-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
halgre replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
[URL]http://images38.fotosik.pl/41/c7ae2c8433f78c41med.jpg[/URL] - [B][COLOR=darkred]jak fajnie tu wyszedł :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A tak poważnie :eviltong: - [/COLOR][COLOR=darkred]ta obróżka rzeczywiście dobra jest - fajnie świeci :loveu:[/COLOR][/B] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/1043/02394nc2ih9.gif[/IMG] -
Dwa najbardziej rasowe kundle z dachową panterą w tle:)
halgre replied to pusia2405's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=darkred]Witam :multi::multi::multi: Przyszłam zobaczyć, co słychować :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/7607/02394nc2ey7.gif[/IMG] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] -
[URL]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/BR2.jpg[/URL] - [B][COLOR=darkred]jakie słodziaszki !!!!!!!!!!!!!!! [/COLOR][COLOR=darkred]Śliczne zdjęcie :loveu: Zresztą nie tylko to :multi:[/COLOR][/B] [IMG]http://img360.imageshack.us/img360/788/animjul110us0.gif[/IMG]
-
[B][COLOR=darkred][/COLOR][/B] [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxmk142YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_15_61.gif[/IMG][/URL] [B][I][SIZE=3][COLOR=darkred]Witam ...[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [URL="http://smiley.smileycentral.com/download/index.jhtml?partner=ZSzeb095_ZNxmk142YYPL&utm_id=7923"][IMG]http://www.smileycentral.com/sig.jsp?pc=ZSzeb095&pp=ZNxmk142YYPL[/IMG][/URL]
-
[URL]http://i44.tinypic.com/2empklk.jpg[/URL] - [B][COLOR=darkred]po zabawie - kąpiel ...:multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/9462/02394nc2rq8.gif[/IMG]
-
[IMG]http://img520.imageshack.us/img520/2496/02394nc2ej0.gif[/IMG] [B][COLOR=darkred]Życzę szybkiego powrotu do zdrowia :loveu: bo święta już tuż tuż :loveu:[/COLOR][/B]
-
[URL]http://szopolisopanda.eu.interii.pl/e27.JPG[/URL] - [B][COLOR=darkred]jaka ta Pandzia jest słodka... nie można się napatrzeć na jej morduchnę :loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/8933/02394nc2zd6.gif[/IMG]
-
[quote name='Izabela124.']Fajny filmik, ale Dinduś jest zaczepny[/quote] [B][COLOR=darkred]On zachęca Morfiego do zabawy ... jeszcze nie ma dość :multi:[/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']Ale Dindus duzo sie rozglada :D[/quote] [B][COLOR=darkred]Ciekawski jest ... taki się urodził :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='Owczarkowa'][RIGHT]Dindek cały czas macha ogonem :loveu:[/RIGHT] [/quote] [B][COLOR=darkred]Dindek w tym parku jest zawsze taki szczęśliwy :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/2782/19437lu5.gif[/IMG]
-
[IMG]http://img512.imageshack.us/img512/9862/sz96k51nbk9.gif[/IMG] [B][SIZE=3][COLOR=darkred]Jak Bobik ??? Lepiej ??? Musiał zażyć ten Apap [COLOR=darkred]???[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]Kusiu dla Bobika od Dindusia :calus:[/COLOR][/SIZE][/B]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]z Dindka nocny marek jest :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]utrzymuje porządek na dzielnicy :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [B][COLOR=darkred]No taaak ... :eviltong:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='anitaaa i bartis']ni mogę się napatrzeć jak on sobie tak słodko zyrka z balkonu :loveu: fajne fotki[/quote] :evil_lol::multi::loveu::multi: [quote name='Owczarkowa'][CENTER]Dindek z balkonu obserwuje okolice :loveu:[/CENTER] [/quote] [B][COLOR=darkred]Uwielbia to ... ;)[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='Izabela124.']Bobiś też bardzo lubi zaglądac na świat na balkonie A ja twój bannerek widzę[/quote] [B][COLOR=darkred]Ja też go już widzę :multi: Znika i wraca :multi:[/COLOR][/B]
-
[url=http://pl.youtube.com/watch?v=JReYSnZSc9g]YouTube - Wracamy już na śniadanko do domku ...[/url]
-
[B][SIZE=3][COLOR=darkred]Aha ... wyparował mój bannerek :placz:[/COLOR][/SIZE][/B]
-
[IMG]http://img166.imageshack.us/img166/1821/20xii2008009nk7.jpg[/IMG] [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/7601/20xii2008010jl2.jpg[/IMG] [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/3361/20xii2008011hu0.jpg[/IMG] [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/5431/20xii2008012ez7.jpg[/IMG] [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/375/20xii2008013sl2.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img166.imageshack.us/img166/5696/20xii2008001qn9.jpg[/IMG] [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/2937/20xii2008003dg7.jpg[/IMG] [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/7311/20xii2008004yb8.jpg[/IMG] [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/82/20xii2008005ql9.jpg[/IMG] [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/3106/20xii2008008gy9.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR=darkred]Aaaa no tak ... haha :multi: Zapomniałam, że to mniejwięcej wg wagi psa, a Dindek waży 25,5 kg.[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkred]Ja Dindkowi podałam jedną na noc i to wystarczyło ... Jak po jednej będzie odczuwał nadal ból - to druga nie zaszkodzi w ciągu jednego dnia. Dzisiaj daj mu jedną, a jutro - jak będzie musiał to znowu dwie - ale nie naraz ... Jakoś musicie wytrzymać do poniedziałku :p[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze !!! [/COLOR][/B]
-
[quote name='jbk']O, to może ja Ciebie po zakupy wyślę? Nie znoszę zakupów.... A jeszcze w okresie przedświątecznym to już w ogóle masakra jest.... Buziaki dla Dindusia :)[/quote] [B][COLOR=darkred]OK... nie ma sprawy :multi::multi::multi: Ale ty do mnie do sprzątania :eviltong::eviltong::eviltong:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Izabela124.']Hej [CENTER][B]Myslałam, że Bobikowi już przeszło ztą szyją jednak myliłam się.Nie wiem dokładnie co mu jest i to jest najgorsze. W domu normalnie się zachowuje, ale gdy wyjdzie na dwór trochę normalnie pochodzi i znów tak dziwnie się zachowuje, wogóle nie chce chodzic. A jak do domu przyjdzie z podwórka to kuli się i cały czas piszczy. Może to dlatego, ze po schodach schodzi na dół i wchodzi na góre? Nie mam pojęcia. Wet już zamknięty. Musze czekac do jutra. Nie wiecie jakie tabletki przeciwbólowe można dac dla psa?[/B][/CENTER] [/quote] [B][SIZE=3][COLOR=darkred]Psu wolno podać APAP - jako środek p-bólowy ! Wiem to NAPEWNO od weterynarza ! [/COLOR][/SIZE][/B] [B][COLOR=#8b0000]Kiedyś Dindek też brał tabletki p-bólowe i wet powiedział, że jak braknie tych które sam dał, to można dać właśnie APAP - jednak nie inne ![/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkred]Nie ma fotek ... :-([/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkred]Witam, witam, witam ...:multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [URL]http://i41.tinypic.com/2iw5bao.jpg[/URL] - [B][COLOR=darkred]jakie toto fajne :multi::multi::multi: haha... strasznie mi się podobają te psiureczki ... :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkred]Dobry... i śniegowo-deszczowy :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [URL]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis4/Obraz11800.jpg[/URL] - [B][COLOR=darkred]Suuuuper :multi::multi::multi::multi: Przecież on się tu śmieje do rozpuku :multi::multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkred]Czy mogę się tu przywitać :multi::multi::multi: ???[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [URL]http://i307.photobucket.com/albums/nn304/MiQsA/Obraz067.jpg[/URL] - [B][COLOR=darkred]mój Dindek też tak często leży... :evil_lol: i też w pościeli (prawie zawsze) :loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A tak wogle - dużo zwierzątek masz... fajnie !!!:multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B]