-
Posts
14381 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by monika083
-
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
monika083 replied to kikou's topic in Już w nowym domu
[quote name='bea100']Ano trzeba babcię ponaprawiać nieco bo się popsuła ;) Trzymajcie za mnie kciuki 6-go maja! Marzę, by jak wrócę to by już Gajusia grzała się we własnym wymarzonym domku...[/QUOTE] bede trzymac mocno kciuki! Ciotka wracaj szybko zdrowa do nas! -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
monika083 replied to kikou's topic in Już w nowym domu
zrobione! moze teraz ktos wypatrzy nasza cudna panne! -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
monika083 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Karilka']... na towarzyszke niedoli Milvy? :cool3:[/QUOTE] heh no dokladnie:D Przyda sie jej, co? -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
monika083 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
To na kogo przeznaczyc te 74 zl z bazarku? Moze na Gamze? -
Ale on podobny do mojego Bruna! Widac, ze Keks jest zadowolony z powrotu:)
-
Ania, czy bierzesz pod uwage adopcje zagraniczna? Znajoma mojej siostry zastanawia sie nad pieskiem i siostra pomyslala, ze moze jakas bida od nas by skorzystala.Niedawno odeszla na raka kilkunastoletnia sunia pani.Dom z ogrodem, pani po 60 tce, chce doroslego psa.Podeslac jej fotke Norki? Dodam, ze ja mieszkam 80 km od pani, takze bylabym w kontakcie.
-
Zenuś za TM - dług pozostał...
monika083 replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='LILUtosi']MAM 50 zł od PANNY MARPLE. Po za tym czy sa zaksiegowane/wpisane te wpłaty na leczenie Zenka?[/QUOTE] no te wplaty na leczenie to wszystkie szly do Ciebie, nie wiem czy cos z tego jeszcze zostalo? Ale na oplate hotelowa trzeba zbierac ,osobno,postaram sie jeszcze dzisiaj zrobic baz.cegielkowy, mam juz pomysl -
Zenuś za TM - dług pozostał...
monika083 replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='LILUtosi']Monia a doliczyłaś 55 zł od Margoth z bazarku co na moje konto weszło?[/QUOTE] o widzisz, nie doliczylam, to luty oplacony i na marzec jeszcze 15 zl zostaje. -
Zenuś za TM - dług pozostał...
monika083 replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='__Lara']Znowu trzeba myśleć o jakimś bazarkowym podratowaniu konta :/[/QUOTE] no,za luty juz 40 zl dlugu i marzec nieoplacony, to jest tragedia...w weekend pomysle nad bazarkiem cegielkowym. -
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='mdk8']a ma jakieś ogłoszenia?[/QUOTE] przydaloby sie pewnie porobic nowe, nie zaszkodzi:) Moge mu wykupic na bazarku, czy widzial ktos moze ogloszeniowy? Jak on chodzi na smyczy? -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
monika083 replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
o kurcze,ale sie ciesze! dopiero teraz wyczytalam, ze Milvunia w domu;) Czy jest jeszcze dlug za tymczasowanie? Z mojego bazarku juz sa wszystkie wplaty, 74 zl, -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
monika083 replied to kikou's topic in Już w nowym domu
[quote name='bea100']Cioteczki, ponieważ na początku maja czeka mnie poważna operacja i długi zapewne szpital, a zamówiłam dla Gaji pakiet ogłoszeń, które trzeba wznawiać potem (niektóre), proszę o podanie mi maila do aktywacji i kontaktu potem. Na kogo mogłabym ogłosić Gajusię? Piszcie cioteńki maila. To pilne.[/QUOTE] mozesz mojego podac, [email][email protected][/email] -
Wystraszony Portos - SZCZĘŚLIWY W NOWYM DOMU U PANI JOASI :D;D;D
monika083 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='joanna.dymek'][IMG]http://i.imgur.com/Br7lnKI.jpg[/IMG][/QUOTE] o ludzie! jaki to pieknis dstojny, tak trzymaj Portosku, dumny ,z glowa podniesiona! Super:) Oczèta przepiekne! -
Kora, teraz po 15stym, a pozniej bede starala sie na poczatku miesiaca.
-
Zenuś za TM - dług pozostał...
monika083 replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kochani jestem juz spowrotem po przerwie bez netu:) Podczas urlopu przelalam za Tora za luty, bo wiedzialam, ze u niego na plusie, natomiast u Zenia ciagle braki..sprawdzilam teraz wplywy i nie ma znow pelnej kwoty za luty,a juz marzec trzeba placic...jest 240zl na koncie, jutro to przeleje do Lilu, i bedzie znow dlug ,przykre to .Pomysle znow nad jakims bazarkiem cegielkowym. -
biedny Keks.. sluchajcie, ja dalej chcialabym wpacac swoja skromna deklaracje, ale moge raczej po wyplacie, po 15stym.
-
Odi, stracił szansę na życie... trafi do schroniska....
monika083 replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
monika f, to ja, zapomnialam wpisac nick. -
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
monika083 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
jestem kochani po przerwie, bylam na swieta we Wrocku i caly tydzien przelezalam z angina .. Jutro po pracy poczytam zaleglosci i zaktualizuje rozliczenie. -
Odi, stracił szansę na życie... trafi do schroniska....
monika083 replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
cholera..trzeba jakies pw porozsylac, ja jade jutro do Pl, nie mam tam netu:( bede 8smego spowrotem.