-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
:hand::hand::hand: [url]http://images31.fotosik.pl/88/f6acdb6aa4fb1220.jpg[/url] [B]jejciu, jakie toto słodkie ... :Cool!::Cool!::Cool!:[/B]
-
[B]Cześć ... :hand::hand::hand:[/B]
-
[B]Witam .. :hand::hand::hand:[/B]
-
[B]Cześć ... :hand::hand::hand:[/B] [B]Gdzie jest pszczółka Maja ... hę[/B] :mad::mad::mad:
-
[B]Witam się w deszczowy czwartek ... :hand::hand::hand:[/B] [B]W nocy mieliśmy burzę i grad ... :crazyeye::diabloti::eviltong:[/B]
- 78403 replies
-
:hand::hand::hand: [B]Gdzie Sopelek :diabloti:[/B]
-
[B]Cześć ... :hand::hand::hand:[/B]
-
[B]Cześć ... :hand::hand::hand:[/B] [B]Obejrzałam ładne widoczki, mućki i Fridaśkę ... :multi::multi::multi:[/B]
-
[B]Witam ... :hand::hand::hand:[/B] [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz148-4.jpg[/url] [B]różowy nosek, różowy jęzorek ...:loveu::multi::evil_lol:[/B] [B]no i szczęśliwy, uśmiechnięęęęty piesio ... [/B]:grins::grins::grins: [B] Zachody słońca [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz153-5.jpg[/url] śliczne[/B] :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='deer_1987']Witam sie po pracy :D[/quote] [B]Witam ... :multi::multi::multi:[/B] [quote name='hovomaniaczka'][URL]http://images6.fotosik.pl/502/e2de444143a679b8.jpg[/URL] ale super! [URL]http://images8.fotosik.pl/61/4a7eee695a9bf69f.jpg[/URL] Dindek troche zdezorientowany:evil_lol:[/quote] [B]Dziękuję :multi: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B] [quote name='groszek83']Cześć w dindkowie:multi:[/quote] [B]Cześć ... :multi:[/B] [quote name='agaciaaa']Cześć :multi: Widziałam duuużo fajnych fotek :p [URL]http://images8.fotosik.pl/61/4a7eee695a9bf69f.jpg[/URL] to jest fajne, super pozycja :lol::lol: I czytałam o spanielce :([/quote] [B]hahaha ... widzę, że ta fotka się podoba ... [/B]:multi::multi::multi:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/61/7982c949b41e7cc8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/502/5d220d225a3404f8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/61/c6c3852a4f60d3d9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/502/7c899bf6968a04cf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/61/5aa82e6ab9079cfc.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/502/e2de444143a679b8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/61/4a7eee695a9bf69f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/502/5ad5b37f276bf69c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/502/81205e959432c3be.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/502/186a94e98de70f9c.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]zgaduję że to dupka Dindka ;) :evil_lol: [URL]http://images6.fotosik.pl/502/419b98562fd60a2e.jpg[/URL] co wygrałam? :cool3:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]:evil_lol::evil_lol: Wygrałaś ... no pewno ... :evil_lol::evil_lol:[/B]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/502/94cdfd71f2251ace.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/502/8e2b3afe5b85cae1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/502/250d171c9c203253.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/61/54e55d9a83425b6e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/502/02b4821b201c4c4d.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/502/607dc2ec31fdc98e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/502/3cf55ef856df7933.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/502/cd22ac93d56215e7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/61/cad896814b13201d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/502/419b98562fd60a2e.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/61/0ae2baf0fbaf371b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/61/26f50ed1b6c7fa48.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/502/21a7173da1d028d0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/502/48713e52bde40982.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/502/5cf9cedb5a7f12a4.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]o ale piesków to ja się tu nie spodziewałam :) na forum dogomani psy? :crazyeye: szok to mnie się podoba :) :loveu: takie inne [URL]http://images8.fotosik.pl/61/115e45c8df9be7ce.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]A czego się tu spodziewałaś ... :crazyeye::crazyeye: Melduj - to może ci dam ... :evil_lol::evil_lol: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B] [quote name='bianka19']Dzieńdoberek:loveu:[/quote] [B]Doberek ... :multi:[/B] [quote name='hovomaniaczka'][URL]http://images6.fotosik.pl/502/fb0d0ce8d2b6050f.jpg[/URL] Jakie wygibasy:cool3: To taka poranna gimnastyka?:evil_lol: [URL]http://images8.fotosik.pl/61/115e45c8df9be7ce.jpg[/URL] O! I znow patyka dorwal!![/quote] [B]No, on tak już ma ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jak zwykle ... :eviltong::eviltong: [/B]
-
[quote name='madeleine']tylko 'troszkę' mniejsza :evil_lol:[/quote] [B]No, Sara też kiedyś była mała ... i właśnie to jest taka mała Sarusia :evil_lol:[/B]
-
[B]Cześć ... [/B][IMG]http://i26.tinypic.com/23uzivl.gif[/IMG]
-
[B]Kubuś:[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/502/f8bd662a64f8faa8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/502/8f1a1d254ed45c96.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/61/115e45c8df9be7ce.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/502/addbec61357319ed.jpg[/IMG][/URL] [B]A to taka sunia - nie znam imienia: [/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/61/085487aeeb7962dc.jpg[/IMG][/URL] [FONT="Georgia"][SIZE="5"]K O N i E C[/SIZE][/FONT]
-
[SIZE=5][FONT=Georgia]Reszta fot wczorajszych: [SIZE=2][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/502/b61503c4874e346d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/502/fb0d0ce8d2b6050f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/502/5939427ab5e3bca3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/502/ec288aebe7ff9d7a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/502/746131db8f2260b4.jpg[/IMG][/URL] [/SIZE] [/FONT][/SIZE]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]poliglotka :grins: Doberek :multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]A taaaak ... a jak nie ...:mdrmed::mdrmed:[/B] [B]Dobruś, dobruś ... :grins::grins::grins:[/B]
-
[B]Witam ... [IMG]http://i27.tinypic.com/cki7l.gif[/IMG][/B] [url]http://img139.imageshack.us/img139/1135/160409217.jpg[/url] [B]Fajnie tam ... :loveu::loveu:[/B]