Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [quote name='anitaaa i bartis'][U][URL]http://img410.imageshack.us/img410/6793/9xii2008022do1.jpg[/URL][/U] Tomi się bardzo podoba :multi::loveu: Z Dindusia mądry psiak U mnie BArti też lubi przesiadywać na balkonie ale patrzy pod barierką :cool3:[/quote] [B][COLOR=darkred]A mój patrzy nad barierką ... :evil_lol: Dindek jest mądry - owszem, ale też cwaniak i urwis... :mad:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='jbk'][URL]http://img410.imageshack.us/img410/6793/9xii2008022do1.jpg[/URL] - przesłodki :)) Dinduś o wschodzie słońca :) [B][COLOR=darkred]Dziękujemy :loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] Co do balkonu - mam dwóch takich obserwatorów ;) Dobrze im na tych balkonach, ciekawe, czemu :)[/quote] [B][COLOR=darkred]Bo lubią obserwować przechodzących ludzi i wszystko, co się rusza :eviltong:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='diabelkowa'][URL]http://img410.imageshack.us/img410/6793/9xii2008022do1.jpg[/URL] ale moooordeczka:loveu:[/quote] :loveu::loveu::loveu: [B][COLOR=darkred][/COLOR][/B] [quote name='Owczarkowa'][URL]http://img410.imageshack.us/img410/5183/9xii2008026to3.jpg[/URL] buziaczek? :D :loveu:[/quote] [B][COLOR=darkred]Tak to wygląda ...:evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='deer_1987'][URL]http://img410.imageshack.us/img410/6793/9xii2008022do1.jpg[/URL] taki zdziwiony wyszedl..[/quote] :crazyeye:[B][COLOR=darkred] może jest :crazyeye:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='groszek83'][URL]http://img410.imageshack.us/img410/5594/10xii2008001fd6.jpg[/URL] słodką tą mordule ma:loveu: Witanko i pozdrawianko:multi:[/quote] [B][COLOR=darkred]Dziękujemy, dziękujemy, cieszymy się :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  2. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ale masz cińcika w domu :) :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://img410.imageshack.us/img410/8484/10xii2008016bp5.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]jaki obserwator z niego...nic mu nie umknie :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]witam :loveu::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [B][COLOR=darkred]A witam, witam :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Tak, on lubi tak obserwować z balkonu ;)[/COLOR][/B]
  3. [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/1003/10xii2008020sh8.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/9765/10xii2008023bk8.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/8716/10xii2008024qj1.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/1738/10xii2008025gb8.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/5678/10xii2008026ef4.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/5594/10xii2008001fd6.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/9524/10xii2008013lk8.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/9345/10xii2008014uk6.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/8484/10xii2008016bp5.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/5579/10xii2008018rp5.jpg[/IMG]
  5. [B][COLOR=darkred]Wczoraj w parku:[/COLOR][/B] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/9356/9xii2008020gy6.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/6425/9xii2008021er9.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/6793/9xii2008022do1.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/5183/9xii2008026to3.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/5171/9xii2008029yx1.jpg[/IMG]
  6. [quote name='zuzolandia'][I][B]Witanko i mizianko dla wesołego Dinka[/B][/I] :loveu::loveu::loveu:[/quote] [B][COLOR=darkred]Witanko :multi: Dindek wymiziany ![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='jbk']Jak jest w domu wesoły pies, to i ludzie mają lepsze humorki :)[/quote] [B][COLOR=darkred]To prawda :loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='agaciaaa']Cześć :multi: widziałam filmik- rzeczywiście ogon lata Dindkowi bez przerwy :loveu:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. [B][COLOR=darkred]Witam ...:hand:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Kapitalne fotki z nad morza ! Zuzia miała frajdę ...[/COLOR][/B]
  8. [URL]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Obraz002-5.jpg[/URL] - [B][COLOR=darkred]jaka dostojna :loveu:[/COLOR][/B]
  9. [B][COLOR=darkred]Dzieńdoberek :multi: Samochodzik super... :-D:-D:-D[/COLOR][/B]
  10. [URL]http://images35.fotosik.pl/38/ddff8410c8fef9d6med.jpg[/URL] - [B][COLOR=darkred]fajne ... hehe[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A ta linka ma chyba z kilometr ...:crazyeye::evil_lol::eviltong:[/COLOR][/B]
  11. [B][COLOR=darkred]Jakie piękniste foty :multi::multi::multi: !!![/COLOR][/B]
  12. [B][COLOR=darkred]Ile śnieżnych fotek :multi: !!! Śliczne !!!!!!!!![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [URL]http://images33.fotosik.pl/414/43f350681b33b38e.jpg[/URL] - :calus:[COLOR=darkred] kusiu...[/COLOR] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B]
  13. [quote name='deer_1987']Dzien dobry![/quote] :hand::hand::hand: [B][COLOR=darkred][/COLOR][/B] [quote name='jbk']Filmik widziałam :) Ale Dinduś pogodny psiak, ogon cały czas w ruchu ;)[/quote] [B][COLOR=darkred][/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]Oooo... ktoś jednak jakiś filmik obejrzał :multi::multi::multi: A Dinduś lubi być wesoły - to i ogon lata :Dog_run:[/COLOR][/B]
  14. [B][COLOR=darkred] Mi się też coś nudzi ... [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=_undefined"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_19_5.gif[/IMG][/URL] Gaszę to już, pooglądam do końca film i nyny ...:hand: [URL="http://smiley.smileycentral.com/download/index.jhtml?partner=ZSzeb098_ZNxmk142YYPL&utm_id=7926"][IMG]http://www.smileycentral.com/sig.jsp?pc=ZSzeb098&pp=ZNxmk142YYPL[/IMG][/URL][/COLOR][/B]
  15. [quote name='deer_1987']Wiecie, tutaj jest jakos sprzatanie bardziej przestrzegane, choc sa tacy co olewaja.. ale mam na mysli ze nie chcialabym isc do parku czy na trawnik i w kupe psa co chwile wstepwac.. tutaj mzoesz kocyk rozlozyc w parku i miec piknik, nie ma kup psow[/quote] [B][COLOR=darkred]Ile razy ja w takie "szczęście" wlazłam :crazyeye::crazyeye:[/COLOR][/B]
  16. [quote name='Rybka_39']Cześć, przylazłam z rewizytą! Fajnego masz Dindusa:loveu::loveu: Taki łowcarkowy:cool3: Widzę, że niedaleko mieszkacie, może się kiedys umowimy.:cool1:[/quote] [B][COLOR=darkred]Ano może, może ... [/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='zuzolandia'][URL]http://img218.imageshack.us/img218/7493/zlumixa091mj6.jpg[/URL] [I][B]jaki rozesmiany pycholek :loveu::loveu:[/B][/I] [I][B]doberek przyszlim powiedziec :multi:[/B][/I][/quote] [B][COLOR=darkred]A doberek, doberek :multi::multi::multi: Dindek PRAWiE zawsze roześmiany:evil_lol:[/COLOR][/B]
  17. [url=http://pl.youtube.com/watch?v=wOwuu1IRp5A]YouTube - Powrót ze spacerku.MPG[/url]
  18. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][B][FONT=Georgia]zaczarowanego Dindka widziałam :) [/FONT][/B][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://img218.imageshack.us/img218/2649/zlumixa097bz3.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]:evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]kto rzucił na niego urok? :eviltong::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [B][COLOR=darkred]Może św. Mikołaj ... :x-mas: haha[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='jbk'][URL]http://img218.imageshack.us/img218/4442/zlumixa086hd1.jpg[/URL] - oślepiłaś go lampą, biedaczka ;)[/quote] [B][COLOR=darkred]Bidny bidulek ... :-(:evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='agaciaaa'][URL]http://img370.imageshack.us/img370/3604/1grudnia2008078uz8.jpg[/URL] ta fotka mi sie podoba :) [URL]http://img370.imageshack.us/img370/1158/1grudnia2008389sn9.jpg[/URL] a cóż to za rasa? :crazyeye: :evil_lol::evil_lol:[/quote] [B][COLOR=darkred]Ta fotka, która ci siępodoba - to Tores (posokowiec bawarski) ze swoim panem ...:loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A co to za rasa ? hmm...:roll: wiewióroruda :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  19. [B][COLOR=darkred]Nie wiem - czy dobry wieczór, czy już dobrydzień ...:multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Dalmatynka śliczna :loveu: Lubię tą rasę ... Do naszego parku też przychodzi dalmatyńczyk - Kleksik:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][URL]http://img143.imageshack.us/img143/4641/1grudnia2008177ui7.jpg[/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [URL]http://img65.imageshack.us/img65/258/druginiegniegxi2008123vr8.jpg[/URL] [URL]http://img205.imageshack.us/img205/4166/druginiegniegxi2008093eo6.jpg[/URL]
  20. [B][COLOR=darkred]Cześć :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Przyszłam zobaczyć bokserkę - a tu tyle piesów i innych stworków :multi::multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [URL]http://images39.fotosik.pl/36/a42ce1c41f47f474.jpg[/URL] - [B][COLOR=darkred]toto jest suuuper :grin::grin: Jeszcze fajure jej dać :sg168: hahaha...[/COLOR][/B]
  21. [URL]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Obraz359-2.jpg[/URL] - [B][COLOR=darkred]widzę, że macie tam jeszcze lepsze kałuże niż my w parku :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  22. [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/5843/zlumixa089mq5.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/7020/zlumixa090fe1.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/7493/zlumixa091mj6.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/7870/zlumixa093cm8.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/2649/zlumixa097bz3.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/5289/zlumixa083qy8.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/9930/zlumixa084tg5.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/4442/zlumixa086hd1.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/6679/zlumixa087bn3.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/3492/zlumixa088sl1.jpg[/IMG]
  24. [quote name='pusia2405'][URL]http://img370.imageshack.us/img370/4864/1grudnia2008362vc9.jpg[/URL] Wg mnie, takie pojemniki powinny być wszędzie tam, gdzie ludzie chodzą z psami na spacer:roll: i wysokie kary za nieposprzątanie:eviltong:. Ten mały rudy piesio, co zakochał się w Dinku, to troszkę podobny jest do Kropka.:loveu:[/quote] [B][COLOR=darkred]Miały być kary, ale u nas jak narazie ... :shake::shake::shake:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='zuzolandia'][URL]http://img89.imageshack.us/img89/1426/e6900385e27d9212medae1.jpg[/URL] [I][B]o jesiooooooooo jaki Dinus byl przesłodziasty :loveu::loveu:[/B][/I] [I][B]wpadlim z rewizytą :loveu: ...fajnie tu macie :loveu:[/B][/I] [I][B]u nas sa kosze na psie ochody ...mam gdzies foty nawet hihih...ale tylko w parku...natomiast ja akurat wrzucam woreczki biodegradalne z bombą ekologiczna do zwykłych smietników ...takich osiedlowych .... zauwazyłam ze coraz wiecej osob sprzata i kooopek mniej na trawnikach :multi:[/B][/I] [I][B]oj ale temata rozwinełam[/B][/I] ...:eviltong:[/quote] [B][COLOR=darkred]Cieszymy się z odwiedzinek :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Na osiedlu to koopy są nawet na chodnikach ... (nie raz i nie dwa).[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Dindek nie chodzi wśród bloków, my tylko przechodzimy przez to nasze małe osiedle :p[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='anitaaa i bartis'][URL]http://img370.imageshack.us/img370/1158/1grudnia2008389sn9.jpg[/URL] widzę że nawet wiewiórę ci się udało uchwycić :loveu: U nas chyba nikt nie sprząta po psie i nie ma nawet takich pojemników :cool3:[/quote] [B][COLOR=darkred]Wiewióra niewyraźna, ale trudno było ją uchwycić - taka była ruchliwa ![/COLOR][/B]
  25. [quote name='Owczarkowa'][URL]http://img370.imageshack.us/img370/1158/1grudnia2008389sn9.jpg[/URL] Też ma takiego speeda jak Dindek :diabloti:[/quote] [B][COLOR=darkred]hahaha... :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='Shetanka'][URL]http://img370.imageshack.us/img370/4864/1grudnia2008362vc9.jpg[/URL] U nas nie ma :shake: a mnie się czepiają że pies nad rzeką (!!) się załatwia, i czemu nie sprzątam :shake:[/quote] [B][COLOR=darkred]U nas w parku nikt się nie czepia (narazie) i te pojemniki stoją pełne zwykłych śmieci, a te worki pokradli dawno ...:mad:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ale wiewióra :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]tylko czemu tak szybko ucieka? :crazyeye:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ale mały piesio przytula Dindka :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]miłość od pierwszego wejrzenia :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [B][COLOR=darkred]Może wie, że Dindek też tak szybko będzie gonił :multi: Żartuję... Dindek nie goni wiewiórek w przeciwieństwie do wielu psów, a z kotami chciałby się bawić, tylko one też uciekają :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Ten mały piesek rzeczywiście coś poczuł chyba do Dindka :evil_lol:[/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...