Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/3843/nowyrok2009334ha1.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/2318/nowyrok2009336pr0.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/2719/nowyrok2009337sq6.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/9212/nowyrok2009339qq1.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/7656/nowyrok2009340he8.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]Czy Nuka czasem nie podrywa Morfiego ...:eviltong::evil_lol:[/COLOR]
  2. [quote name='deer_1987']Ale sie starasz, cala historia!! wiecej fotek!!!![/quote] [COLOR=darkred]No, ta historia to się tak akurat nadarzyła ... haha[/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Witam w nowym roku :multi::multi::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]widziałam foteczki wszystkie :)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]to mi się podoba :) :cool3: fajnie zrobione te zdjęcia[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://img517.imageshack.us/img517/8306/bodzio2ak9.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [COLOR=darkred]Dziękuję :multi::multi:[/COLOR]
  3. [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/7255/nowyrok2009267tu9.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/5572/nowyrok2009295horzvp2.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]Nuki polują - czy chcą się pobawić :multi::multi:[/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/1732/nowyrok2009299hi1.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/3351/nowyrok2009325ok7.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/2815/nowyrok2009330ow5.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/2967/nowyrok2009137vf3.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/3666/nowyrok2009149tg8.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/4555/nowyrok2009235il3.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]Jest tu kawałek mojego słodkiego mordziaszka :multi:[/COLOR] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/4182/nowyrok2009245mi4.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/9789/nowyrok2009266go3.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]To oczywiście Nuka...[/COLOR]
  5. [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/4460/nowyrok2009131mq6.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/5787/nowyrok2009132kf4.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/9282/nowyrok2009133kq4.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/4375/nowyrok2009134od6.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/282/nowyrok2009135vz5.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/5822/nowyrok2009046ry5.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/8209/nowyrok2009070vm0.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/6985/nowyrok2009071jp6.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/4808/nowyrok2009129tn3.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/1923/nowyrok2009130ph3.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/3600/nowyrok2009065ann1.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/8306/bodzio2ak9.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]Bodzio i ... Bodzio[/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/7831/nowyrok2009033horzet1.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/323/nowyrok2009044bn8.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/4936/nowyrok2009045tl9.jpg[/IMG]
  8. [SIZE=3][COLOR=darkred][U]No to wstawiam:[/U][/COLOR][/SIZE] [U][SIZE=3][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE][/U] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/2734/nowyrok2009062jv9.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/8803/nowyrok2009063aou8.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/5664/nowyrok2009064fw1.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/5260/nowyrok2009065yv0.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/852/nowyrok2009128md7.jpg[/IMG]
  9. [SIZE=3][COLOR=darkred]Czy ktoś będzie tu oglądał foty zimowe ?? [/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#8b0000]Mam jeszcze noworoczne ... A w aparacie czekają jeszcze dzisiejsze :loveu: Niewiem, czy warto zmniejszać :p[/COLOR][/SIZE]
  10. [quote name='jbk']No to jak Vadir :) A jak się idzie z dwoma, to jest katastrofa ;) Oczywiście, jak pociągną do przodu ;)[/quote] [COLOR=darkred]Ja wieeem, bo do parku też przychodzą tacy z dwoma psami np. Bari z Korą i tak nieraz targają ... :eviltong:[/COLOR] [quote name='anitaaa i bartis'][B]No to tak samo ja mój wczroaj biegał za patykiem już wieczorem myśłam że wszytsko ucichło i żaden popapraniec się nie obudzi a tu wystrzelili se rakietkę i wybuchła akurat nad nami Barti w nogi bez smyczy był ja za nim dogoniłam go ale on dalej ucieka złapałam i zapięłam go dopiero na ulicy :shake::roll: I potem biegiem do domu bo sie cholerki zatrzymac nie dało :evil_lol: [/B][/quote] [COLOR=darkred]No, to jest wtedy kłopot... Dindek wczoraj wogle nie chciał z bloku wyjść wieczorem - mimo że żadnego wystrzału nie było ! Ale popołudniu strzelali jak nie wiem co :mad:[/COLOR] [quote name='crazydaisy']Vega na szczęście jako tako znosi wystrzały, choć nie powiem, jak strzeliło obok nas to również zaczęła ciągnąć jak szalona.[/quote] [COLOR=darkred]I pomyśleć, że przez prawie 4. lata Dindek miał *gdzieś* strzelanie i nagle teraz zaczął panikować ...:crazyeye:[/COLOR] [quote name='jbk']Dzień dobry sobotnio :)[/quote] [COLOR=darkred]Dzieńdobry niedzielnie :multi::multi::multi:[/COLOR] [quote name='Paulina_mickey'][URL]http://img355.imageshack.us/img355/2880/nowyrok2009035fl8.jpg[/URL] Podobają mi się malamuty:loveu:[/quote] [COLOR=darkred]Może sobie spraw takiego ...:evil_lol::evil_lol:[/COLOR]
  11. [quote name='jbk']A ile Dinduś waży?[/quote] [B][SIZE=3][COLOR=darkred]25. kg i ma taką siłę, że amen :crazyeye:[/COLOR][/SIZE][/B]
  12. [quote name='deer_1987']Witamy sie!![/quote] [B][COLOR=darkred]WiTAMY... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='agaciaaa']Witamy :multi: Jak tam Dindkowe zdrówko, już lepiej sie czuje? [URL]http://img520.imageshack.us/img520/5964/wparku26xii2008012azv8.jpg[/URL] odpoczynek po spacerku oczywiście w łóżku :lol: :loveu:[/quote] [B][COLOR=darkred]Już lepiej :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Oczywiście, że w łóżku !!! A gdzieżby indziej ... :cunao:na podusiach :sleep2::sleep2: haha[/COLOR][/B] [quote name='jbk']To zupełnie tak, jak Fialka, po wystrzale prostą drogą do domu biegiem. Biedne są psiaki w takim okresie...[/quote] [B][COLOR=darkred]Ano biedne - ale my chyba też, przynajmniej ja :p tak wtedy mną targa, rwie gdzie popadnie na oślep - a ja furgam jak szmata i patrzę tylko, czy jeszcze mam ręce na swoim miejscu ... :painting: :grin::grin::grin:[/COLOR][/B] [quote name='Owczarkowa'][CENTER]U nas nawet spokojnie było, nie strzelali bardzo :)[/CENTER] [/quote] [B][COLOR=darkred]Dzisiaj jak narazie spokojnie :roll:, ale zobaczymy wieczorem ... czy jakiś gówniarz nie wyjdzie sobie znów postrzelać...:mad::mad:[/COLOR][/B]
  13. [quote name='anitaaa i bartis'][B][COLOR=purple]Mi też znikały często ale najczęściej avatar :shake: A jak tam Dinduś ?? Strzelają jeszcze u was ??[/COLOR][/B][/quote] [COLOR=darkred]Na wieczornym spacerze na początku było cicho, spokojnie - ale potem nagle ktoś znowu rzucił petardę i Dindek ogon pod siebie i tak rwał, że myślałam że go nie utrzymam :crazyeye:. A szedł ze mną sąsiad, ale z małym psiakiem, który też się boi wystrzałów - tyle tylko, że on mógł go wziąć na ręce i tyle... a ja musiałam Dindka targać - albo raczej on mnie :multi::multi:[/COLOR] [COLOR=#8b0000]Jakoś doszliśmy do domu i odetchnęłam ... :evil_lol:[/COLOR]
  14. [quote name='anitaaa i bartis'][B]Oglądałam :loveu: Tylko Morfi leżący taki inny mi sie wydał :evil_lol:[/B][/quote] [COLOR=darkred]hahaha... no tak :multi:[/COLOR] [COLOR=#8b0000]Bannerek się znów pokazał - ciekawe na jak długo ...;)[/COLOR]
  15. [quote name='anitaaa i bartis']No własnie chodziło mi że razem mieszkają no i nie wiedziałam jak to napisać :evil_lol: A Morfiego nie poznałam :cool3:[/quote] [B][COLOR=darkred]Nie oglądałaś żadnych zdjęć tutaj :shake: ?? Bo Morfiego jest pełno tutaj ...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]PS.: Wyparował mój bannerek ...[/COLOR][/B]
  16. [URL]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/IMG_1886.jpg[/URL] - [COLOR=darkred]jaka słodka ![/COLOR] [COLOR=#8b0000][URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/50661/200628/00000013.jpg[/URL] - [/COLOR] [COLOR=darkred]Jeeezu :crazyeye:[/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [URL]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/IMG_1880.jpg[/URL] - [COLOR=darkred]też fajniste ![/COLOR]
  17. [URL]http://images41.fotosik.pl/43/f77045a8d9d9632cmed.jpg[/URL] - fajnie tu wyglądają :multi:
  18. [URL]http://i307.photobucket.com/albums/nn304/MiQsA/Obraz390.jpg[/URL] - [COLOR=darkred]maluszek pilnuje większego :multi::multi: ale słodkie :multi::multi:[/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [COLOR=#8b0000]Filmik fajny !!! Ale baraszkują na tej pościeli :multi: To maleństwo to nie urwisek czasem ? [/COLOR]
  19. [B][COLOR=darkred]Dobry wieczór :multi: Wpadłam się przywitać :multi:[/COLOR][/B]
  20. [B][COLOR=darkred]Ile tu nowych fot futrzaczków białasków :multi::multi::multi: I jak zwykle śliczne WSZYSTKiE ![/COLOR][/B]
  21. [B][COLOR=darkred]Suuuper filmik !!!![/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred] [/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Ja też chciałam coś sfilmować lub sfocić jakieś fajerwerki, ale niestety nijak się nie dało z powodu Dindka :shake:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Okazało się wczoraj, że Dindek panicznie zaczął się bać tych wystrzałów !!! Do tej pory był całkowicie obojętny na te i inne odgłosy... Nie chciał wyjść z bloku na dwór na spacerek... Nie zrobił nawet siku :shake: Jak trochę ustało, to poszliśmy ponownie, ale ktoś znów strzelił i ... PANiKA :crazyeye: Do domu te dwa głupie kroki musieliśmy go ciągnąć z mężem na siłę, a on się wyrywał gdzieś w innym kierunku.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Jednym słowem - nowy problem, bo to JEST problem :placz:[/COLOR][/B]
  22. [quote name='anitaaa i bartis'][URL]http://img355.imageshack.us/img355/2880/nowyrok2009035fl8.jpg[/URL] Fajny psiak i te oczka ma takie :loveu::loveu: A Dinduś już nowych kolegów złapał :evil_lol: Tosia i bodzio to chyba "rodzeństwo" ??:cool3:[/quote] [B][COLOR=darkred]To przecież Morfi :multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A Tosia i Bodzio - to nie rodzeństwo, ale razem się chowają. Bodzia wzięli ze schroniska i bardzo dobrze się zgadzają z Tosią :multi: Są z Wrocławia i czasem przyjeżdżają do Katowic do swojej rodziny np. na święta... :p[/COLOR][/B]
  23. [COLOR=darkred]Jakie cudowne tereny masz tam u siebie :p[/COLOR]
  24. [URL]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz325.jpg[/URL] [COLOR=darkred]piękna :loveu::loveu::loveu:[/COLOR]
  25. [IMG]http://img243.imageshack.us/img243/244/beztytuu1fs2.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...