5.jpg[/IMG] [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/4553/69pi9.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/5016/70io9.jpg[/IMG]
  14. [quote name='agaciaaa']No to szkoda, byłby jeszcze jeden kumpel do zabawy :)[/quote] [COLOR=darkred]Ano szkoda ... Dindek ma wprawdzie dość dużo tych kumpli już :evil_lol: ale nie zawadziłoby mieć jeszcze jednego, szczególnie że ten był naprawdę super:multi:[/COLOR]
  15. [COLOR=darkred]Już różne rzeczy widziałam - ale żeby psy na drzewo wchodziły ?? :diabloti:[/COLOR] [COLOR=#8b0000]Bardzo fajne i ciekawe te foty ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR]
  16. [quote name='agaciaaa']Widziałam fotki :multi: fajny ten nowy kolega :loveu: i chyba sie z Dindkiem polubili :)[/quote] [COLOR=darkred]Też tak myślę, ale tego psiurka już nie zobaczymy - był ze swoją pańcią tylko raz w naszym parku. Oni do kogoś przyjechali tylko na trochę ... Szkoda, bo naprawdę fajny ten Gryf i bardzo przyjazny :loveu:[/COLOR]
  17. [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/5674/61di1.jpg[/IMG] [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/3875/62pn3.jpg[/IMG] [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/241/63ig3.jpg[/IMG] [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/7480/64om9.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/3037/65wu5.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/1998/56op4.jpg[/IMG] [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/2535/57zm8.jpg[/IMG] [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/7343/58rj9.jpg[/IMG] [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/5861/59lg5.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/6256/60cc5.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/4512/51uq4.jpg[/IMG] [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/4933/52cc7.jpg[/IMG] [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/2305/53zc9.jpg[/IMG] [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/5513/54aj8.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/1952/55ts7.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/5476/46zs3.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]Ten wilczur - to Dżeki, który już gdzieś tam w galerii był. Był pierwszym psem, z którym bawił się Dindek. Oba były jeszcze wtedy bardzo młode :lol:[/COLOR] [IMG]http://img370.imageshack.us/img370/5708/47jq0.jpg[/IMG] [IMG]http://img370.imageshack.us/img370/5683/48tm8.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]No i jak widać - Dindek z Gryfem fajnie się bawią :multi: Chyba się zaprzyjaźnili :loveu:[/COLOR] [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/7452/49qq9.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/7413/50zg8.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://img370.imageshack.us/img370/413/41mj6.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/6575/42sw9.jpg[/IMG] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/8835/43vw9.jpg[/IMG] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/1046/44nm1.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]ha ... Gryf chce pokazać Dindkowi - kto tu jest ważniejszy :evil_lol:[/COLOR] [IMG]http://img370.imageshack.us/img370/3835/45zq7.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/5487/36fz1.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/2963/37ub9.jpg[/IMG] [IMG]http://img370.imageshack.us/img370/8885/38km5.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/4499/39vj2.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/4949/40ue2.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/6568/31nq0.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/7917/32ej2.jpg[/IMG] [IMG]http://img370.imageshack.us/img370/8275/33pv5.jpg[/IMG] [IMG]http://img370.imageshack.us/img370/8582/34cp4.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/4868/35gm0.jpg[/IMG]
  24. [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/5296/26kg8.jpg[/IMG] [IMG]http://img370.imageshack.us/img370/3188/27gr4.jpg[/IMG] [IMG]http://img370.imageshack.us/img370/236/28pf6.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/3232/29fb7.jpg[/IMG] [IMG]http://img370.imageshack.us/img370/337/30ug2.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]A tutaj nowy piesio :lol: To ogar polski - na imię ma Gryf. "Nasza" psiarnia właśnie zaznajamia się z nim ...[/COLOR]
  25. [quote name='Sallcia']No dokładnie ... szczegolnie na jeden dzien , tyle kasy na pilet wydawać..:diabloti: A my tu mamy park Chorzowski , więc moze byś ty .. :evil_lol:[/quote] [COLOR=darkred]No, to już wszystko wiem ... chodzi o park chorzowski, a ja jestem konkretnie z Katowic-Brynowa - przy parku Kościuszki ... [/COLOR] [URL]http://images28.fotosik.pl/264/0ede71fda3800925.jpg[/URL] - [COLOR=#8b0000]Ładne zdjęcie, śliczny psiurek ![/COLOR]
×
×
  • Create New...