-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[IMG]http://i26.tinypic.com/2iwapeu.jpg[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/aa91l0.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]No to ja przynajmniej fotki pooglądam z tego zlotu - bo napewno będzie zatrzęsienie ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://i26.tinypic.com/2iwapeu.jpg[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/aa91l0.jpg[/IMG] [url]http://img40.imageshack.us/img40/5711/img008e.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Tofiś widać pieszczoch ... [/COLOR][/B]:loveu::loveu::loveu:
-
[IMG]http://i26.tinypic.com/2iwapeu.jpg[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/aa91l0.jpg[/IMG] [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz031.jpg[/url] [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz038.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Naprawdę śliczne te balkonowe :multi::multi::multi: I jeszcze tyyyle psiaków :p:p[/COLOR][/B] [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Wystawa%20Kundelkow/Obraz307.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Jaki on tu smuuutny, załamany :glaszcze:[/COLOR][/B] [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Wystawa%20Kundelkow/Obraz309.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]No tu już lepiej :mdrmed::mdrmed:[/COLOR][/B]
-
[B][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Droga powrotna - c.d.[/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://i30.tinypic.com/2ihtpmt.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/2d18rj6.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/34rvzn8.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2rx8xo2.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/2873m1j.jpg[/IMG] [B][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Koniec fot ![/COLOR][/SIZE][/B]
-
[quote name='zuzolandia'][URL]http://i27.tinypic.com/nov979.jpg[/URL] [I][B]pieknie wysycony kolorek :cool3::cool3:[/B][/I] [B][/B] [B][I]oo i Ludwik :diabloti::diabloti:[/I][/B][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]dzięki :loveu::loveu: hahaha ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
halgre replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
[B][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Cześć ...[/COLOR][/SIZE][/B][IMG]http://i31.tinypic.com/2vtqtfc.jpg[/IMG] [quote name='*zaba*']U nas stara bida, ale jak to mowia, lepsza stara niz nowa :evil_lol:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ano lepsza :evil_lol::evil_lol: A mnie google tłumacz tak przetłumaczył:[/COLOR][/B] [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="DarkRed"]"Opieki społecznej i zdrowotnej. Tu opisu Troch: Społecznej i służby zdrowia jesteście przygotowani do udzielania pomocy, opieki dla ludzi, którzy potrzebują praktycznych i osobistą pomoc w ich własnych domach lub w domach opieki. Będziesz jak społeczne i zdrowotne przyjść do pracy z ludźmi, którzy potrzebują Twojej pomocy, aby w codziennej pracy. Program trwa 1 rok i 2 miesiące i zastępców między teorią a praktyką. Zajęcia odbywają się na teorii sosu kursy Greve i towarów w sumie 24 tygodni. Szkolenie odbywa się w obywatela własnego domu, a częściowo w gminie instytucji i produktów w sumie 31 tygodni." [/COLOR][/FONT] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ...[/COLOR][/B] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [B][COLOR="DarkRed"] Te foty od bratanka - piękne ! Takie artystyczne ...[/COLOR][/B] [url]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/080920096.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]śliczny Kamelek ... :loveu::loveu:[/COLOR][/B] [url]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/120920097.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]też bym chciała tam być ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [url]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/120920095.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]To chyba dogi ?[/COLOR][/B] -
[quote name='deer_1987'][url]http://i25.tinypic.com/2ptdwnt.jpg[/url] ale kijek!![/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]haha :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='*zaba*'][URL]http://i25.tinypic.com/2ptdwnt.jpg[/URL] Patyki do domu znosi... oj szalas beda budowac :evil_lol:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No, kto wie ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Witam ... [/COLOR][/B][IMG]http://i28.tinypic.com/70l7q1.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... :multi::multi: Tyyyle prześlicznych fot :loveu::loveu::loveu: Piękne te wszystkie psiury - za dużo by tu cytować :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"][SIZE="3"]Droga powrotna: [/SIZE][/COLOR][/B] [IMG]http://i28.tinypic.com/oa82gk.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/2ptdwnt.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/14imqgh.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/jq5izq.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/28mnz9i.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i27.tinypic.com/nov979.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/f1cyoo.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2dhd6jd.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/wje7hc.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/105of2x.jpg[/IMG]
-
[quote name='halgre58'][B][COLOR="DarkRed"]Cosik znikają te moje foty ... :crazyeye::eviltong::angryy::mad: Widzicie je ?[/COLOR][/B][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"][COLOR="DarkRed"][SIZE="3"]Dziękuję za tak liczne odpowiedzi [/SIZE][IMG]http://i32.tinypic.com/2rdaees.jpg[/IMG] ale to już i tak nieważne :biggrina::biggrina::biggrina:[/COLOR][/COLOR][/B] [quote name='dOgLoV']śliczne psiaki i śliczne zdjęcia :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki ... :multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='LadyK'][CENTER][url]http://i32.tinypic.com/j7z4li.jpg[/url] Rozmawiały dwa hałhały :diabloti::diabloti: Jeden duży, drugi mały :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/CENTER][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='deer_1987'][url]http://i29.tinypic.com/nx8epg.jpg[/url] - czesc jak sie nazywasz?[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[B][COLOR="DarkRed"]No rzeczywiście jacy zakochani ...[IMG]http://i31.tinypic.com/2vtqtfc.jpg[/IMG] [/COLOR][/B][url]http://img22.imageshack.us/img22/8392/dsc02885y.jpg[/url] [B][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i28.tinypic.com/70l7q1.jpg[/IMG] Ale słodkim szczeniaczkiem był [/COLOR][/SIZE][/B][IMG]http://i26.tinypic.com/ix6tdh.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Cosik znikają te moje foty ... :crazyeye::eviltong::angryy::mad: Widzicie je ?[/COLOR][/B]
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
halgre replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
[url]http://img190.imageshack.us/img190/648/p1050671.jpg[/url] [url]http://img29.imageshack.us/img29/1648/p1050693j.jpg[/url] [url]http://img147.imageshack.us/img147/3454/p1050710.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Śliczne ![/COLOR][/B] -
[quote name='Ewcia38']BARDZO MI SIE PODOBA TA FOTKA:loveu: [url]http://i30.tinypic.com/24vi4gn.jpg[/url][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięęęki ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
halgre replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="DarkRed"]Ło matko ! Jaka szkoda - taka śliczna sunia :multi::multi: I przywykliście już do siebie i uczyłaś ją fajnie, pokochałaś ... eh ... :roll::-o:shake:[/COLOR][/B] -
[quote name='zuzolandia'][I][B]jesooo Andzia ani niy godej ...:evil_lol::evil_lol: 7 terrorystów w doma :evil_lol::evil_lol: a jo w psychiatryku :diabloti::diabloti:[/B][/I][/QUOTE] [IMG]http://i29.tinypic.com/4vol8y.jpg[/IMG][IMG]http://i29.tinypic.com/4vol8y.jpg[/IMG][IMG]http://i29.tinypic.com/4vol8y.jpg[/IMG][IMG]http://i29.tinypic.com/4vol8y.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i29.tinypic.com/nx8epg.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/24vi4gn.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/j7z4li.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/2ikwjzo.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/2uhu90w.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i29.tinypic.com/2l8vq6b.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/2ai4jyw.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/519dtk.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/144mzs.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/102leug.jpg[/IMG]
-
[quote name='deer_1987']No ja zawsze wiernie czekam na foty :D[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ooo ... no, to muszę cosik wrzucić :multi::multi: specjalnie dla ciebie ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='zuzolandia'][I][B]Obudziłam sie niemal spocona z wrażenia :diabloti::diabloti:....i szukałam wzrokiem szczeniaków :diabloti::diabloti:[/B][/I][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ... znam to ... też niekiedy jak coś mi się śni i jak się obudzę, to patrzę wokoło - czy to było naprawdę i jestem taaaaka szczęśliwa jak widzę, że jestem sobie w domku i że to był tylko sen :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
-
[B][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i31.tinypic.com/2vtqtfc.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B] [url]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/bieszczady252.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Amisiek odpoczywa sobie ... :mdrmed::mdrmed::mdrmed:[/COLOR][/B] [url]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/bieszczady274-1.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Jakie maleństwo ... [/COLOR][/B][IMG]http://i27.tinypic.com/2dik713.jpg[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/2dik713.jpg[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/2dik713.jpg[/IMG]
-
[quote name='zuzolandia'][I][B]Siem wyspałam :diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/I] [I][B]Ale mialam straszny sen ..sniło mi sie ze Zuzola urodzila 6 szczeniaków 3 dziewczyny i 3 chłopaków :crazyeye::crazyeye::crazyeye: i szukałam imion na litere A :diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/I][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No to jesteś wyspana ... :multi::multi: hahaha ... i co - nagle się obudziłaś ? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='Czarnulka'][B]A co tamu naszego Gwałciciela Dindka ? ;) :loveu:[/B][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A właśnie wrócił z TZ ze spacerku, zjadł obiadek i ... śpi :eviltong:;):evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='Bartiśkowa_'][URL]http://i28.tinypic.com/2s12mns.jpg[/URL] Super :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki ... :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']czekam na zdjecia do dogo dziala :P[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]taaaak ??? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"][SIZE="3"]Cześć ... [/SIZE][IMG]http://i31.tinypic.com/2vtqtfc.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"] Urocze psiaki i jakie wesolutkie ...[/COLOR][/B] :multi::multi::multi: [COLOR="DarkRed"][FONT="Georgia"]Byłam też na twojej stronce ... :loveu:[/FONT][/COLOR]