Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [quote name='hovomaniaczka']A to jest inna sprawa...[/quote] [B]No tak ... :p[/B]
  2. [IMG]http://i30.tinypic.com/2djthxg.gif[/IMG][IMG]http://i30.tinypic.com/2djthxg.gif[/IMG] [URL]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz095-4.jpg[/URL] [B]Nie, nie znam tego pana ... :shake::evil_lol::eviltong: Sympatyczny pan ... :loveu::loveu::loveu: [/B][FONT=Comic Sans MS]Zapraszam na świeże fotki ...[/FONT]
  3. [quote name='Tengusia']juz dziala :sweetCyb:[/quote] [B]Eeee ... widzę, że nie tylko u mnie schrzaniło się dogo :mad: ale byłam zła :angryy: cały czas wyskakiwało mi to: [url]http://i27.tinypic.com/2r4kbrd.jpg[/url][IMG]http://i32.tinypic.com/34xj1qv.gif[/IMG] od popołudnia do samego końca nocy ... aż w końcu wyłączyłam tą skrzynkę ... i już :diabloti: I witam się z rana ... [IMG]http://i30.tinypic.com/2djthxg.gif[/IMG] [/B]
  4. [quote name='hovomaniaczka'] To ciesze sie, ze chociaz roslinki sie podobaja ;):lol: [/quote] [B]Poprostu niecierpię robali i ... już ... brr ... :shake::shake: A roślinki zawsze lubię oglądać ... wszelkiego rodzaju i kalibru [IMG]http://i25.tinypic.com/290q6nr.jpg[/IMG] [URL]http://img38.imageshack.us/img38/5826/foto0774.jpg[/URL] Urocze ... jaki psiurek zadowolony ;) śmieje się ...:multi::multi::multi: [/B]
  5. [IMG]http://i25.tinypic.com/zv2xqp.jpg[/IMG] [B] No, przybyłam wreszcie ... wczoraj nie działało mi dogo :shake: Swoją drogą ciekawe, bo inni wchodzili normalnie - a tylko u mnie się coś sp...ło :diabloti: [URL]http://i41.tinypic.com/rm7dpy.jpg[/URL] ale śpiąąąca ... :loveu::loveu::loveu: [URL]http://wd4.photoblog.pl/lvp2/200907/6C/43037993.jpg[/URL] Jaki słooodki Syriuszek [IMG]http://i30.tinypic.com/27xpbiv.gif[/IMG] [URL]http://i690.photobucket.com/albums/vv266/extremechicky/IMG_0574.jpg[/URL] Pięknie pozuje, ładne zdjęcie ... :loveu: [URL]http://i28.tinypic.com/2rcu71j.png[/URL] Ale ferajna ... :multi::multi::multi: [/B]
  6. [quote name='hovomaniaczka']I to sie nazywa sprawiedliwosc, no nie?!:shake::mad:[/quote] [SIZE=5][FONT=Georgia]Sprawiedliwości nie ma :mad::mad::mad:[/FONT][/SIZE]
  7. [quote name='Shetanka']Narazie się witam i zapraszam do nowej galerii; [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f10/chrupek-syriusz-czyli-kundel-nagi-peruwianczyk-zapraszaja-do-galerii-141996/[/URL][/quote] [B]Witam, witam :multi: Z zaproszenia skorzystam napewno ![/B] [quote name='deer_1987']Nareszcie mam czas tu zajrzec :D[/quote] [B]Cieszę się[/B] :evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Dinusiowa ...odezwij się na GG ....bo mnie dziś wywaliło i łapię kontakty na nowo :oops: już MAM ;)...przecie na Dogo jest ;) [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]hahaha ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: też tak miałam ... :evil_lol:[/B] [quote name='Ola164']Historia spanielki straszna, a jeszcze jak teraz pomyśleć że to mógł być pies kogoś z nas Takich to tylko zamordować w podobny sposób, albo i gorszy...[/quote] [B]Dokładnie ... :diabloti:[/B] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]oki zapamiętam imiona :) a jeszcze jest kilka piesków, których imion nie pamiętam :) np. wyżeł weimarski albo ta pół roczna suczka co jej właścicielki podpadły Tengusiowej :evil_lol: pewnie bym więcej wyszukała gdybym się skupiła ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]Też zapomniałam, ale napewno sobie przypomnę - tylko nie tak już hop-siup ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B]
  8. [quote name='hovomaniaczka']Straszna ta historia z ta spanielka:shake: Takiego czlowieka to sama chetnie bym podpalila i jeszcze bym mu pomocy nie udzileila a niech umiera w meczarniach![/quote] [B]Dokładnie to samo myślę ... :mad: Tyle, że nas by znaleźli i posłali do paki ... :diabloti: [/B]
  9. [url]http://i25.tinypic.com/11jn87m.jpg[/url] [B]Co za Keli (czy też Kelly) ? Skąd ona ?[/B] [url]http://i29.tinypic.com/2e31q2o.jpg[/url] [B]Świetne ... :multi::multi::multi:[/B]
  10. [quote name='Kaja10014']Hej:hand::hand: Przejrzałamj fotki i melduję, że będę wpadać;)[/quote] [B]Dzięki ... :multi::multi::multi: Oczywiście zapraszamy :multi::multi::multi:[/B]
  11. :hand::hand::hand: [B]Fajniusi Sopelek :multi::multi::multi: U nas podobny - kumpel mojego Dindka - Kleksik :eviltong::evil_lol: Króliczka też widziałam :loveu::multi::loveu::multi: [/B]
  12. [URL]http://www.efakt.pl/m/Repozytorium.Podglad.aspx/-650/-550/faktonline/1246504780061.jpg[/URL] [B]Czy ktoś to czytał ?[/B] [FONT=Georgia] [/FONT][FONT=Georgia]Cocker spaniel Kora (1,5 r.) jest oczkiem w głowie państwa Szarszewskich mieszkających na czwartym piętrze bloku przy ul. Wilczej. Psa dostali od znajomego pół roku wcześniej i monotonia natychmiast opuściła ich życie.[/FONT] [FONT=Georgia]– Codziennie zastanawiamy się, co wymyśli nasz psiak. Mamy z niej dużo uciechy – mówi o swojej pupilce Jerzy Szarszewski (47l.) Szczęście Kory i jej państwa skończyło się jednego wieczoru. Piesek zawieruszył się podczas spaceru. Rezolutna psinka znalazła jednak drogę do wieżowca, w którym mieszka, i tam postanowiła zaczekać na powrót właścicieli.[/FONT] [FONT=Georgia]Ufna Kora pewnie nawet nie przeczuwała, co ją czeka. Na widok obcych ludzi pod windą zamerdała jak zwykle wesoło ogonem. I weszła z podpalaczem do windy. Ten oblał psa łatwopalnym płynem i nacisnął przycisk, odsyłający windę na 10 piętro. Przez uchylone drzwi rzucił zapałkę i Kora ruszyła w najgorszą w jej krótkim psim żywocie podróż. Płomienie ogarnęły jej wątłe ciałko, a z psiego gardła rozległo się pełne rozpaczy wycie. Winda zmieniła się w ognistą pułapkę. Dźwig piętro za piętrem sunął do góry, a uwięziona w środku Kora miotała się, szarpała, wyła...[/FONT] [FONT=Georgia]– W całym bloku słychać było jej przerażające wycie. Na szczęście płonącego psa dostrzegła w mijającej ją windzie sąsiadka z 5. piętra. Zatrzymała windę i ugasiła ogień. Potem Kora trafiła do psiego pogotowia w schronisku. Na szczęście przeżyła, choć nadal bardzo cierpi – opowiada Małgorzata Szarszewska(44 l.)[/FONT]
  13. [quote name='hovomaniaczka'][URL]http://images6.fotosik.pl/501/c05f54b3cad6034a.jpg[/URL] To jest super!:loveu:[/quote] [B]ha ... dziękujemy ... :multi::multi::multi: mnie się ta jego minka podoba tu ... :loveu::evil_lol: [/B][quote name='Owczarkowa'][CENTER]Melduję, że fotki oglądnęłam :grins: i mizianki dla Dindka zostawiam :loveu:[/CENTER] [/quote] [B]Dziękowawszy ... :multi::multi::multi:[/B]
  14. :hand::hand::hand: [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz070-4.jpg[/url] [B]Świetne ... :multi::evil_lol::multi:[/B]
  15. :hand::hand::hand: [B]U nas słoneczko, ale jak szliśmy na spacerek - to zaszło i nie było :mad:[/B]
  16. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]witam ...lece do pracki ...:hand:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]No to przyjemnej pracki :evil_lol::loveu::multi::evil_lol:[/B]
  17. [quote name='bianka19']Witamy się :hand:[/quote] :hand::hand::hand:
  18. :hand::hand::hand: [B]Śliczne zdjątka ... :loveu::multi::loveu::multi:[/B]
  19. :hand::hand::hand:
  20. halgre

    Fiodorek.

    :hand::hand::hand:
  21. :hand::hand::hand:
  22. [B]Ja też ... :hand::hand::hand:[/B]
  23. :hand::hand::hand: [url]http://x.garnek.pl/ga3737/9aaaa478c22d1aa5986151a3/mniam_mniam.jpg[/url] [B]Jakie kapitalne zdjęcie :multi::multi::multi: Piesio się śmieje tu jak nie wiem co ... :evil_lol::multi::evil_lol: [/B]
  24. [quote name='Ola164']Ale psów! To jest słodkie: [URL]http://images6.fotosik.pl/501/c05f54b3cad6034a.jpg[/URL] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol: [/B][COLOR=Black]A słoneczko ta masz już jedno w domku :loveu: Takie Dindusiowe ;)[/COLOR] [/COLOR][/FONT][/quote] [B]:evil_lol::evil_lol: dziękujemy :evil_lol::evil_lol: Wiem, wiem ... Dinduś to moje słoneczko :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: [/B]
  25. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]a no widzisz a ja nie wiedziałam że Bari miał taką przeszłość, swoją droga nie wiem czy go tutaj widziałam już :hmmmm: tyle piesków u Was się pojawia że ciężko wszystkie spamiętać :) pamiętam te, które są najczęściej na fotach czyli Morfii, Hektorek, Nuka, Seterek (nie pamiętam imienia niestety), Lola, Rudy Haszczak (imienia nie pamiętam też), Kleksik, Sami i jeszcze kilka innych :) swoją drogą Bari wygląda jak miniatura Morfiego :evil_lol: miał chłopaczek mnóstwo szczęścia że trafił na takich ludzi :)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]Założę się, że widziałaś już tu Bariego :evil_lol: Odwiedzasz nas przecież nie od dziś ... :multi: Poprostu Bariego dawno tu nie było, ale kiedyś był częściej. Seterek - Borys Rudy haszczak - Alfi Niom ... jest tej ferajny, można zapomnieć :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :hand::hand::hand: no to czekam teraz na słoneczko :evil_lol::evil_lol::evil_lol: którego ma dziś nie być :shake::evil_lol::shake: [/B]
×
×
  • Create New...