Jump to content
Dogomania

monika083

Members
  • Posts

    14381
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by monika083

  1. [quote name='bakusiowa']Ile potrzeba na okulistę?[/QUOTE] ja nie mam pojecia,na ta pierwsze kontrole pewnie nie tak duzo, a pozniej zalezy od diagnozy... moze Lilu bedzie sie orientowac. [quote name='BasiaD']Dziewczyny a ja mam na "zbyciu" krople p/jaskrowe - TRUSOPT z terminem ważności marzec 2014 - już kiedyś ratowałam tymi kroplami sunię chyba z Bielska Podlaskiego..One były zapisane dla mnie, ale niestety lekarz zamienił mi na inne i te zostały..Z tego co wiem tanie nie są, bo chyba jedno opakowanie kosztuje powyżej 40 zł ( ja mam niepotrzebne 2).Gdyby były przydatne proszę o podanie adresu na pw na jaki je wysłać..I trzymam kciuki za TORO[/QUOTE] dziekujemy , moze wlasnie te krople sie przydadza.
  2. [quote name='paula_t']Ciotki, czy ja jestem na bieżąco z deklaracjami? Wpłacam 2-ego każdego miesiąca, bo tak płaciłam za Bleckusia, ale jeśli jest potrzeba to mogę płacić innego dnia.[/QUOTE] jestes na biezaco, rozliczenie z datami ksiegowac w pierwszej stronie,
  3. [quote name='pikola']Ja wyslalam do Ciebie,razem z deklaracja.[/QUOTE] dobrze, juz jest, wiecej wplat na weta do mnie poki co nie wplynelo, to przeleje do Lilu na weta , a a hotel za maj mamy 50 zl poki co, kocurek 10zl (21.05) Paulina H. 10zl (22.05) magda222 20zl (24.05) pikola 10 zl (24.05) pikola na weta 38zl (24.05)
  4. [quote name='LILUtosi']Przypomnijcie mi cioteczki gdzie Gajunia przebywa? Nie ma tam nikt blisko żeby pojechać i fotki od czasu do czasu zrobić. Bo nie ma sensu przenosić Gajuni znowu w obce miejsce. Trzeba ją po reklamować trochę. Może wydarzenie na fejsie zrobić.[/QUOTE] Gaja jest w okolicach Nowego Dworu Mazowieckiego, wydarzenie by sie przydalo.
  5. To moze do Lilu odrazu lepiej przelewac na inne wydatki , bo pozniej mi sie miesza z hotelem.Tez posle zaraz cos na weta.
  6. masakra..... na koncie 20 zl z majowych deklaracji...
  7. kochani ,konto jest w pierwszym poscie, fundacyjne.
  8. nieciekawie to oczko wyglada, bidulek.
  9. czy on ma wydarzenie na fb? chociaz nie wiem czy jest sens, bo ludzie chca foty ..info a tu cisza..
  10. Dziewczyny, ktora jezdzi do schronu? Czy Pluto nadal w schronie? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/219455-Pluto-znów-w-schronisku-%28?p=20876284#post20876284[/url]
  11. ja mu wykupilam, kilka dni temu mial robione, ale mozna oczywiscie znow zrobic, tylko czy on jeszcze jest w schronie? tu jest tekst [url]http://wroclaw.oglaszamy24.pl/ogloszenie.php?advert_id=1036666137[/url]
  12. Bidulcia.. dm mam pod nosem , wiec jakby co to tylko cynk i wysylam.
  13. a co to za saszetki niemieckie? Moze kupie i podesle Wam troche?
  14. kwiecien oplacony, dolozylam dyche ,a na maj nie mamy poki ani zlotowki.
  15. stale: mdk8 5zl Javena 5zl asl 10zl kiyoshi 10zl monika083 15zl Bogusik 40zl jednoraz.: kiyoshi 50zl bela51 15zl agusiazet 50zl
  16. jestem i ja, moge dac 15 zl stalej.Sluchajcie ,jakis bazarek cegielkowy koniecznie trzeba zrobic, zawsze cos sie uzbiera.
  17. 26.02. Caryca - 5zł 26.02. Panna Marple - 50zł 27.02. Maria1957 - 5zł 27.02. Bico - 10zł 27.02. Maruda666 - 10zł 27.02 AsiuniaB - 5zł 27.02 Obieżyswiat75 - 15zł 28.02. Haliza - 15zł 01.03. MDK8 - 20zł 01.03. Marta0731 - 15zł 01.03. Katarzyna 09 - 5zł 01.03. Jota67 - 10zł 01.03. Milagros - 5zł 01.03. Sybisia - 10zł 02.03. Teresaa118 - 31zł 04.03. Paula_t - 5zł 04.03. Keakea - 5zł 04.03. Pikola - 30zł 05.03. Alus0502 - 20zł 06.03. Awit -5zł 06.03. Bakusiowa - 30zł 06.03. GabrielaBoczarska - 20zł 07.03. Olena84 - 5zł 13.03. MParsley - 10zł 03.04. bazar Margoth137 - 55zł 11.04. Panna Marple - 50zł 08.05. Panna Marple - 50zł _____ 486 zl to byly wplaty na leczenie i ich faktycznie nie wpisalam do rozliczenia, szly bezpsrednio do Ciebie, na weta poszlo z tego 180 zl czylin306 zl zostalo, a ile stracilas Lilu na dojazdy, bo przeciez auto nie na wode . Za marzec przelalam, jeszcze bedzie z bazarku ceg. to bedzie calosc oplacona, bedziemy dluzni 300 zl za kwiecien i 130 zl za maj..
  18. wlasnie. moze jakes puszeczki od weta, zeby jej nie zaszkodzic, bidulcia..
  19. piekne pannice! Trzymam kciuki za zdrowko.
  20. no,i czasami jeden telefon wystarczy:)
  21. [quote name='nescca']PROSZE ODP. ILE JEST WPLAT NA KONCIE NA Rajke. CHCEMY ZROBIC PRZELEW I NIE WIEMY ILE![/QUOTE] 40 zl u mnie na koncie, 100 przelalam wczoraj,nie wiedzialam ile jest w sumie, jeszcze dosle wieczrkiem 40 teraz jestem poza domem,czyli jak Gosia przeleje do Lilki 70 z OTOZu i ja te 40 to bedzie jeszcze 150 zl dlugu za maj
  22. Plucio ma cala mase ogloszen, wczoraj aktywowane, moze ktos go wypatrzy..
×
×
  • Create New...