Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [B][COLOR=darkred] Szukam fotek - a tu same gadki :crazyeye: Ale za to pełne humoru [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=_undefined"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_11_6.gif[/IMG][/URL] , no i poczytałam sobie ... a teraz se naleję żywca ...[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=_undefined"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/13/13_4_10.gif[/IMG][/URL] [URL="http://smiley.smileycentral.com/download/index.jhtml?partner=ZSzeb097_ZNxmk142YYPL&utm_id=7925"][IMG]http://www.smileycentral.com/sig.jsp?pc=ZSzeb097&pp=ZNxmk142YYPL[/IMG][/URL][/COLOR][/B]
  2. [quote name='deer_1987']Slodkie miny robia te Twoje :D[/quote] [B][COLOR=darkred]Rzeczywiście słodkie minki mają ... :loveu: Śliczne :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  3. [B][COLOR=darkred]Aha ... ja się nie spotkałam z migającymi psami u nas ...:shake:[/COLOR][/B]
  4. [B][COLOR=darkred]Przyszłam w odwiedzinki ... :loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Jakie tu są śliczne psiureczki !!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [URL]http://images42.fotosik.pl/36/edac5cc4c4cf2763.jpg[/URL] - [B][COLOR=darkred]to jest najnaj...najsłodsze :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  5. [B][COLOR=darkred]Narazie tu i tak nikogo nie ma, to robię przerwę ...;)[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Idę przystawić obiad, bo inaczej będziemy jeść w nocy ...:eviltong::eviltong:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Potem odwiedzę wasze psiureczki :loveu::loveu: i będzie dalszy ciąg fotek :multi:[/COLOR][/B]
  6. [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/1327/1grudnia2008300ol0.jpg[/IMG] [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/1549/1grudnia2008301fa8.jpg[/IMG] [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/8072/1grudnia2008305fi0.jpg[/IMG] [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/7043/1grudnia2008306zp7.jpg[/IMG] [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/5631/1grudnia2008309yy6.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/255/1grudnia2008293wo9.jpg[/IMG] [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/1903/1grudnia2008294nt9.jpg[/IMG] [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/1548/1grudnia2008297hg4.jpg[/IMG] [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/5523/1grudnia2008298qi7.jpg[/IMG] [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/9218/1grudnia2008299jd9.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/2493/1grudnia2008288dd3.jpg[/IMG] [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/9459/1grudnia2008289ca3.jpg[/IMG] [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/8283/1grudnia2008290sh9.jpg[/IMG] [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/1549/1grudnia2008291vt6.jpg[/IMG] [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/7308/1grudnia2008292ha5.jpg[/IMG]
  9. [quote name='Shetanka']Ale że dużo fotek dajesz to Ci wybaczymy :razz: Super macie stadko spacerowe :loveu:[/quote] [B][COLOR=darkred]hahaha...:evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']Aha bo myslalam ze to ty sie z Dindusiem bawiölas :D[/quote] [B][COLOR=darkred]Nieee... ale ... dzisiaj był też drugi aparat, tylko, że nie wiem czy ta babka mi prześle te fotki :shake: W każdym razie obiecała ;)[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]dwa dnia ale warto było poczekać bo są zdjęcia :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]rozbiegły się na wszystkie strony...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]wataha ;) :eviltong::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]witam :loveu::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [B][COLOR=darkred]Są jeszcze zdjęcia oj są ! Wczoraj wgrałam następne pięć fot i mi się nie chciało zatwierdzić. Wyłączyłam komputer bo żadne klikanie nie działało i włączyłam ale ... to samo. Ciekawe ...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='pusia2405']Rzeczywiście wataha:lol:.[/quote] [B][COLOR=darkred]Wszystkie razem najlepiej się bawią :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='anitaaa i bartis']Dinduś w towrzystwie całkiem inny taki szczęśliwy :loveu:[/quote] [B][COLOR=darkred]O taaak ![/COLOR][/B]
  10. [B][COLOR=darkred]Nie wiem, jak wy - ale ja tu mam kłopoty z wgraniem następnych fotek ...:crazyeye: Możliwe, że to mój komputer znów nawala ...:mad: Zobaczę jutro. Papapapa...:multi:[/COLOR][/B]
  11. [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/4840/1grudnia2008283xj8.jpg[/IMG] [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/7145/1grudnia2008284yu5.jpg[/IMG] [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/8364/1grudnia2008285kl0.jpg[/IMG] [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/6471/1grudnia2008286do1.jpg[/IMG] [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/1593/1grudnia2008287fy4.jpg[/IMG]
  12. [quote name='jbk'][URL]http://img168.imageshack.us/img168/1881/1grudnia2008245ny9.jpg[/URL] - piękny portret :)[/quote] [B][COLOR=darkred]Dziękuję :loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='anitaaa i bartis'][URL]http://img168.imageshack.us/img168/1881/1grudnia2008245ny9.jpg[/URL] świetny jest :loveu::loveu:[/quote] [B][COLOR=darkred]Bo jest mój ...:multi::multi: haha...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']Kto robil fotki z Toba?[/quote] [B][COLOR=darkred]Ze mną nikt nie robi nigdy fotek ... tylko ja jedna chodzę z aparatem, dlatego mnie nigdy nie ma na fotkach :shake:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='Shetanka'][URL]http://img168.imageshack.us/img168/823/1grudnia2008207dl1.jpg[/URL] Biegniemy, biegniem, biegniemy :loveu: Super foty :loveu::loveu::loveu:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [B][COLOR=darkred][/COLOR][/B] [quote name='Owczarkowa'][CENTER][URL]http://img168.imageshack.us/img168/1881/1grudnia2008245ny9.jpg[/URL] Jaki Dinduś piękniasty :loveu:[/CENTER] [/quote] [B][COLOR=darkred]Tak jak już pisałam - bo jest mój ... hahaha...:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  13. [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/937/1grudnia2008276fg5.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/4175/1grudnia2008277zc2.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/1348/1grudnia2008278rd6.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/3971/1grudnia2008279ai8.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/2778/1grudnia2008282bs7.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/5064/1grudnia2008268nh3.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/1654/1grudnia2008270yh9.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/7388/1grudnia2008273tg2.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/1286/1grudnia2008274co5.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/312/1grudnia2008275hz3.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/4163/1grudnia2008247yg6.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/599/1grudnia2008261vk6.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/2828/1grudnia2008262ij6.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/2850/1grudnia2008265dn5.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/3028/1grudnia2008266fu2.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/9519/1grudnia2008240hs2.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/5421/1grudnia2008241nc8.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/9651/1grudnia2008243lh2.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/1881/1grudnia2008245ny9.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/2694/1grudnia2008246cf1.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/2723/1grudnia2008232my2.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/6982/1grudnia2008234eh7.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/7011/1grudnia2008235ah7.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/7712/1grudnia2008236wt9.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/5694/1grudnia2008238xt0.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/1105/1grudnia2008226fj6.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/2046/1grudnia2008228id4.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]hehe... brakło kadru :evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/4958/1grudnia2008229rm9.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/3664/1grudnia2008230at6.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/8107/1grudnia2008231jt7.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/7547/1grudnia2008221kj1.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/4133/1grudnia2008222uu0.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/598/1grudnia2008223fy3.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/1578/1grudnia2008224mm9.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/7433/1grudnia2008225dn0.jpg[/IMG]
  20. [B][COLOR=darkred]A tak wogle - to dziękuję wszystkim za odwiedzinki jak mnie tu nie było ...:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/3589/1grudnia2008214vj4.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/6424/1grudnia2008217kj9.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/2550/1grudnia2008218kc2.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/7742/1grudnia2008219mq6.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/303/1grudnia2008220my1.jpg[/IMG]
  21. [B][SIZE=4][COLOR=darkred]Jezdem już ... :multi::multi::multi: Nie było mnie dwa dni :shake:[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#8b0000]No to dalszy ciąg:[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/823/1grudnia2008207dl1.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/2889/1grudnia2008208tt1.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/4144/1grudnia2008211to3.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/3289/1grudnia2008212wd5.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/9752/1grudnia2008213qo1.jpg[/IMG]
  22. [B][COLOR=darkred]Ależ śliczne zdjęcia ! Szczególnie podoba mi się piesio na śniegu i te fotki piesia z kotkiem - są przesłodkie :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A zresztą wszystkie są fajne ![/COLOR][/B]
  23. [quote name='jbk'][URL]http://img521.imageshack.us/img521/409/1grudnia2008201kr9.jpg[/URL] - chlapu chlapu, jaka fajna woda ;)[/quote] [B][COLOR=darkred]Myśmy się już przestali przejmować tym bajorkiem ... Ale pan od Morfiego strasznie się wkurza, jak Morfi tam wskoczy :mad:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']Ty to masz fotki i to aktualne :D Fajnie, bo u nas pada i pada od tygodnia..[/quote] [B][COLOR=darkred]U nas na szczęście ostatnio nie pada, ale pogoda zmienną jest ...:mdrmed: Też tak miałam, że padało i padało i chodziłam bez aparatu ... Oooo...! właśnie zapowiadała pogodę na TV Katowice i ... jutro do południa ma padać ! Zobaczymy jak to będzie naprawdę, kiedy się obudzę rano ...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='katik']Zabawy w kałuży najlepsze :evil_lol: Super psiak :loveu:[/quote] [B][COLOR=darkred]Dzięki ... :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  24. [B][COLOR=darkred]I znowu przerwa .. :eviltong: Zamykam to pudło i jadę do Reala :multi: Jak wrócę - to się odezwę ... będzie dalszy ciąg fotek ;)[/COLOR][/B]
  25. [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/8976/1grudnia2008189sw2.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/7043/1grudnia2008192kg8.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/3954/1grudnia2008195rb6.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/1978/1grudnia2008197pg2.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/5665/1grudnia2008198hp2.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...