-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[B][SIZE="5"][COLOR="#8b0000"][FONT="Georgia"]Witam ... [IMG]http://i45.tinypic.com/2cy4bir.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR][/SIZE][/B] [url]http://i50.tinypic.com/2dsij3d.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Suuuper :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
halgre replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="#8b0000"]Witam ... [IMG]http://i45.tinypic.com/2cy4bir.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/ZIMA/DSC02256.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Jak w łóżeczku ... :multi:[/COLOR][/B] [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/ZIMA/DSC02259.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Jęzorek niczego sobie ... :evil_lol:[/COLOR][/B] [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/ZIMA/DSC02290.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Ale się cieszy z zimy ... :evil_lol:[/COLOR][/B] -
[B][FONT="Georgia"][COLOR="#8b0000"]Spacerowicz :p[/COLOR][/FONT][/B] [IMG]http://i45.tinypic.com/25tda1y.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2hz7fab.jpg[/IMG] [B][FONT="Georgia"][COLOR="#8b0000"]Kerry:p[/COLOR][/FONT][/B] [IMG]http://i46.tinypic.com/2ry0nd3.jpg[/IMG] [B][FONT="Georgia"][COLOR="#8b0000"]Kerry i Hera :p[/COLOR][/FONT][/B] [IMG]http://i50.tinypic.com/2i9mhp2.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/wlzsw3.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i50.tinypic.com/10dv48p.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2i78snd.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/309224i.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2mnnddc.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2hol89z.jpg[/IMG] [B][B][FONT="Georgia"][COLOR="#8b0000"]Muszę coś dopisać, bo wyświetla mi się że za krótka wiadomość :mad::angryy: "The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 10 characters." [SIZE="5"]Co to za głupoty ...[/SIZE] [/COLOR][/FONT][/B][/B]:crazyeye::angryy:
-
[IMG]http://i46.tinypic.com/2hzoar8.jpg[/IMG] [B][FONT="Georgia"][COLOR="#8b0000"]Doopcia dindkowa :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [IMG]http://i46.tinypic.com/nx9bpc.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/aahl40.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2m3qoi9.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2h7qt50.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i47.tinypic.com/2b5p3m.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/jiyott.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2ngx5he.jpg[/IMG] [B][FONT="Georgia"][COLOR="#8b0000"]Hera i Hektorek[/COLOR][/FONT][/B] [IMG]http://i47.tinypic.com/330wj79.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/w7buab.jpg[/IMG]
-
[B][FONT="Georgia"][SIZE="5"][COLOR="#ff0000"]4. października[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT="Georgia"][SIZE="3"][COLOR="#8b0000"]Lola z Dindkiem[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://i45.tinypic.com/33fb47s.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2m3ibee.jpg[/IMG] [B][FONT="Georgia"][COLOR="#8b0000"]Lola, Dindek i Hektorek[/COLOR][/FONT][/B] [IMG]http://i47.tinypic.com/2dsk0md.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2q1t500.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/fmhqxk.jpg[/IMG]
-
[quote name='Bartiśkowa_']Super że jesteście na nowo [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG][/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]Noo nareszcie Dinduśki wrócili:diabloti::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/COLOR][/QUOTE] [B][FONT="Georgia"][COLOR="#8b0000"]hahaha ... dinduśki ... [/COLOR][/FONT][/B]:multi::multi::multi::multi: [quote name='Cavy']Witamy się sobotnio ;) Zapraszamy do siebie na nowe zdjęcia.[/QUOTE] [B][FONT="Georgia"][COLOR="#8b0000"]Przyjdę !:multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[quote name='Czarnulka']nie wiem;/ ahaa to dobrze ze ja mam dalej neeta xD[/QUOTE] :p:p:p [quote name='Czarnulka']musisz poczekac aż ktos ci pomoże[/QUOTE] [B][FONT="Georgia"][COLOR="#8b0000"]no tak ... :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='Rinuś'][I][B]noo wróciłaś :loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/I][/QUOTE] [B][FONT="Georgia"][COLOR="#8b0000"]Taaak, wróciłam ... :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='agaciaaa']A jak wklejasz fotki? Jeśli używając tej ikonki z drzewkiem, i wklejasz wtedy linka w okienko, to spróbuj najpierw, przed kliknięciem tej ikonki, kliknąć na literki A z prawej strony w odpowiedzi, o te: [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/dogo.jpg[/IMG][/QUOTE] [B][FONT="Georgia"][COLOR="#8b0000"]Ja nie mam tych literek, ja mam o tak: [IMG]http://i47.tinypic.com/2rm8jo7.jpg[/IMG] Jeeeeeeee ...! pokazało się ! [/COLOR][/FONT][/B]:crazyeye::p:evil_lol::eviltong::lol::loveu::roll: [quote name='Paulina_mickey']łaaa jesteście!!![/QUOTE] [B][FONT="Georgia"][COLOR="#8b0000"]Niom ... :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[B][FONT="Georgia"][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]No, to chyba nie mam tu co szukać ... :shake::-([/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT][/B]
-
[B][FONT="Georgia"][SIZE="5"][COLOR="#ff0000"]Nie możesz dodawać załączników HTML kod jest Wyłączony[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT="Georgia"][COLOR="#8b0000"]Może to przez to ? Jak to zmienić ????[/COLOR][/FONT][/B]
-
[quote name='Alusia']Nikomu się nie podoba :D[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]hmm ... okropność ![/COLOR][/B]
-
[quote name='Czarnulka']A czeemu cie nie było tak długo ?;) opowiaadaaj;p[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Nie ma co opowiadać ... naprawdę ! Nie miałam internetu ...[/COLOR][/B] [B][FONT="Georgia"][SIZE="5"][COLOR="#ff0000"][I]Ale czemu nie mogę wgrywać zdjęć tutaj - tak jak dawniej ? Czy ktoś mi wreszcie odpowie ?[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
-
[quote name='Czarnulka']No nareszcie jestescie stęsknilismy sie za wami;*;)[/QUOTE] :multi::multi::multi: [quote name='Tengusia']przyszlam sie upewnic czy to aby napewno ty i kurcze rzeczywiscie wrocilas :grins:[/QUOTE] [COLOR="#8b0000"][B]hehehe ... :p Niedowiary - no nie ?:crazyeye::eviltong::evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='Pestka']Super, że jesteście :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]:multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='agaciaaa']Noo nareszcie!!! Witamy :multi::multi::multi:[/QUOTE] [quote name='Alicja']:multi: :multi:[/QUOTE] [quote name='Darianna']no proszę, tęskniliśmy :D[/QUOTE] [quote name='Lucky.']Jea ! jesteście nareszcie ![/QUOTE] [quote name='Cavy']Witamy was, wreszcie jesteście! [B][SIZE=3]Tęskniliśmy i strasznie sie cieszymy, ze jesteście!! Ale niespodzianka na święta od was. :loveu: :loveu:[/SIZE][/B][/QUOTE] [B][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Cieszymy się, że się wszyscy cieszycie :biggrina::lol!::evil_lol: Ale jak się tu teraz dodaje fotki ? Bo coś to mi nie wychodzi ... :mad: Wogle jakaś dziwna ta dogomania się zrobiła ...:crazyeye::eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
-
[quote name='Tengusia']no nie wierze kogoz to moje oczy widza :crazyeye::crazyeye::crazyeye: gdzies ty byla jak cie nie bylo co :diabloti:[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"][SIZE="4"]Twoje oczy widzą mnię mnię mnię !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/COLOR][/B]
-
[quote name='Izabela124.']No nareszcie wróciłaś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/QUOTE] [COLOR="#8b0000"]Ano wróciłam ... [/COLOR]
-
[B][COLOR="#8b0000"][SIZE="5"]Nie podoba mi się ta nowa dogomania :mad: [/SIZE][/COLOR][/B][FONT="Georgia"][/FONT]
-
[B][FONT="Georgia"][SIZE="6"][COLOR="#8b0000"]Jesteśmy !!!!!! [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://www.otofotki.pl/img12/obrazki/zu439_anigif-2.gif[/IMG]
-
[IMG]http://i38.tinypic.com/34e4va0.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/1z6qq6v.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/dqjd6v.jpg[/IMG] [B][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Ta bokserka cały czas - to Zuzia :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://i38.tinypic.com/2ufq8he.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/u36e1.jpg[/IMG]
-
[quote name='deer_1987'][url]http://i33.tinypic.com/x4qih.jpg[/url] sliczna mordka!![/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"][COLOR="DarkRed"]Mordka Morfiego jakby nie było ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/COLOR][/B]
-
[IMG]http://i35.tinypic.com/2wmhw05.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/16jhg1v.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/vidzmc.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/x4qih.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/nouhk0.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i37.tinypic.com/5ldlqs.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/ao3t3m.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/15i8br8.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/2vdqtd1.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/ok38js.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i35.tinypic.com/2vwfy1c.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/2vabllw.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/rqytxd.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/2zh31wl.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/27xlavq.jpg[/IMG]
-
[quote name='Marta_Ares']jak ja lubie te wasze fotki, tyle psiakow na spacerze i takie uśmiechnięte mordki :loveu: :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ooo ... dziękuję ... [/COLOR][/B][IMG]http://i36.tinypic.com/30igcxs.jpg[/IMG]