-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/63/bb4db5de8e50498a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/504/87d4e5209bf583bf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/504/7cea41d912d7d769.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/63/b2aeee4041582f12.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/63/aa31bdc5d130ed19.jpg[/IMG][/URL]
-
[U][B]Jeszcze zostały z 17. lipca: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/504/b5a7a0e7d5310919.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/504/f20851bf2a396fc4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/63/71a72f405479a39f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/63/0ddd700408dd34a3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/504/e50cf2ca452b25eb.jpg[/IMG][/URL] [/U]
-
[quote name='deer_1987'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/12643489-post6196.html[/URL][/quote] [B]Czytałam, czytałam ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A teraz właśnie udało mi się wejść na dogo :crazyeye::eviltong::crazyeye:[/B] [quote name='Onomato-Peja']Ale w ortalionie/nylonie w upał :shake: na sekundę bym psu nie założyła, mój ma taki tylko do weta i tylko jak wet nas poprosi o założenie, bo zazwyczaj nie ma potrzeby a odkąd kupiłam ( ponad rok temu) założyłam mu 2 razy ( raz w sklepie i raz u weta) Na mojego też ludzie się skarżą to biega w fizjologu :lol: Oczywiście nie bierz tego do siebie ;) Taka już jestem, muszę się wygadać :evil_lol: Mam nadzieję, ze jutro również zasypiecie nas fotami, bo po pełnym łażenia dniu chętnie sobie klapnę i pooglądam Dindkowe szaleństwa :lol::lol:[/quote] [B]Dindek też chodzi w kagańcu (skórzanym), jak idziemy do parku obok ludzi - a w parku zaraz mu ściągam ... :evil_lol:[/B] [quote name='Ola164']Witam, witam :loveu: Czekam na Dindkowe foty ;)[/quote] [B]Co do fot - to są oczywiście, ale jak mi nie działa dogo :mad: to nie wrzucę nijak nic ... :shake::evil_lol: Teraz O DZiWO (!) weszłam i oby działało dalej - to już wrzucam następne fotki ... :multi::multi::multi: [/B]
-
:hand::hand::hand: [url]http://img243.imageshack.us/img243/8807/p1160386.jpg[/url] [B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye: A cóż to :grins::grins::grins:[/B] [B]Ale bardzo ciekawe, fajne zdjęcie :loveu::loveu::loveu: [url]http://img19.imageshack.us/img19/6572/p1160402.jpg[/url] :roflt::roflt::roflt: Super wszystkie foteczki :loveu::loveu::loveu: [/B]
-
:hand::hand::hand: [url]http://img243.imageshack.us/img243/8807/p1160386.jpg[/url] [B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye: A cóż to :grins::grins::grins:[/B] [B]Ale bardzo ciekawe, fajne zdjęcie :loveu::loveu::loveu: [url]http://img19.imageshack.us/img19/6572/p1160402.jpg[/url] :roflt::roflt::roflt: Super wszystkie foteczki :loveu::loveu::loveu: [/B]
-
[quote name='Darianna']A ta zagubiona podczas burzy dziewczynka się znalazła? Bo ja ostatnio na dogo z doskoku i po łebkach wątki przewijam....Masza, tak jej było: Masza....[/quote] [B]Ooo ... witam :hand::hand::hand:[/B] [B]Niestety nie znalazła się [/B]:-(:shake::-( [B]Misza :p[/B]
-
[B]Witam ... :multi::multi::multi: hihi ... a mnie się podoba ten i tylko ten: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/42320/308665/00000006.jpg[/url] Chyba zaraz będzie burza u nas ... :-o:diabloti: [/B]
-
:hand::hand::hand: [B]Pszczółeczka roooośnie w szybkim tempie ... :multi::multi::multi:[/B]
-
[quote name='Bartiśkowa_'][U][URL]http://images8.fotosik.pl/62/4eceece26af2111a.jpg[/URL][/U] Jaki on słodki :loveu: taki puchaty Witamy sie na niedługo :multi::multi:[/quote] [B]hihi ... wielki puchacz ... :evil_lol::evil_lol: [/B] [quote name='Onomato-Peja']hahaświetna ta fota ze skaczącym Morfim (??) i nie zazdroszczę tej suczce w kagańcu :-o[/quote] [B]No, Morfi też umie skakać ... a jeszcze jak :multi::multi::multi: Ta suczka jest na ogół bez kagańca, ale czasem ma zakładany jak jacyś ludzie przechodzą, bo ona za nimi biegnie i szczeka. Ta pani już była przez takich ludzi parę razy upomniana :roll::roll: [/B]
-
:hand::hand::hand: [url]http://img268.imageshack.us/img268/3115/foto0801.jpg[/url] [B]hahaha ... fajne to ... :grins::grins::grins: [/B][url]http://img411.imageshack.us/img411/1115/foto0823.jpg[/url] [B]Taka lśniąca Fridaśka ... :loveu::multi::loveu:[/B]
-
:hand::hand::hand: [B]Widziałam skoki eM ... [/B]:multi::multi::multi:
-
:hand::hand::hand: [B]Jakie śliczne kicusie ... jest ich 3 - dobrze widzę ? :evil_lol::multi::loveu: [/B]
-
:hand::hand::hand: [B][url]http://img132.imageshack.us/img132/4666/1001294.jpg[/url] Komu się chciało pleść tyle warkoczyków :crazyeye::crazyeye::crazyeye: [/B]
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B][FONT=Arial] za ciepło mu ...chciał sie rozebrać :evil_lol::evil_lol: [URL]http://images6.fotosik.pl/503/5f521073aba9b5ab.jpg[/URL] [/FONT][/B][/COLOR][/quote] [B]hahaha ... :evil_lol::multi::evil_lol::multi:[/B]
-
:hand::hand::hand: [url]http://i675.photobucket.com/albums/vv115/tofisiek/spacer%2016-07-09/P7160173.jpg[/url] [B]Zmęczony, ale się śmieje ... :multi::multi::multi: Ten biały piesio też śliczny ... :loveu::loveu::loveu: [/B]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]je wymiękłam ,poszłam na AP i już nie wróciłam ....fajny potem był program o atakach zwierząt ... udowodnione jaki człek durny jest :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]haha :evil_lol: patrzyłaś dalej jednak na Animal ... ja też, ale prędko zachciało mi się spać :-o A z tego spania to miałam tyle, że co chwilę się budziłam i tak aż do rana :mad::diabloti:[/B]
- 78403 replies
-
[quote name='Onomato-Peja']Może Dindek pomylił go ze swoim bratem :eviltong::eviltong: [URL]http://images8.fotosik.pl/62/85d34265a56a60fd.jpg[/URL] Mój też tak robi :loveu: [URL]http://images6.fotosik.pl/503/6686441bdc3140a1.jpg[/URL] [URL]http://images8.fotosik.pl/62/839e9cbee13765a1.jpg[/URL] Ahh te spanielkowe oczęta :loveu: [URL]http://images8.fotosik.pl/62/dc3505e6caa39148.jpg[/URL] Hah to jest słit :lol:[/quote] [B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye: bratem :crazyeye::crazyeye::crazyeye: my nie chcemy takiego brata :shake::shake::shake: Spanielki już tak mają ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Psiurki dziękują ... :multi::multi::multi: [/B]
-
:hand::hand::hand: [B]Witam [/B]:hand::hand::hand:
-
:hand::hand::hand: [B]Nareszcie można pospacerować po dogo ... :multi::multi::multi:[/B] [B]Wczoraj to ... :mad::angryy::crazyeye:[/B]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:shake: ale mu głupio:razz: [URL]http://images8.fotosik.pl/62/2ac6a72d5d5be1a0.jpg[/URL] ta fota z GG :roflt: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]Ta czarna - to Figa - już tu była ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dindek - to wariatek jest ... :grin::grin::grin: [SIZE=4]Mam dzisiejsze fotki, ale muszę jeszcze poprawić i zmniejszyć ...:multi::multi::multi:[/SIZE] [/B]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/503/5f521073aba9b5ab.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/62/9719530fce720e5b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/503/e61cacfa3c2e404a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/62/85d0d9912f89e7aa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/62/708f4e8c931e7166.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/62/5f837cce4ab5a568.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/503/8b09feb85a7dcb9f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/62/c00100c4d73dfa94.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/503/eadb843900e788f8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/503/5261a6f52ca34bcf.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/503/ffc5a1beafd6b093.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/503/6626cac4c9dce198.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/503/4ba82e55ec9ad608.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/503/492f7589364d6102.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/62/ee4f99b3e2cd3abb.jpg[/IMG][/URL]