Jump to content
Dogomania

monika083

Members
  • Posts

    14381
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by monika083

  1. [quote name='Bonsai']Słuchajcie, a jak jego finanse? Chyba nie najlepiej?[/QUOTE] przelalam za lipiec 300 i na sierpien zostanie jeszcze ok 200 a jeszcze deklaracje splyna ,takze jest ok, przede wszystkim duzo pomoglo 160 zl z pokerowego bazarku.Ide teraz na nocke , jutro w poludnie wstane ,to uzupelnie wplaty.
  2. [COLOR=#ff0000][B]UWAGA!! KAWALKI KIELBASY Z GWOZDZIAMY, pilnujcie, by Wasze psiaki nic nie zjadly! [url]www.mikropsy.org/?p=2495#more-2495[/url][/B][/COLOR]
  3. Fajne psisko! Na oglaszanie nie mam czasu, ale moge cos podeslac na wyroznienie?
  4. Hehe jak wariuje! Szczęśliwy, piękny pies!
  5. [quote name='Figunia']Kotek wczoraj wieczorem został złapany a do mnie trafił po 22...[/QUOTE] To moze faktycznie jest jeszcze bardzo zestresowany, mam nadzieje, ze sie odwazy i zje:(
  6. [quote name='Figunia']Moniko, ma wstawione miseczki z woda i jedzonkiem od wczoraj i nie podchodzi nawet. Na klatce położony kocyk, by się nie stresował...Całą noc nie spałam, wciąż nasłuchiwałam odgłosów z klatki. Była całkowita cisza do rana i...nadal niczego nie rusza. Chciałam już pomoczyć mu łapkę (żeby oblizał) ale tak szkoda mi go stresować...łyżkę z wodą podstawiam pod pyszczek - też na nic...[/QUOTE] ojej biedne stworzatko:( a od kiedy go masz? Koty ,chyba najczesciej siedza schowane w kacie w nowym miejscu, tylko strach, ze nic nie je..moze go cis boli?
  7. Jak mu miseczke z woda/jedzeniem do klatki wstawisz i oddalisu sie ,to tez nie ruszy? Bidulek...trzeba zapytac ciocie od kotow o rade.
  8. Slodki pychol, zapisze sobie Rinusia.
  9. [quote name='jadwiga']pozdrawiam,przepraszam,że marudzę,ale wydaje mi się,że zamiast "zapewnić jego potrzeby" lepiej będzie brzmiało - "zaspokoić jego potrzeby"[/QUOTE] albo "zapewnic psu odpowiednie warunki" .
  10. On za pileczks to by chyba na ksiezyc wskoczyl:)
  11. Zefirku bidulku :( [*]
  12. Zosiu, najlepiej gdyby w rozliczeniu byly daty wplat(lub za ktory miesiac jest wplata) wtedy latwiej sie polapac, czy juz deklaracja za dany miesiac wplacona, czy nie.
  13. Cioteczki, taki maly Off, moja mama chce remontowac mieszkanko, szuka fachowca od tapet i malowania, moze znacie kogos wartego polecenia?
  14. Kikou, myslisz ,ze to bezposrednio do niego tel? Tez o nim pomyslalam,czasami jest w tv .Moze faktycznie on pomoze.
  15. [quote name='asiuniab']ja własnie napisałam do monika083:oops:[/QUOTE] Co za skurwiel z tego rucha! kurcze, nie wiem, jak pomoc? Mieszkam daleko od Kocurka. Mam na fb ludzi z jakis organizacji, przekazuje im czasami jakies rzeczy ,wiec znam tez osobiscie, moge napisac do nich.Poszukam jakis organizacji z hamburga. Biedne psiaki:(
  16. Sliczny kudlatek, bedziesz potrzebowal na jakies szczepienia czy kastracje to sie dorzuce.
  17. [quote name='Secia']dostałam konto hoteliku od ciebie I tam posłałam kaskę[/QUOTE] Uff to dobrze, bo myslalam, ze do mnie i gdzies sie zapodzialo.
  18. [quote name='Mattilu']Tel to znaczy pobran nr telefonu? Bo chyba nikt o Are nie dzwoni:([/QUOTE] Wakacje sa w ogole kiepskim czasem na adopcje.Moze na jesien cos sie ruszy..czy ktores z ogliszen byly wyrozniane?
  19. [quote name='Maruda666']Wpadam w na moment trakcie rozsyłania zaproszeń - pieniążki Karlosa zbieram na siebie, Doda miała już chyba za dużo psiaków do pilnowania. Podesłać ? ;)[/QUOTE] Jasne:) czekam
  20. Jestem na zaproszenie Marudy, deklaracji juz mam cala mase, ale postaram sue cos dorzucic.Konto Dody?
  21. [quote name='Secia']dzisiaj posłałam kaskę na hotelik dla Rajki na konto Moniki. Proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym :-)[/QUOTE] Seciu, przelalas na moje konto, czy konto hoteliku,ktore Ci poslalam (bo pisalas, ze chcesz bezposrednio do hoteliku),pytam, bo na moje do dzisiaj nic nie dotarlo,
  22. Jestem z zaproszenia, widze, ze jakis dom sie szykuje.
  23. [quote name='mestudio']Dawno już próbowałam wysłać, ale jeśli skrzynka zapchana to wysłać się nie da niestety. Także spróbuję ponownie dziś.[/QUOTE] tak wiem, juz oczyscilam.
  24. Ciocie,czekam na ten numer :cool3:
×
×
  • Create New...