Jump to content
Dogomania

monika083

Members
  • Posts

    14381
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by monika083

  1. [quote name='Ewa Gałązka']Tak - szkoda suni, są takie psiaki które nie mogą znaleźć domku. Gdzie ona teraz przebywa, tzn. w jakiej miejscowości?[/QUOTE] Gajka jest w okolicach Warszawy, tak dziewczyny??
  2. wieczorkiem pouzupelniam wplaty, jest kilka i w sumie 85 zl ,ale pamietajcie, ze ostatnia wpata byla za luty...marzec ,kwiecien do tylu jestesmy
  3. zaraz wejde na konto, zobacze ,czy sa jakies wplaty, Ja przymierzam sie do cegielkowego, ale z czasem kiepsko..duzo pracy ,i w pracy i w domu i w ogrodzie...ciezko mi juz ogarnac dogo.
  4. MARI0121 ,cos mi sie wydaje, ze Panstwo mieszkaja w domu,wlasnie dlatego tyle czekali z adopcja bo byli w trakcie budowy, tak zrozumialam z powyzszych postow.Ale moze masz juz adres i wiesz wiecej. Masz racje co do psa i dzecka w mieszkaniu, ale ja znam mase ludzi tak zyjacych,zawsze mozna znalezc jakies rozwiazanie.
  5. [quote name='Mruczka']Patmol też chyba jest z Legnicy.[/QUOTE] dzieki! MARI0121 juz zgodzila sie zrobic wizyte, express!
  6. [quote name='terierfanka']ostatnio w okolicach Legnicy wizytę robiła MARI0121 [URL]http://www.dogomania.pl/forum/members/143811-MARI0121[/URL] dla psiaka z tego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239781-W-DS-Zjawiskowy-pięknie-umaszczony-10-miesięczny-pies/page2[/URL][/QUOTE] dzieki! Juz do niej pisze pw, szukamy dla tej suni [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/221119-Przesympatyczna-Lori-po-latach-na-łańcuchu-uczy-się-żyć-w-DT[/url]
  7. Cioteczki, kojarzycie kogos z okolic Legnicy? Potrzebna soba do przeprowadzenia wizyty PA.
  8. o kurcze to trzeba szybciorem kogos na wizyte szukac, zaraz napisze na wroclawskim . edit: napisalam do osoby z Legnicy.
  9. Oj, Zenus, biedak.. na fotkach z lata 2012 tak fajnie wygladal, usmiechniety,teraz faktycznie chudziutki,,
  10. a ja prosze o nr konta , skadowalam przez pomylke , chcialabym przelac grosza na Paure.
  11. [quote name='LILUtosi']Monia odgruzuj się z priwami.[/QUOTE] zrobione...
  12. [quote name='mrs.ka']jeśli chodzi o deklaracje to Ania102 ,numer konta prześle na pw ,dzięki Monika ,że jak zwykle jesteś kiedy potrzebna jest pomoc:loveu:[/QUOTE] jak Ania zbiera to mam jej nr.konta, posle jutro .Wiecie co, tak jak ostatnio ciut ruszyly adopcje, tak te psy wracaja spowrotem ,juz chyba trzci taki przypadek w ciagu miesiaca na "moich "watkach.
  13. kto zbiera deklaracje? Moge prosic numer konta?
  14. [quote name='pikola'][B]Baden-Württemberg,a Ty? [/B][/QUOTE] ja hessen,a w BW kiedys mieszkalam:) No nic, myslalam ,ze znajde kogos do 100 km jezdzacego czesciej do pl, bo fantow mam sporo.
  15. [quote name='pikola']Mnie juz nic nie zdziwi...Strasznie chlopca szkoda,bo dla Milvy znajdzie sie dobry dom.Gleboko w to wierze. Ale co ten biedny chlopiec musi czuc. Oczywiscie bede dalej placic na Milve.Tylko niestety wyrownam w przyszlym miesiacu bo za ten miesiac dekl.juz do Pl wyslalam:shake: Karilko zakazuje Ci sie obwiniac!Winna jest tylko ta wstretna,pozbawiona empatii kobieta!:angryy:[/QUOTE] ja tez deklaracje bede wplacac, poszukam czegos na bazarek, tylko mam problem z wysylka,rzadko jezdze do pl. [B]Pikola[/B], w jakim landzie mieszkasz?
  16. Trafilam z bazarku do panienki, fajna psinka:)
  17. ale jaki powod zwrotu ? no masakra !!
  18. Boziu, jaka ta starosc okropna:(
  19. moze suche jest juz dla niego za twarde..
  20. Bongo, nie daj sie kotu sprowokowac:evil_lol:
  21. cioteczki za marzec i kwiecien bylo 280 zl dlugu, zrobilam rozliczenie, wczoraj przelam 230 zl nie wiedzac ile dokladnie jest na koncie, a uzbieralo sie 260 ,w tym 120 z bazarku, na koncie zostalo zatem 30 zl , kto dorzuci grosza?
  22. to ja doloze dyche stalej bidulkowi
  23. o ludzie! biedny Simo:crazyeye: Dominika zapodaj Keksiowi neospazmine czy cus:cool3: adhd istne!
  24. [quote name='Dogo07']Rudasek już pewniejszy w nowym miejscu, ma stałe trasy które już poznaje :). Kotki spokojniejsze, przechadzają sie śmiało koło niego.[/QUOTE] czas zmienic tytul:)
×
×
  • Create New...