-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[quote name='deer_1987']Swieze aktualne?[/quote] [COLOR=darkred]Jak najbardziej !!! Czemu miałyby być nieaktualne ? Pisze NOWOROCZNE - czyli dzisiejsze z rana :cunao:[/COLOR]
-
[IMG]http://img380.imageshack.us/img380/9497/nowyrok2009045ro1.jpg[/IMG] [IMG]http://img380.imageshack.us/img380/4610/nowyrok2009046he4.jpg[/IMG] [IMG]http://img380.imageshack.us/img380/3898/nowyrok2009050dm3.jpg[/IMG] [IMG]http://img380.imageshack.us/img380/5659/nowyrok2009058go5.jpg[/IMG] [IMG]http://img380.imageshack.us/img380/8572/nowyrok2009060us8.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img355.imageshack.us/img355/5786/nowyrok2009016ir8.jpg[/IMG] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/2880/nowyrok2009035fl8.jpg[/IMG] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/334/nowyrok2009041st1.jpg[/IMG] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/7666/nowyrok2009042nn2.jpg[/IMG] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/2192/nowyrok2009044rx6.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img355.imageshack.us/img355/3701/nowyrok2009001ni1.jpg[/IMG] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/7084/nowyrok2009005bn6.jpg[/IMG] Tosia i Bodzio [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/2140/nowyrok2009007gc3.jpg[/IMG] [COLOR=darkred][/COLOR] [COLOR=#8b0000]Tosia[/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/5862/nowyrok2009009kq9.jpg[/IMG] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/6753/nowyrok2009015mp0.jpg[/IMG]
-
[quote name='NUTELLASTELLA']a co tu się dzieje?! takie fotki, to po 23!!! :mad::mad::evil_lol: [COLOR=darkred][/COLOR] [URL]http://img371.imageshack.us/img371/990/wparku30xii2008018no3.jpg[/URL][/quote] [COLOR=#8b0000]Głodnemu chleb na myśli :multi::multi::multi:[/COLOR] [quote name='*zaba*'][URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=36ca5861b7365bff"][IMG]http://images33.fotosik.pl/433/36ca5861b7365bffm.jpg[/IMG][/URL][/quote] [COLOR=darkred]Serdeczne dzięki :loveu::loveu::loveu:[/COLOR] [quote name='deer_1987']Wow, ale piekny banner!![/quote] [COLOR=darkred]Dzięki :loveu::loveu::loveu: banner jak banner, ale te kody itd., itp. - to już zasługa OWCZARKOWEJ - jakby nie było nauczycielki ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR] [quote name='Owczarkowa'][CENTER][URL]http://img371.imageshack.us/img371/990/wparku30xii2008018no3.jpg[/URL] :diabloti::diabloti::diabloti:[/CENTER] [CENTER]Szczęśliwego Nowego Roku :multi:[/CENTER] [/quote] [COLOR=darkred]Dzięki moja i nie tylko nauczycielko :loveu::loveu::loveu:[/COLOR]
-
[IMG]http://img528.imageshack.us/img528/8936/wparku29xii2008092jt4.jpg[/IMG] [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/6456/wparku29xii2008095by3.jpg[/IMG] [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/3596/wparku29xii2008097ps8.jpg[/IMG] [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/599/wparku29xii2008098nq4.jpg[/IMG] [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/7645/wparku29xii2008112ik6.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Ten w środku - to Lolek. On się z nami nie bawi, tylko spaceruje ze swoim pańciem... [/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img528.imageshack.us/img528/9347/wparku29xii2008080fi7.jpg[/IMG] [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/875/wparku29xii2008081ap5.jpg[/IMG] [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/8578/wparku29xii2008082sq0.jpg[/IMG] [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/8329/wparku29xii2008083ph2.jpg[/IMG] [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/5093/wparku29xii2008087ad5.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img371.imageshack.us/img371/1161/idziemywwiataws5.jpg[/IMG] [IMG]http://img371.imageshack.us/img371/9453/wdomu29xii2008mj8.jpg[/IMG] [IMG]http://img371.imageshack.us/img371/3491/wparku30xii2008004vo1.jpg[/IMG] [IMG]http://img371.imageshack.us/img371/8310/wparku30xii2008017kr9.jpg[/IMG] [IMG]http://img371.imageshack.us/img371/990/wparku30xii2008018no3.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img371.imageshack.us/img371/6764/yczenianoworocznegm4.jpg[/IMG]
-
[COLOR=darkred]Rzeczywiście teraz jest +0,5 st. Ale rano jak szliśmy do parku - było -9.[/COLOR]
-
[quote name='jbk']Dzień dobry :) Biedny Dinduś, ale dobrze, że się poprawia :) Najlepszego :)[/quote] [COLOR=darkred]Myślałam, że to już ostatni zastrzyk, ale nieee...:shake: Na jutro ma 2. tabletki zamiast zastrzyku i jeszcze po Nowym Roku będzie ostatni pik :multi:[/COLOR] [quote name='deer_1987']Co tam u Was dzis? u nas szaro buro na dworzu..[/quote] [COLOR=darkred]A u nas słonecznie, ale mroźno :loveu:[/COLOR]
-
[quote name='anitaaa i bartis']Nuka i Morfi to chyba najwierniejsi kumple na każdym spacerku chyba dotrzymują wam towarzystwa :loveu::loveu::loveu: I jak się czuje Dinduś obecnie ??[/quote] [COLOR=darkred]Gorączka trochę spadła :multi: Jeszcze jutro na zastrzyki, a na Nowy Rok dostaniemy 1,5 tabletki zamiast zastrzyku. [/COLOR] [COLOR=#8b0000]A Morfi owszem jest codziennie, Nuka nie zawsze - to zależy, na jaką zmianę pracuje jej pańciuś. Jak ma na rano - to chodzi jego żona, ale nie do parku.[/COLOR] [quote name='Owczarkowa'][CENTER][URL]http://img152.imageshack.us/img152/3139/wparku29xii2008057tw8.jpg[/URL] Bo odgryzę ci ucho..:diabloti:[/CENTER] [/quote] [COLOR=darkred]Morfi pozwala Dindusiowi na wszystko :eviltong: Dindek go łapie za ucho, za ogon, za łapę, wchodzi na niego itd., itp. Nieraz się z nich uśmiejemy ![/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Szczęśliwego Nowego Roku już teraz przyszłam życzyć :) :loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [/quote] [COLOR=darkred]Dziękujemy serdecznie !!!!!!!!!!!!!! Ja będę życzyć jutro :multi::multi:[/COLOR] [quote name='deer_1987']Witam sie dzisiaj :D[/quote] [COLOR=darkred]A witam ...:multi:[/COLOR]
-
[IMG]http://img216.imageshack.us/img216/6140/wparku29xii2008070jd1.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/6590/wparku29xii2008071gk0.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/3017/wparku29xii2008076rl0.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/6056/wparku29xii2008078ox7.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/4912/wparku29xii2008079ts5.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img152.imageshack.us/img152/8117/wparku29xii2008064cw2.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/7791/wparku29xii2008066ka4.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/2851/wparku29xii2008067ko8.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/396/wparku29xii2008068gr8.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/8500/wparku29xii2008069aw9.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img152.imageshack.us/img152/3121/wparku29xii2008047bq7.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/2315/wparku29xii2008053qq0.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/4434/wparku29xii2008055gd2.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/3139/wparku29xii2008057tw8.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/1209/wparku29xii2008060uy0.jpg[/IMG]
-
[quote name='Paulina_mickey'][URL]http://img152.imageshack.us/img152/8168/wparku29xii2008035qg7.jpg[/URL] Prawie jak bliźniaki :diabloti:Takie same szelki :evil_lol:[/quote] [B][COLOR=darkred]Ano, Nuka ma takie same szelki i smycz jak Dindek :loveu: ale tylko tyle ich łączy :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[quote name='NUTELLASTELLA']Piękne foty! Ja oczywiście jestem po uszy zakochana w husky!:cool3: [URL]http://img261.imageshack.us/img261/5303/wparku29xii2008026jw1.jpg:loveu:[/URL][/quote] [B][COLOR=darkred]Dziękuję :loveu: Tylko, że to nie są husky :shake: Nuka i Morfi są rasy alaskan malamut.[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img152.imageshack.us/img152/236/wparku29xii2008032wo4.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/3533/wparku29xii2008033re8.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/4880/wparku29xii2008034iv7.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/8168/wparku29xii2008035qg7.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/3881/wparku29xii2008039si7.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img261.imageshack.us/img261/994/wparku29xii2008012gp4.jpg[/IMG] [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/3051/wparku29xii2008013ae6.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/8318/wparku29xii2008015rg5.jpg[/IMG] [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/5303/wparku29xii2008026jw1.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]To oczywiście Nuka :loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/9061/wparku29xii2008028yx7.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]A to Morfi :loveu: To tak dla przypomnienia :evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img509.imageshack.us/img509/3184/wparku29xii2008002vo4.jpg[/IMG] [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/1583/wparku29xii2008004vh5.jpg[/IMG] [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/1831/wparku29xii2008006df0.jpg[/IMG] [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/5316/wparku29xii2008009wb8.jpg[/IMG] [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/1262/wparku29xii2008011ri8.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR=darkred]Dzieńdoberek :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Przyszłam z rewizytą ;) Obejrzałam wsio i muszę stwierdzić, że galeryjka zapowiada się bardzo ciekawie :multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Ta choinka z szyszek - to suuper pomysł ![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [URL]http://i41.tinypic.com/iwncxf.jpg[/URL] - [B][COLOR=darkred]słodka mordka :multi: i wogle śliczna psina !![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [URL]http://i40.tinypic.com/dobfuo.jpg[/URL] - [B][COLOR=darkred]ładne zdjęcie :loveu:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkred]Mam parę świeżych fot z dzisiaj - czy ktoś chce pooglądać :mdrmed::mdrmed::mdrmed: ??[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B]
-
[quote name='NUTELLASTELLA'][B]halgre58[/B], to psisko jest cudne! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [URL]http://img139.imageshack.us/img139/1715/wparku26xii2008188kx7.jpg[/URL][/quote] [B][COLOR=darkred]Widzę, że jesteś wilczkomaniaczką ... haha Tak, pies (Dżeki) jest śliczny :loveu:[/COLOR][/B] [quote name='Izabela124.']Witam się foteczki miód, cud malina:loveu: Jak Dinduś się miewa?[/quote] [B][COLOR=darkred]Kurde... aż dostałam smaka na maliny ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='jbk']Jak się czuje dziś Dinduś?[/quote] [quote name='Owczarkowa'][CENTER]Byliście u weta już? [/CENTER] [/quote] [B][COLOR=darkred]No... jestem :multi: Dinduś czuje się lepiej. U weta byliśmy oczywiście zaraz po spacerze. [/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Dindek dostał dwa zastrzyki i musimy chodzić na dalsze - codziennie aż do Nowego Roku. W wolne dni dostanie do domu zastępcze tabletki. [/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Ma też podwyższoną temperaturę (39 st.)[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Nie została stwierdzona żadna grypa żołądkowa, ani zapalenie gardła (co też było możliwe). Poprostu coś zeżarł w parku napewno i ...tyle. W drodze do weta dostał nawet biegunkę.[/COLOR][/B]
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]witam :multi::multi::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]wszystkie zdjęcia oglądnięte :) :cool3::cool3:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]znów zaśnieżyło Was z lekka...u Nas ni widu ni słychu po śniegu ... ehhh :) pewnie spadnie pod koniec marca jak w zeszłym roku :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [B][COLOR=darkred]Kto wie, może tak być nie tylko u was... :loveu:[/COLOR][/B]