Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [B][COLOR=darkred]Przyszliśmy się z Dindkiem przywitać :multi::multi: w deszczowy poranek ... Ale gdzie fotki ?[/COLOR][/B]
  2. :hand: Witam Sarunię :buzi: , ale widzę - że strasznie śpiąca :sleep: [URL]http://img99.imageshack.us/img99/5186/sara2ko7.jpg[/URL]
  3. [COLOR=darkred]Witamy się ze śliczną Sarcią w ten znów deszczowy poranek :multi::multi::multi:[/COLOR] [URL]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Obraz737.jpg[/URL] - [COLOR=darkred]wypucowane-wypastowane-wyglancowane :grin: ??[/COLOR] [COLOR=#8b0000]Wpadliśmy z Dindkiem odwiedzić i przejrzeć fotki... Jak zwykle śliczne !![/COLOR]
  4. [quote name='deer_1987'][URL]http://img122.imageshack.us/img122/4728/wparkukociuszki171bp3.jpg[/URL] wspolne gryzienie najlepsze :D[/quote] [COLOR=darkred]One są jedyne w swoim rodzaju :crazyeye: bo inne psy nie pozwalają sobie odebrać patyka, a te się fajnie razem bawią jednym :eviltong:[/COLOR] [quote name='agaciaaa'][URL]http://img216.imageshack.us/img216/9909/wparkukociuszki181eu6.jpg[/URL] Dinduś nie tylko pije, ale i łapki moczy :lol:[/quote] [COLOR=darkred]Tak, on zawsze musi cały do tego wleźć :D[/COLOR]
  5. [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/2305/wparkukociuszki176ea7.jpg[/IMG] [IMG]http://img122.imageshack.us/img122/7844/wparkukociuszki182ck2.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/8229/wparkukociuszki196op3.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/5514/29082008109ag9.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/4239/wparkukociuszki197qu2.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]I to już koniec fotek ... Teraz czekamy na jako - taką pogodę ;)[/COLOR][/B]
  6. [IMG]http://img122.imageshack.us/img122/4728/wparkukociuszki171bp3.jpg[/IMG] [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/6193/wparkukociuszki172os5.jpg[/IMG] [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/9910/wparkukociuszki173xe4.jpg[/IMG] [IMG]http://img122.imageshack.us/img122/9991/wparkukociuszki175hf4.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/9909/wparkukociuszki181eu6.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/8452/wparkukociuszki153zg3.jpg[/IMG] [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/5332/wparkukociuszki154en5.jpg[/IMG] [IMG]http://img122.imageshack.us/img122/5366/wparkukociuszki161xq3.jpg[/IMG] [IMG]http://img122.imageshack.us/img122/3636/wparkukociuszki162ue3.jpg[/IMG] [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/5049/wparkukociuszki168ri6.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/4914/wparkukociuszki136lc2.jpg[/IMG] [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/7483/wparkukociuszki137tc2.jpg[/IMG] [IMG]http://img122.imageshack.us/img122/8370/wparkukociuszki138es3.jpg[/IMG] [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/8526/wparkukociuszki140ia1.jpg[/IMG] [IMG]http://img122.imageshack.us/img122/7654/wparkukociuszki141cl6.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://img122.imageshack.us/img122/2561/wparkukociuszki125yj5.jpg[/IMG] [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/7168/wparkukociuszki126pi1.jpg[/IMG] [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/4084/wparkukociuszki130rg9.jpg[/IMG] [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/906/wparkukociuszki131kz8.jpg[/IMG] [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/7620/wparkukociuszki135ss6.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]Nowych nie mam i nie wiem kiedy będą, bo jak narazie cały czas pada :mad:[/COLOR]
  10. [quote name='Kati16'][URL]http://img82.imageshack.us/img82/7378/wparkukociuszki108em1.jpg[/URL] jakie super uchole na tym zdjęciu :loveu:[/quote] [COLOR=darkred]Dindek nieraz podnosi te swoje uchole ... :mdrmed:[/COLOR] [quote name='anitaaa i bartis']witam :loveu: świetne fotki z zabaw psiaków ;) Dinduś jest śliczny[/quote] [COLOR=darkred]A dziękujemy, dziękujemy ... cieszymy się :mdrmed:[/COLOR] [quote name='Selenne'][B][COLOR=darkslateblue]O, szkoda ze moja Sarunia nie moze sie tak bawic z psiakami...[/COLOR][/B][/quote] [COLOR=darkred]Nie ma wogle żadnych kumpli ? No to Dindek ma w takim razie szczęcie :multi:[/COLOR] [quote name='agaciaaa']No to super, nie musicie wody nosić na spacerki :lol: ja na każdy dłuższy spacer musze brać wode ;) [COLOR=darkred]No, ja nie muszę - zawsze można podejść do czystej wody - właśnie w tych "wodopojach" :multi:[/COLOR] [URL]http://img82.imageshack.us/img82/7378/wparkukociuszki108em1.jpg[/URL] super tu wyszedł :loveu:[/quote] [COLOR=darkred]Dziękuję ... :multi:[/COLOR] [quote name='Kati16']Witanko :hand:[/quote] [COLOR=darkred]A witanko :hand::hand:[/COLOR]
  11. [COLOR=darkred]Bidulek Amisiek chyba się boi w tej wannie, bo ma taką wystraszoną minkę ... :crazyeye: Jest słodki :loveu:[/COLOR] [COLOR=#8b0000]A ten wielki czarnuszek - taki dostojny... Fajne fotki :lol:[/COLOR]
  12. [IMG]http://img82.imageshack.us/img82/7378/wparkukociuszki108em1.jpg[/IMG] [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/8180/wparkukociuszki115wp9.jpg[/IMG] [IMG]http://img82.imageshack.us/img82/2269/wparkukociuszki116fx7.jpg[/IMG] [IMG]http://img82.imageshack.us/img82/3999/wparkukociuszki118js2.jpg[/IMG] [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/5135/wparkukociuszki123zc9.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://img181.imageshack.us/img181/8241/wparkukociuszki027wb2.jpg[/IMG] [IMG]http://img181.imageshack.us/img181/383/wparkukociuszki037pn6.jpg[/IMG] [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/5452/wparkukociuszki092jw6.jpg[/IMG] [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/8901/wparkukociuszki101rt6.jpg[/IMG] [IMG]http://img82.imageshack.us/img82/7289/wparkukociuszki106hl0.jpg[/IMG]
  14. [quote name='deer_1987']Ooo widze ze juz sie dalo!! nie zapominaj o nas... jak klikniesz na galeria w podpisie to dojhdziesz do najnowszych fot[/quote] [COLOR=darkred]Nie zapominam :shake: byłam :loveu:[/COLOR] [quote name='Kati16'][URL]http://img383.imageshack.us/img383/4259/wparkukociuszki187fj4.jpg[/URL] :loveu::loveu:[/quote] :mdrmed::mdrmed::mdrmed: [quote name='Kinia']Ale fajne zdjęcia:) Dinduś:loveu:[/quote] [COLOR=darkred]Dziękuję :sweetCyb:[/COLOR] [quote name='agaciaaa']Z Dindusia zdrówkiem już ok? [URL]http://img383.imageshack.us/img383/6057/wparkukociuszki186sf4.jpg[/URL] świetny jest ten "wodopój" :lol:[/quote] [COLOR=darkred]Tak, jest znów zdrowy i daj Boże jak najdłużej ...[/COLOR] [COLOR=#8b0000]A ten wodopój - to taka mini fontanna [jest ich kilka] i po każdym spacerze jak psy się wybiegają, to lubią się tam napić wody :painting:. Ale już niedługo wody tam nie będzie - bo jest tylko latem :niewiem:[/COLOR]
  15. [COLOR=darkred]Jakie fajne fotki :multi: Bardzo fajnie się bawią psiureczki na tym ogródku :multi:[/COLOR]
  16. [COLOR=darkred]Dzieńdoberek :multi:[/COLOR] [COLOR=#8b0000]Wpadłam obejrzeć zdjątka :mdrmed: Podobają mi się na tym ogródku; ten wielki czarny - piękny :multi: te małe - ślicznotki :loveu::loveu:[/COLOR]
  17. [COLOR=darkred]No, i jak zwykle - śliczne zdjęcia ![/COLOR] [COLOR=#8b0000] [URL]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Obraz650.jpg[/URL] - a tutaj Sarcia tańczy ? :multi: Kapitalna fotka :multi:[/COLOR]
  18. [URL]http://images47.fotosik.pl/9/1319e8e2968520f1.jpg[/URL] [URL]http://images34.fotosik.pl/359/d23912e906443bfd.jpg[/URL] [COLOR=darkred]piękne te niepsie fotki :mdrmed:[/COLOR]
  19. [URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/50661/135242/00000004.jpg[/URL] [COLOR=darkred]- jak fajnie fruwają ucholki :multi:[/COLOR] [URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/50661/135242/00000016.jpg[/URL] - [COLOR=darkred]hihihi :multi: ta kolba nie jest przypadkiem większa od psinki ?? :multi::multi:[/COLOR] [COLOR=darkred]Nesia ma słodziuchne oczki i całą mordusię zresztą ...[/COLOR]
  20. [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/1346/wparkukociuszki008wk5.jpg[/IMG] [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/6752/wparkukociuszki009kw1.jpg[/IMG] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/2502/wparkukociuszki011ia4.jpg[/IMG] [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/7821/wparkukociuszki016bm2.jpg[/IMG] [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/1680/wparkukociuszki020co8.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/4259/wparkukociuszki187fj4.jpg[/IMG] [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/6057/wparkukociuszki186sf4.jpg[/IMG] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/1716/wparkukociuszki002zr7.jpg[/IMG] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/8505/wparkukociuszki003ca6.jpg[/IMG] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/6231/wparkukociuszki005po8.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/2449/wparkukociuszki055yh2.jpg[/IMG] [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/8532/wparkukociuszki057up7.jpg[/IMG] [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/7521/wparkukociuszki071fk7.jpg[/IMG] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/2507/wparkukociuszki085hk7.jpg[/IMG] [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3750/wparkukociuszki099is7.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/8311/wparkukociuszki038aj2.jpg[/IMG] [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/8882/wparkukociuszki041sf8.jpg[/IMG] [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/1724/wparkukociuszki051bh5.jpg[/IMG] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/4185/wparkukociuszki049cy5.jpg[/IMG] [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/293/wparkukociuszki048tn4.jpg[/IMG]
  24. chyba się zastrzelę !!!!!!!!! już myślałam, że się udało przez Picassa - ale nic z tego ... [COLOR=darkred]Czy ktoś mi może podpowiedzieć co z tym imageshack ?? Albo przez jaki inny program wgrywać tu fotki ??[/COLOR]
  25. [COLOR=darkred]Nie da się :shake::mad::-([/COLOR] [COLOR=#8b0000]Nie pokazuje się ten link do skopiowania "Direct ..."[/COLOR] [COLOR=#8b0000]Co jest źle ?!? [/COLOR] [COLOR=#8b0000]A może przez jakiś inny program można by ... ??[/COLOR]
×
×
  • Create New...