Jump to content
Dogomania

monika083

Members
  • Posts

    14381
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by monika083

  1. [quote name='bea100']Ano trzeba babcię ponaprawiać nieco bo się popsuła ;) Trzymajcie za mnie kciuki 6-go maja! Marzę, by jak wrócę to by już Gajusia grzała się we własnym wymarzonym domku...[/QUOTE] bede trzymac mocno kciuki! Ciotka wracaj szybko zdrowa do nas!
  2. o to szkoda,fajnie byloby zrobic oglszenia z nowymi fotami.Poki co wyslalam siostrze kila z watku, w tygodniu pokaze zdjecia tej pani.
  3. zrobione! moze teraz ktos wypatrzy nasza cudna panne!
  4. Rudasek ladnie wyglada w czerwonych szeleczkach:) Musi byc dobrze! Takie psiaki okaleczone najczesciej znajduja wlasnie cudowne, kochajace domy!
  5. [quote name='Karilka']... na towarzyszke niedoli Milvy? :cool3:[/QUOTE] heh no dokladnie:D Przyda sie jej, co?
  6. To na kogo przeznaczyc te 74 zl z bazarku? Moze na Gamze?
  7. Ania, bylam teraz przez swieta,nastepny raz nie wiem, chyba lipiec/sierpien, na kila dni. Lara ,domek bylby super, tylko nie wiem czy pani jeszcze na 100% zdecydowana w ogole na psiaka,po stracie tej suni.Ale siostra bedzie przekonywac:)
  8. Ale on podobny do mojego Bruna! Widac, ze Keks jest zadowolony z powrotu:)
  9. [quote name='Ania102']Oczywiście, tylko problem byłby z transportem...ale podeślij:)[/QUOTE] to tylko 800 km:) jesli faktycznie cos by z tego wyszlo to siostra bedzie za jakis miesiac w pl to moglaby ja po drodze zabrac,
  10. Ania, czy bierzesz pod uwage adopcje zagraniczna? Znajoma mojej siostry zastanawia sie nad pieskiem i siostra pomyslala, ze moze jakas bida od nas by skorzystala.Niedawno odeszla na raka kilkunastoletnia sunia pani.Dom z ogrodem, pani po 60 tce, chce doroslego psa.Podeslac jej fotke Norki? Dodam, ze ja mieszkam 80 km od pani, takze bylabym w kontakcie.
  11. [quote name='LILUtosi']MAM 50 zł od PANNY MARPLE. Po za tym czy sa zaksiegowane/wpisane te wpłaty na leczenie Zenka?[/QUOTE] no te wplaty na leczenie to wszystkie szly do Ciebie, nie wiem czy cos z tego jeszcze zostalo? Ale na oplate hotelowa trzeba zbierac ,osobno,postaram sie jeszcze dzisiaj zrobic baz.cegielkowy, mam juz pomysl
  12. [quote name='LILUtosi']Monia a doliczyłaś 55 zł od Margoth z bazarku co na moje konto weszło?[/QUOTE] o widzisz, nie doliczylam, to luty oplacony i na marzec jeszcze 15 zl zostaje.
  13. [quote name='__Lara']Znowu trzeba myśleć o jakimś bazarkowym podratowaniu konta :/[/QUOTE] no,za luty juz 40 zl dlugu i marzec nieoplacony, to jest tragedia...w weekend pomysle nad bazarkiem cegielkowym.
  14. [quote name='mdk8']a ma jakieś ogłoszenia?[/QUOTE] przydaloby sie pewnie porobic nowe, nie zaszkodzi:) Moge mu wykupic na bazarku, czy widzial ktos moze ogloszeniowy? Jak on chodzi na smyczy?
  15. o kurcze,ale sie ciesze! dopiero teraz wyczytalam, ze Milvunia w domu;) Czy jest jeszcze dlug za tymczasowanie? Z mojego bazarku juz sa wszystkie wplaty, 74 zl,
  16. [quote name='bea100']Cioteczki, ponieważ na początku maja czeka mnie poważna operacja i długi zapewne szpital, a zamówiłam dla Gaji pakiet ogłoszeń, które trzeba wznawiać potem (niektóre), proszę o podanie mi maila do aktywacji i kontaktu potem. Na kogo mogłabym ogłosić Gajusię? Piszcie cioteńki maila. To pilne.[/QUOTE] mozesz mojego podac, [email][email protected][/email]
  17. [quote name='joanna.dymek'][IMG]http://i.imgur.com/Br7lnKI.jpg[/IMG][/QUOTE] o ludzie! jaki to pieknis dstojny, tak trzymaj Portosku, dumny ,z glowa podniesiona! Super:) Oczèta przepiekne!
  18. z mojego bazarku jest 120 zl, czekam na potwierdzenie otrzymania przesylek i posle do Lilki.
  19. Kora, teraz po 15stym, a pozniej bede starala sie na poczatku miesiaca.
  20. Kochani jestem juz spowrotem po przerwie bez netu:) Podczas urlopu przelalam za Tora za luty, bo wiedzialam, ze u niego na plusie, natomiast u Zenia ciagle braki..sprawdzilam teraz wplywy i nie ma znow pelnej kwoty za luty,a juz marzec trzeba placic...jest 240zl na koncie, jutro to przeleje do Lilu, i bedzie znow dlug ,przykre to .Pomysle znow nad jakims bazarkiem cegielkowym.
  21. biedny Keks.. sluchajcie, ja dalej chcialabym wpacac swoja skromna deklaracje, ale moge raczej po wyplacie, po 15stym.
  22. monika f, to ja, zapomnialam wpisac nick.
  23. z mojego bazarku sa juz chyba wszystkie wplaty, koszty wysylek wzielam na siebie, wiec bedzie ciut wiecej :) jutro dokladnie podlicze, bo dzisiaj wrocilam dopiero z wrocka od mamy, musze teraz ponadrabiac dogo zaleglosci,bo u mamy bez netu, caly urlop w domu z angina:angryy:
  24. jestem kochani po przerwie, bylam na swieta we Wrocku i caly tydzien przelezalam z angina .. Jutro po pracy poczytam zaleglosci i zaktualizuje rozliczenie.
  25. cholera..trzeba jakies pw porozsylac, ja jade jutro do Pl, nie mam tam netu:( bede 8smego spowrotem.
×
×
  • Create New...