-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[quote name='jbk']Babci Puszek na drugim piętrze zawsze siedzi w otwartym oknie, też się kiedyś bałam, ale nigdy mu nic do głowy nie przyszło ;)[/quote] [B][COLOR=darkred]Całe szczęście ...![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='Owczarkowa'][CENTER]Cześć Dindusie :multi: :multi: :multi:[/CENTER] [CENTER]Ale syrena z niego :D:D[/CENTER] [/quote] [B][COLOR=darkred]niom ... :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='pusia2405']Ja niestety słyszałam o nieszczęśliwych wypadkach: skok psa przez okno z któregoś tam piętra:-(.[/quote] [B][COLOR=darkred]kurde... nie strasz mnie :crazyeye:[/COLOR][/B]
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
halgre replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=darkred]Wdepnęłam się przywitać ...:multi:[/COLOR][/B] -
[quote name='*zaba*']Wyjacy Dinek rewelacja!!!! Zdjecia widoczkowe rownie piekne,Kubus od sasiadki fajniutki.[/quote] :loveu::loveu:[COLOR=darkred][B]:loveu: [/B][B] [COLOR=darkred]Dziękujemy ślicznie :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B][/COLOR]
-
[URL]http://img20.myimg.de/IMG9799bdde0.jpg[/URL] - [B][COLOR=darkred]jakie to faaaajne :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: słodkie :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkred]Dobry ... :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][URL]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis4/Obraz11713.jpg[/URL] - jadłem, jadłem i ...... nima :crazyeye::eviltong:;)[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Słodki mordziaszek ten Bobik :loveu:[/COLOR][/B]
-
[quote name='deer_1987']Aha to ciekawe dosc bo tutaj byly przypadki ze pies wyskoczyl..[/quote] [B][COLOR=darkred]To rzeczywiście ciekawe ... :crazyeye:[/COLOR][/B]
-
[URL]http://images31.fotosik.pl/413/63cc76380f57317a.jpg[/URL] - [B][COLOR=darkred]śliczności ...:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Wszystkie fotki tych białych puszystych miśków są śliczne :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='SZPiLKA23']powitac [IMG]http://download1.klimacik.pl/e-gify.com/1569.gif[/IMG][/quote] [B][SIZE=3][COLOR=darkred]Świetny stwór ... :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/COLOR][/SIZE][/B]
-
[B][COLOR=darkred]Witam :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/54765/185211/00000042.JPG[/URL] - - [/COLOR][COLOR=darkred]tego to chyba żaden pies sobie nie odmówi... Dindek w każdym razie nieee ... Najpierw wskoczą do bajora i rozmącą tą wodę, żeby była brudna :mad:, potem się wybabrają w tym - a na koniec się tego napiją ...:eviltong: haha[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkred]Doberek ...:multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [URL]http://www4.picfront.org/picture/Xb0HatFtaml/img/Image155.jpg[/URL] - [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][URL]http://www4.picfront.org/picture/mVpjnijPQaC/img/Image147.jpg[/URL] [/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][COLOR=darkred]Jaki piękny niedźwiedź ... !!! :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000] [URL]http://www4.picfront.org/picture/vCcgiRTB/img/Image136.jpg[/URL] - [/COLOR][COLOR=darkred]jakie to jest słodkie ... :loveu: Idą sobie razem - maluszek Amiś i olbrzymek Bartuś ... Jak słodko i ślicznie to wygląda :multi::multi::multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='deer_1987']Nie boicie sie ze on kiedys wyskoczy i wypadnie przez balkon? widze ze wysoko mieszkacie :([/quote] :shake::shake::shake::shake::shake:[B][COLOR=darkred] Mieszkamy na 3. piętrze, ale to nie ma nic do rzeczy ... :shake::shake::shake: Żaden pies nie wyskoczy, nie wypadnie :shake: Tak to już jest ... Chociaż - jak dorastał - to też się bałam :evil_lol: Ale inni, którzy mają psy "od zawsze" wytłumaczyli mi, że nie ma co się bać... Pies nigdy nie wyskoczy, chyba że ... będzie sam chciał popełnić samobójstwo :roflt::roflt::roflt:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='anitaaa i bartis']ake z niego wyjec :evil_lol::loveu: fajny filmik[/quote] :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]hmm...ale masz wyjca w domu :)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]powinien robić za syrenę :cool3::cool3:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [B][I][COLOR=darkred]hahaha... kiedyś przejeżdżała straż pożarna i też wył ...![/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#8b0000][/COLOR][/I][/B] [quote name='jbk']Powinien jeździć karetką :) Piękny wyjec :)[/quote] [B][I][COLOR=darkred]Nieeee ...:shake::shake::shake: Jakby tak było, to by się przyzwyczaił i już tak fajnie nie wył :multi::multi::multi: haha[/COLOR][/I][/B]
-
[B][I][SIZE=3][COLOR=darkred]Dobrej nocy i kolorowych snów :multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [B][I][SIZE=3][COLOR=#8b0000]I do jutra ... :hand::hand:[/COLOR][/SIZE][/I][/B]
-
[quote name='pusia2405']Puściłam psom wyjącego Dindka:lol:, szkoda, że nie widzieliście ich min:evil_lol:. A dlaczego Dindek musi nosić kaganiec?:roll:[/quote] [B][COLOR=darkred]hahaha... wyobrażam sobie ... ja też to puszczam i Dindek nerwowo biega i się rozgląda gdzie to wyje ... a to on sam - tylko na filmie :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A kaganiec nosi - bo jest ludożercą :crazyeye::crazyeye: i dopiero w parku mu ściągam go ... :laola:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]No, może trochę przesadziłam ... :eviltong:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img143.imageshack.us/img143/1894/11xii2008054cy1.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/5523/11xii2008055od1.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/7149/11xii2008056fg4.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]A to jest Wiki ...:loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/9831/11xii2008057lk9.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/7711/11xii2008058tp4.jpg[/IMG]
-
[URL="http://www.youtube.com/watch?v=yvtpo8ilVmU"]YouTube - Dindek wzmacnia sygnał karetki ...[/URL] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/24/11xii2008049zo9.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/33/11xii2008051to7.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/4097/11xii2008052pk0.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/8176/11xii2008053cd7.jpg[/IMG]
-
[quote name='deer_1987'][URL]http://img117.imageshack.us/img117/368/11xii2008047vd6.jpg[/URL] Slicznie wyszlo![/quote] [B][COLOR=darkred]Dziękuję ...:loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]ale śliczne niebo :loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]a Dindek niszczy przyrode :roll::roll:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [B][COLOR=darkred]Dlaczego :crazyeye::crazyeye::crazyeye: ???? :shake::shake::shake: Dindek to porządny stwór ...[/COLOR][/B][B][COLOR=darkred] :mdrmed:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='jbk'][URL]http://img264.imageshack.us/img264/5720/11xii2008014da5.jpg[/URL] - niesamowite wrażenie :) A Dinduś to chyba nie lubi kagańca?[/quote] [B][COLOR=darkred]Myślę, że żaden psiur nie lubi kagańca - ale Dindek chyba szczególnie :mad:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='anitaaa i bartis']śliczne niebo :-D[/quote] [B][COLOR=darkred]Dzisiaj takie nie było ... :shake:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img117.imageshack.us/img117/3119/11xii2008031in6.jpg[/IMG] [IMG]http://img117.imageshack.us/img117/4048/11xii2008032zp6.jpg[/IMG] [IMG]http://img117.imageshack.us/img117/368/11xii2008047vd6.jpg[/IMG] [IMG]http://img117.imageshack.us/img117/6025/11xii2008048ny1.jpg[/IMG] [IMG]http://img117.imageshack.us/img117/6329/11xii2008067yo4.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img117.imageshack.us/img117/2658/11xii2008037gc2.jpg[/IMG] [IMG]http://img117.imageshack.us/img117/7003/11xii2008038wc2.jpg[/IMG] [IMG]http://img117.imageshack.us/img117/51/11xii2008040dj2.jpg[/IMG] [IMG]http://img117.imageshack.us/img117/2021/11xii2008043wb0.jpg[/IMG] [IMG]http://img117.imageshack.us/img117/6975/11xii2008055kn7.jpg[/IMG]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]w[/B][B]iesz ze ja nigdy wcześniej nie zwróciłam uwagi na to że Dindek ma takie fajne plamki na uszach :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :multi::multi:[B][COLOR=darkred] no wiesz ... :crazyeye: a takie fajne :multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='deer_1987'][URL]http://img264.imageshack.us/img264/91/zlumixa8xii2008popoudniaj5.jpg[/URL] ale ma smutna mine :([/quote] [B][COLOR=darkred]Bo ma kaganiec ... ;)[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img264.imageshack.us/img264/7706/11xii2008019cg0.jpg[/IMG] [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/8319/11xii2008025cg7.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Sąsiadka - ta od Kubusia z Dindkiem ...:eviltong:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/6696/11xii2008027ih4.jpg[/IMG] [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/9854/11xii2008035dv8.jpg[/IMG] [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/941/11xii2008036te7.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img264.imageshack.us/img264/4139/11xii2008012hi6.jpg[/IMG] [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/3941/11xii2008013is9.jpg[/IMG] [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/5720/11xii2008014da5.jpg[/IMG] [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/1235/11xii2008016of6.jpg[/IMG] [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/5884/11xii2008018ah8.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img264.imageshack.us/img264/8404/11xii2008008rb0.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Przedstawiam Kubusia - od mojej sąsiadki...:multi: :[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/7904/11xii2008010dh7.jpg[/IMG] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/9375/zlumixa8xii2008popoudninj2.jpg[/IMG] [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/91/zlumixa8xii2008popoudniaj5.jpg[/IMG] [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/692/ziewajcydindekbz2.jpg[/IMG] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img264.imageshack.us/img264/7510/picydindekkg5.jpg[/IMG] [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/8573/zlumixa004pz3.jpg[/IMG] [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/123/zlumixa007yz0.jpg[/IMG] [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/8240/zlumixa8xii2008popoudniaw5.jpg[/IMG] [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/1615/zlumixa8xii2008popoudnisz8.jpg[/IMG]