Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [quote name='deer_1987']No nie narzekaj, tez masz snieg :D[/quote] [B][COLOR=darkred]Nie aż tyle :shake: i przestało sypać :mad:[/COLOR][/B]
  2. [B][COLOR=darkred]Cześć wielki Bartusiu i malutki Amisiu :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  3. [URL]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz511.jpg[/URL] - [B][COLOR=darkred]fajną minkę tu ma :multi::multi:[/COLOR][/B]
  4. [B][COLOR=darkred]Przyszłam się przywitać ... :multi:[/COLOR][/B]
  5. [URL]http://images33.fotosik.pl/429/8559b9e372f98aadmed.jpg[/URL] - [B][COLOR=darkred]i teraz się rozgląda czy jeszcze czegoś tam nie ma dla niego haha :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  6. [B][COLOR=darkred]Dzieńdobry :multi:[/COLOR][/B]
  7. [B][COLOR=darkred]WSZYSTKiE fotki śliczne :loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A twoje piesie są takie słodkie, że amen :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  8. [B][COLOR=darkred]Witam :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Myślałam, że śniegu u was na dwa metry :eviltong: bo pisałaś, że u was sypie, a tu ledwo, ledwo ...:crazyeye::evil_lol:[/COLOR][/B]
  9. [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/750/wparku26xii2008120ym3.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/9785/wparku26xii2008122ap6.jpg[/IMG] [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/8959/wparku26xii2008123wk4.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/2443/wparku26xii2008125vu3.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/7443/wparku26xii2008126cl7.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/3605/wparku26xii2008001js5.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/3383/wparku26xii2008114xz5.jpg[/IMG] [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/4487/wparku26xii2008115my2.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/5326/wparku26xii2008117pj5.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/7240/wparku26xii2008119eb6.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/1503/wparku26xii2008104eb2.jpg[/IMG] [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/6892/wparku26xii2008109ix2.jpg[/IMG] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/1261/wparku26xii2008110ga2.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/9199/wparku26xii2008111bk0.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/206/wparku26xii2008113uz5.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/1940/wparku26xii2008090hp5.jpg[/IMG] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/7048/wparku26xii2008091iu4.jpg[/IMG] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/3219/wparku26xii2008096sh0.jpg[/IMG] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/9864/wparku26xii2008098zn8.jpg[/IMG] [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/8497/wparku26xii2008103pj3.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/2791/wparku26xii2008068em8.jpg[/IMG] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/9435/wparku26xii2008070zp7.jpg[/IMG] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/9796/wparku26xii2008071ph4.jpg[/IMG] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/2922/wparku26xii2008072ya6.jpg[/IMG] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/5623/wparku26xii2008077er6.jpg[/IMG]
  14. [B][COLOR=darkred]Jestem ... :multi: No to zaczynam wrzucać fotki dzisiejsze:loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]Przedstawiam wszystkie psiury, które dzisiaj się spotkały w parku:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/4301/page2tileka8.jpg[/IMG] [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/912/page4tilezq0.jpg[/IMG] [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/1056/wparku26xii2008024wg7.jpg[/IMG] [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/975/wparku26xii2008027sd2.jpg[/IMG] [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/2986/wparku26xii2008043ze8.jpg[/IMG]
  15. [quote name='jbk']To czekamy ;) U nas cały czas sypie ;)[/quote] [B][COLOR=darkred]U was to już prawie w górach, a tam sypie... a niby tak niedaleko :lol:[/COLOR][/B]
  16. [quote name='deer_1987']U nas sypnelo ale moze 1 cm - na samochodach widac i nie bedzie wiecej sniegu w ciagu 5 dni wiec lipa..[/quote] [B][COLOR=darkred]U nas też już nie będzie ... To koniec śniegu tej zimy chyba :diabloti:[/COLOR][/B] [quote name='jbk']I jak tam? Już po porannej sesji?[/quote] [B][COLOR=darkred]Tak - już po :multi: Ale muszę je zmniejszyć, trochę już poprawiłam, trochę wyrzuciłam, więc trochę cierpliwości proszę :p, bo teraz lecę po browarek ... :eviltong: 5. minutek tam i z powrotem :multi:[/COLOR][/B]
  17. [B][COLOR=darkred]Fotki będą bez względu na to, czy będzie sypać - czy nie :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Jak narazie niiiiiiiiic nie sypie :shake::shake::shake: Może w nocy ??[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Ale aparat jutro biorę...[/COLOR][/B]
  18. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=darkred]Wigilia przebiegła spokojnie, choć miałam dwóch niespodziewanych gości :multi: Ale wszystkiego wszystkim starczyło, jeszcze zostało :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#8b0000]Nawet paczki pod choinkę się znalazły dla wszystkich :multi:;):crazyeye:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#8b0000]Czyli - w sumie było fajnie... :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE][/FONT] [I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#8b0000]Fotki będą jutro :multi::multi::multi: Dzisiaj śniegu na milimetr, może jeszcze coś napada w nocy ...:roll: Jak nie, to i tak będą :roll:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
  19. [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/2687/anigifbo5.gif[/IMG] [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/9977/toji8.jpg[/IMG]
  20. [B][COLOR=darkred]Jakie słodkie maluchy :multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Nawet nie mogę zacytować, bo coś mi nawala prawy przycisk myszy i nie da się nic skopiować :placz:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]W każdym razie śliiiiiczności ... :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  21. [quote name='agaciaaa']Witamy :) u Was jak zawsze mnóstwo fot :multi: wszystkie obejrzane :lol: tylko Didnka wyjącego na balkonie nie obejrzałam, bo Sara śpi obok i na pewno by sie zerwała :lol:[/quote] [B][COLOR=darkred]Jak nie będzie spała - to obejrzysz :multi:[/COLOR][/B] [quote name='anitaaa i bartis']fajne filmiki :loveu:[/quote] [B][COLOR=darkred]Dzięki :multi:[/COLOR][/B]
  22. [B][COLOR=darkred]Śliczne fotki kicusia i piesia :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/8756/02394nc2nq8.gif[/IMG]
  23. http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/54765/185211/00000059.JPG - ale wielki gnat :crazyeye: haha A po kąpieli psina wygląda super :multi:
  24. [url=http://pl.youtube.com/watch?v=rKca78gz2cU]YouTube - W parku na torze[/url]
  25. [URL]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Obraz176-3.jpg[/URL] - [B][COLOR=darkred]ślicznie patrzy :loveu: prosto na mnie w tej chwili :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/1203/02394nc2rt8.gif[/IMG]
×
×
  • Create New...